2367
  • Neoncsoves
    #2287
    Dawn of War 2, Chaos Rising, Redemption

    ezek kellenének?
  • Szaruman
    #2286
    Játszanak, max 1-2 perc alatt talál ellenfelet. Magyarok is vagyunk páran, játszogatunk rendszeresen, és örülnénk, ha még pár új normális arc jönne :)
  • Neoncsoves
    #2285
    hali! le van árazva steamen, gondolkodom rajta hogy megveszem... játszanak még a játékkal multiban vagy inkább a kihalás szélén áll?
  • Szaruman
    #2284
    Ezt már megbeszéltük :P
  • dronkZero
    #2283
    Te lehet, hogy lenúboznád, de te nem ismered a szó jelentését. :P
  • Brolly28
    #2282
    milyen online játéknál nem nooboznak le senkit aki felhoz egy ötletet?
  • Szaruman
    #2281
    Sztem simán lenúboznánk :D
  • Wykos
    #2280
    Üdv mindenkinek!Egy nagy fórum bajnoksághoz mit szólnátok?:)csak hogy felrázzuk egy kicsit ezt a topikot.Mit szólnátok hozzá?
  • KondorKhan
    #2279
    Ronahnál ezt a képességet lehet fejleszteni...
  • Orgi
    #2278
    Köszi, akkor veszek a pályán egy guardian squadot, Ronahnak nincs ez kirakva.
  • Szaruman
    #2277
    guardian squad tud javítani, illetve ronah, ha ki van rakva neki
  • Orgi
    #2276
    Sziasztok,
    elakadtam eldákkal Quarantine Hold opcionális missziónál hardon, egy teherszállítót kéne kísérgetni. Írja is a misszió előtt, hogy lehet repairozni a cargot, de nem jöttem rá, hogyan és megpusztul mindig... nincsen javító item egyik embernél se, mi lenne a módja? Előre is köszi!
  • KondorKhan
    #2275
    ez nagyon jól nézz ki, viszont kár, hogy skinekért meg itemekért kérnek pénzt, remélem ez nem annak az előjele, hogy a DoW III mikrotranzakciós lenne....hiszen mondták, hogy a harmadik rész már "MMO"-sabb lesz!
  • Wykos
    #2274
    Új ultramarínos kép.Valószínűleg az új fizetős dlc.http://community.dawnofwar2.com/sites/dawnofwar2.com/files/images/1_0.jpg
  • MaRee
    #2273
    Hol lehet a legolcsóbban megvenni most dobozosan a retrit, nem tudjátok? Lejárt a bankkártyám, nem tudok online vásárolni
  • lammaer
    #2272
    A hivemind-os csaj az vmi brutál... Élőbe meglátnék/meghallanék egy ilyet félhomályban, tuti gatyacsere lenne...
  • Szaruman
    #2271
    Ez nagyon nagy :)
  • MaRee
    #2270
    Azért a nevekre figyelhetnétek, mert néha fogalmam nincs hogy miről beszéltek. pl zincses marin meg kronos.. 2 perc után esett le, hogy tzeentch meg khorne :D
  • dantesward
    #2269
    ja ja de nálam az a nő verte ki a biztositékot a a bloodleathereket szinkronolta :P
    Egyébként egy újabb VoDs-od készítettünk nektek, két igazi tatán harcát nézhetitek meg magyar előadásban jó szórakozást hozzá.

  • MaRee
    #2268
    Lehet láttátok már, de azért belinkelem, én most találtam rá. Hatalmasak ezek a színészek :) Főleg a végén az orkos fickó tetszik :D

  • dantesward
    #2267
    Helló meg érkezett az újabb magyar kommentár jó szórakozást hozzá.




    Dawn of War II : Hungary Community

    dawnofwar2.hu
  • Zomil
    #2266
    áh köszi...minden probáltam csak ezt nem... :)
    pedig még a netet is felturtam a hotkey-ek után nézelödve, de sehol nincs megemlitve...
  • Szaruman
    #2265
    Nyomva tartod az altot, és mozgatod az egeret.
  • Zomil
    #2264
    Nah végül megvettem a játékot :)
    Lenne is egyböl egy kérdésem: a kamerát nem lehet forgatni?
  • dronkZero
    #2263
    Igen, különálló játék. Van benne egy szingli kampány, amit minden fajjal végig lehet játszani, egy túlélőmód hősökkel, meg a multi. Multiban minden faj játszható.
    Átlagban olyan 3000-en játszanak vele egy este. Az alappal nem tudjuk mennyien, azt nem írja ki a játék, nem Steames.
    A DLC-k egyrészt kozmetikai tuningok (új páncél a szpészmarínoknak) amik multiban látszanak, de előnyt nem jelentenek, illetve a last stand módban néhány tárgy, ami ugyan előnyt ad, de az úgyis cooperative. Sokat nem ér, de nem is kerül sokba. Döntsd el, hogy kell-e neked, én nem adnék érte pénzt.
  • Zomil
    #2262
    Sziasztok!
    Láttam, h akcios a Retribution a steam-en és ezzel kapcsolatban lenne néhány kérdésem:
    Ugyebár ez egy különállo játék, ér valami hátrány, ha nem veszem meg az alap játékot(azon kivül, h értelemszerüen az alap játék single player kampányát nem tudom játszani)?
    Gondolom ezzel a résszel többen játszanak már, mint az alappal.
    Leginkább multi miatt venném meg a játékot, sokan játszanak vele?
    A játékmenet igy a videokbol elnézve a c&c 4-re hasonlit(illetve forditva, mert az késöbb jött ki, mint a dawn of war 2)
    A dlc-k a jol látom különbözö fejlesztéseket tartalmaznk...akkor ezeket is érdemes megvenni?

