Landwirtschafts Simulator 2008-2009

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11447
valaki betenné ezeket a cuccokat a játékba ?

Hesston
#11446
hát halod nem edig jutotam el még csinálgatom am azon a képen 3 tengelyes amit most fejlesztettem azon már 4 tengelye van xD már csak a platot kel alacsonyabra venni :S 😄

Új nick :D Jéé de laza :D

#11444
Ki is probáltam és myenen kösze még egyszer
#11443
ok kösz meg probálom
#11442
Meg nyitod a careerVehicles fájlt és meg keresed azt a sort, amelyik ahhoz a géphez való, amibõl kettõt vagy többet akarsz és abból a sorból csinálsz még egyet.
#11440
Hello mindenkinek valaki tudnae segiteni hogy lehet két egyforma gépet bele teni a Landwirtschafts simulator 2008 asba adtak egy pll hogy kell de nem sikerül.
#11439
ac3d, hányszor kell még beírjam?

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#11438
JD4650 mivel modellezel??
#11432
Csináltam 1-2 cuccot......................





#11431
sziasztok.. ezt a terepet honnan lehet letölteni?? mert nekem csak az alap van ... meg nekem a több tengelyes, forgo..... pótokat nem raja be,, xd 😞( mind1 mmajd meglessz valahogy benne a pót 😄
#11428
rosszul gondolod, itt a nagyrésze láma és bunkó
egy kiebb része segítõ kész
vannak akik csak olvasgatnak
és vannak a moddelezõk és akik bebakolják a cuccokat a játékban, õk az ügyesek

Hesston
#11424

a plató alváza (félkész!)

Új nick :D Jéé de laza :D

#11423
jól van bocsi!de köszi azért
#11422
le lett írva hogy ha készlessz beteszik a linket
azért nem kell egy új felhasználót létrehozni hogy csak megkérdezd, mivel úgyis törölve lesz.

chrysler300c: a megkérdezésnek vannak normális módja is
-ha új akkor elsõnek olvason vissza
-ne szász kérdõ jelle kérdezen(az jelzi hogy ideges és értelmetlen)
-

#11421
Olvasgatlak benneteket,de látom helyesen írni azt nem tudtok!Egyébként hajrá Lack és JD és akiket nem említettem,nagyon tudtok valamit!Õszinte elismerésem.
atesz25
#11413
hello
a mindenit.segítsetek minden frankó volt most nem tudom mit rontottam el de egyik traktor sem tudom csatlakoztatni semmihez.mit törölhettem le?kérlek valami ötletet

Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066

#11412
www.kepfeltolto.hu ...

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#11411
felraktam a Fortschrrit E-512-re a csigát ami a magtárbol kiüriti a tartalmat.. 😄 ma nem sokra haladtam.. de legalább ennyit megcsináltam 😊))

nem tom sajnos a képet feltölteni mert nincs vip jogom és a kép megközeliti a 200 kb-ot
#11409
ja
#11408
menyen ki is probáltam még anyit, hogy ha el mented akkor a gépeket visza teszi az egészet a helyire ? Kösz még egyszer.
#11399
Hát mikor elállítottad akkor csinálhattál volna egy rendszer visszaállítást.
Töröld le a játékot és az utána maradt napákat is töröld ki vagy töröld ki azt a mapát ahova a grafikai és hasonló be állításokat menti el.

krisztianp16
#11398
Van egy olyan gondom hogy a játékban a felbontást anyira levetem hogy nincs kép újra raktam a játékot akkor is ugyan olyan mitcsináljak?<#help><#help><#help><#help>

Idioták kiméljenek!!! :)

#11396
csoki all nem tuda nekem meg mindenkinek Unimog U1500 ra olyan platót csinálni h lehessen rá üritenni a cuccost !?
#11392
Hy! Én tegnap töltöttem le a Autodesk maya8.0 -át csak a crack-kel van egy kis problémám. HA érdekel a program privátba megírom hogy honnan töltöttem.

Asrock AliveXFire-e Sata2 alaplap, AMD Athlon 64 X2 5000+, 250Gb HDD, 2GB DDRII RAM, Gigabyte GeForce 8600GT 512MB VGA

Hesston
#11391
höhö a krumpli vagy cukorépa?? ésa legyeéek csinálják szentem jó lesz 😄

Új nick :D Jéé de laza :D

NH G240
#11389
Ez a mód már több mint egy hónapja 40%. Szerintem nem lesz belõle semmi.

