Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10058
nem tudom mikor kezdték

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

ZTM
#10057
képet ha tudtok lécci engem má 1 hete nem enged belépni ez a szar germán fórum pedig amiko kellett jelszavat váltani az után még 1 hétig beengedett...

#10056
jónak tünik,mikor kezdték nemt tudod?

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10055

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

claaslexion
#10053
kockabálázó

#10052
Szerinted minek látszik?? ballenpresse - bálázó. De nincs kész, nincs link, nem tudjuk mikor lesz kész, nem lehet letölteni.

#10051
Ez mi akar lenni???
EZ MI???

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

spawnmadrid
#10050
Szevasztok. Ha szeretnék egy plusz erõt adni a Belarusnak meg egy két gépnek, akkor mit kell átállítanom az xml-ben? Elõre is thanx!!!

rambo12
#10049
Megírhatjátok a véleményeteketA kombájnnal kapcsolat kiváncsi vok rájuk

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#10048
Megpróbálok ha lessz idõm csinálok neked egy mtz 80 ast XD

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#10047
SAját gyártmány ez meglátszikXD aki akarja javíthat rajt felteszem ha kõ valakinek javításra
több nézetbõl is XD



A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

allock
#10046
alap pályán játszok

#hhwnd

#10045
Manitou MLT 940 120 LSU markológépet,valaki nem csinálna majd a játékba?

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

kispalko
#10044
Azt áttudod küldeni nekem?

allock
#10043
giantsban beraktam még1 napot 😄

#hhwnd

kispalko
#10042
Hogy hogy ilyen világos neked a játék? Milyen térképet használsz?

#10041
*vele

#10040
helló. 1-2 gépet beraktam a játékba és az összes gép eltûnt. Ilyenkor mi a teendõ?
#10039
helló . nem tudna valaki csinálni egy MTZ 80-ast (kisfülkés) ?
én már próbálkoztam veled de ez nem az én mûfajom. 😄

allock
#10038


#hhwnd

#10037
Egyik sem fizetõs, de errõl te magad is meggyõzõdhetsz.

#10036
http://www.ls2008.extra.hu/ itt vannak oldalak ugye azok nem fizetösek???
pl ez:http://www.acids-mods.de.tl/
Peugeot08
#10035
Ezzel mi a helyzet? : http://kepfeltolto.hu/i/?113180&t=img

Daneszka
#10034
nem fog bent maradni sehogyse,mivel még béta verzió!!!! Fogjátok már fel-.-

Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!

New Holland
#10032

ASUS P5Q-PRO Q9550 SAPPHIREHD4850 DUAL SLOT 4GB CSX CEC FAN KIT COOLERMASTER CM690

New Holland
#10031
Lack tök jól néz ki a krampe de nálam nem jelenik meg mindenhol a skin. Mit csináljak?

ASUS P5Q-PRO Q9550 SAPPHIREHD4850 DUAL SLOT 4GB CSX CEC FAN KIT COOLERMASTER CM690

#10030
nem a suly kapacitását akarom beállitani!hanem hogy a mentett játékban bent maradjon!
#10029
belehet állitani a pótnak az xml-jében
ott van vhol h capacity és ott van 1 szám pl 40000 és te átirod amennyire akarod

#10028
Tudja valaki hogy lehet fix helyet adni a kröger kocsinak hogy bent maradjon a mentett játékba??
#10027
lack a tendem pot -ra hány tonna fér
rambo12
#10026
Jó lehet volt ilyen de azért sokszor visszaolvastam

És kb5 Hsz-el ezelött lack megmondta hogy mit csinál a bálázós kérdésekkel

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#10025
OLvass már vissza

Lack hol vagy ilyenkor

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#10024
Lécci menj a forumból vagy maradhatsz de inkább ne írj semmit mert amit irsz a k..... nagy hülyeség

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#10023
a bálázó mikor lehet valahonnan letölteni?
#10022
sorry már megvan,modellezni lehet a játékba?

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

lippet
#10021
nincsak ki beszélXD

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

rambo12
#10020
OLvass má vissza ne itt lámáskodj alapvetõ kérdésekkel

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

thomme
#10019
Sziasztok!
Ez sztem így tök gagyi hogy a tárcsát meg a Lemken Solitair vetõgépet is csak a Grasslandon lehet használni.Aki nem azon a módon játszik az cseszheti.Miért van az hogy valaki dolgozhat vele v.ki meg csak bambulhatja a tárcsát (vagy még ami ilyen) összecsukottan

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

#10018
olvassatok már vissza
szinte minden oldalon rajt van már, hogy hol találjátok
ha nem lennétek lusták olvasni nem kérdeznétek hülyeségeket, amiböl már elege van mindenkinek
már unalmas hogy minden nap elvárja valaki, hogy ezredikre is leirjuk hogy hol találjátok a játékot

#10017
hellosztok! a játékot honnan tudom letölteni?

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10016
hol tudok hátul ikerkereker JOHN DEERE-t letölteni?
Kenny85
#10015
-ha másokat osztani akarsz, elõbb tanulj meg helyesen írni

#10014
ha nem akkor mi a gépigény és mennyi az ára???

#10013
hali megjelent ez ps2-re?

#10012
-ha nemtetszik valami akkor nem kell leszedni
-ha nemtetszik a sisz akkor áttfested
-ha nemtudod , hohy kell átfesteni nem bonyolodol belle ennyire, amihez nemis értesz

#10011
igen, de attól a játékban még tehet rá valaki vajszínût😊

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

MTZ1025
#10010
mtz is már csak szürke felnivel adnak ki

#10009
de az teljesen más. NH-nak nincs pirosfelnis kombájnja. Mert azzal adták ki németek(?), mivel a Fendtek kereke volt rajta. Mi azon vitáztunk hogy fehér vagy sárga. A régi NH kombájnok voltak sárgafelnisek, egészen 2001-ig. Onnantól már fehérrel vannak a kombájnok, szóval a CR-en sosem volt sárga felni gyárilag.

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

MTZ1025
#10008
de a c980-all is ez volt
itt vitatkoztak hogy mien színû a felnie

#10007
Nem neked írtam. ott van, hogy kinek válaszoltam. Amúgy talán azért variálják a kerék színét mert nekik úgy tetszik, szóval nem kéne belekötni.