Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9109
sziasztok egy kérdésem volna hogy lehet a gépekre ráteni a forgalmazó cég logóját pl IKR ÉS AXIÁL MERT régebbi hozzászolásokban láttam hogy rajta volt köszi a választ

#9108
ezen az oldalom még nincs is fönt a mega akkor te mit linkeltél

#9107
Joe és én

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

6milan6
#9106
A modellt Joe és Viktor, én pedig betettem a játékba.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9105
ja ok thx. olvastam de ez elkerülte a figyelmem
CoD23
#9104
a Case trakit ki csinálta?

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

CoD23
#9103
hehe jogos xD

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

Daneszka
#9102
olvass már vissza bakker-.- AZÉRT NEM TÖLTI BE A GRÖGER KOCSIKAT MERT MÉG CSAK BÉTA VERZIÓ!!!!!!!

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#9101
sziasztok!!!
az miért van hogy ha mentek akkor nem teszi vissza a két 3 tengelyes pótot?
Elõre is köszi a nem anyázó, lámázó, noob-ozó választ.
6milan6
#9100
Én tuti nem leszek. Két okból sem:

1. Nem vagyok annyit gép elõtt, hogy ellássam ezt a feladatot.
2. Nincs türelmem hozzá, aminek az lenne a vége, hogy több hsz-t törölnék, mint amennyit írnak.😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

BMW320i
#9099
#9098
valaki belinkeli nekem a megat???elöre is köszi
CoD23
#9097
jah valamelyik a kettõ küzöl de gyorsan

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

BMW320i
#9096
Joóóófélllleeeee<#eljen>!!!Bravó-bravó<#taps>Köszi!!!<#worship>

#9095


AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9094





AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9093
...Mega 218 by Milán





AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

BMW320i
#9092
Nekem mind1 , de már jó lenne valaki aki rendet tesz.

Martinez01
#9091
lack vagy milan legyen szerintem

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

BMW320i
#9090
Ki lesz az ideiglenes <#lama> írtó , amíg a Laci nem jön???

#9089
felraktam elindototam és ugyan az a hiba segistetek pls
#9088
martinez letöltöltötem felrektam és most?
#9087
Én szivesen segítenék de ha tényleg mindet úgy csináltál ahogy le van írva akkor mennie kellene!!!! Mert én már nem egyszer +csináltam!!! Nézd át megegyszer h minden ott vane abban a mappában ahová másolni kell!!! Az kordinátákat is nézd meg az is nagyon fontos, ha onnan is hiányzik valami akkor sem lesz jó!!!!
#9086
Martinez meg van ajáték de ez agondom vele
6milan6
#9085
Attól, hogy kétóránkén leírod nem leszel elõrébb. Tegnap írtam, ha kérdést tesztek fel, legalább legyen érthetõ. Nem azt hangsúlyozni, hogy "mindent úgy csináltam, ahogy levan írva". Ha azt tetted volna, nem kérdeznél, hanem játszanál. Jópár oka lehet, hogy nem jelenik meg egyik kombájn sem a játékban. Azt írtad volna le mit hova másoltál.....

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9084
Sziasztok!
Tudnátok abban segiteni hogy kombájnokat szeretnék berakni a játékba és egyik sem sikerül.
Pl:claas lexion 600 megapack!
Mindent ugy csinálok ahogy levan irva és sajnos nem sikerül!Létezik megoldás?
Sziasztok!
A segitséget elõre is köszönöm!
Martinez01
#9083
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
1.link:http://data.hu/get/230736/LS.ZIP.html 2.link:http://www.onlytorrents.com/torrent/landwirtschafts-simulator-2008-german-asrg:340e9c461bebe8c10550ce9d14de5e2eca

"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."

#9082
Hello mindenki segitség kellene elinditom a játékot be lépek a szabad játékhoz és semilyen ikon sem jelenik meg a tehén a napraforgo stb.Kérrlek benneteket segitsetek mert már vagy 100X ujrsa raktam és akkor sem lett jó Elöre is köszi
#9081
nincs kész, de majd Lack mesteretek beteszi

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9080
légyszi linkelje be valaki
elõre is kössz

Zoli108
#9079
Tudom,hogy forgalmazza,én nem a valóságban hanem a játékban szereplõ modellre
gondoltam 😊

http://germantrucksimulator.hu

#9078
Cstek!

Van 2 problémám:S
1.Az IH ekének fehér a skinje(nálam)pls segítsen valaki
2.A tárcsát(catros)nem lehet szétnyitni:S miért? ha kell adok képeket is:S
#9077
Sziasztok valaki tud olyanról hogy MBP6.5 pótkocsi? ha igen akkor tegye meg nekem hogy belinkeli.
#9076
Sziasztok!
Letöltöttem a claas lexion 600 megapackot és mindent ugy csinálok ahogy levan irva mégsem jelenik meg a kombájn!
Ugyanez van a claas dominator 108-al is😞
tudnátok segiteni,hogy mi lehet a baj?
A segitséget elõre is köszönöm!
Sziasztok!
lippet
#9075
Na ez majdnem összejött! Na m1, a német fórumon vannak új képek nézzétek meg!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

lippet
#9074
Készül a Solitair 12K MÉG NEM TÖLTHETÕ LE!!!



ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

Peugeot08
#9073
Segítsetenétek, hogy hogy kell ac formátumot i3d be tenni?
Mert én is szivesen csinálnák pár gépet.<#wave>

#9072
szia figyu utána nézztem a játékodnak az sg van forumja is a cim a következõ
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1211567832 ezen nézz szét hátha
ÜDV: Remot
#9071
nah de lépek aludni csokee
#9070
am meg ne én vok itt a legnagyobb segfej de majd tapasztalni fogod!!!!!
nandorb
#9068
meg nincsen magyar billem se, ezt mar 100x leirtam

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

#9067
ja bocs😄😄 nem figyeltem, láma voltam, az én hibám. Bevallom.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

nandorb
#9066
mondom szepen nincs ezen az XP-men magyar karakter csak angol meg Nemet semmi tobb

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

#9065
olyat alapból nem szavazunk meg aki még írni sem tud. Na dugd be szépen a magyar billentyûzeted nándorka

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

nandorb
#9064
en ajanlottam valamit csak hat ugylatszik fustbe megy, kul. szoltam a modoknak hogy tegyenek rendet

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

#9063
Nagyon jó a Chase mx135 nem tudom hogy ki csinálta de nagyon szép munka gratulálok!!!!Pont ez kellet nekem!!Kössz!!
6milan6
#9062
Nagyon közel áll hozzá a társaság, hogy az elkövetkezendõ modokat nem fogom megosztani senkivel (néhány ember kivételével)! Elhiszem, hogy a legegyszeûbb megoldást benyögni egy kérdést, de ha azt az energiát némi olvasásra, vagy a keresõ legjobb kihasználhatóságába fektetnék egyesek, meglepõdnének mennyivel egyszerûbb úgy az élet.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

CoD23
#9061
ha mindenki ezt csinálná mi lenne itt?

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

CoD23
#9060
keresõ a lap alján címszó Ls, ls 2008

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

#9057
Igen láttam de azthittem, hogy már van egy rosszabb mod merttöbb emberkénél is láttam.De már képben vagyok. Ezért neharagudjatok. Én voltam faszkalap. Nem akarom, hogy kiútáljatok, ezután mégjobban figyelek.