Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ifás
#11267
ha kell kép tudok küldeni igaz hogy nem gabonás hanem bála szállító

Illa berek, nádak, erek a motorosok jó emberek! SIMSON, IFA 4EVER

Ifás
#11266
Lenne egy ötletem ha érdekelne valakit? Nem tudom az ifa tud-e billenteni?
Ha nem akkor lehetne belölle csinálni egy nyerges gabonás billencset.

Illa berek, nádak, erek a motorosok jó emberek! SIMSON, IFA 4EVER

#11265
paint-el csak a sima képformátumokat ,dxtbmp-el meg a dds-eket és utánna dxtbmp-be menteme bmp formátumba és utánna paint majd vissza és be is rakhatod a skint

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

atesz25
#11264
Hello mindenki.szeretném megkérdezni hogy mi annak a programnak a neve amivel át bírom színezni a gépeket.Pl felni pótkocsi oldala stb? A válasz elõre is köszönöm

Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066

rambo12
#11263
Valaki tudna nekem konvertálni egy gépet ha küldök neki skp fájlt?

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

Toby0501
#11262
Nem. De a google-t még tudom használni, hogy megtaláljak ezt-azt 😉

rambo12
#11261
Te tudsz konvertálni???

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

Toby0501
#11260
Maya i3d exporter-re gondolsz?

rambo12
#11259
Senki nem tudja a program teljes nevét?


A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#11256
link?
rambo12
#11255
skp kiterjesztésû fájlt akarok kovertálni i3d-be

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#11254
Megtudná mondani nekem valaki mi a konvertáló program teljes neve???a (maya-ára gondolok)

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#11253
Az AC3D és 94FBR kódot ird be a googléba a program neve után és találsz hozzá cracket vagy seriált

#11250

Így áll a jaguar most a hibákat kijavitom ráteszem az üritõ csövet és ha heston megadod az msn ed akkor várom a segitséget
Hesston
#11246
hehe tök király lessz 😄 de halod nem lehet ugy megcsinálni h 1 tartály van a hátulján és akor ugy lehetne vele füvet silozni szentem jó ötlet 😄 (ha kel segitek sak szolj!!!!!!!!!!!!!!)<#eljen><#eljen>

Új nick :D Jéé de laza :D

#11245
Sanxi ne cask nekem hanem majd harinak meg majd aki a scripteket megcsinálja azoknak is kell
Sanxi007
#11244
Egész jó lett gratula.
mbp 6,5. Forgózsámolyos pótkocsi jó lesz .Szerintem szürke legyen
A jaguár is jó lesz ehhez is gratula.

Case STX 4EVER Gépem: CPU: RAM: Videó kártya:

#11243

Eddig ennyi az oldalát azért firkáltam össze mert nem akarta befogni de még javitva lesz ma egész nap ezen fogok dolgozni ha kijön a kukorica mod jo lenne hozzzá
Hesston
#11242
wááááááááááá a haverom vagy imádom a jaguarokat!!!!!!!!!!!!! pls képet pls
csinálj 1 980 ast vagy 950 est 😄 !!
énis csináltam 1 potkocsi platot(kicsit maszek xD )

Új nick :D Jéé de laza :D

#11241
Na megcsináltam a gyûrûshengert is !
Íme:

http://kepfeltolto.hu/i/?193011

/Bocs de linkelni nem enged/

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

#11240
Class jaguart csinálom a fülke kész aki látni akarja eddig hogy néz ki az csak irjon hogy rakjak képet
#11239
lécci medion 340-est csinálj már!!

rambo12
#11238
Az Ac3d fizetõs és ha nem fizetsz akko nem tod elmenteni én nem próbáltam csak úgy gondolom

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

rambo12
#11236

Így áll a Claas Medion 330-as
Mi a véleményetek?

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#11235

Na így áll a pótom a fehére festett rész lett javitva már csak az alja kell amit hari fog elkészítenni. A pótkoocsi neve mbp 6,5. Forgózsámolyos pótkocsi .A szinen ha nem tetszik szoltok és átfújom
chrysler300c
#11234
#11220 Valaki tudja melyik map?

