1811
Fiatal tehetségek kiállnak, és dumálnak. Stand-up comedy felvirágoztatása folyik kéremszépen.
  • zotja
    #1289
    A régi Sóder klubbokat láttam jópárszor és nem is unom..ezeket nem hisezm h újra fogom nézni..

    Kőhalmiban bízok egyedül... ő a vérbeli humorista
  • Vardar
    #1288
    Nem azt mondtam, hogy találjon ki újakat, csak nálam, személy szerint ez is csökkentette a nevetésiingerkeltésifaktort(szép magyar szó:D). Ugyanazon nem tudok 2szer ugyanúgy röhögni, főleg ha nem is tartom annyira viccesnek.
    Mogácsról én nem mondok véleményt az állat és a jó értelemben vett beteg állat között változik a véleményem.
  • Rockynhooo
    #1287
    Mogácsin azért szakadtunk mert már akkora szar volt h hihetetlen és ettől lett jó nevetséges D:
  • Totti5
    #1286
    "Hadházi meg most gyenge volt, rádiókabaréban már hallottam ezeket tőle"

    Én meg Kisstől hallottam egy részét amit a Budapest Game Shówn mondott, de ez számít? nem fognak minden szereplésre újat kitalálni. Amúgy Hadházy nekem most is nagyon bejött, azóta már 6szor végighallagattam a kiránduls történetet:D:D:D
  • Vardar
    #1285
    Csenki még a múlt szezoni első fellépését is alulmúlta. Kiss Ádám elhatárolódott önmagától, amit most előadott az sok minden volt, csak nem jó. Mogács hát öööööö, érdekes. Sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom. Hadházi meg most gyenge volt, rádiókabaréban már hallottam ezeket tőle, akkor se tetszett, most se. Eddig 50%-os hatásfokú nálam az idei Showder Klub
  • zsutyesz
    #1284
    Valóban nem volt igazán jó a legutóbbi Showder klub.

    Csenki meglepett, mert élőben Dumaszínházban láttam és ott nagyon-nagyon jó volt. Dőlt mindenki a röhögéstől...
  • FL Zoli
    #1283
    nekem Markos György ugrott be kapásból róla. Ő tud ilyen pofákat vágni
  • Majkiii
    #1282
    Showder.Klub.S04E02.2009.11.02 (MP3)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://data.hu/get/1846207/Showder.Klub.S04E02.2009.11.02.mp3
  • sgfilipo
    #1281
    Showder Club
  • sgfilipo
    #1280
    Talán még nem irták,de itt is sok Showder Club van fenn,teljes hosszában.
    [URL=http://www.yv.hu]
  • Lepedék
    #1279
    Ez a tipikus "új srác, csinálhat bármit, akkor is lehúzzuk" hozzáállás tőletek.
    Szerintem Mogács teljesen más stílusban nyomja éppen ezért jó. Nekem abszolút bejött, hihetetlen energia lehet a fickóban. :D

    Hadházi hozta a szokásosat, de Ádám, mintha kissé enervált lett volna. Csenki, meg tényleg mindegy.
  • zotja
    #1278
    Sajnos elkezdett esni a szinvonal :( Főleg,hogy egyből az elején reklámot adtak,sztem az is taktika része volt,hogy nem Kiss Ádámot rakták első fellépőnek,mert ugye őt többen szeretik azért mint az az első muksót,ezzel is "ott tartva" a nézőt a képernyő előtt,hogy jajj a Kiss Ádit kivárjuk,első fellépő ultra nemjó volt :) Ádámtol nem ehez szokhattunk, Csenki meg mind1 kategória

    Hadházy jóvolt :)

    SZTEM :)
  • Totti5
    #1277
    Hadházi jó volt mint mindig, Ádámka sokat b+ol, túl sokat feleslegesen, csak a sípolás megy javarészt...
  • Floppsy
    #1276
    Hadházi jó volt. Kb itt vége is volt a jónak. :(
  • Borg
    #1275
    Hadházy hozza a formáját, de valahogy Kiss Ádám a káromkodáson kívül nem sokat mutatott fel ma.
    Az első fellépőt hagyjuk is, már kezdetben az oroszlános is kínosan szar volt, amikor a bogarak jöttek már kapcsoltam is elfele.. egyszerűen nincs stílusa, izzadtságszagú az összes poén, szenvedi végig a produkciót. Az utolsó meg egyetlen poént sem mondott, se egy kerek történet, stílusa szintén nincs, de dadogni meg izzadni azt tud... szóval azon kezdtem gondolkodni miért is van a műsorban tulajdonképpen.
  • Lepedék
    #1274
    Hát Mogács odab@szott, de nagyon!
  • Totti5
    #1273
    :D:D ez jó volt, gondolom a következő etapjai nagyon rövidek lesznek, mert ez igen hosszúra sikerült
  • Majkiii
    #1272
    Na most Hadházi is sálban van. :D
  • Vardar
    #1271
    A múltheti adásban volt KAPnak az emelkedő számsorrendes poénja. Az miről szólt?
  • karajjj
    #1270
    igen, ez a komolyabb probléma :D
  • zotja
    #1269
    wow! már csak két ezer forint kell! :D
  • bellano
    #1268
    Mv: Hadházi. Kiss/Csenki/Mogács.
  • paly90
    #1267
    Üdv!!Az lenne a kérdésem h kik lesznek a mai adásban???
  • theone91
    #1266
    Nem szabadott kamerázni... :)
  • M@TriX
    #1265
    basszus, kötelező minden stylistnek buzinak lenni.

    KAP azért nagyon durván nézett ki azzal a sállal, az öltönyéről már ne is beszéljek.

    nagy stylistra vall, hogy a sekélyes ízlését aggatja az alanyra...

  • davidka003
    #1264
    Kiss Ádám stand up @ Budapest Game Show 2009
  • theone91
    #1263
    Hát gondolom belépős-beugrós helyen többet van színpadon, ez meg ugye ingyenes rendezvény volt.
  • davidka003
    #1262
    Voltam én is a Budapest Gameshow-n. Jó volt Kiss Ádám de sajnos rövid volt.
  • Headless Dave
    #1261
    Csempemaci jeee :D:D
  • karajjj
    #1260
    nov. 24-én Kazincbarcikán Kap és Kiss Ádám az Egressyben, 2000 a beugró
  • theone91
    #1259
    Jó volt végre élőben (és ingyen --hehe) látni Kiss Ádámot... Én sírtam a buszsofőrös - öreg nénikés poénján. Remélem Showder Klubban is nyomja valamikor. :D
  • theone91
    #1258
    :)
  • Bruti
    #1257
    Ja, az. És nem. :)
  • theone91
    #1256
    Te az a Bruti vagy, aki fellépett a Comedy Central Bemutatjában, aki 24 hogyvoltokat írt annó és aki Sixx mellett vezeti a Fotelpatkányok c. rádióműsort? Ugye nem vagyok túl indiszkrét? :)
  • Rockynhooo
    #1255
    értem. nevetőgép alatt azt értettem hogy amit leadnak adás ott nem csak a közönség nevetése hallatszik hanem betesznek alá ilyen plusz nevetést :D nem zavar csak meglepett, de lehet csak nekem új ez :D
  • 30yFan
    #1254
    nem mindenhol alkalmaznak azért ilyet...
  • Bruti
    #1253
    Hát attól függ, mit értesz nevetőgépen.
    Bevált módszer, hogy felvillan időnként a "TAPS" felirat a showder klub stúdióban, illetve utólag is alátesznek röhögést, ami csalásnak tűnik, de teljesen jó módszer. Olyan poénok is kijönnek így, amire az adott közönség mérsékelten reagált. Amerikai showműsorokból átvett, és működő dolog.
    A Comedy Central bemutatja sorozatban pl. nem használ ilyet a stáb, hát néhol el is kallódnak poénok, ill. más a hangulata a műsornak.
  • Rockynhooo
    #1252
    bár lehet csak fos jutubos video miatt.
  • Rockynhooo
    #1251
    én vagyok hülye vagy tényeg volt nevetőgép ? vagy az eddig is volt ? :\
  • haywire
    #1250
    meg a 2.évadban is szerepelt már