2367
  • KingPunisher
    #2047
    Durván 2x olyan hosszú és 1.5x olyan széles mint egy Predator.
    De lehet ebből még picit el is fognak csalni, el fog férni az, csak majd beakad mindenhol, de hát ez egy ilyen játék.. így legalább lesz esély valami közelharci unittal és utolérni.

    AMire viszont kíváncsi vagyok hogy sikerül megoldani ezt a defensiv taktikát amit előre láthatólag képviselni fognak.
    Turret és cover építő nép akinek már t1-en lesz gépe, amolyan "Panzer Elite" stílusú..
    Viszont ez nekem igen tetszik, ez is egy egyedi nép lesz nem csak kinézetében de játékstílusban is..
    Persze hogy ezt hogy lehet balancba hozni ^^ kiderül.. várjuk a bétát.. remélem pár hét és tolhatjuk.
  • dronkZero
    #2046
    Várható volt, hogy IG lesz a hatodik... Az már kevésbé, hogy a Baneblade-et is megkapják. :P DoW1ben is iszonyat baromi nagy volt az a vas, itt el fog férni egyáltalán a pályákon? :)
  • OliApa
    #2045
    Köcce! Heppi Krisztmöszt Mindenkinek!
  • Tomipapa86
    #2044
    Mégiscsak az IG lesz az új faj :)
  • cikasz
    #2043
    Ne vedd meg mert Márciusban jön a Retribution és ezzel már senki sem fog játszani ha az kijön!
  • OliApa
    #2042
    Sziasztok! Most pár hónapig Ausztráliában leszek és a Steam-en akciósan megvásárolhatom a DoW II-t. Ha hazamegyek, otthon szeretném letölteni, ugye működni fog? A vásárláshoz át kell állítanom a Steam-et Ausztrál lakhelyre, de a nyelv marad magyar a Steam-ben továbbra is. Thx!
  • dronkZero
    #2041
    Slaneesh commander sincs még. :)
  • dronkZero
    #2040
    Az már alapból benne van. Amikor tier2ben lövöldözőssé tápolod a chaos space marine-okat, akkor rubric marine-ná válnak.
  • Vardar
    #2039
    Rubric Marinest akarok. Zúzzák az embereket:D
    Most már akkor elvileg minden káosz istennek lesz saját speciális csapata a káosz oldalán.
  • cikasz
    #2038
    Mert nincs hozzá hivatalos forditás. Csak fan forditás, de azt nem tudom, hogy a steameshez jó-e.
  • Tomipapa86
    #2037
    LOL összefosom magam. Görgess lentebb és nézd már meg, hogy 2 képet sikeresen linkeltem. Most is ua csináltam mégsem jelenítette meg. Lehet, hogy a photobucket.com olyan oldal amit nem szeret. Amelyik fórumban meg nincs előnézet és hozzászólás szerkesztése gomb az igen is szar(ja de van jó pénzért). Na de ne offuljunk tovább, hogy tetszik a noise mariska emberek?
  • MaRee
    #2036
    Ott van a kép beszúrása gomb, arra kell rányomni.Másnak érdekes módon megy.
  • Tomipapa86
    #2035
    Hmm érdekes. Gamestaron tudok linkelni, dow2 communityn is csak a szar sg-n nem jön össze mindig. Land Raider link lentebb ment, noise marine nem akart pedig ua csináltam. Csak próbaképpen ami itt nem működött link, átmásoltam gamestarra és láss csodát gyönyörűen megjelenítette...
  • MaRee
    #2034
    Lehet, csak
  • Tomipapa86
    #2033
    Mekkora fos ez a fórum. Miért nem lehet képet beilleszteni? A többi fórumon tudok csak itt nem. Mindegy benne van a linkelt vidiben is a noise marine
  • Tomipapa86
    #2032
  • Tomipapa86
    #2031
    Na itt egy új gamespotos video. Benne a káoszos cimboráinkkal.
    gamespot vidi

    És itt a kép az új chaos unitról: Noise marine
  • sosi81
    #2030
    Üdv!

    Szeretnék egy kis segítséget kérni Tőletek!
    Tegnap megvettem a DoW2-t. De a magyar nyelvet sehogy nem tudom előcsalni belőle, pedig a frissítés infóban olvasható, hogy elérhető. A steamem magyar nyelvű, és a letöltési régióm is magyar.
    Előjön angol, olasz, spanyol,német francia, orosz, lengyel, cseh csak a magyar nem akar.
    Mit rontottam el?
    Köszi a segítséget!
  • dronkZero
    #2029
    Jó hosszú intrója van a Space Marine-nak... :P :D
  • MaRee
    #2028
    Az exterminatus nem kapja szét a bolygót, legalábbis több fajtája van.