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

#11233
Hi, ha letöltök egy uj map-ot akkor azok a gépek is benne lesznek amik a képen vannak?
#11232
eggyértelmû !
<#eljen><#worship><#taps>

Csak annyit mondj hogy Köszi ... és én is megköszönöm.

#11230
kis help hogy is lehet átállitani hogyhány fokba áljon a gép azt tom hogy a career vehicles be de az x y vagy melyikket kell állitani??

#11229
haha JD ez nagyon király !
thomme
#11228
húú már alig várom köszi a képet !! <#eljen><#eljen>

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

#11227

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#11226
valaki küldene egy pdf ben , hogy lehet csinálni egy kombányt SketchUp-ban??? meg köszönném.... nem nekem kell. hanem egy ismim szeret mindent félét modellezni és neki kellene, egy kombánnyon kéne végig vezetni ...
chrysler300c
#11225
Én már megértettem! Csak kérdeztem valamit!

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

thomme
#11224
az új grasslandban tényleg lesznek állatok 😄 ?

MASSEY FERGUSON 5465 DYNA-4 (EZ A FASZA GÉP) Ja és :mgnorba32.gportal.hu---nézzétek meg !!!

#11223
Sziasztok srácok, ha már itt tartunk az ész osztásánál akor adjunk az arcának.
Igazából a vita tárgya nevetséges számomra én már a kezdetektõl tolom a játékkal..és mindig elég volt az a mennyiségû gép amit a neten ill. ezen a fórumon találtam. Ebben Lack-nak van igaza! A türelem rózsát terem.
Továbbá igazat adok neki abban, hogy addig sem halad a munka, amíg a hülye hozzászólásokkal kell foglalkoznia! Remélem fogtátok. Annyival hamarabb lesz Ifánk, minél kevesebb az idióta hozzászólás. És biztos vagyok benne, hogy nem irigységrõl van szó, mert egy két mezei emberkének akik csak munkával ütik el a napjukat és nem játékkal, és kevés szabad idejében tolja az LS2008-al még ennyi gépe sem lenne. Úgyhogy fõleg az érdemtelenek..visszafoghatnák magukat egy kicsit. <#ejnye1>
chrysler300c
#11222
tudja valaki a map nevét?

Passat14 nemmuszály annit rárakni de jó ha van nekik hely!

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

#11221
télleg eléggé sok gép van,de nemfog szaggatni a játék?

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

chrysler300c
#11220
hy!
Azt szeretném megkérdezni hogy a faq-ban a traktoroknál a Claas Xerion 3300 milyen mapon lett lefotózva? Mert ahogy elnézem nagyon sok gépet leht rárakni! Kérlek segítsetek csak a neve kell!

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

#11219
csinálj e 514.es vagy claas tucanot
lippet
#11218
Hát ez nem igaz mi folyik itt. 95 új hsz volt, reménykedtem, hogy vmi értelmes erre fel meg ilyen látvány fogadott!:S

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#11217

#11216
Akkor vmit még sem jól csinálsz😊

Eclipse9D: Balaton HD warrior HM+ | Rothina CS+ HD nuker WAR: Gyilok Jarvany Balaton Eletmento SWTOR: Balaton | Sith Sorcerer

#11215
Tényleg nem értem ezt a játékot.Mindent ugy rakok be ahogy kell,és szol az a szemét hajókûrt.MIÉRT!!!

Hesston
#11213
nemár hogy te is silos potkocsit csinálsz ????,(mert énis :S😄 )
de csináljunk 1 teljesen magyar potkocsit amit az alapoktol mi csináltunk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Új nick :D Jéé de laza :D

#11211
OKsás
én már majdnem kész vok a fortschrit E514 EL 😄
#11210

sry na igy
#11209

igy ál a pót
#11208
Hari van msn ed küld el privibe és ketten össze dobhatnánk egy pótot vagy valamit
#11207
ja, silófelépítményt ne csinálj😄😄 Nincs értelme. Elég lesz úgy mint a miénken

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB