274
  • Jericho19
    #74
    Jó játék ez csak egy kicsit szokni kell,meg hát inkább multiban kéne játszani vele.Ami kicsit bántja a csőröm hogy viszonylag kevés pálya van és demigodból is lehetne még +3-4 féle oldalanként.Talán majd patch-ben vagy dlc-ben kapunk még.Eddig úgy tűnik hogy vétel lesz belőle.Akik a single rész miatt fanyalognak meg nem igazán értem,a fejlesztők már az elejétől kezdve hangsúlyozták hogy ez multis játék lesz.
  • xchriss
    #73
    Akkor oké, csak nem én vok a hüe :D
    Mostmár legalább tudom, hogy ha nem jön több egység, akkor vagy nyertem, vagy elhullottam :D
  • Pio
    #72
    Ja és én is belefutottam a bugba. Pont akkor bugosodott be, amikor megnyertük volna, gyakorlatilag mintha annyi történt volna, hogy nem jött fel a győzelem képernyő, hanem ment tovább a játék, de a respawn leállt és a bázist se lehetett támadni tovább. Épp a bázisunkon a boltban nézegettem az itemeket. A sejtésem az, hogy akkor jön be a bug, amikor épp meg van nyitva valamelyik bolt valamelyik panele nyeréskor, de ez csak egy tipp.
  • Pio
    #71
    Az egységek azok egy előre kijelölt útvonalon haladnak az ellenség bázisa felé. Ez az út nem mindig a legrövidebb, van, amikor cikcakkos, de a lényeg, hogy a pálya szimmetrikus és az ellen útvonala is ugyan az.
    Ahogy néztem a tündibündi tud teremteni egységeket meg még talán más demigod is. Bár szerintem azokat nem külön irányítod, csak annyi, hogy mindig a közeledben maradnak.
    Amúgy kipróbáltam az íjász csókát is, az se kispályás és megfelelő fejlesztésekkel lőtávon kívülről le tudja szedni a tornyokat :)
  • xchriss
    #70
    Jaja, még az ellen portálját is befoglaltam, de abból sem jött ki semmi :D Na mind1 majd nekiugrok mégegyszer...
    Nekem sosem lesznek irányítható egységeim a hősömön kívül? Mert ezek szaladtak minden fele, csak arra nem amerre kellett volna!
  • Pio
    #69
    Talán valami bug lehetett? Nekem a leghosszabb meccsem olyan 25 perces lehetett, de ott nem jelentkezett ilyesmi.
    Elvileg a bázisod környékén van 1-2 portál, amiből fixen jönnek a lények bizonyos időközönként és el lehet foglalni Portal Flageket 1-2 helyen és akkor az ottlévő portálból is a Ti lényeitek fognak jönni.
    Ezen kívül a bázison lehet fejleszteni, hogy többféle lény jöjjön (utolsó előtti fejlesztés asszem). Az elsőt érdemes kitolni amint elérhető, mert akkor hílerek fognak jönni.
  • xchriss
    #68
    Na én is mint full zöldfülű kezdtem neki. (kb 5 éve semmivel sem játszottam cod-on kívül, dotával meg többiekkel pláne :D) Tök jól haladtam, lassan foglalgattam a zászlókat, meg fejlesztgettem a hősömet, henteltem az ellent. Amikor elértünk az ellen váráig és elkezdtük gyalázni megszünt a reinf. Elfogytak vagy mi a szösz? Így a hősömmel kóboroltam a pályán majd fél óra elteltével kiléptem.
  • Pio
    #67
    Egyet értek nagyon ott van a szeren, eszembe juttatja azokat a régi szép időket, amikor egész 3-4 napos LANokat végig LOL-oztunk vagy The Great Strategyztünk. Akkoriban a TGS volt a legnépszerűbb, a dota még sehol se volt. Mostanra sajnos a dota kiszorította az összes többi hasonló mapot (legalábbis úgy tudom, legalább 2 éve nem jártam battleneten).
  • Pio
    #66
    Én a démonkutyával mentem végig először. Azzal nagyjából 10es szint körül a 18ezres karddal kényelmesen beszedek egy magányos tornyot. Ha több torony van együtt, akkor esetleg elcsattan egy HP pia. Nem stratégiaként kell ezt játszani, hanem inkább RPGként. Potizás, jó itemek megvásárlása, taktikázás, megfelelő skillfejlesztgetés. Meg kell szokni ezt, mert aki nem játszott war3-ban dotát, lolt, battleshipet vagy the great strategyt annak ez egy teljesen új stílusú játék.
  • Prince23
    #65
    Dettó
  • grebber
    #64
    10-es szintű is voltam már a skirmishben de a tornyok ugyanugy leszedtek pedig elég sok dolgok fejlesztettem.embereim meg ugyanugy szart sem érnek a tornyok közelében mert hiba indulunk meg én + kb 8-10 ember pik pak elintézi az egész bagást a torony.
    Mindegy ez nem az én game-em már mondtam már nincs is a gépemen.
  • Davidus
    #63
    quake 3 is mekkora bukás volt
  • Gyeszno
    #62
    az itt a legnagyobb gond, h. nem érzitek a lényeget... aki sosem dotázott, vagy lolozott, az nehezen fog ráérezni erre a játékra... iszonyat jó pedig... ez nem olyan szokványos stratégia mint a red alert pl. itt van egy fő embered, aki kap pénzt, szinteknek megfelelően képességeket, a pénzből ruhákat vehetsz ami erősebbé tesz és hiába mész neki egyedül a tornyoknak, elfogysz hamar... meg kell várni míg jön egy reinf, ha nincs ott más "hős" akkor az ellenfél reinforcementjét gyorsan megmaszírozni és utánna mehetsz toronynak úgy, h. nem téged kezdenek el lőni egyből így addig vígan ütheted, vannak a pályán elszórva kis zászlók, azokat elfoglalva van élettöltő kristály amihez ha gond van visszaszaladsz és maxra gyógyít.. fokozatosan kell előre törni... Nekem nagyon tetszik, ha tört játékkal nem lehet neten tolni, akkor valószínű meg is veszem
  • Prince23
    #61
    Bődületesen csalódtama gémben. A graffal meg a hangokkal nem is lenne baj, de iszonyat skirmis játékmenete van:( Hiába multis, akkor is. Muzltiba én ezt haláklra unnám. Bukta gém:(
  • Pio
    #60
    Ez pontosan így van, a pályák elején fokozottan érvényes a "lassan járj tovább érsz" elv, mert ha sokszor meghalsz, azzal csak a többiek pénzét gyarapítod és Neked lesz kevesebb időd XPzni.
    Aztán ha fentvagy lev 6-8-on és van már 1-2 használható itemed akkor be lehet vállalni 1-2 üldözést, kényesebb szituációt. De az elején a legfontosabb, hogy mindig legyél a tűzhöz közel, hogy gyűljön az XP és a pénz, de ne túl közel, nehogy megégesd magad.

