Landwirtschafts Simulator 2008-2009
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Új nick :D Jéé de laza :D
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
egy kiebb része segítõ kész
vannak akik csak olvasgatnak
és vannak a moddelezõk és akik bebakolják a cuccokat a játékban, õk az ügyesek
azért nem kell egy új felhasználót létrehozni hogy csak megkérdezd, mivel úgyis törölve lesz.
chrysler300c: a megkérdezésnek vannak normális módja is
-ha új akkor elsõnek olvason vissza
-ne szász kérdõ jelle kérdezen(az jelzi hogy ideges és értelmetlen)
-
a mindenit.segítsetek minden frankó volt most nem tudom mit rontottam el de egyik traktor sem tudom csatlakoztatni semmihez.mit törölhettem le?kérlek valami ötletet
Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
nem tom sajnos a képet feltölteni mert nincs vip jogom és a kép megközeliti a 200 kb-ot
Töröld le a játékot és az utána maradt napákat is töröld ki vagy töröld ki azt a mapát ahova a grafikai és hasonló be állításokat menti el.
Idioták kiméljenek!!! :)
Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA
Új nick :D Jéé de laza :D
Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!
http://landwirtschaftssimulator-mods.de/ruebenmod-t3343.html
Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066
A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás
HÁt elvileg kész a jaguar már csak kerék alá VAlaki aki tud scriptelni az irjon pls
(Legközelebb Hesston és Djöccse lehetõleg a kepfeltöltönél a direkt linket szurjátok be,csak ugy fog megjelenni)
AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu
tessék rendesen belinkeltem
AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu
Az ekére valami ilyesmire gondoltam,csak az legyen a lényeg ne olyan legyen ami alapból benne van az LS-be mert annak szar a fogásszélessége és nagyon szar vele szántani
meg erre a tárcsára gondoltam.
tudom aki megcsinálja az szindni fog mint a bicskás,de szerintem nagyon kapósak lennének
a plató(már csak alváz kell 😄 meg aki be rakja a játtékba)szerintem az utolso kép a legjobb 😄
Új nick :D Jéé de laza :D
ha valakit érdekelnek ilyen jellegû makettek az szoljon nekem
AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB
http://kepfeltolto.hu/i/?193757&t=img
http://kepfeltolto.hu/i/?193758&t=img
gondoltam pár kép a készülö potrol 😄
Új nick :D Jéé de laza :D