2367
  • hanta
    #2327
    Üdv!
    Gondoltam újra előveszem DoW 2-t. Belépek szépen steamről és a főmenüben azzal fogad a LIVE, hogy frissítenem kell, különben nem léptet be. Jó frissítsünk. El is végezte, de ez után ahogy belép a játék a feliratok helyén csak kockák jelennek meg.
    Van erre valami megoldás?
  • Gorkmarcell
    #2326
    Wykos

    Érdeklődj az inkvizítor fórum keres 40k topicban
    illetve mostanában zár be a kristálycsarnok nevű bolt pesten, talán még el tudsz csípni egy AoBR-t
    itt
  • Wykos
    #2325
    Warhammer 40.000 - Assault On Black Reach (táblás játék)kezdő szettje van valakinek?:)Vásárlásra adom a fejemet ahogy tehetem.Tanácsokat is elfogadnék h esetleg hol vásároljak hol olcsóbb stb. Válaszokat előre is köszi.Barátnőmmel jáccanék, kezdésnek az is megtenné:D
  • Zero 7th
    #2324
    Nem is baj az, hogy nem pörögték túl. Jó az úgy. Simán lehet legnehezebb fokozaton tolni. Gördülékenyebb a játék, hogy nem egyedül kell 10-12 képességet klikkelgetned négy egységen, csak 5-6-ot kettőn. Meg szerintem jobban le is köt és érdekesebb a játék, ha valakivel összeállva játszol, mint ha csak úgy magadban.
  • Gorkmarcell
    #2323
    Köszi a választ Zero, nagyjából erre voltam kíváncsi, hogy hogyan vannak megosztva az egységek, vagy dupla annyian vagyunk, vagy külön helyről indulunk a térképen stb...
    de ezek szerint nem nagyon szált el a programozók fantáziája...
  • Zero 7th
    #2322
    Azé' csak végigtoltad vagy hatszor, bármilyen "szar" is...
  • uwu200
    #2321
    A Retri kampánya szerintem tök szar.
    Az alapjáték kampánya meg a Chaos Rising kampánya viszont tetszett, azokkal jókat coopoltunk.
  • Zero 7th
    #2320
    Mit akarsz róla tudni? Tökugyanaz, mint a szingli, csak koop. Küldetések közt mindketten pakolásszátok a tárgyakat, egyébként meg két squad a tiéd, kettő a haverodé(be lehet állítani, hogy ki melyiket vigye, jűtékban aki nem te vagy, az inverz színkiosztással látszik), azt' ennyi.
  • Gorkmarcell
    #2319
    Még egy kérdés. Kooperatív módot próbálta már valaki a kampányban? Tud valaki írni róla egy kis ismertetőt?
  • Zero 7th
    #2318
    20ig lehet, aztán újrakezdheted első szintről, több pontért.
  • Gorkmarcell
    #2317
    Last Stand-ben hányas szintig lehet fejlődni? eddig 20as volt a legnagyobb amit berakott mellém.
  • Peakman
    #2316
    Max nem veszed meg. Úgyis csak skinek, meg egy-két fegyver Last Stand-be.
  • Zero 7th
    #2315
    Nem zavar kifejezetten, hogy van, a sok hülye veszi is, mint a cukrot, hát csinálják csak nyugodtan.
  • lolSL
    #2314
    dlc elfajulás
  • Zero 7th
    #2313
    Az a Last Stand meg a Chaos Rising. A Last Stand DLC-ként érkezett, a Chaos Rising kieg meg megjelenéskor mindenkinél letöltette magát, de csak azoknak aktív, akik megvették.
  • KondorKhan
    #2312
    Magyar nyelvi fájl azt hiszem, csak az első kiadásban van, ha jól emlékszem a Last Stand DLC óta nincs magyar felirat, és igen, minden updateben az eddigi összes DLC is benne van...
  • NiGhTM4R3
    #2311
    Mivel a javítások több száz megát tesznek ki, így gondolom a balance-on kívül azért történt más javítás is, meg DLC-ket is pakolhattak bele. Meg igazából a magyar nyelvi fájlok kellettek volna, elvileg valamelyik patch azt is felteszi..

    De akkor nekiugrok így, a DoW nagyon tetszett.
  • KondorKhan
    #2310
    nem bugos, a patchek inkább a multi balancára vannak, szóval szerintem teljesen fölösleges a tört verziót felpeccselni....de azt hiszem, hogy nincs is rá megoldás...
  • NiGhTM4R3
    #2309
    A tört játékot fellehet patchelni valahogy 1.9-re? (azt hiszem ez a legújabb) mert az eredetinél a Steam megoldja.
    Nem akarok multizni (azt sem tudom van-e benne) csupán az egyszemélyes kampányt vinném végig, de ha ennyi javítást adtak ki hozzá elég bugos lehet.
  • KondorKhan
    #2308
    Az efféle "DLC"-k miért nincsenek benne az alapjátékban...ekkora lehúzást :S

    Chaos Word Bearers DLC Preview
  • Zero 7th
    #2307
    Nem lesz, DLC-kkel fejik a népet, de közben már Retri óta a DoW3-on dolgoznak.
  • KondorKhan
    #2306
    Kiváncsi vagyok rá lesz e a jövőben, még egy stand-alone DoW2, vagy esetleg egy Necron Lord a Last Standbe...:D
  • Zero 7th
    #2305
    Nem igazán értem, mi a bajod vele egyébként. Textúráival és az animációival nincs túl nagy gond, a modell meg ilyen kell hogy legyen. Sztem minőség szempontjából ugyanolyan, mint a többi modell.

    Másik fele, hogy a videóban tízszer közelebbről látjuk, mint egy átlag játék során, ahol ugye meg egy centis kis szar a képernyőn. Ki nem szarja le hogy néz ki? Az lenne az érdekes, hogy mit tud.

    De pénzért nem érdekel.
  • Szaruman
    #2304
    Igen, az előző részben is így nézett ki. Egy 2004es motorral. Nem elég részletes (tudom, lol indok :D). De vhogy elég bénának tűnik videóról :D
  • Ariakus
    #2303
    Miért néz ki bénán? Az előző részben is így nézett ki csak mondjuk nem volt rajta az a pajzs. Sztem jól megcsinálták , semmi baj nincs vele.
  • Zero 7th
    #2302
    Nekem sem kell...
  • Szaruman
    #2301
    Ha 4-5 euro, akkor még talán meg is veszem.
    Ja, és ha nem ilyen bénán néz majd ki.
  • KondorKhan
    #2300
    Wááááááá:D



    persze nem ingyen....:(, de akkor is! :D
  • Zero 7th
    #2299
    Hm-hm. Érdekes, bizony.

    # Plasma Devastator projectile now ignores terrain
    Yay!

    # Assault Terminators no longer level
    # Terminators no longer level
    # Nobs no longer level
    Nerfnerfnerf.

    # Icon of Nurgle radius reduced from 22 to 15
    :( Tény, hogy imba volt, Retri előtt 11 volt a range, aztán kicsit OP lett...

    # Nurgle Shrine round of healing time reduced from 24 seconds to 12
    # Nurgle Shrine Knockback + Suppression round time reduced from 12 to 6
    # Nurgle Shrine healing increased from 5 to 30
    # Tzeentch Shrine damage increased from 5 to 25
    Jé, 2 év után használhatóak lesznek a nemKhorne shrineok? Nahát!

    # Plague of Undeath cost reduced from 250 red to 175
    # Doombolt now ignores terrain
    # Plague Marine movement speed increased from 3.5 to 4.5
    # Sorcerer Mass Teleport cost reduced from 150 red to 100
    # Sorcerer Mass Teleport moved to tier 1
    Yay!

  • Szaruman
    #2298
    http://community.dawnofwar2.com/forums/topic/53627
    érdekes
  • Bender86
    #2297
    a retributionrol beszélek elfelejtettem mondani...a sima dawn of war 2 megy nincsgond csak ennél...a kártyám egy 8600 gt 512 rammal szoval nemlehet gond valaki valamit? most megpróbálom felulirni a sima dawn of war 2 beállitásait a retrivel hátha
  • Brolly28
    #2296
    lehet hogy a kártyád elavult hozzá
  • Bender86
    #2295
    Üdv lenne egy gondom nemtudom hogy megoldható e de megvan a játék és ha behozza a menüt akkor csak 16 bitbe mennek a texturák és az efektek sincsenek jol belőve. dx9c videokártya driver frisitve a játék ujrarakva patchelve...nemtudjátok milehet a baj?
  • Szaruman
    #2294
    Retri multira szívesen látunk embereket :)
  • KondorKhan
    #2293
    engem tkondor név alatt leeht felvenni steamre, szoktam Last Standezni, multizni és a co-opra is hajlandó vagyok, bár jelenleg csak a Retribution van fel telepítve, megvan az előző kettő is...
  • Orgi
    #2292
    Én Orgi néven régóta játszok, de csak Last standdel, multit még ki se próbáltam... bár megnézném egyszer, skirmishben letoltam normál gép ellen 1-2 mapot.
  • ollie
    #2291
    A DLC-ket felejtsd el, csak eyecandy-k.
  • Neoncsoves
    #2290
    inkább csak a multi érdekel. ezek a DLC-k mennyire "értelmesek" amúgy? van különösebb jelentőségük?
  • Szaruman
    #2289
    ha multizni (pvp) akarsz, akkor csak a retri. Ha valakivel coopban akarod nyomni a dow2 és a cr hadjáratokat (pve), akkor azok is.
  • Neoncsoves
    #2288
    vagyis Retribution :)