    Van amikor vírusbombákat dobnak az adott bolygóra ami egy olyan vírust tartalmaz, ami nagyon gyorsan terjed és szapodorik, és hip-hopp elrothaszt minden biológiai életformát az adott égitesten, majd az emiatt felszabaduló gázok berobbannak, és az egészből egy kopár szikla marad.

    Cyclonic torpedo pedig lefúrja magát a bolygó magjába, ott pedig felrobban és cső :D

    Van még valami atmospheric torpedo asszem, ami pedig berobbantja a bolygón az összes oxigént, ezt sem kell magyarázni :D
  • Vardar
    #2027
    A Fire Warriorban a sima Exterminatus is szétkapta a bolygót.
  • dronkZero
    #2026
    Nem, az, hogy szuperemberek meg nagyok, az nem magyarázza meg azt, hogy az arányaik miért olyan elcseszettek.

    Másik fele a dolognak, hogy az a páncél olyan, hogy nem lehetséges benne a mozgás, mert összefeszül, meg magába akad. Pl fej fölé emelni a karjukat lehetetlen (mondjuk ez nem nagyon zavarja a sorcerert, ő csinálja gyakran a DoW2ben), de valamelyik kiadásnál teljesen átszabták a páncélt a táblás játékhoz is a figurákon, hogy legalább egy kicsit mozgatható legyen, mert a 3D-s számítógépes játékok fejlesztése közben kiderült, hogy mekkora gáz már a kialakítás.
  • SaGa Jr
    #2025
    Bizony hogy van itt is olyan eszköz amivel bolygót is meg lehet semmisíteni (nem csak úgy ímmel ámmal ahogy egy exterminatus teszi, hanem totálisan). Erre való hajót (Planet Killer) sikerült szerválnia a 13th Black Crusade során Abaddon bácsinak.
  • Szaruman
    #2024
    Ok, de az, h hol ~30k kmre van a földtől, azért durva. A marine még ok, mert megmagyarázzák, h miért :D
  • dronkZero
    #2023
    Sosem a tudományos pontossága miatt szerettük a WH40k-t. :D A marineok sem túlságosan hihetőek anatómiailag...
  • Szaruman
    #2022
    A hold tudtommal kb 300k km távolságra van a földtől, vagyis a föld átmérőjének 25xösére. Az a kis golyó ott balra egy köpésnyire van. Vagy túl nagy, vagy túl közel van :)
  • dronkZero
    #2021
    Már legfeljebb a rá telepített védelmet. Nem sztárwársz ez, nem tud senki egy egész égitestet elpusztítani. A Warp beszippanthatja, de ugye akkor sem elpusztul...
  • Brolly28
    #2020
    a teljes univerzum inkvizítor részében mintha azt írták volna hogy hórusz elpusztította amikor megtámadta a császárt
    #2017nem kell úgy érteni, hülye akcentussal beszélnek a filmben és crank-nek lehet érteni de am. macragge
  • dronkZero
    #2019
    Ja tényleg, sry. Na az tényleg érdekes, hogy miért írta.
  • Vardar
    #2018
    Brolly írta a kép alá, hogy a Hold már régen nincs ott.
  • Vardar
    #2017
    Kurbli/nehezen kezelhető ember. Most ezt akkor értsem úgy, hogy hülyék voltak? Vagy gyarlók?
    Angolul hangzik csak jól a Warhammer:(
  • dronkZero
    #2016
    Szerinted az a kisebb golyó ott balra az micsoda?
  • MaRee
    #2015
    Luna[edit]

    Luna (the Moon) has also been colonized and is home to immense planetary defense lasers charged with protecting Terra from invasion. These defenses inflicted savage losses on the invading Traitor Legion fleets of the Warmaster Horus, during the latter stages of the Horus Heresy. Luna served as the greatest shipyard and naval base in the Imperium of Man at the time of the Great Crusade and the Horus Heresy. Luna also gives its name to a common class of Imperial Navy cruiser, the Luna-class.
  • Vardar
    #2014
    Miért nincs ott a Hold? Elpusztult a Hórusz Eretnekség alatt? Én nem olvastam róla, hogy elpusztult volna.
  • Brolly28
    #2013
    jól van most már vágom macragge a bolygó neve ahol az ultramarinok rendháza van
  • Brolly28
    #2012
    nem is vagyok ideges
    *eldugja a baltát a háta mögé*

    am. megnéztem az ultramarines-t annyit mondok hogy bazz (Y)
  • cikasz
    #2011
    nyugalom vágom, hogy mi hogy merre, csak poénból irtam azokat.
  • Brolly28
    #2010
    nézd meg ezt
  • Brolly28
    #2009
    az am. macragge:D
  • dronkZero
    #2008
    Nem láttatok még kaptárvárost az űrből? Meridian is ilyen...