274
  • Pio
    #114
    Én eddig az Unclean Beasttel és Regulussal játszogattam, de mindkettő iszonyatosan tetszett. Holnap talán lesz időm végre kipróbálni még 1-2-t, nagyon remélem, hogy azokban se fogok csalódni.
    Nagyon jól el vannak találva a skillek, ötletes mindegyik és hasznosak is, tök nehéz eldönteni, hogy melyiket hagyja ki az ember. És nagyon jól lehet összekombózni tárgyakat talentekkel. Van ebben potenciál, na... :)
  • KingPunisher
    #113
    Ok akkor kimásolom a dvd-képből ez nekem is eszembe jutott csak láma voltam en könyvárat kerestem pio üzijét meg nem olvastam :S
    De kösszi a tippet magyarul mégis csak jobb :)
    Hősök meg sztem elegen vannak és nagyon mások nehéz lenne balancot csinálni 8-nál többel és idővel tuti lesz még jopár..
    Kicsit Sedna log ki ahogy látom ő lett picit gyengus de nekem akkor is ő a kedvencem :)
  • Pio
    #112
    Az régebbi. Verziószámot tekintve az 1.00.0067-es, a sima meg 1.00.0091-es.
  • GanXstaZoleeWrk
    #111
    Egyszerű, a loc\HU-ban levő strings_db.lua -val írd felül a loc\US -ben levőt. Pio irta alább.

    a loc\US a default nyelv könyvtár amit figyelembe vesz.

    Nézte valaki az install verziot?

    a sima az 1.00.96os talán, érdekelne a verzió száma, mondjuk leszedtem de még nem néztem meg.

    Érdekesek a demigodok eddig az ijjász ami nagyon durva a többiből még nem sokat néztem meg a bástya lehet még érdekes.
  • hapi
    #110
    A Hamachi szobák tele vannak és gondolom nem mindenki aktív.
    Ha lehet az inaktívakat dobjátok már ki és akkor én jönnék kipróbálni.
  • Zomil
    #109
    én imádom a dota-át, de öszintén szolva sosem leszek komoly játékos, nekem kicsit tul bonyolult az itemek miatt :D
    de ez épp annyira van leegyszerüsítva amennyire kell, de a hösök skill rendszere meg jobban kidolgozott :)

    én is remélem, h nem tünik el a süllyesztőben, mert meg szeretném venni

    egyedül annak örülnék, ha még 2-3 hőst beleraknának a játkba, dota-ba is az tetszik h rengeteg fajta hős van, itt is lehetne még picit bővíteni a listát
  • KingPunisher
    #108
    Igen szerintem is iszonyat jo játék minden hőst megnéztem hát tök más mind állati hangulatos az egész. Tényleg azon áll vagy bukik hogy mennyire lesz népszerű de szerintem meglesz a bázisa mégha nem is ilyen wow magasságokban de lesz kivel tolni..
    Van benne még pár hiányosság de sztem a bolti verzio már erősen más (jobb) lesz..
    A magyar nyelv is benne van sajnos nekem nem sikerült betenni. Pályák is igen jok végre ugy érzem erre vártam :)
  • Gyeszno
    #107
    "Ennek ellenére a karcsú promóció, a mostoha műfaj és a warezt leszedő->műfajt meg nem értő->10 perc után uninstalláló->minden fórumon azt szénné fikázó arcok hatására valószínűleg a Battleforge-hoz hasonlóan ez a játék se fog felkerülni semmilyen eladási toplistára." /Pio/

    Szívemből szótá... Ez egy nagyon jól sikerült alkotás, a maga hiányosságaival együtt, amit később 100% pótolni fognak... Nagyon remélem, h. nem kerül a süllyesztőbe, folyamatosan nézem a honlapján a statisztikákat, h. kb. mennyien játszanak vele, ha gyarapodásnak indul akkor minden bizonnyal megveszem, rég vártam egy ilyen típusú játékra és nem is számítottam rá, h. lesz ilyen.. nagyon meglepett és nagyon örülök neki, de csak azért, h. amerikai hoston 200-as pinggel játsszak nem fogom megvenni, hacsak nem kezd nőni a népszerűsége és elég nagyra duzzad a scene. Szurkolok neki.
  • zozyk
    #106
    Jó ez a leirás,bannerba vele.
  • GanXstaZoleeWrk
    #105
    Kéne újabb riliz mert nekem sokszor nincs vége amikor nyertem, ellenséges hős egyhelyben fut ütni nem lehet stv bugok vannak bőven.
  • KingPunisher
    #104
    Sztem igen jo lett 1 orát toltam még csak de sztem igen sok okosság van benne.. Tesztelem tovább a vétel is esélyes.
    A leirásod igen jo.. nekem tök uj a műfaj csak passogok de ettől függetlenül vagy épp ezért igen tetszik..
  • Broafka
    #103
    hát, nem bántásból de tényleg, de tény ami tény igaza van!

