449
Volition, THQ
  • torma1
    #249
    Sziasztok!

    Felbontást hol lehet állítani? Mert nekem a beállításoknál nem engedi! Üres a mező! Sem a frissítést! Lcd tv játszom de eddig más játéknál nem volt ilyen! Valaki?

    Köszi
  • Shep
    #248
    Nem marad ott, szóval tök felesleges szenvedni vele.
  • bon
    #247
    A legjobban szerettem a robbbantós küdetéséeket, időnként gondolkodni se ártott a telejesítésük közben.
  • grebber
    #246
    Na már utolsó részen vagyok.Sajnos nem jutottam el a lépegetővel mert útközben akkora harc volt hogy szétszedték. :(

    bajsz: Nem csináltam különösen semmit.Mászkáltam azt egyszer csak mondták kéne segíteni mert megtámadták őket.Mentem segítettem és egyből beadott még 2 db sárga öklös küldetést és azokat megcsinálva már tovább is engedett.
  • bajsz
    #245
    hogy sikerült rábírni,hogy megnyissa a mapot?Vagy mindent megcsináltál?
  • bajsz
    #244
    megnyilt a másik map?
  • grebber
    #243
    Ha valami gépjárművet elviszünk a mentési ponthoz akkor ha pl meghalunk az ott lesz ugyanúgy??
    Mert van frankó atom lépegetőm elvinném ,de ha nem marad ott akkor hagyom mert végre megnyílt a másik terep és a térkép másik felébe kéne vele ellépegetnem és gyök2vel megy.
  • Shep
    #242
    A bónusz küldetések amiben bemutatják ,hogy is került a csaj az emberekhez, hát azok sem gyengék.
  • grebber
    #241
    Mitől lennének? Másodlagosakat nem csinálok!
  • balee4
    #240
    egy hete jött ki a Resi 5 PC-re:)
  • bon
    #239
    Jól láttom, hogy a robbangatós és túsz szabadítos, jármű leszállítós küldetések még nincsenek megcsinálva?
  • bon
    #238
    Én más mentését nem bírtam betölteni, hibásnak gonodlja a progi.
  • bajsz
    #237
    meglehet.
  • grebber
    #236
    Nforce-ra is be kéne irni ezt a "hibát" csak mivel nem nagyon tudok angolul nem igen értenék amit leírnák nekik :( Mert ott hátha találtak rá megoldást már ha volt valakinek ilyen gondja!
  • bajsz
    #235
    akkor egy mentés nem lenne nehéz berakni.Piszkosul megköszönném.
  • grebber
    #234
    Ha visszaolvasol kiderül már páran végigvitték!
  • bajsz
    #233
    sztm valami crack hibája lessz.Azé kezd fura lenni,senkinek se működik és mindenkinek máshol vagy azonos helyen szarik be.

    Az lenne jó ha valaki kitolta már egy-két mentéssel segíthetne.
    De asse biztos kitolta egyáltalán valaki.
  • grebber
    #232
    Nekem is hasonló a gondom mint BON-nak.
    Csak nekem nem az utolsónál hanem jóval visszább:

  • DarkSector
    #231
    gratulálok mindkettő esetben tévedsz.

    resi 5 már konzolra honapokkal ezelőtt kijött pécére 2-3 hete.