    Fontos még, hogy a demigododnak megfelelően játssz, mert van, amelyik tömegek irtására ideális, van amelyik kifejezetten ellenséges demigodok likvidálására jó, van, amelyik akkor igazán erős, ha a minionokkal együtt közlekedsz.

    Nagyon hasonló a The Great Strategy nevű war3 maphoz az egész, de akár az eléggé közismert DOTA nevű szintén war3 maphoz is lehetne hasonlítani.
  • blur55
    #59
    na ez az hogy átvettem egy külön mappába de nem megy - dvd-ről is megpróbáltam elindítani de úgy se megy
  • werkfilm
    #58
    nem kell egyből berohanni az ellenfél bázisára, ez nem erről szól, nem nyerheted meg egy pillanat alatt. öld az özönlő ellenfeleket, óvatosan a többi demigoddal az elejébén, gyűjts pénzt, fejleszd a karaktert szintenként, a bázist, vegyél cuccokat a kezdőn lévő shopban karakternek megfelelően, aztán már mehetsz a pálya felén túl.
  • Pio
    #57
    Másold át az egész dvd tartalmát egy tetszőleges mappába és onnan indítsd.
  • blur55
    #56
    magát a játékot hogy kell elindítani?
    mármint erre a verzióra gondolok: Demigod.READNFO-DEViSE

