40
Will Eisner\'s The Spirit
  • Challanger
    #40
    Ha Riddick fórumtársunk nem bánja, akkor belinkelem a blogján található kritikát.

    Spirit - A sikító város

    Minden szavával egyetértek, egy zsák szar ez a film, szégyellem, hogy topikot nyitottam neki :D
    Rátett még egy lapáttal, hogy a moziban kicsi volt a székek közötti hely, alig fért el a lábam, már minden bajom volt. Úgyhogy tényleg szenvedés volt végigülni...
  • Challanger
    #39
    Nálunk saja még nem adják :(
    Bár a sok negatív kritika miatt lehet inkább másra költöm azt az 1000 Ft-ot. DVD-n persze mindenképp nézős.
  • Garf
    #38
    látta már valaki ezt? mi a véleményetek róla? én vagy 6x kiakartam jönni a moziból közben annyira rossz volt... más is igy gondolja?
  • Challanger
    #37
    Boldog Karácsonyt! :)

  • ProGabe #36
    a végleges poszter



    jó szar lett
  • ProGabe #35
    itt a folytatás:

    The Women of The Spirit



    ennyi jó nőt egy filmben... :)
  • ProGabe #34
    új teaser. hangulatos :)

  • Challanger
    #33
    Az alábbi videoban 1-2 újabb filmrészlet látható, valamint Frank Miller beszél a The Spiritről

  • Challanger
    #32
    Új poszter

  • Challanger
    #31
    The Spirit trailer

  • Challanger
    #30
    Aztán a múlt hónapban még Sam Jackson ejtett néhány szót a The Spirit-ről:

    'The Spirit' is a comic book. You can call ‘The Dark Knight’ a comic book, but no, it’s a graphic novel. There’s a difference between a comic book and a graphic novel.

    ‘The Spirit’ is funny. It’s tongue-in-cheek, wry humor, It’s sort of Wile E. Coyote with real people. We hit each other with big things [and] we’re both kind of indestructible, so it’s funny in that way. We get shot up, we get stabbed up, we just don’t die.
  • Challanger
    #28
  • Challanger
    #27
    Jött két új poszter

  • ForzaInter
    #26
    tudom hogy blog, de nem szokott kamu trailereket, meg képeket felrakni...
  • ProGabe #25
    "oda meg nem raknak fel fake dolgot"

    az egy blog. ugyan olyan módon jut hozzá a képekhez, trailerekhez Human, mint bárki más :)
  • ForzaInter
    #24
    filmbuzin is kinnt van, oda meg nem raknak fel fake dolgot, asszem amugy comic-coon-on mutatták be.
  • Challanger
    #23
    Friss plakát (lehet, hogy fake. még nem jártam utána)

  • ForzaInter
    #22
    Jackson elég idegesítő, pedig egyik kedvenc színészem, de ez karakter nem jön be:S
  • ProGabe #21
    mindenféle HD változat!
  • ForzaInter
    #20
    http://filmbuzi.hu/archives/2008/07/15/uj-es-betepett-spirit-bemutato/
    uj trailer.
  • Challanger
    #19
    Itt megtalálható a négy karakterposzter. Ha ráviszitek a kurzort, beszélnek a lányok.
  • Challanger
    #18
    Újabb poszterekkel gazdagodtunk

  • ProGabe #17


    füle! :S ezt hogy nem vették észre?vagy direkt ilyen? :O
  • Challanger
    #16
  • Challanger
    #15
    Új poszter

  • Challanger
    #14
    Friss hír a filmbuzi.hu-ról:

    "Legalább valami pozitív hatása van annak, hogy a Star Trek filmet áthelyezték jövő májusra idén decemberről. A Spirit bemutatója előre lett hozva december 25-re, azaz még idén nézhetjük..."
  • ProGabe #13
    Frank bácsi Sin City-t csinál belőle :(

    hol vannak a színek?remélem nem csinálja azt,ami ellen harcol(!),miszerint a filmek teljesen átformálják az eredeti alkotást
  • Challanger
    #12
    Na ez valamiért nem jött össze.

    Tehát itt megnézhetitek. Van HD is.
  • Challanger
    #11
    Végre kijött a teaser trailer!

  • Challanger
    #10
    uhhh..hát ez nem gyenge kép

    köszönjük
  • REALista
    #9

  • overlocker
    #8
    Ez sztem kurva jo film lesz minimum minta SIn City vagya 300 inkább SIn CIty re hjaz sztem meg jön még majda SIn City 2 is huhu
  • Challanger
    #7
    A 2. kommentemben nekem nem jelenik meg az egyik régebbi plakát, ezért beteszem újból azt is.

  • Challanger
    #6
    Na kaptunk egy fasza új posztert is

  • hunbasser
    #5
    Eva Mendes
  • Challanger
    #4
    További képek a forgatásról
  • Challanger
    #3
    Ez a film is zöld háttér előtt készül a Sin City-hez, és a 300-hoz hasonlóan.

    Íme néhány green screen kép:




    A teaser trailer pedig az Iron Man (2008 May 2 - USA) előtt lesz látható.
  • Challanger
    #2
    Eddigi képanyagok:

    Plakát







    Scarlett Johansson (elég béna ezen a képen)
  • Challanger
    #1
    Egy újabb ígéretes képregényfilmnek nyitottam topicot, bár ennek a bemutatója is odébb van még (2009 January 16 - USA).

    A rendező Frank Miller lesz (aki maga is képregényíró/rajzoló), ugyan már közreműködött a Sin City rendezésében, de ez lesz az első önálló rendezése.
    Gondolom Millert ma már senkinek nem kell bemutatni. Olyan képregények fűződnek a nevéhez, mint pl.: Sin City, 300, Batman: The Dark Knight Returns, valamint a Ronin (melyet szintén meg akarnak filmesíteni).

    Az alapanyagot pedig Will Eisner (1917. March 6 – 2005. January 3) azonos című képregénye szolgáltatja.

    A történet röviden:

    "Will Eisner alkotása egy olyan hős kalandjait meséli el, aki a legtöbb képregényfigurától eltérően nem szuperhős, hanem hétköznapi halandó, aki az embereknek megadatott eszközökkel veszi fel a harcot a gonosz ellen. A sztori szerint Spirit valójában egy Denny Colt nevű férfi, akiről mindenki azt hiszi, hogy meghalt, de ő temetőbeli rejtekhelyéről visszatér, hogy megvédelmezze az egyszerű embereket a korrupt politikusokkal, rendőrökkel és egyéb gonosztevőkkel szemben"

    Egy másik forrás szerint a főhős valóban meghalt:

    "A történet szerint egy rendőrt brutálisan meggyilkolnak Central City-ben és feltámadása után Spiritként (Gabriel Macht) kezdi üldözni a gonoszt. Nemezise Octopus (Samuel L. Jackson), aki örök életet akar, amihez hajlandó feláldozni a város teljes lakosságát is ha szükséges. Spirit új képességeivel próbálja őt megállítani, de útját olyan eye-candyk állják majd mint Scarlett Johansson, Paz Vega, Jamie King vagy Stana Katic, szerelme pedig Sand Saref, akit Eva Mendes alakít majd..."

    IMDb

    Hivatalos oldal

    The Spirit (comics)

    The Spirit (film)