    a batman meg az egyik legszebb és legkeményebb játék a mostaniak közül...unreal motorosok között a legjobb.
  • lac111
    #230
    Akkor valószínűleg a játékba van a hiba... Sajnálom :(
  • lac111
    #229
    Azt elég nehéz, én is nekiestem, elsőre nem ment. Kell a NanoGun meg egy Rocket launcher. Érdemes a tetejét Rockettel, az alját pedig Nano Gunnal. Próbálkozni kell. Esetleg még a Remote Explosiveokat is berakhatod..
  • bgabor
    #228
    A badlands-i nagy hidat hogyan lehet lerombolni? Az orszlopok és a tartószerkezet is elpusztíthatatlan.
  • bon
    #227
    Nem emlékszem ilyen küldetésre, hogy lett volna utolsónak biztos nem.
  • lac111
    #226
    Jah, na visszaolvastam mi a gondod..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elvileg ugye az volt a legutolsó küldetésed, hogy egy nagyszabású inváziót terveztetek, amit aztán lefüleltek, és lebombázták a tábort, meghalt a Commander(vagyki), és utánna mondta a csaj, hogy ő is azokhoz a Marauderekhez tartozik, és az a küldetés, hogy le kéne menni a lenti Irradiated Zone-hoz. Előtte viszont venni kell egy új armort a sugárzás ellen. Utánna már nem halsz bele odalent. Sárga küldetésnek kéne megjelenni odalent. Lehet hogy csak a pajzs megvétele után írja ki...
  • lac111
    #225
    A zöld színűek lehet hogy elfogynak, de kék színűek sincsenek a térképen(lerombolandó épületek)? Nekem is volt ilyen, hogy be kellett rombolnom pár EDF cuccost, és utánna átengedett. Mennyi a Control level ott, ahol elakadtál?
  • Magnum PI
    #224
    Rájöttem hogy akkor akad be a játék amikor feldob valamit a HUD-ra. pl: sikeresen elpusztitottad az épületet. meg ilyenek. Eddig még nem találtam megoldást de igy játszhatatlan
  • bon
    #223
    Éppen most fejeztem be a Resident Evil 5-öt.
    Ebben a játékban meg továbbra is fenn áll az a problémám, hogy nem add több küldetést és elzárva marad az utolsó körzet. Már korábbi pálya betöltés se segít, egyszer csak elfogynak a küldetések és nem jönnek újak.
  • bgabor
    #222
    Tudtommal a resident evil 5 még nem jött ki. A batman meg... bizonyos életkor után az ember már nem játszik ilyen gyökérségekkel. Szóval igen, eddig ez a két jó játék volt idén. Nyilván lesznek még, de ugyebár a hülye kiadóvállalatok roppant egyedi módon mind novemberben adják ki a nagy címeket.
  • Magnum PI
    #221
    nálatok is szagatt harc közben vegyverváltásnál, nagobb robbanásnál? Nekem van hogy több 10sec-re is befagy. Ha nincs action akkor minden fasza :S (e8500, 4GB ram)
  • DarkSector
    #220
    jah batman resi 5 szoba se jöhetne ezekután...:D
  • ricsa008
    #219
    hű te hol élsz? :D
  • bgabor
    #218
    Kipróbáltam én is, és nagyon tetszik.

    Eddig ez a második említésre méltó minőségű játék idén a COJ:BIB után.
  • grebber
    #217
    Na ahogy haladok megtetszett a game jó küldetések vannak csak nagyon nehéz néha,főleg a főbázisoknál amikor egyedül vagyok sok sok ellenséggel szemben.
    Fizika az nagyon jó bár azért erős túlzás hogy azzal a baltaszerűséggel is ilyen nagy károkat lehet okozni!
  • balee4
    #216
    Jah na mind1 felraktam, tényleg gyorsulást nemigen láttam.xD
  • Maxtreme
    #215
    nem gyorsít, félreértesz. Épp az hogy lassít. :) Sok embernél valamiért (biztos olvastad)
    kb 30-40%al gyorsabb volt az egész gameplay mint kéne (értsd az emberek furán, gyorsan mozogtak, az autók kezelhetetlenek voltak stb)
    A saints row 2 totálisan ugyanezt művelte nálam (is) anno.
    Csináltam is 1 videt róla akkoriban
    (a hangot vedd le mert a kódoló progi elqrta:) )
    Remélem gtx260-al már nem lesznek akadások, mert nemsoká (elvileg) jön a HUNosítás hozzá. Akkor nekiesek még1x :D
  • balee4
    #214
    Na jó hír, bár eddig sem futott olyan vészesen szarul, de azért nem jön rosszul a sebességnövekedés.:)
  • IgH
    #213
    Nem tudja valaki lehet-e már itthon kapni a játékot gépre? Azt hiszem a 18-ai dátum volt feltüntve,de weblapokon még nem látom,bár az még nem jelenti feltétlen,hogy ne jött volna ki. Szóval hátha járt valaki a nap folyamán egy boltban..:)
  • Maxtreme
    #212
    Nv tulajdonosok figyelem :)
    Akinél előjött a speedup probléma (kb 30%-al gyorsabb a gameplay mint kéne) az tegye fel ezt a drivert.
    Nálam tökéletesen megoldotta a problémát.
  • bon
    #211
    Sztereóra kell állítani a Windows-ban a hangokat.
  • Shep
    #210
    Nincs igazi fő küldetés, mert hiába csinálod meg a sárga jeleseket, ha nincs felszabadítva a térség nem mehetsz tovább. Amúgy olyan 10-12 óra tuti van az egész.