    Elöre is köszi a választ! :)
  • MaRee
    #2261
    Faszák ezek a videók, sokat lehet belőlük tanulni :)
  • dantesward
    #2260
    Helló egy újabb kis meg lepi nektek, azért nem alszik a magyar kis közösség sem terjesztjük az igét tovább :)




    Dawn of War II : Hungary Community
  • Metontour
    #2259
    Tudnátok segíteni hogy mitől lehet az hogy a DoW2 a CR és a Retribution demoja simán ment míg a teljes játéknál a monitorom ki be kapcsol majd kiírja hogy az ati2dvag képernyőillesztő programja hibás és indítsam újra a gépet.Más játék megy ilyen hiba nélkül.Mi lehet erre a megoldás.
    Előre is köszi!
  • dantesward
    #2258


  • dantesward
    #2257
    ja dlc volt
  • Masakari
    #2256
    Az a homályos kép kérlek szépen ugyanaz mint ez:
    http://community.dawnofwar2.com/sites/dawnofwar2.com/files/images/frame4.preview.jpg

    szó sincs itt taukról(sajnos)
  • dronkZero
    #2255
    Igen, erről beszéltem.

    Az ingyenes témát azóta elvetették, a Company of Heroes Online is egy ingyenes RTS volt, amíg ki nem nyírták a picsába, mert nem érte meg. Ettől tették függővé a DoW Online-t is, és szerencsére az bukta lett, úgyhogy nem lesz felvizezett szar online dow, hálistennek.
  • dantesward
    #2254
    bakker és tényleg
    A GamesComon jelentették be a Warhammer 40.000: Dawn of War II második önállóan is futtatható kiegészítőjét, a Retributiont - bár azt hinnénk mindenki erről beszélt, a kíváncsiskodó újságírók egy sor olyan kérdést is feltettek a készítőknek, amelyek inkább a távoli, mintsem a közeljövőt érintik.
    A Eurogamernek adott interjúban árulta el Danny Bilson, a THQ elnöke, hogy merre folytatnák a sorozatot, szóba jöhet-e egy esetleges harmadik rész vagy egy ingyenes, online játékra kihegyezett változat - a válasz mindkét kérdésre igen volt, ám kevésbé jó hír, hogy egyik játék sem holnap fog megjelenni, ha valóban elkészülnének.
    A Dawn of War II: Retribution februárban jelenik meg, utána a Relicet azonnal ráállítják a harmadik rész elkészítésére: "onnantól 18-24 hónap múlva" megjelenhet a játék, azaz körülbelül 2012 augusztusa és 2013 februárja között számolhatunk a Dawn of War III boltokba kerülésével, ha csak nem jön össze valami komolyabb, a fejlesztést hátráltató baki, ami miatt csúszhat a premier.

    Bilson azt sem zárta ki, hogy az új Dawn of Warnak is lesz egy ingyenes, kizárólag multiplayer módban játszható változata, azonban - mint mondta - ezen egyelőre csak gondolkodnak, a végleges döntést azután fogják meghozni, hogy megjelent a Company of Heroes Online, amely szintén ingyenes (a mikrovásárlás lehetősége itt is adott) és szintén csak multiban lehet tolni. Ha a játékosoknak bejön a második világháborús stratégia ezen formája, valószínűleg a THQ-nak és a Relicnek sem lesz ellenére, hogy a Dawn of Wart is átalakítsák.
  • dantesward
    #2253
    hogy hogy nem lesz több kieg akkor ez így elég gyér lenne ezzel faj mennyiséggel a dow 1 többet produkált dow 3 ról meg még csak a verebek sem csicseregnek csak fék lapok hogy vissza hozzák az építkezést meg ilyenek elkezdik majmolni a dowosok az sc-t akkor hagyom a faszba az egészet.
    most vagy meg csinálnak valamit normálisan vagy mi a faszt akarnak ezzel anno úgy halodtam hogy mivel át ment a dow 2 winfos liw ról steam ra és kiadták újra a játékot mindenestől hogy ezt tekinthetjük dow 3 nak csak ugyan úgy dow 2 és ehhez jönnek majd a kiegek.
  • Blacksheep333
    #2252
    Ez egy teletabi.
  • KondorKhan
    #2251
    Mi ez a kép? nagy homály az egész. Egyébként meg a Nekronokat én is bírtam, de az már túlságosan felborítaná az egyensúlyt. A Nekronok egyszerűen túl erősek, ha legyengítenék őket, akkor meg nem lennének nekronok, multiba egyszer unfair lenne :(
  • dronkZero
    #2250
    A hírekből semmi nem utal arra, hogy ez új faj lenne, szerintem csak egy DLC skin valamelyik meglévő fajhoz.
  • dronkZero
    #2249
    Hogy mi?! Nem arról volt szó, hogy több kieg nem lesz, hegesztik a DoW3-at ezerrel? Vagy annyira bejött nekik anyagilag, hogy mégis inkább fejik tovább ezt a tehenet?
  • dantesward
    #2248
    hát úgy néz ki hogy még is csak a Tau Empire lesz az új faj a Dow 2 ben nagy bánatomra én személy szerint a Necron-t várom nagyon de ez a kép arra utal nagyon.

    Dow 2 Community
    Dow 2 Hungary Blog