    egyébként azt még megpróbálhatod esetleg, hogy ha annyira még működik az egered annyira (az enyémből kiindúlva, nálam az egérgörgőt megnyomva egyben a középső gomb is, ha nálad nem így van akkor tárgytalan), szóval próbáld meg megnyomni a középső gombot, és akkor azzal lehet mozgatni a térképet, lehet hogyha megnyomod, és közben nyomod a 'W'-t akkor bezoomol. De ezt én még nem próbáltam
  • D4v3
    #102
    Ezért érdemes volt megszólalnod... kösz a tippet.
  • Tatyla
    #101
    vegyél új egeret,jézusom....
  • D4v3
    #100
    Azt nem tudja esetleg valaki, hogy lehet-e ki-be zoomolni egérgörgő nélkül? Az enyém sajnos eltört és így csak egy fix kameraállásból látom a játékot...
  • Pio
    #99
    Írtam egy leírást egy másik fórumra, bemásolom ide is:

    "
    Úgy döntöttem csinálok egy kis leírást a játékról lévén a mostanában amúgy is mostoha RTS műfaj egy képviselője ráadásul nem a megszokott formulával dolgozik, így a népszerűsége közel esik a nullához. Továbbá a játékban nincs tutorial... :)
    A leírás alapján pedig mindenki maga döntse el, hogy érdekli-e a dolog avagy nem.

    A játék "műfaját tekintve" a warcraft 3-ig kell visszamennünk, illetve pontosabban annak a multijához és a szinte korlátlan szabadságot biztosító pályaszerkesztőjéhez.
    Mivel az tette lehetővé, hogy a kellő fantáziával és kreativitással rendelkező mapkészítők eszméletlen dolgokat hozzanak össze. Volt ott paintball meccstől kezdve az autóversenyen és "hot potato" játékon át az életszimulátorokig minden. Sőt, két műfaj ki is nőtte magát a battle.netről és önálló "műfajként" él tovább. Persze egyiket se kizárólagosan a war3-as mapkészítők találták ki, más játékok ötleteit használták fel, de kétségtelen, hogy a war3 tette népszerűvé őket.

    Az egyiket mindenki ismeri, aki szokott flashjátékokkal játszani. Ez pedig az úgynevezett Tower Defense, vagy röviden TD. Ennek a játékmenete igen egyszerű, van egy előre definiált útvonal, amin ellenségek egyre erősebb (egyre több életerővel/gyorsabb sebességgel rendelkező) hullámai próbálnak végigmasírozni. Ezt megakadályozandó az út mentén tornyokat építhetünk és fejlesztgethetünk az ellenségek megöléséből származó pénzmag segítségével. Ha bizonyos számú ellen végig megy az úton, akkor vesztettünk.

    A másik műfajt pedig talán elsőként a Demigod próbálja kiemelni a battle.net legsötétebb bugyraiból. Ennek a műfajnak egyelőre nincs saját neve. Gyökerei a Starcraft fanmade mapjaiig vezethető vissza, ám a műfaj mindenképp a war3-ban csúcsosodott ki a Defense of the Ancients nevű fanmade pályában (röviden DotA). Olyannyira, hogy a dolognak külön wikije van, Basshunter csinált egy tüctüczenét is hozzá illetve egy majdnem 14 milliós nézettségű klipet. A dologból rendszeresen bajnokságokat tartanak, az összes magára valamit is adó e-sport brigádnak (MYM, SK Gaming, satöbbi...) van saját hivatalos DotA csapata.
    A lényeg a lényeg, hogy erre a "gépszíjra" kaptak rá Stardockék, amikor dota-klón készítésére adták a fejüket.
    Miről is szólnak ezek a játékok?
    Adott egy általában szimmetrikus pálya a két szélén 1-1 bázissal melyek 1-1 csapat (legyen X és Y csapat) alá tartoznak. Mindkét oldalon találhatóak általában a bázis közelében spawnpontok, ahonnan bizonyos időközönként megadott lények spawnolnak és elindulnak egy előre szkriptelt útvonalon az ellen bázisa felé. Több út is vezethet az ellen bázisára, de egy megadott spawnponton spawnoló lények mindig könyörtelenül ugyan azt az utat követik és ha ellenségbe ütköznek harcolnak, amúgy menetelnek előre. A pályán ezenkívül őrtornyok vannak szanaszét, X csapat térfelén X tornyai, Y-én Y tornyai.
    Így ebben a szituációban az egyensúly tökéletes. Szimmetrikus pálya, két egyforma bázis, mindkét oldalon pont ugyan úgy elszórva tornyok, mindkét térfélen ugyan annyi spawnpont, amelyekből ugyan olyan időközönként kijönnek ugyan azt a szkriptelt útvonalat követő mobok, akik a pálya közepén értelemszerűen összefutnak és megölik egymást.
    Itt jönnek a képbe a játékosok, akik 1-1 demigodot irányíthatnak. A demigodok feladata az mérleg egyensúlyának kibillentésével bizonyos feladat elérése, ami lehet:
    - az ellen bázisának likvidálása
    - az ellen néhány kisebb bázisának likvidálása
    - bizonyos stratégiai pontok megtartása X ideig
    - az ellen X számú demigodjának likvidálása
    stb...

    Viszont most jön a csavar: bár az egész eddig egy RTSre emlékeztet és a kezelés is az RTSekéhez hasonlít a legjobban, a demigodunkat mégis inkább az RPGkből megszokott módon kell kezelnünk.
    Kezdéskor ugyanis még ott a tojáshéj a fenekünkön, semmit nem érünk egymagunkban, az ellenséges mobok legkisebb csapata is könnyűszerrel elbánik velünk, ezért ilyenkor potyáznunk kell, a saját szkriptelt csapatainknak kell besegítenünk a harcban, hogy így erősörjünk. Mit is jelent az erősödés?
    Először is tapasztalati pontokat gyűjthetünk, melyek segítségével szinteket lépünk, aminek hatására erősödik élet- és varázserőnk, illetve kapunk egy pontot, amit eloszthatunk a skilljeink között. Vannak passzív skillek, amik fixen adnak valamilyen képességet, esetleg növelnek valamilyen statot, illetve aktív skillek, melyeket a varázserőnkből tudunk elsütni, lehet castolási ideje és cooldownja is. Ezeket a skilleket több lépcsőben fejleszthetjük egy jól átlátható skillfán.
    Másodszor pedig pénzt gyűjtünk, amit sok mindenre fel lehet használni. Egyrészt tárgyakat vásárolhatunk belőle, amik adnak valamilyen passzív bónuszt (például egy pajzs armort ad, stb) és lehet valamilyen aktív, useoláskor elsülő képessége is (ezeken mindig cooldown van). Összesen 3 useolható itemünk lehet egyszerre és ide tartoznak a healing/mana potionök is, szóval érdemes csínján bánni az ilyen itemekkel. Másrészt a pénzből fejleszthetünk a bázisunkon is jópár dolgot, úgymint tornyaink védőereje, lőtávja, támadó lényeink fegyvere, páncélja, új lényeket rendelhetünk a támadó lényeink csapatába, satöbbi... Harmadrészt ebből a pénzből vásárolhatják meg a Generalok (alapvetően két demigod típus van: general és assassin) a lények idézéséhez szükséges idolokat.
    Saját demigodunkon kívül csak akkor van lehetőségünk más lényt irányítani, ha generallal vagyunk. Ők tudnak idézni közel/távolharci és gyógyító egységeket. Ezekből többféle létezik, minél erősebbek annál drágábbak az idézéshez szükséges idolok. Az assassin típusú demigodok nem tudnak idézni, cserébe valamivel erősebbek hadvezér társaiknál.
    Ha esetleg meghalsz (főleg rutintalan játékosoknál a játék elején nagyon sűrűn előfordulhat, mert azért eléggé halandóak a demigodok, vigyázni kell velük) akkor néhány másodperc múlva a bázisotokon éledsz újjá.
    A terepen ezen kívül van néhány stratégiai pont. Ezek egyike egy gyógyító kristály, ami gyógyítja a közelben álló játékosokat. Az összes többi stratégiai pontot egyszerre egy csapat uralhatja egy azt jelképező zászló "elfoglalásával". Ezek adhatnak mozgási sebesség bónuszt a közelben állóknak, támadóerő bónuszt, satöbbi, esetleg elérhetővé tehetnek egy shopot, amiben ritkább, erősebb itemek vásárolhatóak, vagy akár új portált állíthatnak az adott csapat sorába, ahonnan ugyan úgy spawnolni fognak a lények.

    Nagy vonalakban erről szól a játék.

    Hogy ez a recept működik-e? Single módban, gép ellen egészen biztos, hogy nem. Nagyjából fél óra alatt megunható és utána a singlet csak új taktikák, kombók kipróbálására fogod használni. Multiban viszont annál inkább! Elég csak a dota példátlan sikerét tekinteni. Vitán felül a világ legnépszerűbb fanmade, hivatalosan nem támogatott, ingyenes játékmodjáról van szó. Magam is több napos LANokat játszottam végig dotához hasonló war3 mapok (The Great Strategy, Land of Legends 2, Aeon of Six Gods, satöbbi...).
    Hogy a Demigodnál is működni fog? Nos, ezt majd az idő eldönti. Elvileg minden esélye meglenne rá, hisz nagyon hasonló a dotához és - szerintem - pont ott változtatott a recepten, ahol rá is fért. Ennek ellenére a karcsú promóció, a mostoha műfaj és a warezt leszedő->műfajt meg nem értő->10 perc után uninstalláló->minden fórumon azt szénné fikázó arcok hatására valószínűleg a Battleforge-hoz hasonlóan ez a játék se fog felkerülni semmilyen eladási toplistára.
    "
  • zozyk
    #98
    http://www.gylk.hu/bin.rar

    Tessék.
  • wolfrang
    #97
    Szerintem is kb ugy lvl10nörül már bejön az a zsé hogy megtudd veni azokat amik kellenek, csak van egy kis gondom eltűnt a Bin mappából szinte mindenem, ha valaki feltudná tölteni csak a Bint naon megköszönném.(Remélem hogy csak a Bin-böl tűntek el a cuccok.)
  • Cashx
    #96
    elírtam: ...ami olyan lvl 10 körül jön össze...

    "már" nem kell :D
  • Cashx
    #95
    Kipróbáltam mindegyik hőst és bevallom meglepett, hogy nincsenek nagy balance problémák. Ez nagyon ritka manapság, úgyhogy egy nagy piros pont a fejlesztőknek (talán egy kicsit gyengébbnek éreztem Sedna-t és Lord Erebust).

    Grafikával szintúgy nincs gond, habár láttunk már szebbet is. Hangok is rendben, a játékmenet egy kicsit lassú szerintem, de hozzá lehet szokni. A tárgyak talán túl jók, de a borsos áruk ellensúlyozza ezt. (pl. egy korona ami mana regenerációt ad, manát és még a spellek mana költségét is csökkenti ára 6,5k gold ami olyan lvl 10 körül azért már összejön). A tornyok kellően erősek, bár lehetne kevesebb is. :D Demigod-okból pedig több, bár amik vannak azok eléggé különböznek egymástól, ez jó pont.

    Összeségében jó játéknak néz ki, ha jól tudom kövi WCG-n már lesz ez is.
  • Pio
    #94
    Ja és tippem szerint a változások listája:

    Engine
    # Death: Please give an option to "disable sepia filter during death".
    # Key binds: Please give the ability to rebind the keys that are usually reserved for the camera, among these being ASWD which totally ruins the common QWER for skills and ASDF for items which is widely used within dota for example.
    # Heals Are Negative damage: This makes for some wierd stuff for example sedna heals for 10% more when the enemy team got the 10% more damage to enemies flag, This is also an issue during score screen when healing pulls your overall damage down, and as such you get less favor.
    # Unit doesn't perform command: Sometimes (mostly directly after using a warp) the demigod refuses to use any ability you order him to use, he will be in this state till you order him to move after which you can use his abilities again.

