Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

joci14
#11343
ez mi akar lenni ?

#11339

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

Hesston
#11338
http://kepfeltolto.hu/i/?193671

Új nick :D Jéé de laza :D

#11337
egy Fortschritt E-512-es kombány készülöben 😊) képet a jelenlegi álapotárol max msnen tok küldeni mert nem engedi feltölteni ide ...
#11335
már bocs de akkor vagy "béna", vagy hibás a letöltött fájl
mivel ott csak egy data mappát kell másolnod és már mûködni is kell

Hesston
#11334
http://kepfeltolto.hu/i/?193670
szentem jó

Új nick :D Jéé de laza :D

#11332
miért nem jó? mi a baja? mit nem csinál?

krisztianp16
#11330
Oké majd figyelek amugy ti milyen modelezö programot használtok?

Idioták kiméljenek!!! :)

6milan6
#11329
Téged nem zavar, hogy minden "tsz", "gysz"-t tartalmazó szóban "c"-t írsz? Szerintem elég rossz "szokás"!
Bocs, hogy pont a te hsz-edet emeltem ki, rajtad kívül még jópáran írnak hasonló dolgokat.<#szomoru1>

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

6milan6
#11327
Kombájnhoz miért kell script? Bekell tenni a játékba és kész. Szecskázóhoz meg már rég írtak volna scriptet, ha olyan egyszerû lenne. Különben sincs sok értelme, maximum az általa húzott pótkocsira lehetne silózni.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#11324
A FAQ-ban lévõ Belaruson is "hézagos" kerekek vannak.

#11323
Jaguar az adabter és a E 514
6milan6
#11322
Mihez kell neked script?

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#11321
Milán te tudsz scriptelni meg skintkészteni?
#11320
bocs cask ma egész nap ezen dolgoztunk és kicsiit már össze zavart
#11319
MIlan szerinted mien a class jaguar az adapter és az e514?
Toby0501
#11318
Jó volna, ha nem neveznéd át Class-ra a Claas-t! 😊

6milan6
#11317
Emlékeim szerint azt a képet a Littlerock 1.1-en készítettem, de módosítottam a mapon. Annyi géphez, amit azon a képen látsz, már egy elég komoly vas kell a játék alá.

\"A zseni csak akkor szól, ha kérdezik.\" \"Okosság: Ha tudod a választ. Bölcsesség: Ha nem mondod ki.\"

#11316
oks! hajrá!
Hesston
#11314
még várj 1 picit mert még tökéletesitem ez csak 1 silós plató!!! én vagy a Krampe pot alvázára vagy fliegl gigant tandem alvázra raknám!!!!!!

Új nick :D Jéé de laza :D

#11313
Véleményt kérek
#11312

Class Jaguar Már lassan kész kell egy emer aki megcsinálja neki a sriptet aki tud scriptelni irjon
Direct disk Adapter még nincs kész de 1 nap és készE514 kombájn Ehez is még script kell a cuccok 1 héten belül készek lesznek
#11306
hali! nekem kellene a nyers cucc is! Elõre is köszi!
rambo12
#11305
Valaki átkonvertálja nekem a Claas medion 330-asomat?

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

lippet
#11302
Ha nem írja ki az adott munkagép hogy mit mivel kell csinálni, az azért lehet,mert az optionsban az automatische hilfe, magyarul automatikus segítésg nincs be x-elve. Próbáljátok így, ha nem megy ti szartatok el vmit!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

rambo12
#11301
Ted fel a grasslandot

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#11300
Hali itt egy Belarus nyitott ajtóval és hézagoz kerekekkel:


Töltsd le!

Nem szükséges hozzá az eredeti Belarus.
#11299
Csõõ "gtatom.Én követtem azt a README vackot,de van pár elépzelésem hogy mi lehet az okat
1.szerintem az hogy 1gép betétele után beszárom azt a careerevechiles-t (szerintem ez az eggyik ok)...a másik..
2. a bénaságom miatt.XDXD<#nyes>,de nem hinném,de attol próbálkozok még.
Jah..1 kérdés mindenkinek: NEM TUDTOK 1 NORMÁLIS VÁLTVAFORGATÓS EKÉT??mert amit alapból benn van a játékba ez 1 rakás szar.

