Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9884
Én ennyit tudtam kihozni a dologból. A script írás olyan szinten nem megy, hogy csak na.

#9883
letöltöttemegy ilyet, hogy Qualm
meg tudnátok mondani mire jó
link: http://data.hu/get/455715/Qualm.rar.html

#9882
Caps Lock OFF!!!

#9881
LÉGYSZI ÍR MÁR MEG KEDVES CROSSFIGHTER MIER NEMINDULTA KFARM+GRASS MOD AMIT FEL LINKELTÉL
6milan6
#9880
Kipróbáltam a tárcsát. Nagyon korrekt lett, thx! Igaz egyszer nekem is csinált game.exe hibát, mikor ráakasztottam, de az szerintem attól van, hogy giantsban az egész modell nem dynamicon volt, hanem staticon.



Work in progress...

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9878
! méteres betûvel kivan irva h F.A.Q. <----- Lack feltesz oda minden gépet minek ez a hozzászólás ?? senki se fog neked belinkelni ezér van a faq bazm,eg

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

6milan6
#9877
Addíg ne kritizáld senki írását, amíg a tiéd sem különb!

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9873
kösz szépen
nagyon jó

Daneszka
#9869
kösz,de szar úgy ahogy van xD nem lehet rendesen felakasztani a gép után,és nem tudom be se állítani:S

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

yamaha26
#9868
Hello!
Nagyon jó lett a Hesston! Grat!

Hesston
#9866
Szabi111 itt a link nem biztos h mükszik de probáld! =http://uploaded.to/?id=h3e8ih
ja és sok sikert a telepitéshez(nekem fél nap volt xD )

Új nick :D Jéé de laza :D

#9865
köszönjük! ja ja!
#9863
Köszi! Szép munka!
😊
lippet
#9862
Na lássátok kivel van dolgotok😄

Ide kattintva letöltheted a Skin!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

allock
#9861
a leírás alapján, ugyanaról a linkrõl szedtem amit adtál és megy
nekem is van D47

#hhwnd

allock
#9860

#hhwnd

allock
#9859
sehonnan, saját 😊

#hhwnd

joci14
#9858
http://uploaded.to/?id=h3e8ih

Hesston
#9857
ez meg van!!!!! elég rossz a fel telepitése tök nehéz minden féle van benne olyan h a kerekek sárosak lesznek hosszu az üritö csö a gépen meg ilyenek+1 picit javit a környezeten!!!

Új nick :D Jéé de laza :D

#9855
mert nem használsz Grassmodot

Hesston
#9854
srácok ez a Fortschritt ZT323 egy HígTrágya(aki érti a káromkodást az érti aki nem nem xD ) nincs hangja amikor megyek vele meg nincs rendesen ki dolgozva szal mégegyszer 1 nagy HígTrágya!!!!!

Új nick :D Jéé de laza :D

#9853
crossfihter meg mondanád mia baj kfarm+ grassmoddal
lippet
#9852
linkeld be ahol találtad!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#9851
Nekem NINCs olyan gomb a 2. kép BAL ALSÓ sarok hogy Gépek betöltése

nagy bilegge

#9850
szerintem is király a tárcsa és ne haraguj ha megbántottalak
#9849
nemaz megosztot kép két gépbe lehet ülni és meni vele
#9848
daneszka ha megkérhetllek te má fel a bálázót a forumra
#9847
Ez nem csak 2 kép egymás alatt?<#wink>
legalábbis úgy néz ki

#9845
srácok eröl a duplamodrol tutok valamit nekem megvan de németül nem tom leforditani
#9844
Nem azért mert a trailert nagybetûvel kell írni mindenhol?
próbáld meg hátha úgy jó

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

#9843
Nagyon Király lett a tárcsa! Köszi! 😄

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

#9842
A szürke potlocsi már tölthetõ valahonnan??
6milan6
#9841
Kösz jól vagyok.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

NH G240
#9840
Ige erre.
#9832: Köszi Lack nagyon jó.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

claaslexion
#9839
de fajin csak örömömben igy sikerült!a lényeg a lényeg ,hogy vannak még rendes emberek akik törõdnek a többi fórumossal is és megosztják amijük van!mégegyszer köszzzzzzzzzzz!

#9838
az nem fajin akar lenni?
de amugy csak csatlakozni tudok! Köszi LACK!
claaslexion
#9837
köszönjük szépen! <#worship>
nagyon fojin -nekem müködik rendesen!
látom szorgalmas bõvül a F.A.Q.-is! 😊 azért is hála és köszönet!

#9836
csá!!
eltudnád nekem valahogy juttatni ezt a bálázót linkel vagy valahogy???
elõre is köszi 😄
rambo12
#9835
<?xml version="1.0" encoding="iso-8859-1" standalone="no" ?>
<vehiclesTypes>
<steerables>
<type name="tractor" className="Vehicle" filename="data/scripts/vehicles/vehicle.lua"/>
<type name="combine" className="Combine" filename="data/scripts/vehicles/Combine.lua"/>
</steerables>
<trailers>
<type name="trailer" className="Trailer" filename="data/scripts/vehicles/trailer.lua"/>
<type name="Grubber" className="Grubber" filename="data/new_scripts/vehicles/Grubber.lua"/>
<type name="trailer01" className="Trailer01" filename="data/new_scripts/vehicles/Trailer01.lua" />
</trailers>
<implements>
<type name="implement" className="Implement" filename="data/scripts/vehicles/Implement.lua"/>
<type name="cultivator" className="Cultivator" filename="data/scripts/vehicles/cultivator.lua"/>
<type name="plough" className="Plough" filename="data/scripts/vehicles/Plough.lua"/>
<type name="sprayer" className="Sprayer" filename="data/scripts/vehicles/Sprayer.lua"/>
<type name="sowingMachine" className="SowingMachine" filename="data/scripts/vehicles/SowingMachine.lua"/>
</implements>
<cutters>
<type name="cutter" className="Cutter" filename="data/scripts/vehicles/cutter.lua"/>
</cutters>
</vehiclesTypes>
nekm ilyen a vehiclesTypes fájlom

allock ebbe mi a hiba?
az utánfukat nézd

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

Sanxi007
#9834
köszi.
Szép munka.
Csak így tovább.<#eljen><#taps><#eljen>

Case STX 4EVER Gépem: CPU: RAM: Videó kártya:

Zoli108
#9833
Köszi Lack!Nálam vmi nem stimmel vele mert nem akarta szétnyitni és game.exe-hiba lett,a leírtak alapján raktam be mindent.

http://germantrucksimulator.hu

#9832
Fent van az IH tárcsa a honlapon. (FAQ)

#9831
Mert hülyeséget kérdezel azért. És a csúnya beszédet alapból törlöm.

rambo12
#9830
Leírnád hogy hogy tetted be???Meg honnan van neked FiatEytra.png Fájl bennne?? Mert nekem csak D47.png

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

meggabor09
#9829
ha mondanád hogy miben kéne segíteni akkor nem törtölnék

meggabor09
#9828
azt az MTZ-t sehol se találom
még teszt alatt van vagy már letölthetõ valahonnan
ha igen tudsz adni egy linket?

lippet
#9826
Persze azért nem csak szórakoztam, hanme dolgotam is😄
108 Lexion adapterrelXD




ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

lippet
#9825
Csináltam új menüt=)

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#9824
erre gondoltál?

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

Sanxi007
#9823
Jó lett.
Szép munka.
<#eljen> <#taps><#eljen>

Case STX 4EVER Gépem: CPU: RAM: Videó kártya: