Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9946
Szerintem szánalmas hogy ezt irni kell annak aki letölti 😞
Elszomorító hogy erre csak igy jönnek rá !

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

#9945
Én is a Grasslandot használom és abban van ez a hibám hogy megemeli

thomme
#9944
a tárcsát csak Grasslandba lehet használni !
Nem értem miért van ez a fórum ha már kérdezni sem lehet!
Ha valaki kérdez azt egybõl kitörli Lack

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

Hesston
#9943
Lack mért törlted a kérdésem???? pedig csak azt kérdeztem h beta verzios még-e a kröger pot de ahogy látom marha faxxa(Y)<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>(magyar rendszám😛)

Új nick :D Jéé de laza :D

#9942
Köszönöm, nagyon király lett!!!
Remélem egyszer megélem azt is, hogy valakinek a Class Megát is megköszönhetem!
joci14
#9941
thx

#9940
köszönöm nagyon jó ez is
Egy kérdésem lenne: a rábához való tárcsával amikor tolatni akarok megemeli a rábámat ez mitöl lehet?

Sanxi007
#9939
Kösz!!!!
Nagyon jó kis talajlazító.
<#eljen><#taps><#taps><#eljen>

Case STX 4EVER Gépem: CPU: RAM: Videó kártya:

rambo12
#9936
Kössz a tárcsát meg a lazítót nagyon jók és használhatóakXD nagyon kössz

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

New Holland
#9935
Köszönöm kurva jó😊

ASUS P5Q-PRO Q9550 SAPPHIREHD4850 DUAL SLOT 4GB CSX CEC FAN KIT COOLERMASTER CM690

#9933
"na ha 5 felett lesz a köszönöm, kurva jó HSZ-ek száma a lazítónál, akkor megosztom a HW-t"

ezt írtam tegnap milánnak. Remélem mindenki megértette

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

rambo12
#9932
Más is segíthet aki hozzá ért

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

Zoli108
#9931
Köszi a pótkocsit Lack nagyon jól néz ki már jól jött egy fasza pót úgy untam már a régieket <#wink>

http://germantrucksimulator.hu

#9928
itt 1 lazító, nektek, tõlünk... Szedjétek, azért van.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

rambo12
#9927
Allock te grassland moddal játszol? mert átírtam nagybeteüre a trailer szót azt végre ninics hajókürt de pót sincsen benn

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#9926
mit csináljak? Beszélj már értelmesen

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9925
nem

#9918 Töltsd fel valahova máshova a képet, mert beszart a kepfeltolto.hu

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9921
aki tudo bannert csinálni a fórumnak, az csinálhatna egy olyat amit már ti általtok csinált gépek vannak rajt mtz,rába stb...

#9920
mit értesz azzal h "Ti", mivel grass modot nem a modellezõk csinálták.
lehet hogy már annyi minden van a gépeden hogy a virtuális memória nem bírja
pl nekem ha megy utorrent és a játék akkro elkezd vmikor szagatni

Peugeot08
#9919
Ti mit csináltatok a grass moddal mert nekem kb 3 traktor és 3 kombájn után (fõleg a dominátor) egy bizonyos irányba ha nézek elkezd szaggatni?

#9918
Krampe TW 800

Ilyen volt:


Ilyen lett:

#9917

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

Hesston
#9916
mért temilyen mapon jáccasz ? (mert nekem K-farm graas mod van és unom :S:S ) littlerock ot meg nem találom sehol😞😞(:

Új nick :D Jéé de laza :D

#9915
mivel szinte mindenki másik pályán játszik, ezért lehet hogy az én pozíciómmal pont 1 házba tenném be😊 Ezért inkább mindenki írja meg magának.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

Hesston
#9914
hehe csak az szedje aki ért hozzá mert koordinátát kel hozzá irni xD (nekem meg volt fél perc alatt xD 😄 )

Új nick :D Jéé de laza :D

#9912
belinkeltem? a picsába nem akartam. Nem akartam veletek megosztani. Jaj ne. óóó. Na mind1, akkor szedjétek😞


hogy lenne már baj, azért van😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

Hesston
#9911
nem baj ha el loptam a jympa-t??(mármint le szettem??)

Új nick :D Jéé de laza :D

Hesston
#9910
beteg vagy az én data mapám csupán scak 416 mb akora töbieké mekora lehet?? 😄(a válasz sok) szal ijet ne kérj szentem

Új nick :D Jéé de laza :D

#9909
*maya-val😊

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9908
Milánna átküldöm a modellt .ac-ban, õ megnézi, jó, akkor átkonvertálja az AC3D-bel .obj-ba, után azt megtudja nyitni myay-val, amivel tud csinálni .i3d-t, azt megtudja nyitni Giants-al, amivel betudja tenni a játékba. És tádám, így lett a chocapik... õõõ lazító😊

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9907
te az legalább 500mb szerinted felteszi neked valaki ?

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

#9906
hello nekem olyan gondom van hogy szedtem le a honlapról cucokat és ha beteszem akkor eltünik minden és azt szeretném kérni hogy nem tenne fel valaki egy packot amiben minden féle cuc van csomo konbány meg traki meg utánfútõk meg vontatmányok

naon meg köszönbém
6milan6
#9905
Biztos.😄 Én .obj-t konvertálok vele .i3d-be.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9903
Milán én úgytudom hogy a Maya jobban filmeseknek való...
remélem érted...
csinálnák én is valamelykel de ha elakadok akkor senki sincs h segítsen :S

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

6milan6
#9902
Én mindkettõt használom, bár nem kifejezetten modell készítésre, inkább bizonyos elemek import/exportálására, konvertálásra.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9901
Lack, Milán, JD4650 lene 1 kérdésem...
AC3D-vel vagy Mayaval modelleztek ??
VAgy ha nem ezzel a 2õvel akkor mivel ?

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

#9899
Én sem úgy gondoltam. A modell nálam dynamicon van. Én is néztem már, hogy nem jó static-on (más modelleknél is), Amúgy jó az a talajlazító.

Bacsa11
#9897
banyeg, az nem is jutott eszembe, pedig zmodelerben is ugy van😊
AC3D melyik verziója kell?

#9896
import/export😊

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

Bacsa11
#9895
viszont a fájlformátummal nem vagyok kibékülve. Csak ac-s fájlokat nyithatok meg

#9894
keress tutorial videókat hozzá. Mondjuk én anélkül tanultam meg, csak nyomogattam mindent aztán belejöttem. Már több mint 1 éve csinálom. Joe meg már nagyon régen, azért ilyen profi😄

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

Bacsa11
#9893
nagyon bonyolult vagy megtanulható?
plusz olvasgatom az AC3D magyar nyelvû kézikönyvét de icipicit magasnak tûnik<#fejvakaras>

#9892
elég hozzá 2 kép meg a fantázia😊

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

Bacsa11
#9891
bocs a lámázásért, de konkrétan hogy készítitek a modellt? alaprajz alapján?

#9890
made in germany

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

Bacsa11
#9889
van hasonló pót belinkelve képpel! olvass vissza 1-2 oldalt

6milan6
#9888
Én nem mondtam egy szóval sem ,hogy rossz, sõt... A static/dynamic dolog meg taopasztalat, mert a hw-nál sokat szenvedtem vele.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#9887
kérdezd lippetet

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#9886
mikor lehet le szedni majd a HW POTOT ??????????????
#9885
Szerintem másik kipufogófüst kombájnokhoz.