1811
Fiatal tehetségek kiállnak, és dumálnak. Stand-up comedy felvirágoztatása folyik kéremszépen.
  • REALista
    #1490
    Nagyon gyenge volt a tegnapi rész.Hadházi probálja Hofisra venni a figurát kicsit ami nem is lenne baj de szinte sosem lehet nevetni rajta.egyszerüen gyengék a sztoriai és nincsennek benne igazán jó poénok...
  • Tyler1
    #1489
    *fav sry
  • Tyler1
    #1488
    a mai k*rva gáz volt sztem.
    Hadházi túl játsza az összes normális poénját. az a baj h látszik h színész.
    Lóránt Barna meg már nagyon unalmas kocsis, motoros sztorikat mesél mindig(ráadásul nem poénos).
    Szupkaynak még jó poénjai is lennének, hanem faarccal és egy hangsávba nyomná le őket.

    Bödőcs az abszolút fan nálam! ő az akinek az összes fellépésén végig szakadtam :)
  • theone91
    #1487
    Dombovári csak Pataky Attilát tud? Kezd unalmas lenni.
  • theone91
    #1486
    Nekem is Ő a kedvencem. Tartalmas, igényes, eredeti és nem mallesleg rohadt vicces standup-jai vannak. :D
  • F E R I
    #1485
    Én nem vagyok akkora fan, hogy mindenhová menjek stand up-ot nézni, így csak itt szoktam látni Bödőcsöt, és nekem egyértelműen ő a best of. Ahogyan le tudja "írni" a vidéken történteket, ami szinte mindenhol hasonlóan történik az vmi iszonyat jó! :)
  • zotja
    #1484
    ja neki aza slussz poén ha bazmegol..hmm érdekes Kőhalmi még egy büdös csúnya szót nem ejtett,mert neki ninsc szüksége rá,de sokan azzal rakják fel az "I" re a pontot
  • berlinboy6329
    #1483
    ÉN ugy tudtam,vhol talán itt irta vki,h alá is kevernek röhögést,ha nem röhögnek elegen v vmi ilyesmi.
  • Totti5
    #1482
    Hülyén venné ki magát hogy mondaná az ürge és nem lenne reakció... tévé műsor, vannak szabályok, bár ez műónika shó ahol intésre kell tapsolni, hanem a az xy ember közt van pár aki mindenen nevet és viszi magával a többit is, legalább is remélem hogy nem intésre megy ott is:)

    Amúgy nem volt rossz rész szerintem Ádika sok bazmegolássától eltekintve.
  • Tomek83
    #1481
    Galla Mikinek elvont,abszurd humora van,és ennek ez is a neve abszurd humor:)Kell hozzá egy bizonyos beállítottság, mint a Monty Pythonhoz. Én személy szerint szeretem.

    Ez a folytonos röhögés a SC-ban már régóta megy és tényleg idegesítő,hogy egyfolytában nevetnek.
  • benőmenő
    #1480
    Akkor te még nem láttad Galla Miklós "humorbombáit" amin számomra érthetetlen okból röhög a közönség, pedig abszolút semmi vicceset nem mondott
  • zotja
    #1479
    mintha már kötelező lenne bármin is röhögni..bármit mondanak röhögnek(még ha nem is vicces)..én ezt veszem észre..
  • theone91
    #1478
    Határozottan gyenge rész volt.
  • zotja
    #1477
    langyi rész volt
  • Klemice
    #1476
    de
  • whiskeyman
    #1475
    na, mivan itt?
    senki sem nézte?
  • desigo
    #1474
    Bödőcsöt nagyon bírom
    azt mondja: kint maradnak az MSZPs plakátok csak ráírják április 12-én,hogy WANTED
  • theone91
    #1473
    "Gyere Csöpi, gyere!"

