Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10119
császtok ez a mod instaleres dolog pénzes mert mikor beraktam a krögent akkor ki irt valami 1000Euró és utána meg 3000 Euró
#10118
grassalndba lehet csak berakni cuccokat

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10117
grassalnd nekem nincsen meg hanem a sima játék,akkor rakja fel a grassalndot?

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#10116
Én Grassland a K-farmon és nekem minden tökéletesen megy
CoD23
#10115
HI all!!
Hogy ezt a lexion-t te csináltad , csak azért kérdem mert én is próbálkoztam vala csak a claas lexionnak a tetejére rá volt húzva egy fehér sáv ami pont egy petûnél volt a cat lexionnál azt a teteje undorítóvólt !!
amúgy grat!

Gigabyte EP35-DS4,Intel E8400,OCZ 2GB 800mhz,Corsair HX520W,ASUS HD 4850 512MB,AeroCool AeroEngine II

thomme
#10114
te milyen módot használsz?

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

#10113
Nekem tökéletesen megy a CAT Lexion
Jó lett kösz
lippet
#10106
jaja, de a hw se kutya=)

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

krisztianp16
#10104
Nagyon szépek le is töltöm.

Idioták kiméljenek!!! :)

#10103
CAT Lexion 590R szimpla és duplakerékkel. Letölthetõ (FAQ)

krisztianp16
#10102
Aratás

Idioták kiméljenek!!! :)

krisztianp16
#10101
Ezzel hamar megvan a munka...

Idioták kiméljenek!!! :)

krisztianp16
#10100
Egykis részt hátul kiallakitottam a gépeknek

Idioták kiméljenek!!! :)

#10099
Én nem tudok betelni ennek a Megának a látványával. Jó gép!! Szép munka!

6milan6
#10098


\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10097
Meg csináltam és nekem most se hozza be.
#10096
Keresd meg fent a FAQ -ban a linkeknél a Grassland nevût majd a hivatalos oldalon a szöveg elejénél a hier szövegre katt. Most néztem és mûködik.

Hesston
#10095
Nah szevasztok srácok 1 hétig nem leszek(nyaralnimeek😄) nah szewwa😄

Új nick :D Jéé de laza :D

#10094
Laci én néztem azt a linket és nekem nem hozza be.
spawnmadrid
#10093
Szevasztok! Ne haragudjatok hogy mégegyszer megkérdezem, de nem kaptam választ és keresgettem a hsz-ek között de ott sem találtam. A gépek xml-jében mit kell átírnom ahhoz hogy erõsebbek legyenek? Köszönöm.

#10092
Múltkor említette valaki, hogy jobb lenne az "itthoni" fejlesztésû gépekkel elkészíteni a bannert. 😊 A Grasslandról meg annyit, tényleg nem tudom minek tettem fel a linket a FAQ-ba. Szerintem oda tehetném én a Jóistent is mindhiába 😞 igaz Donor17 ?

#10091
ezer köszönet
6milan6
#10090
Amúgy jó ez a banner, da amint látom nem sok mindenkinek tûnt fel.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

6milan6
#10089
Legalább a keresõt tudnátok használni..

http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1208271328&no=5851

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10088
Valaki segítsen már rajtam
Az egész neten körbe néztem, vagyis azon a honlapokon ahol vannak módok és sehol nem találtam a Grassland modot és tudom, hogy itt fent van, de én láma nem találtam meg léci valaki segítsen.
6milan6
#10087
Nem, mivel a Kröger scriptjét használtam fel.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

wazul
#10086
még 1 kérdés a hw bent fog maradni ugye??

wazul
#10085
köszönöm szépen a választ 6milan6

6milan6
#10084
A HW-n szárad a festék....
Mega talán elkészül a hétvégén, ha lesz hozzá kedvem.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

rambo12
#10082

hát az úgy kezdödött hogy belecsusztam a megpakolt pótokkal a vízbeazt elindultam kiszedni a trakeszt meg a pótokat azt utána elindultam a traktor mentõ traktorért essem jött össze utána mentem a traktor mentõ traktort mentõ
kombájnért hát itt abba is hagytam XD XD

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#10081
MOD STATUS 40%

#10080
Néhány gépbe szélvédõ és ablakok kerültek. (Belarus, RÁBA Steiger, Claas Lexion 600, New Holland CR980) Akit érdekel, az a FAQ-ból már ezeket a frissített változatokat töltheti le.

6milan6
#10079

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

6milan6
#10078

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

krisztianp16
#10077
Amugy én aszt hittem hogy a rétmodban lessz bálázo meg ilyenek.Ja meg szerintem késöb majd lessz olyan hogy a kombájn után is lehet bálázni (remélem)

Idioták kiméljenek!!! :)

claaslexion
#10073
csinál nekem valaki hozzá egy sárga vágóasztalt-az nem igazán megy! 😊

claaslexion
#10072
már majdnem mint az igazi de csak kókányolás! csak átszineztem a 108-ast meg átirtam a számot ! de aztért igy is sirály -nekem megfelel!

#10071
ahh Jól néz ki

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

#10070
Sztem répa... 😄

Lakhely: Polgár Pár kép a galériámban.. Massey Ferguson Claas Dominator 106 :)))

claaslexion
#10069
[/img]

#10068
mielõtt betöltöd a mentést kattincs a "Jármûvek visszaállítása gombra"
(Bal alsó sarok 2. gomb)
claaslexion
#10067
ALT+F4 és akkor majd visszakerülnek!

#10066
én beraktam a "Kröger HKD 302 pótkocsit" használtam elmentettem és a mentést visszatöltve eltünt a potkocsi mi van akkor?
#10065
Öööööö
Ha nem 1 ház tervezõben állnál neki kombájnt meg traktort készíteni biztos jobb lenne 😊 😊 😊
Pl.: 3DSMAX ?? a mayát nemajánlom mert az filmeseknek való....
AC3D ?? ebbe tudnál jobbat csinálni ezekkel próbáld meg katt google és keress rá szedd le és kezd el abba nagyobb lesz a siker.
Én is próbálkozok csak én egyszerûbbel kezdem 😄

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

krisztianp16
#10064
Oké köszönöm szépen.

Idioták kiméljenek!!! :)

joci14
#10063
ez mi akar lenni ?krumpli ?

rambo12
#10062
Megpróbálok aztán meglátom mi lessz belöle neki is állk

ok

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

krisztianp16
#10061
Hello bocsi nem akkarok pofátlan lenni de ha csinálsz kis fürkés mtz 80-ast akkor csinálhatnál nekem nagy fürkést kékben és barnában köszi szépen elöre is [/img]

Idioták kiméljenek!!! :)

#10060
az nem zt jelenti hogy akkor kezdték

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#10059
ott van az elsõ dátum 7. hó 9.-e