Landwirtschafts Simulator 2008-2009
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ezt meg én csináltam.
TDUnick: bevizzoliHUN
ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
http://germantrucksimulator.hu
<#gonosz1>#gonosz1>
Szánom a sok lámát, de egy korábbi hozzászóláshoz csatlakozva a F.A.Q fejlesztését nem kéne megszüntetni, mert én mindig a FUCK alapján tájékozódom...és lám sikerül. További sok sikert srácok.
Üdv. Laca <#wave>#wave>
valaki meg tudja nekem mondani hogy ez mit jelent?
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu
http://data.hu/get/478229/HW_80_OPEN_BETA.rar.html
Ez meg az alap 80-as
http://uploaded.to/?id=mf6dni
AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu
Belarus 892;920,New Holland DT-Turbo 180-90,Claas Dominator 106!!
AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu
A játék telepítése elõtt van!Segítséget elõre is köszi!
Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer
Szerintem te nem vagy több 10 évesnél vagy, ha mégis akkor agyilag 1 kicsit visszamaradott vagy! Mi oviba csináltuk ezt, hogy "bibí nekünk új kocsink vaaaann és már vezettem is bibííí". Ez a nagyképûség sehol sem elõny!! Te nem ismered az itt fórumozó embereket, nem tudod mit tudnak és mit nem! A hidromotor szerelés nem minden! Lehet te már láttad apuci hogy csinálta, az is meglehet hogy a fórumozók közzül valaki már szerelt is hidromotort, de kit érdekel??
Ez a játék azért van, hogy kikapcsoljunk, szórakozzunk.. nem azért mert még nem vezettünk traktort+kombájnt.<#csodalk>#csodalk>
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
http://modforumls2008plus.phpbb6.de/modforumls2008plus-beitrag534.html
Asrock P4V88+,Ati Radeon 9550 128 mb,512 mb DDR ram,Intel cerka 2.8D,Maxtor 250Gb Sata,Leadtec Tv-Tuner MTZ 82 4ever!!
Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA
Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA
ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430
ma 15:08 | privát | válasz erre | #10825
melyik hw kell?
Válasz 'krisztianp16' üzenetére (#10812)
Itt kérdeszte
Idioták kiméljenek!!! :)
Ezt a játékot magyar országon nem árulják.
AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu
-1 rar fájt megnyitol vmi kicsomagolo progival (winrar), ha ez megvan akkor kicsomagolod. kapol 2 vagy 3 fájt.
-daemontools be mountolod a képfájt vagy a bin fájt és elindítodd a telepítést
ez olyam mintha engem megkérnének egy 5 fogásos vacsora elkészítéséhez
http://uploaded.to/?view=error_traffic_exceeded_free