    Bödőcsön besírtam... A csattanó a végén: "A kutya ki van kötve a kert végében"... :D

    Meg az Avataros-pisilős poén... :D
  • zsutyesz
    #1472
    pedig szerintem Benk volt most a legjobb.
  • Totti5
    #1471
    A vége már tényleg kicsit erőlködés volt, de 3/4ednén szakadtam:D zseniális volt.
  • Vardar
    #1470
    Szerintem rohadt nagy volt. A bábos a vége felé kezdett tényleg elmenni egy kicsit, de azért még jó volt.
  • kuci06
    #1469
    A bábos rész zseniális volt :D
  • theone91
    #1468
    Ja, meg KAP gyenge volt. Nagyon.
  • theone91
    #1467
    Bödőcs hatalmas volt, Mogács is (amíg elő nem került a báb, akkor kínomban elkapcsoltam) Benkre meg már elfelejtettem visszakapcsolni... :D
  • Klemice
    #1466
    10/5 a mai rész
  • Totti5
    #1465
    Eddig jooooo:))))
  • haywire
    #1464
    Bödőcs a szilveszteri kabaréját adja elő, de legalább kiszinezi 1-2 új poénnal. De még mindig röhögök rajta. szakadok. xD
  • Kly
    #1463
    Ezzel dettó így vagyok, még az a része is stimmel, hogy nem láttam Aranyosit. A mai részhez több reményt fűzök, az évadnyitó általában gyengébbre szokott sikerülni, mint az azt követő részek.
  • desigo
    #1462
    csaj minden érzelemtől mentesen darált
    több átéléssel jobb lett volna de így sem volt rossz...
  • viktory133
    #1461
    Hadházi-nak szerintem meg pont az előadásmódja jó, Arany is nagyon fasza volt, Felméri szokásos...., a csaj meg csak lámpalázas volt ennyi az egész amúgy kiforrja magát. De majd ma Bödőcs-be nagyon bízok.
  • Vardar
    #1460
    Jobb lenne mint a mostaniak. Őszi évadban is gyenge volt Hadházi, most is az. Régebben jobb volt:/
  • haywire
    #1459
    hát én is remélem... KAP és Bödőcs zseniális, és mogácsot meg benket is bírom.
  • Headless Dave
    #1458
    Showder Klub 2010. április 19. hétfő, 22:20 RTL Klub. A Showder Klub színpadán Bödőcs Tibor, Mogács Dániel, Benk Dénes. A műsorvezető Kovács András Péter - KAP.

    Múltkori félre informálásért elnézést kérek, rtlklub.hu-ról néztem. Ez viszont Facebook. Remélem nem basztak át ismét :D:D
  • Majkiii
    #1457
    Bizony!! Nekem is ott a helyem, majd beszámolok milyen volt. :)
  • whiskeyman
    #1456
    jövő héten hétfőn Kecskeméten Bödőcs Tibor lép fel, a KEFO, GAMF karán (20:00)
    ott a helyem :D
  • SlayR
    #1455
    Hát akár ki akármit mondd Anetten kívül nemsok értelme votl az adásnak poén ismételgetések és unalom ez volt a csajszi meg belerázódik de roppant szimpatikus egyén ti meg bevagytok fásulva majd kinövitek! :D
  • LasCar16
    #1454
    nem tudom mi van veletek, Aranyosi Peti meg a Laci hozta a színvonalát, jók voltak, Felmérin én először röhögtem, eddigi legjobb produkciója volt, a csajnak meg az előadásmódján kell csiszolnia, ezért nem röhögök a szupkayn sem, de még mindig azon a véleményen vagyok h ezt élőben a legjobb hallani, Aranyosi,Hadházi előben fergetegesek :)
  • REALista
    #1453
    Aranyosit nem szeretem, Hadházin nem lehet nevetni soha, Felméri meg...:(
    Majd jövőhéten...
  • Borg
    #1452
    Felmérin szokás szerint elaludtam... aztán mikor a csaj volt arra ébredtem fel, de hogy minek...
  • theone91
    #1451
    Én Felméri sokkal jobb volt mint eddig, Aranyosit meg sem néztem. Hadházi jó, a csaj vicceseket mond(ana), de sajna az előadásmódja siralmas...