Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zoli108
#8848
Csáó Lack!Nem csalódtunk benned,fasza kis gép lesz!Tudnál vmi fasza kis hangot is adni neki?Köszönjük a munkásságod <#vigyor2>

http://germantrucksimulator.hu

#8846
Lack nem modellezõ, õ csak berkja. Én meg már csak azért sem csinálok Mediont...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8845
Farm-szimulátor, ahol egy saját tanyát kell kormányoznod. Állatokat nevelni, a terményt a városi piacon eladni.
#8844
naon jó lett!ügyes vagy!!<#taps><#taps><#taps><#taps>
medion 340-est nem tudsz csinálni??lécci

#8843
Hali beakartam rakni az mtz 920 .......... be is lép az elmentésbe de a trakesz nincsen benn pedig minden jo (alap játékot raktam fel )
#8842
218-as! Elítram bocsi!!! 😊) De tényleg király!
#8840
frissítsd a VGA driverét

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8838
Nagyon király lett a 208-as! Nagyon szép munka, gratulálok!!!! Várjuk h kipróbálhassuk!!!! Király vagy!!!
wazul
#8836
igen lehet csak kérdeztem örültemvolna egy cx-nek

#8835
Sziasztok a Claas Mega 218 mikor lesz letölthetõ?És gratulálok annak aki megcsinálta örülök.
#8834
szerintem kombájnból és traktorból már van elég. Most valami olyasmi kéne, mint normális vetõgép. Szerintem egy IH nehéz tárcsa jó lenne a Catros scriptjeivel. Meg hasonlók.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8833
hát nem igazán

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

jvl445
#8832
Amugy tök jol néz ki.Ügyes vagy!!!

Man TGX XLX

wazul
#8831
sziasztok egy kérdésem lenne tudna valaki csinálni egy New Holland Cx kombájn-t??

jvl445
#8830
Csak Fendtet és JD. Ha lehet.

Man TGX XLX

#8829
nem hiszem, legalábbis egy darabig nem.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#8827
bocsi hogy megkérdezem de ez mikor lessz kész ?

#8826
Én is a grassland-k-farmot használom és probáltam uj mezöket csinálni de nem lehet(szerintem)
#8825
careerVehicles akkor itt nincs vmi jó helyen
másnem tedd be ide és lehet vki talál vmi hibát mert lehet a legelsõnél elbasztál vmit és uttána akkor semit nemfog betteni

diggitydave
#8824
Szevasztok,lesz a játékba bálázó??

#8823
Igen én mindent jol csináltam az utasítás szerint de nem rakja be!! vagy ezerszer visszanéztem és minden stimel akkor mi van vele ,???
#8822
a füvet hova kell borítani?
ahova lekell borítani a búzát annak lehet vmi épületett tenni rá?
és az egyik nagyobb búza mezõt nemlehet lecserélni fû mezõre?

#8821
Claas Mega 218. Nincs hozzá vágóasztalom. A gép tetején és hátulján érdekes az árnyékolás, (mintha két darabból lenne.) Ma feltöltöm az oldalra. A JD 4650-ék által készített Dominatorral együtt.







Martinez01
#8819
ez azértvan hogy kicsivel érthetõbben irjad le!

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

Martinez01
#8818
készítem a mappomat!!!tippeket várok milyen gépek legyenek benne!MÉG KÉSZÜL ÉS NEM LETÖLTHETÕÕ!!!!!
Képek:



"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#8817
sziasztok!!!
Most tettem fel a lucerna módot, de nem tudok betenni 1 kombájnt se. tudtok adni egy olyat ami nektek mûködik? vissza olvastam de nem találok . elõre is thx
#8814
bocs hogy még most néztem vissza hogy mi a te bajod, arról a forumon senki nem tehet hogy balfasz vagy és nemtudom semmit betteni a játékba.
majdnem minden modelhez van utasítás hogy kell benteni és mit kell csinálni

#8813
talán azért nem válaszol mert levan írva a fórumon már vagy 100*, és baszol vissza keresni, ottvan alul a keresõ és rálehet keresni

