Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10005
nem a tiédre válaszolt...

de én igen. Elõször is nem akarlak kritizálni de az nem fehér hanem ezüst/szürke. Akkor abba miért nem kötsz bele, hogy a kilóméter óra a régi mtz-kbõl van, nem az új?. És hogy miért nincs benne turbó?

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

MTZ1025
#10004
nem kell nekem link de ezt nem a németek variálták a felni szint

#10003
Németek csinálják. Még nincs kész. NE KÉRJÉTEK A LINKET!!!

MTZ1025
#10002
hello nem akarok senkit sem kritizálni meg nem akarok ebbõl gondot nem akarom hogy harag legyen,de az mtz-nek miért variáljátok a kerék szinét vajszínûre mert ha vajszínû akkor vasból van az elsõ sárhányó, ha meg vasból van akkor piros nem fekete,de ha mûanyag akkor meg fehét a felni,
a tetõ meg piros nem fehér

Zoli108
#10001

http://germantrucksimulator.hu

Zoli108
#10000
Na mégegyszer:

http://germantrucksimulator.hu

Daneszka
#9999
könnyen,irsz mégegy poziciót a krögernek,csak más koordinátára,és már bent is van mégegy kocsi😊

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

#9998
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy lehet betenni pl a kröger kocsit hogy mondjuk 2 szer legyen benne tehát 2 krögert hogy egyszerre birjam huzni??
ZTM
#9997
mit? tegyél róla képet de ne kepfeltöltöset ott va a kép amit nézel a germán fórumon annak a linkjét....köszi...

Zoli108
#9996
A németek oldalán találtam:

Ez fincsi lesz!

http://germantrucksimulator.hu

Daneszka
#9994
kéregetheti privátban is akárni,csak éppen nem kapja meg,mert fél munkát nem adok ki a kezem alol....😊

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

kispalko
#9993
Nagyon jó a lazító kösz.

Zoli108
#9992
Az 1.1-es vmiért nekem is ezt csinálja.

http://germantrucksimulator.hu

#9991
Saját magadnak kell rájönnöd mit rontottál el. Ilyen az élet...

Mellékesen, ha még egyszer valaki a bálázó linkjét kéri, reflexbõl törlöm a hsz-át. (kérd privátban a készítõtõl)

#9990
Örülnék én neki, ha ilyen béta hígtrágya Krögert tudnék összeütni.

#9989
A lehetõség adott, állj elõ egy faszával.
Hesston
#9988
egybol észre vettem :d kár volt le szednem mert senki nem irt h béta avgy enm én meg le szettem és be raktam :S na mind1 remélem lesz teljes verzio nem pedig ez a béta-Hígtrágya xD

Új nick :D Jéé de laza :D

#9986
csá nekem az a gondom hogy a NewHolland CR980-nál ha beteszem hajókürt mi van akkor? (tudom hogy valamit nem jol csinn. de mit? ha tudtok segitsetek kössz!
bella11
#9985
ha kevés gép van benne akkor nem szaggat

#9984
Nagyon király lett a lazító. Köszi szépen.<#worship><#worship><#worship><#integet2><#integet2>
Peugeot08
#9983
Nem tudna valaki a mtz-re vonószemet tenni elõre?

NH G240
#9982
A lap alján van a keresõ.
Oda szépen beírod hogy: ls2008.
A találatok közül megkeresed melyik a letöltõlink, letöltöd felteszed és kész.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

Daneszka
#9981
akkor még keresgessed szépen😊 Topik elejére ha visszalapoznál,és átolvasgatnád a HSZ-eket,akkor megkímélnél mindenkit a láma kérdéseddel😊

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

rambo12
#9979
ha így halad XD

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

Daneszka
#9978
hát ja,nálam ugyan ez a helyzet... Bika gép kell az LS-nek ha ilyen nagy modok lesznek mostmár😄

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

rambo12
#9977
a telepen van egy trakesz meg a cuccai pót stb ilyesmi ha arra nézek szaggat

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#9974
ha egy helyen vannak a gépek, jóhogy szaggat

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

rambo12
#9973
Ha egy bizonyos irányba nézek elkezd szaggatni

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#9972
Én már kivettem a Fendtek-et csak mtz meg dominator van benn

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#9971
hali! szerintem ha sok cucc van a placcon akkor mindenképp szaggat.
nekem egyATI Radeon HD 3870X2-m van 1 GB DDR3 RAM-mal és 4BG alaplapi RAM és így is szaggat. 😞
rambo12
#9970
Ha veszek uj ramot akkor ekszünik a szagatás a játékba?????

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#9968
Ja ho lenne mert leszettem a tárcsát de kivette az összes gépet :S
allock
#9967
azzal jam

#hhwnd

thomme
#9966
Nem tudja v.ki azt megcsinálni hogy az IH tárcsa más mapp-ban is mûködjön ne csak grasslandba?????

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

#9963
hello midenkinek nekem olyan gondom van hogy amit leszedtem errõl az oldalról http://ls2008.extra.hu/index.html és betettem a játékba és miután elinditottam a gémet akkor semmi de semmi nincs a mapon semmilyen gép ezért azt szeretném kérni hogy tegyen fell valaki egy packot ami mükszik és benne van minden

elõre is köszi
#9962
nagyon szépen köszönöm az infót
lippet
#9961
mert ezek jó részletesek😄

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

rambo12
#9960
Lehet hogy hülye kérdés de a 3 tengelyes kröger csak graasslandban müködik???

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#9959
A rába jobban fogja.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

6milan6
#9958
Minden új mód fogja a gépet, ha megnézed közel 10-szer akkora fájlméretûek, mint az átlagos modok.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

Zoli108
#9957
Nálam is leesik tõle egy kicsit az fps!

http://germantrucksimulator.hu

Peugeot08
#9956
Rájöttem hogy a 108-as dominátor miatt is szaggat a játék, és kérdezném hogy nektek nem?

#9955
Nem tudom.

#9954
Kösz a Jympa lazítót!! Nagyon jó!! <#wink> Észrevétel: A kék színt meváltoztatnám egy kicsit sötétebbre, amúgy jó.

thomme
#9953
És azt nem lehet megcsinálni hogy más mapp-ban is mûködjön?

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

#9952
Persze,hogy béta oda van írva a kéttengelyeshez, a háromtengelyest abból alakítottam ki. Amúgy felnézel az Acid oldalára és látod, hogy csak béta van a pótból. Végleges verzió lehet, hogy nem is lesz. Majd beírom a háromtengelyeshez is hogy béta. Különben ha kipróbálod a pótot, rögtön rájössz, hogy béta-e.

Thomme: Nem törlök minden kérdést. Csak a hülye, felesleges kérdéseket és ezután is törölni fogom. Grasslandot használok, abban próbálom ki a cuccokat, amiket feltöltök az oldalra. Más mapp-el nem foglalkozok.

#9951
Rába

NH G240
#9950
KÖSZ!!!
Nagyon jó lett.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

thomme
#9949
én nem abban használom de tudod lehet hogy az a baj hogy mint az Amazone Catros tárcsánál mert az csak Grasslandra van beállítva vagy csak Rábával lehet húzni?
Tényleg te mivel húzod?

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

6milan6
#9948
Ezt sem én írtam...

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"