123
1935 - 2008
  • n3whous3
    #83
    Az a sajnálatos, hogy

    1. Volt aki elvileg mellette volt és segítette, gyakorlatilag meg jól átkúrta a fejét.
    2. RTL Klub is kihasználta azzal a csöcs műsorral, ő már csak egy bábú volt benne elejétől fogva
  • n3whous3
    #82
    juca is paraszt, te meg képben vagy látom az idősíkokkal -.-
  • JAG1
    #81
    Te még hiszel a mesében?
  • Taranov
    #80
    Azért nem egy kategória a két ember.
    Molnár Anikót valószínűleg csak a közeli hozzátartozói hiányolnák.
  • mama2
    #79
    Te de paraszt vagy.:@
  • csgery
    #78
    Egy 30-35 éves nő nemhiszem, hogy snimén nőtt volna fel.
  • M@TriX
    #77
  • M@TriX
    #76
    Szerintem ő sem szeretné, ha szomorúan emlékeznének rá az emberek. És az utóbbi bulvármédiáról emlékeznének rá.

    <object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/caboIINQQ_M&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/caboIINQQ_M&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

    Link
  • limperatore
    #75
    rip
  • havercsotány
    #74
    láma
  • JAG1
    #73
    Javaslom vess véget az életednek, úgy sincs sok értelmed....
    Látszik, hogy neked a pikácsú a sztár, animén felnőve nekem sem sokat jelentenének holmi öreg emberek...

    Ekkora parasztot...
  • szjuca
    #72
    Sajnálom én is, hogy meghalt, de őszintén megmondva már eléggé untam, hogy a kálváriájával van tele minden. És most itt is. Nem semmi.

    Valaki hátha nyit Molnár Anikó topikot is, hogy szegény nem tud mit kezdeni magával, csak a csöcseivel. Őt is unom már.
  • I.C.ram
    #71
    Gyerekkoromban nagyon szerettem, mert ő volt az egyetlen, akinek a műsorait élveztem kb a szomszédok, híradó, ablak, stb műsordzsungelben :)

    Felnőttfejjel már eléggé "elavultak" a poénjai, csakúgy, mint Gálvölgyi meg a többiéké.
  • zaki
    #70
    Nem értem minek kell ehhez topicot nyitni. Most mindneki beleírja, hgoy RIP/Nyugodjon békében, 2 nap múlva megy megy a topic a süllyesztőbe. Miért nem lehet ezt egy darab topicba írni, ha elmegy egy híres ember, akkor ott búcsúznánk el tőle, nem külön 800 topicban.

    Amúgy nyugodjon békében, nagyon szerettem régen a Szeszélyes évszakokat (is).
  • zmeor
    #69
    az a kár hogy a nagy "dolgokat" akkor értékelik igazán amikor már nincsenek...

    ezt nem bántásból írtam.. csak el lehet rajta gondolkozni, érdemes, mert kis igazság van benne.
  • MaSzKa
    #68
    Nyugodjék Békében!
  • Énvagyokazapád
    #67
    Nyugodjon békében!
  • fernando torres
    #66
    Nyugodjon békében!
  • gyuri12
    #65
    Vicces, hogy még itt is erről tudtok beszélni... Van rá bizonyíték? Nincs. Akkor meg?
  • gyuri12
    #64
    A többiek nyelvtanilag helyesen írták.
  • desigo
    #63
    Eléggé leamortizálta a rák a szervezetét
    jobb így neki ,hogy nem kell szenvednie tovább...
  • Sephirot T
    #62
    Állitólag órákkal a halála elött még élt
    Félretéve a viccet tényleg nagy ember volt és nagyon sajnálom hogy az ilyenek mint ő nem élnek legalább 100 évig
  • baggins
    #61
    Tökéletesen egyetértek veled.
  • Dark Angel 666
    #60
    nyugodjon békében :(
    amikor kicsi voltam mindig megnéztem a műsorát
  • csgery
    #59
    Csak az itt a baj, hogy ugye itt mindenki szeret mindenkit(mármint művészeket)... de csak akkor akarnak nekik tisztelegni, amikor már meghalt... akkor meg már kb annyit ér, mint hallottnak a csók. C.Mc. topik is csak a halála után nyilt meg... és még sorolhatnám... de érdekes, Hofi Gézás topikot még nem találtam. Akkor még nemvolt Internet?
  • Olcsóvér
    #58
    szépkort megélt
  • Olcsóvér
    #57
    szegény istennyugasztalja:(
  • bajusza
    #56
    Nyugodjék békében.
  • kemszi2
    #55
    vmi hasonló fogalmazódott meg bennem is...
  • fanka93
    #54
    részvétem!!nagy tag wolt!!
  • Neogan
    #53
    Én csak megköszönni tudom neki amiért gyerekkoromban mindíg megmosolyogtatott. (az új Szeszélyes, már csak egy rókabőr volt avagy adjunk el egy nagy ember nevével egy sz*r műsort)

    Remélem ott fent sok viccet fog mesélni.
    Nyugodj békében Imre bácsi! :) -ő is azt akarná hogy mosolyogjunk
  • LordAdam911
    #52
  • tigeroo
    #51
    (énmeg azt nem értem hogy miértnem "Antal Imre" néven nyitottátok ezt a topicot? és akkor lehetne erről a nagyszerű emberről beszélgetni...teleirjuk "rip" üzenettel és kész...mint a colin mcrae topic..
    ennyi voltam)
  • LordAdam911
    #50
    nyugodjon békében!
  • FZoleee
    #49
    Nyugodjon békében :(
  • Fbn Lx
    #48
    végsősoron tökmindegy, ki milyen nyelven beszél :\
  • desigo
    #47
    Nyugodjon békében!
  • kas123
    #46
    Nyugodjon Békében =(

    am tényleg szánalmas ez a RIP-ezés...nem hittem volna h ilyen lesz, de egyetértek gyuri12-vel!
  • zoolee
    #45
    RIP.:(
  • Zs0lt1
    #44
    rip :S