Landwirtschafts Simulator 2008-2009
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu
mivel ott csak egy data mappát kell másolnod és már mûködni is kell
Bocs, hogy pont a te hsz-edet emeltem ki, rajtad kívül még jópáran írnak hasonló dolgokat.<#szomoru1>#szomoru1>
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"
Új nick :D Jéé de laza :D
Class Jaguar Már lassan kész kell egy emer aki megcsinálja neki a sriptet aki tud scriptelni irjon
Direct disk Adapter még nincs kész de 1 nap és kész
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
Töltsd le!
Nem szükséges hozzá az eredeti Belarus.
1.szerintem az hogy 1gép betétele után beszárom azt a careerevechiles-t (szerintem ez az eggyik ok)...a másik..
2. a bénaságom miatt.XDXD<#nyes>#nyes>,de nem hinném,de attol próbálkozok még.
Jah..1 kérdés mindenkinek: NEM TUDTOK 1 NORMÁLIS VÁLTVAFORGATÓS EKÉT??mert amit alapból benn van a játékba ez 1 rakás szar.
Lenne egy kis problémám.Ha több funkciós gépet teszek be a játékan a billentyüre kiosztott mozgásokat nem tudom használni mert vagy ki sem irja vagy hiába nyomok rá semmit nem reagál pl:/Amazone Catros vontatott tárcsa/.
Probáltam más elérési utat megadni a lua fájlhoz de akkor sem reagált.
Ha valaki tud rá orvosságot az tudassa.
Elõre is köszönöm+
Új nick :D Jéé de laza :D
Illa berek, nádak, erek a motorosok jó emberek! SIMSON, IFA 4EVER
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
ilyen a Claas medion 330-as szerinte azért hasonlít az igazihoz
Ezt szerteném betenni a játékba csak át kéne konvertálni i3d-be segít valaki??
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430
Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066
Illa berek, nádak, erek a motorosok jó emberek! SIMSON, IFA 4EVER
Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066
Félig kész a Jaguár hol legyen az üritõ csõ??? Meg hogy mien adapter legyen rendes kukorica adapter vagy egy uj adapter
#11270 hát nézd meg egyenként,
AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu
Illa berek, nádak, erek a motorosok jó emberek! SIMSON, IFA 4EVER
Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066
AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu