2367
  • antiqueA
    #2367
    Köszönöm!
  • Darkman86
    #2366
    Igen
  • antiqueA
    #2365
    Retribution játszható önmagában? Tehát, ha csak a Retrit veszem meg az alapjáték és CHaos nélkül.
  • Lokker
    #2364
    Sziasztok! Játékostársakat keresek a Retribution-höz Last Stand módba. Ha valakit érdekel akkor dobjon itt egy privát üzenetet.
  • cikasz
    #2363
    Sziasztok! A retribution-hoz van Magyarítás? Vagy készül esetleg?
  • noname06
    #2362
    Üdv

    Frissítettem a fordítást a steames verzióhoz.(Köszönet grebbernek a fájlokért) Csak annyi lesz magyar amennyi az alapjáték fordításában volt.
    Hibák, elírások előfordulhatnak.
    A linket a warez fórumba tettem, mert ez hivatalos fordítás volt.
    Utoljára szerkesztette: noname06, 2014.10.08. 06:58:56
  • Darun
    #2361
    Kb egy éve próbáltam én is. Nekem már akkor is elég nehezen talált, kb két meccset ha játszottam, mert többet nem volt türelmem várni, am is lassan tölt maga a játék is.
  • XenHai
    #2360
    Legalább van játékos chaos rising-ban már senki nincs.
  • Zero 7th
    #2359
    A Retri is elég kihalt. 1000-1200 játékost ír a játék online, de ezek egy része az Elite modot tolja.

    Ennek ellenére lehet játszani, csak néha 10 perc is összehozni egy public lobbyt. Rankedet nem próbáltunk kb fél éve...
  • XenHai
    #2358
    Üdv emberek ! Az lenne a kérdésem ,hogy mennyien játsszák most a Retribution tervezem ,hogy meg veszem !Mert a chaos rising már nem talál mecset egyáltalán ...Döglött ötlet vagy a chaos rising van csak kihalva?
  • Lokker
    #2357
    Sziasztok! Keresek 1-2 embert a Retribution Last Stand modjára játszótársnak. Steamen gaben99 néven megtaláltok.
  • Zero 7th
    #2356
    Remélem azok is hamar csődbe mennek, mert ott aztán tényleg nincs jó helyen a frencsájz...
  • sanyiiiii
    #2355
    Eddig úgy tűnik hogy a segahoz kerül a 40k is, relicestül.
  • KingPunisher
    #2354
    Elajándékozva :)
  • KingPunisher
    #2353
    Erről van szó..
  • KingPunisher
    #2352
    Ha valakit érdekel van egy Last Stand Alone DLC Complete Pack steames kodom ajándékba. Aki szeretné írjon egy privátot. Nekem már megvan így hátha valakinek örömet okoz.
  • Szaruman
    #2351
    http://www.gamereplays.org/dawnofwar2/replays.php?game=47&show=details&id=276838
    kemény meccs prók ellen.
  • Darun
    #2350
    Én 3,5 hónapja vettem meg 6500-ért. Mondjuk dobozosan nem egyszerű fellelni.
  • Szaruman
    #2349
    Az összes dow egyben 10euro a steamen még 1.5 napig. Ha vkinek még nem lenne meg :)
  • Szaruman
    #2348
    A 4 nem volt annyira rossz, inkább csak artwork szinten, a 6 viszont szánalmasan szar. Ha továbbra is a relic fejleszti a stratégiát, akkor engem nem érdekel, h ki a kiadó.
  • Zero 7th
    #2347
    Az teljesen egyértelmű, hogy a THQ az üzleti döntései miatt van szarban, nem a játékai minősége miatt.

    A CoHO pl igen vicces szitu volt, készre fejlesztett játék, még népszerű is volt, az üzemeltetésébe meg egy hónap alatt buktak bele THQék...
  • wednes
    #2346
    Igen, még az EA is jobb lenne. Ubi viszi most a pálmát a minden kreativitást és a legkisebb nehézséget is nélkülöző "játékok" gyártásában (nem történetre és hangulatra gondolok, hanem interakciókra, lehetőségekre, nehézségre, magára a játék irányítására stb). Talán a FarCry 3 kicsit kivétel lesz, reméljük.
    Ha végignézem mi lett a régi húzócímeikkel...pedig ők adták régen a taktikai és ügyességi játékokat.

    A másik dolog, hogy most átvesznek licenceket...nyilván az lesz az első következtetése a menedzsmentnek, hogy lám a THQ is bajba került, tehát VÁLTOZTATNI kell mindenképp raktuk. Aztán jön a szélesebb közönségnek való megfelelés.
  • sanyiiiii
    #2345
    Miért az EA agy az Activision jobb lenne?

    Egyébként a HoMM-ből csak a 4 volt trash, az 5 egész korrekt a 6 kifejezetten jó, bár az igaz hogy a 3 szinvonalától még így is messze vannak.
  • ollie
    #2344
    Mert már bejelentették, hogy meg akarja venni a THQ licenceit.
  • Zero 7th
    #2343
    Egyébként nem kell lefosni bokát, a 40k jogok már megfordultak egy-két cégnél. Gremlin, Electronic Arts, SSI, most meg épp THQ. Nem tragédia, ha mások is kapnak esélyt a világ megjátékosítására...
  • Zero 7th
    #2342
    Miért valószínűleg Ubisoft..?
  • ollie
    #2341
    Hát, mivel a THQ haldoklik, a licence valószínűleg az Ubisofthoz kerül. Azt meg tudjuk, hogy mit tett a HoMM névvel...
  • Darun
    #2340
    Nem tudom hogy fészen van e Wh-es csoport. Azon keresztül esetleg fel lehetne mérni rá az igényt, de szerintem kis hazánkban nagyon szűk réteget mozgat meg annyira hogy asztali játékot is toljanak belőle. Egyébként érdekelni engem is érdekelne, bár a szerepjáték rendszerét nem ismerem abszolúte, a játék világát is csak a Dow 1-2, a Fire Warrior-ból meg az Inkvizítorból ismerem. Nemrég kezdtem el a Gaunt sorozatot. Mivel a Dow 2-t is nemrég kezdtem el, szomorú is voltam hogy sehol nincs a fórumtopic.
  • Spardas
    #2339
    az egy darabig nem lesz mert ezek a barmok a Company Of Heroes 2 őt csinálják nem a Dow ot...

    http://www.companyofheroes.com/age-get
  • lammaer
    #2338
    "a Warhammer játékok jövője még korán se zárult le"

    Ez igy van, hoszen a WH40K világ kimeíthetetlen, persze a licenc jogok egy cégnél vannak ezért nem ömlik a sok játék.

    DE - a DOW2 az nagyjából lecsengett, szóval várjuk a következőt - vagy egy kieget :)
  • Spardas
    #2337
    csak egy ötlet volt ki tudja lehet hogy érkezik majd egy új Dow stratégia ami meg meg rengeti a játékot és nincsen senki aki foglakozik vele itt mao-n,

    régen sokat foglalkoztam vele én is, de valljuk be sem a helyes írásom sem az angolom nem meg felelő ehhez a poszthoz :) honlapokat meg designeket jobban tudok csinálni meg gamzeln.
    Vodokat meg ne hiszem hogy egy darabig bármiből készítenék mostanában kicsit szar az anyagi hátterem és így kiszökik az emberből a lendület, hogy jó kedvűen kommenteljen bármit is.
  • Szaruman
    #2336
    Na ja, a közösségi oldalhoz kellene közösség is. Ami jelenleg nem igazán létezik. Ahogy néztem steamen, te sem sokat játszottál az elmúlt fél évben a játékkal :)
  • Zero 7th
    #2335
    Volt már ilyen, totális érdektelenségbe fulladt. Na meg a srácok nem viselték jól a kritikát.
  • Spardas
    #2334
    Dawn of War 2 Magyar Rajongók Figyelem!

    Olyan emberek jelentkezését Várnám akik úgy érzik, hogy a Warhammer játékok jövője még korán se zárult le, és szeretnének részt venni egy magyar közösségi oldal szerkesztésében.

    infók:
    http://dawnofwar2community.wordpress.com/
  • Szaruman
    #2333
    Este 7ig 5 euro a játék steamen.
  • Vardar
    #2332
    Nem tudtok véletlenül valami programot, amivel az alap játék vagy a CR-ben lévő szint korlátok törölhetők? Ergo maxra ki tudom fejleszteni mindenkinek minden képességét?
  • Zero 7th
    #2331
    Tegnap is megpróbáltam, most is egy megmaradt SM sereg zavart be, az utolsó bázis vertem le, amikor pontokkal nyert. Eh.
  • Zero 7th
    #2330
    Jujdemilyen FFA-t játszottam tegnap éjjel...

    White walls of Calderis, Warp Spiderrel. 1-es pozícióban kezdtem, Tier1-ben körbegenyóztam a pályán, elvettem mindenkitől a req-t, közben egy guardiannal meg egy bansheeval basztattam a szemben lévő ellenfelet.
    Felépítettem két generátort, gyorsan elmentem Tier2-be, és elkezdtem spammelni a Wraithguardot. Hárommal betámadtam a plague champion haverom bázisát, az le is ment szépen. Aztán 5WG-vel átteleportáltam a 6-os pozícióban lévő tyranidhoz, annak is lement a bázisa. Következő állomás az 5-ös SM volt, neki maradtak terminátorai. Aztán kinyírtam a 3-asban lévő SM-et, neki is maradt némi serege. Utolsó megmaradt bázis IG volt, de észrevett az odafele úton, visszaért a bázisára, és a baneblade-jével szétverte a seregem. A bázisa megmaradt kb 30%HP-n. Közben az egyik megmaradt SM a termi kommanderével és egy melee termi squadjával szétverte az én bázisomat.
    Az IG nyert annihilation victoryval.

    Hogy rohadjon meg az az SM! :D
  • hanta
    #2329
    Hi!
    Ha a Retribution-nel játszok Last stand-el, a mindig crashel a játék. Mikor vége a meccsnek és vissza kéne rakni a menübe, egyszerűen bezáródik a játék. Elég frusztráló, hogy semmilyen eredmény nem kerül így elmentésre.
    Volt valakinek ilyen gondja vagy tudtok rá megoldást?
  • hanta
    #2328
    Megoldva!
    Valami rejtélyes okból a Games for windows live frissítés után törlődtek a nyelvi fájlok. Steamen a játék indítási tulajdonságainál ki kellett választani újra az angolt és akkor letöltötte.