1811
Fiatal tehetségek kiállnak, és dumálnak. Stand-up comedy felvirágoztatása folyik kéremszépen.
  • Klemice
    #1450
    g y e n g e
  • Majkiii
    #1449
    Akkor elszámoltam magam. :)
    Na eddig nem rossz. :)
  • Kly
    #1448
    Már nem kell sokat várni, mindjárt kezdődik :)
  • PrisonMan
    #1447
    HÚH legalább nem az előző évad beli újítás a 2 régi + 1 új fellépő felállás lesz! Az az évad kritikán aluli volt, most itt az alkalom a javításra :)
  • Headless Dave
    #1446
    Legutóbbi évadban egyszer volt :) Nekem tavaly nyáron volt szerencsém látni élőben, Fábryval együtt. Komoly volt :D
  • Majkiii
    #1445
    Jah általában kétszer mindig van egy évadon belül.
    Szerencsére én látni fogom élőben is mert itt nálunk majd fellép 1 hét múlva. :)
  • kuci06
    #1444
    Trabarna?
    ...
  • Headless Dave
    #1443
    Vagy Bödőcs :D Mondjuk az szép álom lenne... de azt ígérte ebben az évadban 2szer lesz! Kíváncsian várom
  • Majkiii
    #1442
    Jó lett volna Kiss Ádám is az elsőbe. :)
  • Headless Dave
    #1441
    "Ezúttal a legviccesebb háromnevű, azaz Kovács András Péter vezényletével Beliczai Balázs, Lorán Barnabás és Benk Dénes dolgozza meg a rekeszizmokat."
  • haywire
    #1440
    az mindjárt itt van :D
  • ProGabe #1439
    zsíííííííííííír
  • Majkiii
    #1438
    Április 12-én este a szokott időben indul a Showder Klub. :)
  • haywire
    #1437
    én mindig megnézem mindet. attól még hogy valaki kezdő lehet jó, ha nem is rögtön de egy idő után (pl: Felméri). Plusz 1-2 jó poént mindenkitől hallasz.
  • Klemice
    #1436
    1-2 jó lesz benne a többi erőltetett szar, sajnos...
  • haywire
    #1435
    Esetleg ha valaki nem nézi a Fábry-t akkor szólok, hogy KAP mondta, hogy a Showder Klub április elején indul, megszokott 8 adással.
  • Klemice
    #1434
    Most van a comedy-n valami emberke jézus de szar
  • bellano
    #1433
    2010. március 7-én este 7-től Miskolcon az ITC-ben Kőhalmi Zoltán és Hajdú Balázs. Jegyek rendelhetől: + 36 30 2021-630. Bővebb infó: http://members.chello.hu/bellano
  • Majkiii
    #1432
    Bizony még van idő, csak gondoltam írok már egy hsz-t így itt 2010-ben először ebben a topicban. xD
    Amúgy tippelhetünk számolhatunk vajon mikor kezdődik. :)
    Mondjuk április 5. :)
  • haywire
    #1431
    hát én is remélem hogy lesz... még nem erősítették meg, de tavaly is ez volt, előtte kb. 1 hónappal szóltak. és ha úgy tervezik hogy a szokásos április eleji nyitás akkor még van idejük.
  • Majkiii
    #1430
    Remélem lesz tavassszal új évad!!!
  • banok
    #1429
    csütörtök, 21.00 MR1 Kossuth
  • haywire
    #1428
    ja BÚÉK 2010 címszó alatt lesz hallható..meg lesz egy alcíme is. Azt még nem tudom h mi.
    Adásba meg szilveszter éjszakáján fog kerülni. Általána 2-3órás szokott lenni, úgy kezdődik hogy éjfél előtt 1 percel van vége.
  • Vardar
    #1427
    Mikor lesz ez a szilveszteri rádiókabaré? Mert külön nem látom a műsorban. Akkor a BUÉK 2010 címszó alatt lesz majd hallható?
  • bukren
    #1426
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki, hogy mi annak a számnak a vége ami a showder klub végén szokott menni?

    Választ előre is köszönöm!
  • Rockynhooo
    #1425
    Röme :DDDDDDdd
  • Totti5
    #1424
    Hajdú Péter műsora...
  • theone91
    #1423
    LOL... Ez kurva jó volt, de mi az a frizbi és ki az a Röme?
  • Phat Smoker
    #1422
    gitáros bruti kb. olyan szánalmas, mint a frizbi házi "zeneszerzője" röme.
  • haywire
    #1421
    nekem bejön...nem tom mi bajod vele..többet röhögök rajta mint pl Szpkain
  • Klemice
    #1420
    most nézem a comedy-t ez a bruti sose volt a szivem csücske, de kurvára szar már.. irritál.. minek az a gitár? sztorikat se mesél meg poénokat se wááá
  • haywire
    #1419
    hát ne is nagyon merjék xd
  • Majkiii
    #1418
    Szerencse hogy azt még nem szüntették meg. :) mármit a szilveszteri rádiókabarét!
  • theone91
    #1417
    Nem is tévében. :D:D:D
  • haywire
    #1416
    Az nem az RTL-en van.
  • a.carkey
    #1415
    Szilveszteri rádiókabaréban pl. vannak SUosok.
  • Vardar
    #1414
    Ez nagyon jó rész volt. Kár érte.
  • theone91
    #1413
    Szilveszterre nem raknak magas nézettséget produkáló műsorokat. Akkor kevesen tévéznek az adott célcsoportból.
  • Majkiii
    #1412
    Nekem még az jutott eszembe, hogy az RTL-en Szilveszterkor miért filmek vannak? Miért nem készítenek akár egy különkiadást a Showder Klubosokkal. Biztosan vannak olyan jelenetek amik nem kerültek be azadásba, abból is lehetne egy összeállítást. :)
  • Vardar
    #1411
    Legjobb lenne ha valami roadmovie keretében járná az országot az összes Showder Klubos:)
    Azt nem tudom megérteni, hogy miért Benkőre van nagyobb kereslet, mint rátok. Ennyire elhülyült a magyar nép?:(