    Network
    # Better Connectivity still needed.
    # Multiplayer lobby screen sometimes fail to update.
    # Multiplayer lobby screen fails to kick people that left the game.
    # Timeouts in lobby need to be fixed
    # Must be possible to rejoin a the same matchlobby after you left/timed out
    # Fix so you don't have to restart demigod between each game

    Gameplay
    # Stuns: They are still overpowered and due to their mechanic of removing all control of a players demigod, they probably always will be.But perhaps deny a new stun to be applied to an already stunned target so that at least you get a chance to do something in between.
    # Slowing effects: Balance slows, preferably by reducing all slow effects by 50%, or implementing a bigger flora of anti slow items.
    # Teleport: All kinds of teleports are quite overpowered as it is, a team cant even dare try retaking a flag since at any time during this they may have 3 rooks instantly appear out of nowhere.
    # Allied Demigods Portraits: In upper right corner or something, which shows their Health/mana and perhaps debuff icons, These icons should also be targetable by your skill so that you can easily cast heal on the right demigod during a fight without having to rotate your camera around the enemy rook.
    # Demigod Portrait: Make it targetable for spells in the same way, one should be able to heal or shield oneself by picking the portrait as target.
    # Random Demigod Option: An option to not select a specific demigod in multiplayer lobby but rather pick random.
    # Observer Slots: It existed in early beta I believe, would be nice if you could get it again.


    # Trebuchet Upgrade in Citadel: The Trebs still hurt you and your allies

    Items
    # Thorns: The items using this function are never used, mainly because they don't provide an efficient effect.
    # Anti Slow Items: Add Anti-slow items to the normal shops.
    # 1% Chances: If item/ability effects are so strong they can only occur once in 100 times they don't belong in the game, Also it makes the items boring since the effect never occurs. Get rid of all 1% and remake them to 10% minimum, can always scale the effect to retain balance. However, currently all the 1% items effects aren't even too good. IE: The 1% chance for 300 damage absorb shield. That basically reduces damage by 3 per hit. Suggestion would instead be to have 100% chances but have them on cooldowns, for example on hit you gain a shield with 300hp but you cant get another shield from the same item for 2 minutes.
    # Items which are underpowered: Totem of Revelation(although its good for its price of 50g),Heavens Wrath, Blade of the Serpent,
    # Items which are overpowered: Staff of Renewal, Cloak of the Night, Wyrmskin Gloves, Furious Blade,

    Demigods
    # Rooks Health: HP dropped a tad, as it is now he is invulnerable. I'd suggest the +500 at start is fine, but he should end at +500 as well, not +2000.
    # Torchbearers Shatter: is a bit too good(up to 2.9k damage in combo, more than Rooks boulder + slam), the function of it makes the game damn fun to play though, more skills like it please. See link for detail: http://forums.demigodthegame.com/343246
    # Regulus Snipe: Still would like to see it as a target ground and it hits whatever it runs into first. We've all clamored for this since beta1!
    # Oak is terrible at low levels: until level 8 or 9. More starting armor would help, but he needs more than that.
    # Erebus needs some buffs: He's currently the worst, with Oak the Second worst. More starting move speed would help, as well as a buff to mistform(The manacost should be 125MPS at all levels, not start at 75, so it isn't just used for perma-immortality. But damage should be increased by 25 across all levels, or it should do 33% more damage to demigods) and give the life leach aura earlier(4/7/10 instead of 0/0/10). Also his Night Walkers seem unable to attack a moving target, which is a major problem.
    # Torch Bearers Deep Freeze: Its 220% cooldown function seems to be acting weird, if you have a cooldown at 10 sec and get hit, it turns to 22 sec for 7 secs, but after those 7 secs when down to 15secs and the buff is removed, your real cooldown is back to 3 secs where it would have been had you not gotten deep freezed. shouldnt the real cooldown really be 15/2.2=6,8 secs? See link for detail: http://forums.demigodthegame.com/343333
    # Unclean Beast: He probably needs a slight nerf in damage if nothing else.
  • Pio
    #93
    Azt nem tudom mennyivel, de korábbi, torrenten szóltam is, de itt nem, mivel blur55nek nem ment a másik ezért szerintem neki teljesen mind1 a verziókülönbség.
  • werkfilm
    #92
    ez kb 1 hónappal korábbi build mint a pár napja kikerültek.
  • Pio
    #91
    Na blur55, itt az installeres verzió is. :)
  • Unknow
    #90
    Na most ha valaki jön, nyomhatna ellenünk egy 2v2t:)
  • Zomil
    #89
    én tournament-et mentem oak-al nagyon szépen lehet apritani lvl 10-töl :)
  • Broafka
    #88
    huh, kemény a gép easy-n is, de legyűrtem! :)
    lvl 20 unclean beast-tel
    2v2-t nyomtam
  • Unknow
    #87
    Akinek épp kedve van játszani hamachin:
    felh: DemigodHUN
    jelszó: demidemi
  • blur55
    #86
    hát megpróbáltam mindent, szerintem akár fejre is állhatok, ez akkor sem fog elindulni.