    csak mert oda van írva, hogy mount image aztán bin mappából az exével indul, csakhogy nem indul
  • emberke
    #55
    Köszi szépen, ez tényleg működik. Én valami bonyolultabb megoldásba törtem a fejem. :)
  • Pio
    #54
    Egyszerű, a loc\HU-ban levő strings_db.lua -val írd felül a loc\US -ben levőt.
    Biztos ami biztos a loc\US-ben levőről csinálj biztonsági mentést.
  • zso23
    #53
    ja ott van a LOC könyvtárban..
  • Pio
    #52
    Óvatosan jegyzem meg, hogy a tört verzió tartalmazza a magyar nyelvet is... :)
  • emberke
    #51
    Nekem speciel tetszik a játék. Bár kétségtelen, hogy a játék az igazi arcát multiba mutatja meg. Egy 3vs3 fergeteges lehet, hús-vér emberek ellen játszva.
    Amúgy a játék tartalmaz magyar nyelvi fájlokat is, de fogalmam nincs, hogy lehetne előcsalogatni.
  • Prince23
    #50
    Mivel május közepén jelenik meg, várhatunk egy feliratos verzióra.
  • Pio
    #49
    A fenébe megint egy játék, amit meg kell venni ahhoz, hogy élvezni tudjad, tisztára pofátlanság... :D
  • grebber
    #48
    De még ha magyarul lenne talán könyebb lenne.
    Mert pl a Skirmish pályán 1 vs 1 nél elkezdek előre nyomulni egyedül a fő emberemmel mert mást nem lehet kijelölni azt irtom a népet elérek ilyen toronyhoz ami lő engem ezerrel meghalok.Kezdem megint a kiindulási pontnál megint eljutok oszlopig megint megöl.És ez így megy a végtelenségig nemtudom hogy kell egységeket csinálni vagy lehet-e egyátalán szal kurva nehéz egyedül a fő emberrel.
  • Prince23
    #47
    Na akkor ebből Stormrise eset lesz:(((
    pedig úgy vártam mindkét játékot :(
  • OptimusPrime
    #46
    Továbbra is csak azt látom, hogy Sacrifice, ami nem lenne rossz ötlet, sőt! De ott megoldották a szoló kampányt, itt összekalapálták ezt a 6-8 pályát és rotálva ismételheted a végtelenségig. Baromi nagy kár érte...
  • werkfilm
    #45
    mivel egy multiplayer játék alapjaira épül, fura lenne benne bármi más. cs-t sem játszunk single playerben.:)
  • Prince23
    #44
    Bakker :(((
    Már csalódás nekem is látalanban, ha nioncs solo.
  • grebber
    #43
    Jaja.Single player rész ami történettel rendelkezik az nuku.Szal számomra felejtős.
    Toltam most egy Tournamentet nyertünk a gépi társakkal.De nem egy nagy szám.Többre számítottam.
  • Neoncsoves
    #42
    Tournament és Skirmish van benne
  • grebber
    #41
    Megnyugtatlak olyan nincsen benne.
  • Prince23
    #40
    Küldetést toljad vazze, skirmish nem érdekel minket :)
  • grebber
    #39
    Mert számomra nagyon nehéz Skirmist toltam de képtelen voltam átvinni a pályát!Futással nincs gond minden koxon nem volt semmi akadozás.
  • Prince23
    #38
    Miért is?
    gyenge a géped hozzá vagy mi?
  • grebber
    #37
    Ez sem lesz az én játékom :(




  • Prince23
    #36
    Demigod-RADIANCE

    kijött
  • OptimusPrime
    #35
    Ez az utolsó videó csak nekem volt olyan deja vu-s?
    Ezt már jó(pár) éve láttam Sacrifice néven az egykori Shiny Ent.-től.