Landwirtschafts Simulator 2008-2009
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Illa berek, nádak, erek a motorosok jó emberek! SIMSON, IFA 4EVER
Ha nem akkor lehetne belölle csinálni egy nyerges gabonás billencset.
Illa berek, nádak, erek a motorosok jó emberek! SIMSON, IFA 4EVER
AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu
Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
Így áll a jaguar most a hibákat kijavitom ráteszem az üritõ csövet és ha heston megadod az msn ed akkor várom a segitséget
Új nick :D Jéé de laza :D
mbp 6,5. Forgózsámolyos pótkocsi jó lesz .Szerintem szürke legyen
A jaguár is jó lesz ehhez is gratula.
Case STX 4EVER Gépem: CPU: RAM: Videó kártya:
Eddig ennyi az oldalát azért firkáltam össze mert nem akarta befogni de még javitva lesz ma egész nap ezen fogok dolgozni ha kijön a kukorica mod jo lenne hozzzá
csinálj 1 980 ast vagy 950 est 😄 !!
énis csináltam 1 potkocsi platot(kicsit maszek xD )
Új nick :D Jéé de laza :D
Íme:
http://kepfeltolto.hu/i/?193011
/Bocs de linkelni nem enged/
Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
Így áll a Claas Medion 330-as
Mi a véleményetek?
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
Na így áll a pótom a fehére festett rész lett javitva már csak az alja kell amit hari fog elkészítenni. A pótkoocsi neve mbp 6,5. Forgózsámolyos pótkocsi .A szinen ha nem tetszik szoltok és átfújom
ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA
<#eljen>#eljen><#worship>#worship><#taps>#taps>
Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.
MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA
MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!
Igazából a vita tárgya nevetséges számomra én már a kezdetektõl tolom a játékkal..és mindig elég volt az a mennyiségû gép amit a neten ill. ezen a fórumon találtam. Ebben Lack-nak van igaza! A türelem rózsát terem.
Továbbá igazat adok neki abban, hogy addig sem halad a munka, amíg a hülye hozzászólásokkal kell foglalkoznia! Remélem fogtátok. Annyival hamarabb lesz Ifánk, minél kevesebb az idióta hozzászólás. És biztos vagyok benne, hogy nem irigységrõl van szó, mert egy két mezei emberkének akik csak munkával ütik el a napjukat és nem játékkal, és kevés szabad idejében tolja az LS2008-al még ennyi gépe sem lenne. Úgyhogy fõleg az érdemtelenek..visszafoghatnák magukat egy kicsit. <#ejnye1>#ejnye1>
Passat14 nemmuszály annit rárakni de jó ha van nekik hely!
ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA
AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu
Azt szeretném megkérdezni hogy a faq-ban a traktoroknál a Claas Xerion 3300 milyen mapon lett lefotózva? Mert ahogy elnézem nagyon sok gépet leht rárakni! Kérlek segítsetek csak a neve kell!
ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA
ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430
Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer
de csináljunk 1 teljesen magyar potkocsit amit az alapoktol mi csináltunk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Új nick :D Jéé de laza :D
én már majdnem kész vok a fortschrit E514 EL 😄
sry na igy
igy ál a pót
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB