Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MTZ1025
#10944
hello valaki elmagyarázná részletesen hogy hogy kell használni az autopilotot?
mert beraktam úgy ahogy azt leírtátok de nem mûködik

NH G240
#10943
A joskin trágyaszóró csak akkor mûködik ha bent van a játékban a joskin szippantó, vagy annak a scriptje!!!!

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#10941
Arra sztem várhatsz 1 darabig :S!
#10940
Áh még csak az egyik oldala van kész bazze olyan kanyargos mint r*hadás
#10939
Légyszi tedd mar fel a Zetor 5211-est mas oldalra mert innen nemtudom letölteni....vmi funny games jön ki ....köszi

bella11
#10938
Mikor lesz kukorica mod?

#10937
F.A.Q. Google keresõ
Mielõtt kérdeznél olvass F.A.Q.-t .
Minden "Hogy kell berakni...." "Linkeld be légyszi..." "Honnan töltsem le a teljes játékot..." valamint a többször ismételt kérdések törlésre kerülnek. Visszaolvasni nem szégyen!
A válasz erre gombot használd, különben a hozzászólásod törlõdik! TILOS A WAREZ!!

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

#10935
képet kérünk hari

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

#10933
Éppen most moddelezem le a Fortschritt E514 -et valaki majd ha kész lesz az alapja válalná a programmozást mert azt nem tok köszike 😄
#10931
Zetor 5211 Zetor
nagyon faja
NH G240
#10930
Köszönném ha az enyém lenne, de nem én csináltam õket hanem a német fórumon találtam. Azzal a fekete négyzettel meg nem tudok mit kezdeni mert így csinálták meg.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

krisztianp16
#10929
Oké köszi a gépeket ugyis lecserélem de az a lényeg hogy akkor jó földek vanak Graas Landba.

Idioták kiméljenek!!! :)

#10928
K-farmot honnan toom letölteni mert a mi a forumon van ott nem indul el a letöltés!!!
#10927
Hát mondjuk ha K-farm grass ot felrakod akkor az elégé fasza sok gép stb 😄
#10926
A New Holland T7040 orráról hogy lehet leszedni azt az ocsmány fekete négyzetet?amugy a traktor többi része tökéletes...grat hozzá <#taps>

krisztianp16
#10925
Nem tudtok valami jó Grass Land modot ami hasonlo mint a mod_pack_v6?

Idioták kiméljenek!!! :)

#10924
Hajrá Harleyta várjuk bizalommal...<#wow2>
#10923
Ha már így belejöttetek akko rakok fel képeket a készülõ modelljeimrõl...

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

6milan6
#10922
Látom sokan nem bírnak magukkal, csak nem hagynak fel a kunyerálással. Akkor tessék itt van:

IFA W50

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

NH G240
#10921
Joskin trágyázó

DL:Joskin

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#10920
Lap alján keresõbe beírod és megtalálod. 4 részbõl áll.

NH G240
#10919
John Deere 7530 Premium

DL:John Deere 7530 Premium

New Holland T7040

DL:New Holland T7040

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#10917
Fennt van, a K-Frarm grass-al együtt.

#10916
Nekem akkor csinálta ezt mikor még nem volt fel rakva a Grassland mód rakd fel mûködni fog.
Ha meg fent van és nem jó, akkor nem tudom.
#10915
betettem a "joskin guellewagen" és amikor "b" nyomok nem csinál semmit mi van akkor???
#10914
Sziasztok! Lenne egy olyan problémám, hogy nem tudok beszálni a gépekbe. Én valami scriptre vagy valami hasonlóra gyanakodom, de nem tudom pontosan hogy mi lehet a gond.
Ja egyébként ami az ls2008.extra.hu-ról letölthetõ new holland cr980as betakarítógép isvalamiért hajókürtözik. Ha nincs betéve a játékba, akkor simán megy, ezzel az említett hibával. Mi lehet a megoldás?

#10913

Bocsi . Ez az
#10912
Melus89 modelje:[/url][/img]
#10911
Nem tudsz olvasni? Olvasd már 1x legalább azt a ****a FAQ-t nem hiába csinálták.
#10910
csá ursus c360 hol lehet letölteni?
joci14
#10909
thx

#10908
Helósztok feltelepiteteem a gamet el is indul a menüje bejön inditanám elfelé és akor valami game exe hibáth észlet 1esek aszondtak h a vista miatt van lehetséges ???(mitévõ legyek))))
claaslexion
#10907
királyság az uj permetezõ!
köszönjük!

6milan6
#10906

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

joci14
#10905
honnan lehet leszedni azt a vegyszerezõt ?

BMW320i
#10904
Fasza az új Lemken Albatros vontatott permetezõ.

6milan6
#10902
Pont ma álltam neki, hogy összerakom normálisan, de elment tõle a kedvem.😄 De azért lesz belõle valami, szerintem még a hétvége folyamán.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10901
Ez egy Claas dominator 105 lesz majd nm soká! <#szomoru1><#pardon1>
#10900
Lám, lám. Egy Dán srác - Lennart érdeklõdött nálam e-mailben az Annaburger trágyaszóró után. (mikor lesz kész, stb...) 😊 Mezõgazdaságban dolgozik és többek között ezt a munkaeszközt is vontatja. Nem tudom mit írjak neki a megjelenést itlletõen.

#10899
ez mien fajta kombájn?
#10898
A képeket csak igy sikerült bettenem....remélem azért megnézitek!.....a fülkét már elkezdtem fehérre meg feketére szinezni ( probáltam h is megy a szinezés) azért olyan fekete a fülke itt-ott....
ZTM
#10897
ez mi akar lenni,az tény hogy kombájn...viszont ilyet még nem láttam..am a fülke jól néz ki... (innen)

#10896
http://bfkep.extra.hu/kep/gallery.php?entry=images/1218220660.jpg
#10895
http://www.bfkep.extra.hu/kep/gallery.php?entry=images/1218220267.jpg
6milan6
#10893
Õ használt válasz erre gombot, szóval egyértelmû. Nem úgy mint te...

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#10891
Hali. Én is belekezdtem elsõ modellembe. 😉 Eddig ott tartok h ráforditottam kb. 16 órát és még messze nincs kész!!! De nyomatok pár képet és majd meglátjátok h állok. Még 1x mondom ez az elsõ 3D-s modellem.....szval csak ovatosan a fikázással. XD nah hy 😄
6milan6
#10890
Ja, én is így jártam.😄

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

bevizzoli125
#10889
nemvagyok viptag vagy mi

TDUnick: bevizzoliHUN

lippet
#10888
LooL nem engedi a képet betteni:S

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

lippet
#10886
Ennyit nem tudsz?????

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430