4805
StarGate Universe (TV)
  • TreDoR
    #4605
    "Hejjesírás"? Miaf@sz?
  • r4pt0r
    #4604
    És ki akarja megnézni hogy szélővik a lidérceket? Nem jelentenek komoly fenyegetést, SG-1 esetén még nem volt lezárva, mint ahogy SGU sincs most, de SGA kapott egy jó lezárást.
  • Reg5
    #4603
    Szerintem semmi olyan történetszál nem maradt benne ami igényelné a "lezáró" filmet. SGU-ra ráférne, de azt meg 90 percben lehetetlen elmesélni olcsó DVD film keretein belül.
  • Kövesdi A
    #4602
    Ahány ház , annyi szokás
    Nekem már a Universböl van elegem !
    Ízlések és pofonok
  • Justil
    #4601
    szép volt, jó volt, csak elég volt :) legalábbis nekem...
  • Kövesdi A
    #4600
    A lidércek még nem pusztultak ki , ellenük még mehetne egy kis war
    Bár arra biztos elég lenne egy film is
    De én hamár lesz új SG , inkább valami olyasmit várnék mint a SG1 vagy a SGA , már mint ne azt hogy csak egyetlen egy hajó van a közép pontban !
    Olyan jó volt , mint a SG1ben mint a SGA ban, látni ahogy szövetkeztek a Ori meg a ős repliátorok ellen !
    Universben ilyen kaliberű űrcsata , még csak hírből sem volt !
  • Reg5
    #4599
    Az SGA azért szépen le lett zárva, mármint a főszál. Gondolom egy folyatásban eljátszanák ugyan azt amit az SG1 8. évad elején.
  • Bullitt
    #4598
    Hejjesírásod ott van

    Mostanában nem kell semmilyen SG-re számítani, Wright is megmondta. Az MGM meg semmi olyanba nem kezd, ami bizonytalan, elvégre elég szar a pénzügyi helyzetük még mindig. Örültek, hogy megmenekültek a csődtől...
  • Justil
    #4597
    Hát akkor már inkább legyen SG-1 :) bánomisén, h megöregedtek a szereplők, stb.

    SGA-tól nekem a végére herótom lett de nagyon. McKay jöhet, esetleg Shepard, de a többiek...
  • Andr0
    #4596
    szerintem lesz még SG, jó kis márka az SG azért, és ha nem is az mgm akkor vki más csinálja majd.
  • Kövesdi A
    #4595
    Szerintem , ha "HA" lesz még valaha , új csillagkapu sorozat
    Az 100% hogy nem a SGU- lesz !
    A Atlantiszt sokkal jobban várná vissza a nép , legyen folytatás , vagy csak egy film !
    Amúgy is ha egyáltalán valamit le zárnak , akkor evidens hogy a SGA-t kell lezárni
    Az lett előbb beígérve
  • Justil
    #4594
    szerintem itt senki sem biztos benne, hogy lesz "fojtatás", max reménykedünk...
  • kissssss
    #4593
    mi ez a 3 év múlva? mire fel vagytok ennyire biztosak hogy lesz valamilyen SG fojtatás?(főleg ekkora minőségi és anyagi bukás után) és miből gondoljátok hogy sgu fojtatás lesz ha újra belevágnak csillagkapu gyártásba?
  • simon7108
    #4592
    jó lezárás volt.
    kíváncsi vagyok,hogy vajon vissza hozzák e 3 év múlva:D
    Mert ha lesz SG valamikor akkor remélem ezt már lezárják legalább egy filmel 3 év múlva.
  • Justil
    #4591
    de ha hozzátett volna, akkor nem lett volna életképes befejezés 2 évad esetén. így viszont lóg a levegőben a folytatás, de ha nem lesz, akkor is rá lehet fogni, hogy úgy-ahogy kikerekedett a vége.
  • Reg5
    #4590
    A végével csak az a baj, hogy a fő sztoriszálhoz egy centit nem tett hozzá. A zárás viszont nekem is tetszett, bár Eli egója már kezdett nagyon derogálni.
  • Justil
    #4589
    nos, bár én végig azok közé tartoztam, akik sírva röhögtek az ilyen "meggyalázza az sg nevet" meg "ez minden csak nem esgé" típusú kommenteken, teljesen én sem voltam elégedett a sorozattal.
    voltak töltelék részek, voltak mélypontok, amikor tényleg elég uncsi és érdektelen volt, azonban az utóbbi néhány rész, és főleg ez a zárás ráébresztett arra, hogy nagy kár, hogy nem folytatják.

    mert bár sosem lett volna "olyan", mint az SG-1 meg az SGA, a maga nemében jó volt, és még sokkal jobb lehetett volna, érezhető volt a végére a javulás, a fejlődés. ez a befejező rész pedig azért is zseniális, mert ha soha nem is folytatják esetleg, akkor is megállja a helyét.

