Landwirtschafts Simulator 2008-2009
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Új nick :D Jéé de laza :D
Meg nemfogja neked seni elmagyarázni hogy hogykell hasznáni...
Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
én vissza tudom alakítani😄
de ne így csináld, hanem hogy alul van a nagyobb oldal, felül a kicsi
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
ezt aa ptot csinálom csak kicsit alakitgatok rajta ha meg lesz a pótnak a felsõ része majd mutatok képet
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
gtatom: ha nem mûködik letöltöd megint, lehet megsérült a fáj
ez szól master farmer -nak is. ha ezek után nem mûködik akkor nem használod
(meg csinálnám a mi nálunk lévö tsz-t 😄
Új nick :D Jéé de laza :D
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
szal ha fel huztad magadat h bunkonak hivtalak nagyot tévedsz (szerintem)
Új nick :D Jéé de laza :D
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
mert szokot lenni, hogy véletlen van egy kis idõm és a gép elõt ülök(3óra kb) és ha Lack nincs itt, tudom mit írogatnak itt az emberek. és nyugottan törõdj a bunkó hozzászólásal és te s legyel ugyan olyan. az meg hogy kérdezgetnek csak annyit tesz hogy kell neki a mod de csak annyira míg beleteszi és megyen vele vagy 2órát, aki nem kérdez az tudja hogy készlesz és nem kell megkédezni
a kezdõknek meg lámáknak meg csak annyit, hogy nem vissza kell olvasni hanem rögtön az elejérõl kellene elolvasni az egészet és akkor lépésbe tudol haladni és nem kavarodtok belle annyira, hogy segítséget kelljen kérni.
A modokhoz hoszászolva csak anyit hogy a jó modhoz idö kell hogy rendesen mûködjön a játékba ha nem igy lenne akkor csomó hiba lenne benne amit úgyis szeretnétek hogy a készitö kijavitsa.Tûrelem minden fórumra irónak!
ÉN azt nem értem hogy amejik hsz-re válaszol valaki akkor azt mér törlitek ?
Mint pl. te is Lack válaszoltál vmejik hsz-re de törölted így én azt se tom hogy mit irt az a gyerek hogy el kellett vele beszélgetni...
1 kérdésem lenne vagy inkább kérés.
A 3DSMAX után kipróbáltam az AC3D-t de van 1 olyan problémám hogy csak a megvásárolt verzióba enged hogy mentsek.
Gondolom tik nem vettétek meg ezért szeretnék 1 linket kérni mert én amikrõl eddig szedtem ez mind ilyen volt mint amit említettem.
Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.
ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA
Azok meg jobban tennék, ha hallgatnának, akik pár hete még az alap dolgokat kérdezgették.
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA