449
Volition, THQ
  • grebber
    #209
    Milyen hosszú a game hány fő küldetésből áll?
  • grebber
    #208
    Erre a rohadt hang problémára van már megoldás?? Marhára idegesítő hang nélkül meg mégjobban!
  • mans
    #207
    Elkezdtem a gamet,már szétvertem a házat is,eddig nem is rossz,csak azért elég vicc hogy egy kalapáccsal simán lebontottam,meg kissé zavar hogy olyan gyorsan rohan az ember,meg egy kicsit bal oldalon van,nem pont középen,de biztos azért hogy lássam mit verek szét.Kár hogy nem magyar felirattal jöt,így alig értek valamit.
  • bajsz
    #206
    ill akkor ha offline accounot csinálsz.

    gondoltam megemlítem elég tág fogalom az ,hogy nem tudsz menteni.2ok van.
  • bon
    #205
    Küldetések, feladatok előtt és után, közben nem.
  • watto
    #204
    Hali! Mikor lehet a játékban menteni? Szürkék a gombok a menüben,...
  • bon
    #203
    Sajnos nincs szerencsém, egy korábbi állással is eljutottam oda, hogy nincs több küldetésem, de a további pályarész még mindig zárva vam. :(
  • bon
    #202
    Vissaztöltöttem egy regebbi mentést, de sajnos valóban régebbi, 25db gerilla küldetéssel kevesebb van teljesítve, de szerencsére annnyi elönyöm van, hogy emlékszem rájuk, így hamarabb fogom telejesíteni őket. Viszont a fő bázist hagyom békén hátha az volt a bug forrása.
  • Newfronter
    #201
    Engem nagyon leköt ez a játék, akkora feeling harcolni az EDF ellen és rombolni. :D
  • oregon1987
    #200
    Tényleg GTA klón, de a jobbik fajtából, csak ne akadna rohadt épület bontásoknál! :D
  • Shep
    #199
    Hát ha nem jutsz tovább akkor bug, próbálj valami régebbi mentést visszatölteni
  • bon
    #198
    Lehet, hogy ez a küldetés nem jön be valamiért. Az biztos, hogy a főbázist 4 kissebb és egy nagy félgömb szerű épülettet leromboltam csak úgy egy küldetés felé menet. Lehet, hogy ez okozza a bugot, már ha ez bug.
  • Shep
    #197
    EOS-t tuti felszabadítottad? Lerombolták már a fő bázist, és megölték már a tábornokot?
  • bon
    #196
    Venni kell hozzá páncélt? Érdekes, a játék folyamán emlékszem egy páncélra, de az régen volt. Ahol vásárolni lehet ott nem látok páncélt, csak néhány fegyvert vagy fegyver frissítést.
  • Shep
    #195
    Hát ez érdekes, mert ha felszabadítod EOS-t is akkor a sugárzásos területre kell majd menni ott lesz a sárga jel, de előtte venni kell hozzá páncélt. Ha ezt nem látod, akkor vagy nem szabadítottad fel EOS-t vagy valami bug.
  • bon
    #194
    Itt a kért térkép:
  • bon
    #193
    Majd ha otthon leszek berakok, 15 missió van meg és 75 egyéb küldetés ír ha jól emlékszem. 5 terület van felszabadítva, most szeretnék menni a 6. területre.
  • Qwerty4
    #192
    Most már mindegy, letöröltem a játékot.
    Jó volt egy kicsit törni-zúzni, de nem sokáig köt le.Szóval erről ennyit, keresek egy izgalmasabb játékot. :)
  • Shep
    #191
    Tegyél be képet a térképről!
  • watto
    #190
    Az igen, akkor szerinted az én gépemen hogyan futna?:S
    Core2duo E8400
    2GB ram
    Gef9800GT

    Mert ez jóval szarabb a tiédnél, nem tom mi lesz, azért sztem 1 próbát megér :S
  • bon
    #189
    Mi van akkor ha nem ad be új küldetést? már Mindnt megcsináltam, az utosló helyszín elvan zárva még töllem, de nincs semmi feladatom?
  • Qwerty4
    #188
    Egye fene, már fent volt a PhysX. :(
  • Qwerty4
    #187
    Köszi, megpróbálom. :)
  • yenka
    #186
    Sikerült mentenem!
    Köszi a segítséget!
  • samsung123
    #185
    a 162. hozzászólásomra választ pls
  • gabo91
    #184
    Na megoldodott nálam a dolog.
    Ezt tedd fel!
    ageia physx
  • yenka
    #183
    Köszönöm a segítséget, megpróbálom.
  • Qwerty4
    #182
    Hát akkor talán next-et, OK-t kell vagy mit nyomni és az internetről letölt különböző fájlokat majd magától telepíti ezt a programot.
    De nekem Windows Live nélkül el sem indult a játék.Elvileg csak akkor indul.És akkor lehetne ilyen accountot (profilt) készíteni.
  • yenka
    #181
    Sajna még nincs offline windows live accountom. Letöltöttem és telepítés után ezt írta ki: "To use all of the features of Games for Windows - Live, you need to apply a hotfix for Windows XP."
    Fogalmam sincs, hogy ilyenkor mi a teendő.
    Tudsz segíteni?
  • Qwerty4
    #180
    Készítettél magadnak offline windows live accountot?
    Ha nem akkor készíts új játék indításánál.

    De ha megvan ez akkor éppen olyan helyen vagy ahol nem lehet menteni, mindenhol nem lehet, azt figyeltem meg.És asszem küldetés közben nem lehet menteni...
  • yenka
    #179
    Köszi a gyors választ, de a menüben megvan a Save Game és a Load Game, viszont halványabb a többinél és ha rá akarok nyomni, továbbugrik. Mi lehet a gond?
  • Qwerty4
    #178
    És a töltés nekem renben volt.Csak akkor tölt lassan, ha már előtte a menü akadozik.De akkor tényleg szörnyű. :(
  • Qwerty4
    #177
    Hát sajnos nagyon kellemetlen dolog ez.
    Nagyjából én is megtettem azt, mint te, de a helyzet nem javult.

    Csak annyi a különbség, hogy nekem játék közben teljesen rendben van, amikor a csaj ideadja a PDA-t akkor is, meg is csináltam egy küldetést.
    De félek, hogy a következő videónál ismét fagy, vagy ha belépek a menü akad be. :/

    Alaplap teljesen ugyanaz, tényleg elég hasonló a konfig.

    Amúgy lehet, hogy ezt is az ACE mega zavarja, mint a Monolith-gameket, fene tudja...mert ugye videóknál szarkodik.Azt is megpróbálom eltávolítani, majd hátha rendesen műxik.
  • gabo91
    #176
    Hali.

    Nekem is ez van. Akadozik a menüben, levettem mindent minimumra. Játszani lehet vele, viszont a töltéseknél iszonyatos. 5 percenként moccan meg valamit, lagol a hang kegyetlenül. Ott vagyok amikor a csaj odaadja a pda-t. megnyitja ott totál lefagy a játék.
    Konfigom hasonló Athlon 64 3800+,3*1 GB Kingston DDR2, K9N Neo V2 alaplap, inno 3d 7600gt VGA

    direkt x-et feltettem, dual cora optimizer, visual c++, xlive redist, nvidia drivert frissitettem.
    hangnál a hardvergyórsitást levettem
    van fent chase boost is
  • Qwerty4
    #175
    Esc/Save Game.
    Egyébként van automatikus mentés, de van olyan is hogy nem lehet menteni!!!
  • yenka
    #174
    Légyszi valaki segítsen, hogy lehet menteni.
  • Qwerty4
    #173
    Egyébként csak a menüben és a videók alatt fagyogat/akadozik.
    Játék közben teljesen OK.

    De miért csinálhatja?
  • Qwerty4
    #172
    Hello.
    Nálam már a menüben nagyon akadozik, szinte semmit nem lehet csinálni.
    Konfig:Athlon 64 4000+,2*1 GB Kingston DDR2, K9N Neo V2 alaplap, Galaxy 9600 GT VGA.
    Mi lehet a probléma?
  • tomasz18
    #171
    Sziasztok!látom többeknek van az a gondja hogy gyorsan mozognak az emberkék meg a kocsi is egyszercsak megtáltosodik,meg az emberkém hiperaktív lesz:D
    Nekem is C2D E-szériám van Win7 op..Lehet csinálni valamit a sebesség ugrásokkal?!
    előre is köszi
  • wedge31
    #170
    Mint az állat...