  • kissssss
    #4588
    a fenébe.
  • Andr0
    #4587
    igaz, pont jókor ment a kasza xD mire felkelnek a fedélzeten addigra nincs Föld :D
  • TreDoR
    #4586
    Jovore minmeghalunk
  • Victor1103
    #4585
    De jó világ is lesz 20 év múlva amikor a leggagyibb scifi sorozat vagy tv film fog úgy kinézni mint most az Avatar pl.
  • jackoneill90
    #4584
    20 év múlva Gyeretk vissza sg.hu-re ha még lesz, mert jön a feldolgozás és az mindhárom sorozatot kenterbe veri majd. lesznek benne az eredeti színészek is, tolókocsival meg járókerettel és megmentik a fiatal szereplőkkel együtt a világot ismét. Hát nem lesz jó ?
  • sgaBence
    #4583
    Király rész volt!

    Nagyon tetszett az elején a drónos jelenet, ahol végre belevittek egy "kamikaze" csavart a történetbe. Meg nem is nagyon tudok kiemelni dolgokat, minden tetszett. Ezért a befejezésért azt mondom hogy kár hogy vége lett. Persze ez nem menti fel a másfél évados szenvedést.
  • Reg5
    #4582
    Így már értem, másra gondoltam.
  • suba53
    #4581
    Ez egy jó lezárása volt az évadnak. Elvileg ezzel bármikor folytathatóvá vált.

    Remélem előbb utóbb láthatjuk a folytatást. Már most érzem a hiányát.

  • cylonflatus
    #4580
    Nézted is a sorozatot, vagy csak beugrassz néha kommentelni?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    3 évig lesz sztázisban a legénység, ennyit fog menni egyhuzamban a Destiny...
  • Kövesdi A
    #4579
    Ez nem igaz , nekem 2003 közepe felé már volt ADSl-em ha jól emlékszem !
    Előtte is volt már csak drágában , még én is 9900-et fizetem a 384-esért
    Nem tudom , hanyadik évadnál tartott akkor a sorozat de úgy 5-6-7 kb !

    Hát igen ennyit a SGU ról , szép volt , jónak már kevésbé mondhatnám , de legalább volt valami
    Most semmi sem lesz, jó hosszú ideig !
    Talán majd a Stargate is előkerül 5-10 év múlva , mint most nem régebben a star trek
    És készül abból is egy egész estés , mozi film , vagy valami hasonló !
    Én még mindig jobban örülnék , ha a Atlantiszt folytatnák , mint a SGU-t !
  • Bullitt
    #4578
    an estimated 1.134 million viewers (Live + Same Day) tuned in to the final episode of SGU. “Gauntlet” marked a 14 percent improvement over last week’s episode, and scored a 0.5 rating in the Adults 18 to 49 demographic.
  • Reg5
    #4577
    Mi ez a 3 év?
  • Lysandus
    #4576
    Találkozunk három év múlva... :-(

    Hát, ennyi volt SGU. Kár érte. Uraim, minden kedves topiklátogatónak köszönöm a részvételt, megtiszteltetés volt itt lenni! Isten áldja Önöket!
  • Narxis
    #4575
    Jó záró rész volt, kár, hogy csak akkor tudtak értékelhető epizódokat készíteni amikor már megcsapta őket a kasza szele.

    3 év múlva folyt. köv. :)
  • stargatelost
    #4574
    Én örültem, hogy nem mutatták meg a hibernáció utánt. Így legalább nem vertem a fejem a monitorba a cliffhanger miatt. Ez a körülményekhez képest (értsd: nem lesz folytatás) elfogadható cliff volt. Aztán ki tudja, lehet pont 3 év múlva lesz az MGM-nél valami, aztán tényleg jöhet egy film vagy akármi :D

    STARGATE UNIVERSE 10/10. Egyike a legjobb sorozatoknak, amit valaha láttam.
  • TreDoR
    #4573
    SG1 idején max. betárcsázós net volt XD
  • Malakai
    #4572
    Fikázni, panaszkodni imádnak az emberek, hát még itt sg-n. :)
  • Kövesdi A
    #4571
    Jah , ezt lehet legjobban szidni
  • Victor1103
    #4570
    Azért az fura, hogy mégse volt olyan sikeres mint elődei mégis ebbe a fórumba jött a legtöbb komment ami csilagkapus fórum. Ezek szerint csak volt miről beszélni:)
  • Victor1103
    #4569
    Jó én se arra számítottam, hogy jövőre jön a negyedik széria, de ki mondja meg, hogy 2015-16 tájékán esetleg ez nem következhetne be.
    Ha MGM anyagilag rendbejön, szerintem bölcs lépés lenne a részükről a negyedik széria indítása. Addigra már a rajongók is kiéheznének(én tuti ki lennék)egy jó kis Csillagkapura. Abban viszont már nem lennék biztos hogy csatornánaK újra a SYFY lenne a legjobb választás
  • TreDoR
    #4568
    Annyira igen, mint pl. az Atlantist.
  • r4pt0r
    #4567
    Igen lezárták az évadot, de a sorozatot nem.
  • Bullitt
    #4566