#11298
TIBI valamit elkurtál ! Vagy a vehicles typees ba vagy a career vehicles be szerintem.Én is szenvedtem ezzel régen de már egyszerre csak egy gépet szoktam berakni hogy tudjam melyiket csesztem el.Bár szerencsérá már nem szoktam elcseszni
#11297
kár hogy eddig nem csinálták meg azt az azt hiszem 150 lovas MTZ t (nem tom most az igazi nevét) mert ez a kicsi nem nagyon emel meg semmit <#crazya><#beka2><#beka2><#circling>
NH G240
#11293

Most alakítottam át.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

#11292
Üdv!
Lenne egy kis problémám.Ha több funkciós gépet teszek be a játékan a billentyüre kiosztott mozgásokat nem tudom használni mert vagy ki sem irja vagy hiába nyomok rá semmit nem reagál pl:/Amazone Catros vontatott tárcsa/.
Probáltam más elérési utat megadni a lua fájlhoz de akkor sem reagált.
Ha valaki tud rá orvosságot az tudassa.
Elõre is köszönöm+
Hesston
#11291
jah de hátsó ajtot nem tudok rá rakni :@

Új nick :D Jéé de laza :D

#11290
köszi a segitséget...
Hesston
#11289
cimbik van 1 hirem!!!!!!!!!!!!!!! lassan de kész lesz az ujj silós plato(de csak a plató) én tandem kerekes vázra szeretném rakni akinek kel a nyers model az irjon!! de meg probálok képet be rakni rola!!!!!

Új nick :D Jéé de laza :D

Ifás
#11288
ewk8 as nevû kocsit próbálom átalakítani a kerekeket megnöveltem de az oldalát nem udom megemelni csak az amely lenyilik ha másik oldalra kattintok az egészkocsit kilyelöli

Illa berek, nádak, erek a motorosok jó emberek! SIMSON, IFA 4EVER

rambo12
#11286
Töltsd le a google Sketchup-ot aztott olvasd el a segítségeket azt hamar rájöszz hogy hogyan kell én is csak magamtól jöttem rá mit hoyg kell

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#11282
Reméle mnem haragszotok ha közbeszolok de több lámpa kellene hát re is hogy lássunk hátrafele mikor szántunk tárcsázunk vagy vetünk nem??
rambo12
#11281

ilyen a Claas medion 330-as szerinte azért hasonlít az igazihoz
Ezt szerteném betenni a játékba csak át kéne konvertálni i3d-be segít valaki??

A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

lippet
#11280
CSinálj rá, már ha így benne vagy Direct Discet, Pick Upot meg sorfüggetlen kukorica adaptert!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

atesz25
#11279
akkor még egy kérdés.Bocsi de próbálkozom én is.Szóval új dolgot pl plusz lámpatestet vagy tükört csak a sketchup-al lehet a giants-al nem ugye?

Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066

#11278
Igen rögtön a fülke után de középen szokott lenni az ûritõ csõ szerintem csinálj hozzá sorfüggetlen adaptert és fûvágó adaptert is vcagy fû felszedöt Nem semmi ám nagyon jól haladsz Djöccse
Hesston
#11276

ijen adapter legyen szerintem mert akor lehet füvet silozni 😄😄

Új nick :D Jéé de laza :D

Ifás
#11275
bal oldalon rögtön a fülke után szokott lenni rendfelszedõ adaptert csinálj hozzá

Illa berek, nádak, erek a motorosok jó emberek! SIMSON, IFA 4EVER

atesz25
#11274
akkor egy pl. van a joskin zöld trágyázó gép, a felnit sikerült átszínezni de a géptestnek nem találom a skinjét, és még valami logot is szeretnék rátenni ilynekor mit tegyek.vagy a mtznél szeretném csak a hátsó sárvédõt átszínezni. ott csak egyben bírtam.nem akarok terhelõ lenni.Csak érdeklõdöm. Ha nagyon bonyolult akkor tényleg hagyom és köszi

Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066

#11273

Félig kész a Jaguár hol legyen az üritõ csõ??? Meg hogy mien adapter legyen rendes kukorica adapter vagy egy uj adapter
#11272
ha ezt se tod akkor inkább hagyd,(mgsugom nagyon egyszerû)
#11270 hát nézd meg egyenként,

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

Ifás
#11271
vagy azt átalakítani vagy egy teljesen újat csinálni

Illa berek, nádak, erek a motorosok jó emberek! SIMSON, IFA 4EVER

atesz25
#11270
Hát ez sikerült.Köszi passa14.Akkor most hol tudok skint csinálni, értem ez alatt hogy hogyan látok át azokon az összevissza *.png, vagy *.dds képeken hogy mi micsoda?De azért nem akarok telhetetlennek tûni.

Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066

#11268
arra gondolsz amirõl a forumba vannak képek,ha arra akkor,az nem tud szerintem mert azon a buza csak optikai tuning és csak a pótkocsijával lehet billenteni

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu