1811
Fiatal tehetségek kiállnak, és dumálnak. Stand-up comedy felvirágoztatása folyik kéremszépen.
  • Majkiii
    #1249
    Ő is a Comedy Centralon szokott lenni. Első évadban kétszer is szerepelt!
  • Vardar
    #1248
    RádióKaberéban egyáltalán nem tetszik... Badárnak viszont ott volt egy nagyon nagy sztorija, a japán kirándulás, azért az egy történetért, már megérné behívni a Showder Klubba.
  • theone91
    #1247
    Főleg mivel Ő a Comedy Central főszerkesztője/műsorigazgatója... Amúgy a Showder Klub indulásakor még úgy számoltak, hogy Ő is szerepelni fog, de közbe jött a CC-s lehetőség.
  • haywire
    #1246
    az Litkai Gergely, ő ios nagy arc, nemtudom hogy őt mért nem szerepletették a showderklubban... most a Comedy Centralnál van, szóval valószínüleg nem fogjuk őt látni az rtl-en.
  • a.carkey
    #1245
    Meg egy srác van, nem tudom a nevét. nem volt most, de volt egy SUja, amiben arról mesélt, hogy a terhes feleségével ment, és az asszony barackot akart ... :D
  • Majkiii
    #1244
    Nem tudom mennyien tudjátok, de van egy másik stand-up comedy-s műsor. Pl. Vardar által említett "ET-s srác" azaz Mogács Dani is itt szokott szerepelni. Elindult itt már a második évad. Mp3-am ebből is van akit érdekel. :)

    Comedy_Central_S02E01-MAJKI

    Comedy Central S02E01-1 - Mogács Dániel
    Comedy Central S02E01-2 - Szomszéd Néni Produkciós Iroda
    Comedy Central S02E01-3 - Pataki Balázs

    [spolier]
    http://data.hu/get/1815161/Comedy_Central_S02E01-MAJKI.zip
    [/spolier]
  • Majkiii
    #1243
    Örülök, ha újabb valakinek örömet szereztem a feltöltésemmel! :)
    Ja és igen az rtl most-on fent lesznek mindig a műsorok ez egy jó dolog. :)
    Kap-ot én is kedvelem, nyáron SZIN-en is fellépett azt hittem majd azok a poénok lesznek amik ott, de nem. Persze később még lehet. Beliczai sem volt rossz. Trabarnát annyira én sem kedvelem. Benk néha jó néha nem. :D
    De amúgy nekem a favoritok közé tartozik: Bödőcs, Kis, Kőhalmi, sőt Aranyosi is jó!
  • desigo
    #1242
    Trabarnának az erőltetett vigyora eléggé idegesítő
    KAP nekem szimpatikus...
  • Totti5
    #1241
    Szerintem nem nyomatják őket, hanem lelkesedéből csinálják... nem kell lenézni azért mert nem olyanok mint a favoritok, amúgy nem volt rossz a tegnap, voltak jó részei, jó poénok, jó előadások.
  • Borg
    #1240
    Minden részt láttam korábban, de nekik sosem volt jó műsoruk.
    Ott van Hadházy, Bödőcs, Kiss, Kőhalmi... meg még 1-2 akinek nem ugrik be a neve. De vannak egyértelműen szarok is, akiket nem kéne nyomtani már. Közéjük tartoznak a tegnapiak.
  • Totti5
    #1239
    Amúgy Trabarnának voltak ütős műsorai, ez most nem volt olyan hűde, de rossznak sem mondanám. Szupkay, Kőhalmi, Aranyosi, Dombovári, Hadházi, Beliczai, KAP, Bödőcs és Ádámka akik kiemelkedően jók szoktak lennei. Érdemes a rádiókabarét is hallgatni miattuk.
  • Totti5
    #1238
    esélyet sem adsz nekik? akkor melyik részt nézed meg? bárkinek lehet gyengébb műsora...
  • Vardar
    #1237
    Szőlősi Csák Gedeon Gergely(az elsőben én se vagyok biztos:))
    Szerintem az a baj, hogy Kiss Ádámot nyomatják és már elkezdi ismételni önmagát. Meg amikor olyan történeteket mesélnek amik szakállas viccek(Hadházi) Ki fogynak a poénokból, miközben itt vannak a többiek akiknek biztos lenne még bőven. Az E.T-s csávó is visszajöhetne, meg Gergely is lehetne még, szóval kell a vérfrissítés. De Hajdú Steveék ne jöjjenek, az nem volt vicces:(
  • FZoleee
    #1236
    Felméri Péter és Szőllösy Csák Gergely (Nem tom, hogy jól írtam-e a nevét :D) akiket keresel sztem :)
  • I.C.ram
    #1235
    Meg bírom még azt az erdélyi srácot is, csak nem tudom a nevét. Meg szerintem jó volt az a vékony, magas, szemüveges, szákállas figura is, akinek ilyen hosszú neve volt.
  • I.C.ram
    #1234
    Igazad van, Szupkai tényleg rosszabb ennél a hármasnál... talán ő a legrosszabb összesítésben. Csenkit se kedvelem.

    A legjobb szerintem Kőhalmi meg Kiss Ádám, bár Kiss kicsit néha el van szállva magától, de bírom ennek ellenére is. Viszont Kőhalmi hatalmas figura :)
  • Borg
    #1233
    Jah, ahogy megláttam a névsort az elején, már kapcsoltam is tovább...
  • FZoleee
    #1232
    Trabarnát én se szeretem, a többivel viszont nem értek egyet. Beliczai a legjobb :D
  • Vardar
    #1231
    Szerintem a 3 leggyengébb az Szupkai, Csenki meg aktuálisan valaki:D Trabarnát anno mindig átugrottam, de szerintem jó fej bár nekem ez a motor hangutánzás egyáltalán nem tetszik, bár ezt erőlteti annyira, ez az ő erőssége... nekem nem jön be.
    Peti meg Dénes szerintem nagyon jók, nem tudom, hogy mi bajod velük. KAP folytathatná a Luke én vagyok az apád sorozatot a világ 1001 nyelvént:) Zsé á szoó toó padre.
  • I.C.ram
    #1230
    Iszonyat gyenge volt... Összeválogatták a 3 leggyengébb standupost.. :(

    KAP, Benk, és Trabarna messze a leggagyibb a társaságból :(
  • Vardar
    #1229
    Huhú ez ütött mint a házipálesz:D Nagyon jó volt(vagy csak én szoktam el a standuptól)
    Majkiii téged meg felterjesztelek a közszolgálatáért kitüntetésre. Isten vagy!:D
    Amúgy Baló György meg Morva Krisztina tényleg 1 pár?????
  • ProGabe #1228
    végre nem kell youtube-bal, meg a többivel szórakozni:
    rtl most

    (adblockot nem szereti!)
  • Majkiii
    #1227
    Itt van MP3-ban a legfrissebb Showder Klub!!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://data.hu/get/1823605/Showder.Klub.S04E01.2009.10.26.mp3.html
  • Majkiii
    #1226
    Jaja az szimplán ilyen átlagos előzetes volt nem pont a mai műsoré. Majd hátha jövő hetibe már lesz Kiss Ádám is. :)
  • Totti5
    #1225
    Az max csak egy beharangozó volt, de biztos hogy nem a mai műsor bemutatója.
  • liverpool123
    #1224
    egy előzetest láttam rtlen.
  • Majkiii
    #1223
    Én konkrétan nem is tudtam kik lesznek. Vagy te olvastál róla valahol?
  • liverpool123
    #1222
    Amúgy nem úgy volt, hogy lesz ma K.Ádám is?
  • theone91
    #1221
    "...vetkezik a Jászai Mari..."

    :ASD:D:D:DSAD:
  • Majkiii
    #1220
    nem lesz!
  • liverpool123
    #1219
    lesz ma Kiss Ádám?
  • Majkiii
    #1218
    egész jóó :D
  • Totti5
    #1217
    attól mindig, ahogy előadja:DDDDDD
  • karajjj
    #1216
    balógyörgyön behaltam :DDDDDD
  • Guilty01
    #1215
    KAPtól jobban vártam, de elment, lássuk beliczait...
  • desigo
    #1214
    botrány későre teszik...
  • Vardar
    #1213
    Egybe lógott? 22 után kezdődött mindig nem?
  • Calver
    #1212
    de bizony nézettség szempontjából rossz ötlet szembemenni az NCIS-el, és biza az adókat ez érdekli. szívtak is szerintem még tavaly, amikor egybe lógott a két műsor.
  • Vardar
    #1211
    Van akinek másnap iskola és nem mosott szar állapotban akar menni. És mind az NCIS mind Benkőt kihagyom.
  • Borg
    #1210
    Meg kell várni az ncis végét, nincs mese.