#8812
De szoktad írni gobot nyomj meg

#8811
Azt semm értem hogy vagy 5-szöre irom le a lámás kérdésemet de fosik az egész banda rá :S azé thx !!
#8810
Harapd le a fejem kösz

6milan6
#8809
Az én verzióm kb. hétvégére.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

rambo12
#8808
Tudom hogy lámaság meg minden de erre azá válaszoljatok pls

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#8807
A landwirschafts simulátor 2008-nak a demo jával játszunk nem???
Kérlek válaszoljatok mert most egy demot tööltök le hogy az jo -e

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#8806
Hellosztok nem dudja valaki hogy a claas mega mikorra készül el?
Kenny85
#8803
Krisz: válasz gombot arra találták ki, hogy használd (jó most énse használom mert egybõl utánnad írok de te nem Zoll után írtad..

lala: tényleg idegesítõ, hogy pár ember nemtud 1-2 oldalt visszaolvasni vagy csak pár hsz-t vagy elolvasni azt a rohadt faq-ot
amúgymeg énis kb 3at kérdeztem, mert már tényleg nem találtam rá sehol megoldást aztán senki sem válaszolt, csak azt veszik észre, hogy valaki(k) 200-adjára is úgyanazt a kérdést teszik fel de akkoris elküldik vissza az anyjába 😊

+1 kérdés tõlem 😄 : autopilot modot ha bekapcsolom vagy aktíválom a játékban az kijelez valamit? vagy csak már másolásnál meg átírogatásnál Qrtam el valamit? addig rájöttem h 1 kombájnt be kell állítani leengedett müködõ tálcával meg talán 2es tempomattal én meg megyek egy másik kombájnnal és tükörben nyomatja velem a másik kombájn?

meggabor09
#8802
ez a pálya engem is érdekelne meg a kamion is
de ha lennél oylan kedves az egész data mappádat feltöltenéd valahova az lenne a legegyszerûbb és szerintem sokmindenkit érdekel (köztük krisz920131 és én)

#8801
sziasztok! Zoll honnan van meg ez a pálya légyszi linkeld be!!!!!!!
#8800
Szevasztok én sose kérek semmit de most muszály mert uj windowsom van és elbaszódot a játék mikor a grafikán akarok állitani nem tok mert mentem és mintha ujra indulna a játék és nem menti el. KÉREM SEGITSETEK ELÕRE IS KÖSZIIIIIIII
#8799
nem kaptam meg, Joe se tette fel, ezért csináltam eggyet:d Majd valamikor betesszük

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

lippet
#8797
Én ritkán kérek a fórumon, de most megteszem😄 Vkinek nincs véletlenül egy tandem adapterszállító kocsija? Viktor ti nem tettétek be vélletlenül a 108hoz a sajátját? Köszi!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

lippet
#8796
Készül egy Lemken Primus 60 vontatott permetezõ! =)

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

Zoli108
#8793
Egész jó a Scania,jobb mint az a traktorkerekû csõrõs <#hawaii>

http://germantrucksimulator.hu

#8788
sziasztok

Egy kérdésem volna pár hozzászólással arréb láttam egy pár képen hogy a tarló valahogy máshogy néz ki és ez mittõl van köszi a választ

#8783
a lexion 600 as szentem szar mert Jonh Deere STS re épül -.- de ha enm hiszed ako....
#8782
nem emgvan kuva jó csak majd a kerekeket álitom nagyobra 😄 meg lejjeb veszek a kapacitásábol és jó lesz 😄
#8781
jaja képpel közölni mert olvasni nem tudnak!

BMW320i
#8780
Ezért kell képekkel közölni a híreket , vagy linkelve.Akkor talán elolvassák vagy felfogják.

#8779
ez jóóó
és igazad van😛😄 xd
de a sok<#lama>nemfogja tudni elolvasni sem meg megérteni sem

#8776
hehe én azt át irtam hogy kva széles legyen meg magas husszú és h rohat magas kupacot tugyon rakni 😄 xD a végén meg nem birta el se a Kirovets se rába se a claas xerion xD