4805
StarGate Universe (TV)
  • TreDoR
    #4685
    Szerintem tok jó sorozat volt, kurva jókat lehetett rajta unatkozni.
  • Mr Csé
    #4684
  • Mr Csé
    #4683
  • Agamemnon
    #4682
  • Victor1103
    #4681
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    chloe-t elvitték az ufonauták
  • haywire
    #4680
    ti se unatkoztok, inkabb igyatok :D
  • mosoporr
    #4679
  • Kori
    #4678
  • kissssss
    #4677
  • Kövesdi A
    #4676
  • Victor1103
    #4675
  • Gordis2k
    #4674
  • Agamemnon
    #4673
  • xido
    #4672
  • Kövesdi A
    #4671
  • Narxis
    #4670
  • stargatelost
    #4669
  • Mr Csé
    #4668
    nekem az universe sorozta tetszett a többi csk1 -es vicceskedő meghal 2x tipusu szar számomra lerombolta a stargate mozi filmet .az osszes sorozatnak dark nak kellett volna lennie
  • Lysandus
    #4667
    De jó! Azt eddig se néztem! :-)
  • Andr0
    #4666
    Beszélve arról, hogy ki hova szerződött le, Leszbikus kínai Eureka színeiben villog.
  • MerlinW
    #4665
  • Zenszkij
    #4664
    program lyukat............ÚRISTEN!!!!!!!!!!!!!!!!!! LOOOOOOL Köszönöm neked ezt a kellemes pillanatot :D
  • Narxis
    #4663
    loooool :D
  • zyppy
    #4662
    Mondjuk egy véletlen rendszerhiba miatt mindenki bennragad a fülkékben és a felismerhetetlenségig rohad.
    Aztán találnak még egy megfelelő bolygót a Tejúton, és megy egy újabb csapat.
  • Kori
    #4661
    mivel mindenki sztázisba van ezért nem lenne gond új szereplőket beletenni
  • Andr0
    #4660
    rush azt hiszem a once uppon a Time-ban fog szerepelni
  • haywire
    #4659
    kik és hova szerződtek?
  • MerlinW
    #4658
    Ha meg is gondolnák magukat sem lenne semmi, mert több szereplő is leszerződött már máshol.
  • kissssss
    #4657
    nem.
  • Victor1103
    #4656
    Na azóta se gondolták meg magukat a készítők és nem csinálnak 3. évadot?
  • Kövesdi A
    #4655
    Inkább egy nagyon nagy ellenség kéne , és ellene egy nagy szövetség
    Mint pl ahogy a babylon 5-ben is volt !

    Bár ebben a variációban , amit vázoltál , nem lenne túl jó , mert akkor a f304esek sem lennének még meg , asszem
    Úgy meg nehezen áll ellen a föld , főleg ha már csak , mint gazdálkodó népcsoport létezik a világban !

    A replikátorok nem szövetkeznek senkivel , ők csak a program lyukat követik , ami a önreprodukció !

    Simon7108 :Ez igaz , ha csak az ő életük lenne a tét , mindent meg tenne Oneill hogy ki hozza cartert
    De ha már mások is veszélyeztetve vannak , nem tétováznának , feláldoznák magukat
    Mint pl a SG1 első évad zárásában is , készek lettek volna mind ott veszni apofisz hajóján
    Más az hogy nem hagyunk hátra senkit , mint hogy a másik miatt több ember életét sodorjuk veszélybe !
    pL Amikor Oneill báll fogja volt , érte se küldtek mentő akció !

    De ezen kár vitázni
    Most tegyük fel , sikerül parknak ki nyitni az ajtót , de nem lehet bezárni
    A kupola betörik , és be áramlik a csillag energiája az egész hajóra
    Nem csak park látása vész oda , de rush és eli is meg hallnak , talán még a végzet is meg semmisül , ki tudja
    Akik meg a bolygón voltan , szint úgy meghallnak vagy a gépek végeznek velük, vagy az ínnység

    Szóval ez a variáció amit rush javasolt parknak , a legjobb lehetőség volt , és a legkisebb kockázattal is járt !
  • jackoneill90
    #4654
    Nem tudom a nevüket talán (ásenek) Sg-1 be mikor carternak nem lehet gyereke, meg a föld lakosainak életkorát meghosszabbították meg a születések drasztikusan csökkentek.

    Ebből kiindulva egy párhuzamos világban máskén történnének a dolgok: Nem küldik vissza carterék a kis cetlit amin oneill vére is van, hanem ők már rég meghaltak, utánuk legalább 100 évvel járnánk időben. Mikor Földi lázadó csapatok akik már unják a földöntúliakat rájönnek a népességfogyásának okára és háborút indítanának ezek ellen az Új fajokkal is találkoznának és szövetséget kötnének még a megmaradt bújkáló goauldokkal akiknek bolygókat ajánlanak fel a segítségért de persze az emberek felügyelnék őket. Közben még szolgálatba állnának az emberiség oldalán a replikátorok nagy része is. Az aseneknek meg ott lennének a lidércek meg a universeböl is azok a lények amik elrabolták rush-t meg a talán kloét? További részleteken erősen gondolkodok. Lehet hogy mégse kellene sok szövetséges a földiek mellé.
  • simon7108
    #4653
    azért az SG1-ben lett volna ilyen szituáció ott is mindent megtettek volna,hogy megprobálják megmenteni aki ott ragadt.
    most szerinted ha Carter lett volna ott és kint meg Oneill akkor nem tett volna meg mindent,hogy megmentse?dehogynem...
    ez elég hülye érvelés volt szerintem.Az oké,hogy feláldoznák magukat de attól még megpróbálnák megmenteni mindenáron.Nem véletlenül nem halt meg senki az SG1-ben és az SGA-ban a csapatból:D
    kivéve Danielt de ő mindig visszatért:)
  • Zenszkij
    #4652
    Az első évadot néztem.A másodikhoz már ingerem se volt, hozzátéve, hogy nem tett jót a sorozatnak a szünet sem...
  • Reg5
    #4651
    Ezzel a gárdával semmi. Le kéne cserélni az írókat meg a showrunnereket utána lehetne ebből valami. De tökmindegy, a Szájfájon most Wrestling mánia van, sorban nyírják ki a scifiket...
  • Kövesdi A
    #4650
    Azt nem bánnám , ha maga a sorozat talonban maradna jó sokáig "a uinivers"
    De azt már igen , ha sokáig nem lenne ,semmilyen stargate sorozat
    Szóval vagy jöjjönn valami új , pl játszódhatna 100-200 ével később , vagy ha már nincs más folytassák ezt ,a semminél jobb
    Azt majd meg látjuk mi sül ki belőle
  • suba53
    #4649
    Érdekes cikk volt. Így egy kicsit más megvilágításba került az egész.

    A saját önteltségük, önzésük nyírta ki a sorozatot. Ők megérdemelték, de velünk jól kiszúrtak. Most egy darabig talonban lesz gondolom, ha egyáltalán ezek után még lesz aki felvállalja a továbbvitelét. :-(
  • jugen
    #4648
    Tényleg hülyeség, mert azonos nemű volt mindig a fogadó fél :)
  • Kövesdi A
    #4647
    Én csak Rush-t meg talán Greer-t
    #4644 : ok-é az átlag emberek ilyenek , de ők a CSP emberei , az elitek legjobbjai (nem puszira kerül be valaki )
    Pont nekik , nem kéne ilyenek lenniük !

    Sajnos többeket inkább un szimpatikusnak találtam , pl Scott teljesen az érzelmei irányítják (túlnyomóan )
    Bár az jó , hogy az útólsó 5 részben háttérbe szorult , kicsit a hatalmi harc

    Valami hülyeség jutott eszembe
    Ha a kínai leszbi használja a köveket(ha a fogadó fél férfi , általában az ) , és haza megy a barátnőjéhez
    Akkor az már egy teljesen egészséges kapcsolat lesz
  • kissssss
    #4646
    én igazából csak 3 karaktert kedveltem meg az egész bandából Rush, Young, és Greer.

    ennyi.