Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9367
Bocs, annyira nem értek hozzá 😊

yamaha26
#9366
Köradagolóval sokkal kevesebbet fogyaszt! Csak nagyon ritka a köradagoló.

Toby0501
#9365
Eddig jó! 😊 Már csak azt kell megoldani, hogy ne tárcsaként mûködjön, hanem ekeként! A tárcsa scriptjében benne van az is, nyomjelzõ formájában, csak a méretet kell növelni! 😊 De gondolom erre már rájöttél te is 😛

#9364
amúgy az nem vontatott hanem félig függesztett. De jó lesz

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9363
Ezt a témát nem folytatnátok a mezõgazdasági topikban? Csak kérdezem!

Zoli108
#9362
Úgyolvasom a német is nagyon várják a Mega-t nem csak mi <#smile>

http://germantrucksimulator.hu

Daneszka
#9361
de azt is nézd hogy mennyi a fendt gép-meg egy MTZ!😄 nameg hozzá az alkatrész!

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#9360
Szép gépek! 😊 Próbálkozok a vontatott IH eke elkészítésével. Mondjuk elég kezdetleges a dolog, csomó részletet homály fed. Ja aki meg meri kérdezni, hogy mikor lesz kész, linkelem-e annak a hozzászólását automatikusan törlöm. Segítséget elfogadok 😊 Így néz ki eddig: VIDEÓ

A németek tutira felkapják a vizet megint, mert a vontatott tárcsájuk az alapja.

#9358
de 1 hét szántás után, azért már eléggé elzsibbad az ember segge😄😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

6milan6
#9357
Na mégegyszer.<#zavart1>



\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

yamaha26
#9355
Hát az lehet, de van akinek nem az a legfontosabb.

6milan6
#9354
Fogyasztásról ne is beszéljünk:
-MTZ-82 246 g/kWh
-Fendt 300-as széria 206 g/kWh

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9353
kenyelemben meg utolsó...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

yamaha26
#9352
Az biztos, hogy elnyûhetetlenek<#vigyor3> Csak néha szervizelni kell amit otthon is simán meglehet csinálni nem úgy, mint az új gépeknél! Gazdaságosság szempontjából ezek a legjobb gépek!

#9351
tegyél a NH-ra skint és kész is. Mert nagyon hasonlóak

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9350
ha kell én megcsinálom a 514-s modelt vagy 517-t
Daneszka
#9349
helyes! legjobb gépek😄 víz+olaj és már megy is😄 elnyûhetetlenek😛

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

ZTM
#9348
ha már kéne kombájn sztem 1ilyet kéne (persze én szeretnék is +köszönném ha vki csinálna):

Fortschritt E 514

wazul
#9347

Ilyen kombájnt kéne csinálni Case ih AFX8010

yamaha26
#9346
Igen azthiszem 93-as és még az eredeti köradagoló van rajta! Nagyon jó gép

#9343
Én csináltam a modot, de nincs hozzá térkép. Ne kérj óránként! Ha valakinek van, úgyis odaadja!

#9340
http://data.hu/get/440482/rabak.rar.html Csináltam a rábákhoz is hangot az xml fájl meg a wav a lényeg a többi csak a teljesség kedvéért

#9339
engem is érdekelne
Zoli108
#9335
Megagabor bocs,hogy csak most vettem észre amit írtál a data mappám 494mb úgyhogy nem lenne egyszerû feltölteni <#pardon1><#circling>

http://germantrucksimulator.hu

6milan6
#9334
Legalább egy képet tennél fel róla, hogy mirõl van szó.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9332
JO vidi
yamaha26
#9331
Néhány napig hanyagoltam a gamet+ a fórumot de megérte<#vigyor3>
Kaszálgattam:
MTZ82+RK2-es kasza

Zoli108
#9330
Thx a hangot!

http://germantrucksimulator.hu

#9329
khmm. A trailers a <trailers>-el kezdõdik és a </trailers>-el van lezárva. Után jön az implements asszem. A readmeben pedig az van írva hogy a </trailers> elé kell tenni azt a sort. 😊

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

meggabor09
#9328
köszi
ott jó
nem tom mi a csoda magyarázata de ott jól áll

#9326
Próbáld meg ezeket a koordinátákat: x=160 y=0,5 z=225 y=270, ha nincs itt géped akkor müxik, nálam itt nem fejtetõn jelent meg.

meggabor09
#9325
megvan a megoldás a láthatatlanul berakott dolgokra
az a becsapós az AmazonCatros-nál is hogy a vehoclesTypes-ben nem a </trailers>-be kelle írni hanem a sima <trailers>-be
ilyenekkel el lehet érni a láthatóságot
nekem bevált próbáljátok meg
tehát írjátok át a /-bõl a simába

#9324
hehe az "ujj" Claas Dominator 108 igen klafa😄😄 a hangja nagyon jo 😄<#eljen><#alien2>
#9323
Tudom de ennek új hangja van

#9322
igyekszem de még semmien gép nincs bent

#9321
ha megvan a tároló neked légyszives töltsd fel valahova.
KÖSZI

#9318
URL=http://kepfeltolto.hu/i/?175234

#9316
mert nemtudtok bemásolni 5 fájt a rendes helyre
vagy nem azt a mod-ot használjátok amelyiket kelllene

#9315
valaki segítsen befejezni a pótkocsi + átkonvertálni !!!!!!!!!

#9314
látom nem csak nekem nem jelennek meg a játékba a gépek hanem másnak sem .ez miért van???
#9313
Nálam is ugy rakta be elösször.
A GIANTS Editor -ral mind a 3 forgatási lehetõséget átirtam 180-ra és ugy már jó lett nálam már nem fejtetön rakja be.

#9312
Amúgy a Dominátor att van a F.A.Q.-ban!!!! Csak gondoltam szólok!!!!!!!
#9311
Ez a Lemken vetõgép csak a grass módba mûxik??Mer bemásoltam mindent ugyanugy ahogy 6milan6 monta de mégse nyitja szét!
meggabor09
#9310
nincs mit Willymi
tényleg jó a hang meg minden
használjátok egészséggel

meggabor09
#9309
jó de nekem a grassmod van fent meg az alapfarm
és én úgy sajátkezüleg raktam be a cuccokat
de majd este átnézem
ert nem vok benne bizti hogy minden jó pedíg 5X átnéztem

#9308
http://data.hu/get/439590/Dominator-108.rar.html köszönöet a fletöltését meggabor09 neki 😊 jó szórakozást mindenkinek hozzá😊 remélem tecceni fog😊

#9307
Figyu! Én leszedtem a K-farm part 1,2,3,4-et (grasslandos) és nekem mûködik a kasza, meg a tárcsa is. Ja a kasza alapból benne van.
#9306
Nem tom nem kapm sehol a legujabb verziot csak a 2001 es ? Nem tudnátok segiteni hogy hol kapnám meg ?
#9304
Ha valaki feltudja tölteni valahová csináltam hangot a 108-nak és olyan mint az igazié az aratási sebességbe is ugyanaz a fordulatszám mint közúton ha feltudja valaki tölteni valahová szívesen elküldöm neki ([email protected])

rambo12
#9303
írd a kordináták számát ha még nem próbáltad

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás