Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zoli108
#9486
<#eljen><#worship><#eljen>

http://germantrucksimulator.hu

#9485
még mindig nagy a tárcsához képest. de a rábához ekkora való. Nem baj, a JDhoz jó lesz😊

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9484
Nem baj, nem foglalkozok velük.

#9483
Gratulálok Lack szép munka!! A németeknek semmi köze a modokhoz inkább annak kell örûlni hogy végre születnek Magyar modok is a játékba.
Toby0501
#9482
Kihúzod a gyufát Németországban 😊

#9481
Majdnem kész a tárcsa. 0.8-ed részére csökkentettem a méretét. VIDEÓ

#9480
nincs valaki aki átrudná tenni ac-ból i3d-be !!!!
légyszi írjatok

#9479
csösztök nem tudja valaki hogy honnan lehetletölteni a jd 4650õs dupla kerekest???meg azt hogy kész van e a hw 80-as??
kispalko
#9478
Amikor megnyitod a vehicleTypes.xml-st akkor a trailers-hez másold be akkor nem fogja felemelni.

#9477
Remekül festene egy ilyen multiban!😄<#eljen>

#9475
Ez nagyon jól néz ki.

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

6milan6
#9474


\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

Nuits
#9473
Nagyon szépen köszönöm...

Egoista: az az ember, akit sokkal jobban érdekel saját maga, mint Én...

#9472
nálam alapbol a catros nem müködik :S:S be rakom meg minden és mégsincs benne
#9470
hali valaki áttudna raki nekem ac-ból i3d-be
légyszi írjatok

6milan6
#9469
Lehet valami korai verziót töltöttél le, amiben még elõfordulhatott ilyen hiba, ha nem, nyisd meg az i3d-t giants editorral és jobb oldalt az attributes-nél a densityt írd át felére és próbálgasd. tapasztalatot nem tudok mondani, én csak a Rábával próbáltam, aminek átírtam a sûlyát 1-re.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9468
Dehogy😄 Nem úgy gondoltam, hanem hogy azok a modellek nem kerülnek be semmilyen játékba amit mi csináltunk😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9467
Miért olyan szar volt? <#vigyor5>
Nuits
#9465
Sziasztok!
Régóta figyelemmel kísérem a topic-ot, és eddig mindent az itt leírtak szerint csináltam!! Hibátlanul mûködik is minden!! Még csak regisztrálnom sem kellett hogy kérdezzek, elég volt visszaolvasgatnom!! Szóval köszönöm! Mindösszesen egyetlen apró problémám akadt... Erre viszont hiába keresem a választ... Szóval kérdeznék, de senkit sem szeretnék felhúzni... 😄 Az Amazone Catros tárcsával kapcsolatban szeretnék egy kis segítséget kérni... Bent van, miden klappol, nyílik, emel, vontatható, jó helyen van.... Csak az a baj, h bármivel vontatom, mindennek megemeli az elejét... Próbáltam orrsúllyal, de semmi eredmény... A feltett képekbõl ítélve még a kisebb gépekkel való vontatásnál sincs ilyesféle probléma... Ne értem.. Ha valakinek esetleg lenne valami ötlete azt megköszönném... 😄

Egoista: az az ember, akit sokkal jobban érdekel saját maga, mint Én...

#9464
ez a TE általad készített tárcsa!!!
#9463
hát én se😄😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9462
Van még két kisebb ha kell. Meg 2 borona is. De itt kifújt a készulet. Amúy nem gondoltam volna, hoy valaha játékba kerül. 😄
#9460
na szóval a mondat eleje valahogy így nézett ki:
Azt még te csináltad mikor saját játékot akartunk, arra...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9459
rra már nem emlékszek hogy került Joehoz😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

lippet
#9458
joe tette át i3dbe! szerintem régen amikor még modelleztek! szerintem te is ott voltál nem?

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

6milan6
#9457
Ahonnét a Rába.😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9456
Nagyon ismerõs ez a tárcsa. Honnan van?
lippet
#9455
nem én csináltam, én csak kicsit sértette a copyright-et😄

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#9454
lack grat a tárcsához igen j 😄😄 (a németekel meg ne törödj!)
#9453
te lack, egy ici picit nagyra sikeredett. Ez egy 7,6-m tárcsa😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

pickány
#9451
de minek csinálnának olyat mert ha kész lesz mindenki meg tudja csak van aki türmetlen és akaratoskodik hogy kell neki közbe pedig örülnie kéne hogy lessz egyátalán és ez mind csak visszaolvasás kérdése

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

kispalko
#9450
Eszméletlen jó amiket csinálsz. Nagyon jó lett.

6milan6
#9449
Eddig nagyon jó, csak szerintem vedd kisebbre az egészet. Mondjuk nekem m1, ahogy érzed.😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

kispalko
#9448
Nagyon Nagyon Jó lett. Szuper pótkocsi.

#9447
Igazi RÁBA után való tárcsa. MÉG NINCS KÉSZ. Néhány dolgot be kell lõni rajta. Majd ha kész lesz feltöltöm az oldalra... és valószínûleg megint én leszek a németek elsõ számú ellensége.









#9446
Oldal fejlesztésre egy tipp:Nem lehetne nyitni egy KÉSZÛLÖBE LÉVÖ DOLGÓKAT amibe bekerûlne a játékba készûlt gépek.Igy lehet hogy nem kérdeznék hogy le lehet e már tölteni.Bocs a kérdésemért nem tudtam hogy fejlesztés alatt áll.

pickány
#9445
haljátok szerintem meg az mtz sárga kerékfelnivel is jol nézne ki mert van olyan is csak nem egyenes hidas de nem lenne rossz csak én még nem tom meg csinálni de már rajta leszek 😄😄😄😄

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

ZTM
#9443
sztem most IFA azután jöhet az E 514(jó párosítás lesz)

BMW320i
#9442
Helyesírás , fogalmazás : 1

#9441
Asszem bõvítenem kell a memoriámat, minél több gépet berakok, annál jobban szaggat. Rohattul szaggat.
#9440
Lehetne esetleg egy belarus tractor fûlke hátamegé felrakni egy KCR-2000 hidraulikus forgógémes rakódót szerkeszteni rá?
Hogy mirre használnám: bálla,fa rönk,siló,trágya rakodásra.
Meg készitenénk hozzá kiekészitöket: sipegtettö,röng fogó, kannalat
Szerintem népszerû lenne a játékba .
http://mezogeparchivum.fw.hu/
a képek között ---Rakodás----Tractoros rakodógépekbe--alulról a 4 képen lévöre gondoltam(sajnos több képet nem találtam rólla)
Egyik kedvencem szeretném a játéjkba nevezni
Ha esetleg valaki megtudná elkészitenni?

BMW320i
#9439
Ez olyan , mintha kiszakadt volna a fogaskoszorú. 😄

pickány
#9438
ez olyan HW 80 11 szerintem 😄😄😄

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

lippet
#9437
Ezt mien HW-nak lehet nevezeni??? XD


ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#9436
Ne is reagálj rájuk, kapásból törlöm a kunyizók hozzászólásait (ugyanis korábban már volt szó arról. hogy mi a helyzet a cuccokkal (elõbb utóbb úgyis megkapják, nem értem miért sírnak)). Az olyat hogy, "hogy kell berakni cuccokat", meg azért törlöm mert benne van a FAQ-ban.

6milan6
#9435
Még egyszer és utoljára leírom hogy még nem. A Megát sem és esetleg ha láttok valami új gépet a képeimen, egyiket sem. Nem fog senki lemaradni semmirõl, feltéve ha....

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

BMW320i
#9434
Válasz erre gombot nem tudtam használni mert nem volt mihez.Nekiugrok mégegyszer.Gratulálok a házigazda joghoz!!!Köszi , hogy kitörlöd a felesleges HSZ-eket!!!

lippet
#9431
na m1 most nem sikerül, de majd holnap még próbálom javítani

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

pickány
#9428
az a class mega 218 as az nagyon ott van 😄 én is szeretnék már majd probálkozni a giantsba csak még elég sok gyakorlást igényel 😞

Figyelj és tanulj mert az ember a saját tapasztalataibol tanul a legjobban!!!

DJKonya
#9427

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"