Suicide & Redemption So Far, So Good... So What!

atesz25
#11388
Hello.Megpróbálok linkelni egy új módot, ha még nem volt.Persze még csak készül.
http://landwirtschaftssimulator-mods.de/ruebenmod-t3343.html

Phenom Black9950,gigabyte Ga-ma770-ud3, Sapphire 4830 1GB,4gb 1066

patyesz18
#11387
pls vki betudná nekem linkelni a rába 180 at ha van ilyen, pár száz hsz el arréb láttam róla képeket de linket nem talaltam. kösz!

patyesz18
#11386
Nekem ahham értem! Jólvan, akkora nincs! :S x)

#11384
Látom nagyon benne vagytok a modellezésben csak az a kérdés hogy mayában megbírja-e nyitni a sketchup-os filét mert szerintem jobb lenne ha AC3D-vel csinálnátok a modelleket.Ja és he pl kombájnt akartok berakatni akkor külön kell venni minden mozgó tárgyat pl:csiga,ferdefelhordó,kerekek.És a modellen csak 3d-elemeknek szabad lennie mert a 2d-set nemjeleníti meg a Maya . Én jártam már így 😞
Hesston
#11383
fasza let a kombányod 😄 és a mi silozonk meg a siló plató milyen ??

Új nick :D Jéé de laza :D

#11378
hogy lehet megcsinálni hogy a fülkén ablak legyen ?? mint ezen a jaguaron is a átlátszo kékkel ami van.. olyan ra gondoltam?? sketchup-oz használok.. segitsen valaki pls .. elöre is köszönöm a segitságet
rambo12
#11375
Milán vagy lack át tudjátok nekem konvertálni ezt:



A kedvem felvídítom Sörrel,Whiskey-vel! Holnap reggel újra kezdem Blady Mary -val!- Bikini: Sok itt a dudás

#11371


HÁt elvileg kész a jaguar már csak kerék alá VAlaki aki tud scriptelni az irjon pls
joci14
#11364
szerintem is jó lesz csak inkább 514-est kellet volna.

#11362


(Legközelebb Hesston és Djöccse lehetõleg a kepfeltöltönél a direkt linket szurjátok be,csak ugy fog megjelenni)

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#11361



tessék rendesen belinkeltem

AMD Athlon x2 4200+, 1,5 Gb ram, nVidia GeForce 9600,Samsung SP0802N,BenQ FP71G, www.ls2009.atw.hu

#11358
Szevasztok lenne egy gondom a lemken solitari vetögéppel csak füvet tudok vetni buzát ne mpedig átálittam buzára de nem veti nem tud valaki megoldást rá vagy csak füre jó??
#11356

Az ekére valami ilyesmire gondoltam,csak az legyen a lényeg ne olyan legyen ami alapból benne van az LS-be mert annak szar a fogásszélessége és nagyon szar vele szántani

meg erre a tárcsára gondoltam.
tudom aki megcsinálja az szindni fog mint a bicskás,de szerintem nagyon kapósak lennének

Hesston
#11354



a plató(már csak alváz kell 😄 meg aki be rakja a játtékba)szerintem az utolso kép a legjobb 😄

Új nick :D Jéé de laza :D

#11353
ha az ekére gondolsz akkor jó lenne 4 vagy 5 fejes(szerintem függesztetbe elég az),ha viszont a tárcsára gondolsz:hát 6.2-es jó lenne.Csak azért ekkora mert majdnem minden tsz-be és gazdaságba kb.ekkora van(meg én ezt modelleztem meg 1:16-os méretarányba)

ha valakit érdekelnek ilyen jellegû makettek az szoljon nekem

#11352
Nálam van egy majdnem kész dzsegjuár

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

#11351
Készül a jaguar
#11350

#11349
Német mod. Még nincs kész. Szerintem jó lesz😊

AMD QuadCore Phenom Black Edition 9850, SAPPHIRE HD4830 512MB DDR3, MSI KA780G, Kingston 4GB 800MHz DDR2, Western Digital 500GB

Hesston
#11348
http://kepfeltolto.hu/i/?193756
http://kepfeltolto.hu/i/?193757&t=img
http://kepfeltolto.hu/i/?193758&t=img
gondoltam pár kép a készülö potrol 😄

Új nick :D Jéé de laza :D

patyesz18
#11347
Mekkora kell?

#11346
Valaki normális ekét és 1 kühne 770 es "V" tárcsát nem akar csinálni mert lenne rá vevõ.Szoljatok ha kell róluk kép mert akk megmutatom milyenre gondoltam.

krisztianp16
#11345
Most már jó ezelöt biztos rosszul szetele.

Idioták kiméljenek!!! :)

Hesston
#11344
az én siló platom amit csináltam de ezen a képen még nem jo miny rakok be képet azon már kész 😄

Új nick :D Jéé de laza :D