    majd ha kijön egy másik változat torrentre majd megpróbálom azzal is

    addig meg HAWX :D

    kösz a tippeket
  • TGArtist
    #85
    Szobanév : faszjoska
    Pass : lugospina

    (sorry, így csináltuk meg régen :D)

    Jelenleg négyen játszunk.
  • Unknow
    #84
    Van már valami magyar hamachis cím ahova lehet menni kalapálni?:)
  • Neoncsoves
    #83
    Nekem tetszik ez a játék, egész délután ezzel játszottunk haverokkal... Bár 8-12ezeret nem adnék ki rá az tuti. 4ezret simán megérne
  • D4v3
    #82
    Akkor talán az segíthettet, hogy én C:-ről D:-re másoltam át.. :/
  • Pio
    #81
    Írta, hogy nála ez nem oldja meg, ami elvileg logikus is, mert a lua szkriptfájl vonatkozik a dokumentumok mappára függetlenül attól, hogy maga a játék (és vele együtt a lua fájl) hol található.
    Örülj neki, hogy Nálad ilyen egyszerűen sikerült megoldani :)
  • Pio
    #80
    Na van egy ötletem.
    Az a probléma, hogy a júzernevedben van ékezetes betű.

    Két megoldási ötlet jut az eszembe.

    1. EZT JAVASLOM
    csinálj egy külön felhasználót (esetleg ha már van megfelelő akkor használd azt) úgy, hogy ne legyen a nevében se ékezet se szóköz és az alól indítsd a játékot.

    2.
    A játék mappáján belüli bin mappában a GameDataPath.lua fájlt nyisd meg szövegszerkesztővel és az alábbi két sort töröld ki belőle majd mentsd el.
    Mivel ez mindenképp ki fog hatni a játék működésére (lehet, hogy valami észrevehetetlen apróságban de lehet, hogy valami komolyabb dologban, ezt nem tudom megbecsülni) ezért egyrészt mindenképp biztonsági mentsd a fájlt előtte másrészt tényleg csak akkor csináld, ha a másik út tuti járhatatlan vagy kipróbáltad és nem működik.

    mount_contents(SHGetFolderPath('PERSONAL') .. '/My Games/Gas Powered Games/Demigod/mods', '/mods')
    mount_contents(SHGetFolderPath('PERSONAL') .. '/My Games/Gas Powered Games/Demigod/maps', '/maps')
  • D4v3
    #79
    Nekem is volt ez a problémám. Csak annyi a baja, hogy az ékezetes mappádat nem tudja kezelni (jelen esetben Gábor). Másold ki onnan mondjuk C:/Demigod mappába és el fog indulni...
  • blur55
    #78
    pontosan így van bemásolva...
  • Pio
    #77
    Esetleg megpróbáltad úgy, hogy a dvd tartalmát a "C:\Users\Gábor\Documents\My Games\Gas Powered Games\Demigod" mappába másolod?
  • blur55
    #76
    egész nap próbálom elindítani de nem működik. és egy ilyen hibaüzenetet kapok, hogy:

    Failed to setup initial search path.

    Program : C:\Users\Gábor\Documents\My Games\Gas Powered Games\Demigod\bin\Demigod.exe
    Cmd line arguments :

    Callstack:
    unavailable.

    Last 100 lines of log...

    A full record of the log is stored in the Demigodlog.txt file

    info: Full Log file: C:\Users\Gábor\Documents\My Games\Gas Powered Games\Demigod\\DemigodLog
    info: DEMIGOD VERSION MAIN.1.00.0091
    warning: Can't open lua file "C:\Users\Gကbor\Documents\My Games\Gas Powered Games\Demigod\bin\RetailDataPath.lua"

    ezzel mit kell kezdenem? kapott ilyet más is?
  • Prince23
    #75
    - fav :((