449
Volition, THQ
  • grebber
    #289
    Éppen ez az nekem nincs ilyen hogy connect xbox live.Képet erről tudnál adni hogy néz ki vagy mi az a gomb??
    Mert kijelentkezni kitudok de azzal nem megyek semmire.
  • DarkSector
    #288
    jelentkezz be profilodba, mikor a játék menüjében vagy. majd HOME gomb, és mivel alapban offline vagy, nyomasd a Connect Xbox Live-ot vagy valami hasonló, és csatlakozás előtt fogja kérni a kulcsot.
    érdekes, hogy a kulcs akkor kell megadni, mikor live-ra lépsz a játékból...

    valszeg ezért nincs külön kliens, mint pl mikor xbox menüben kotorászol, és látod haverokat....
  • grebber
    #287
    Pontosan hogyan és hova?
  • DarkSector
    #286
    nem lehet soha tudni...:D
  • bajsz
    #285
    kulcsot? neki nem eredeti asszem:D
  • DarkSector
    #284
    jah.
    ird be kulcsot abba a profilba, amiben a mentésed van.
  • grebber
    #283
    Ha live-re fellépnénk akkor másik profillal lehetne csak az meg ugye elölről kezdés, el nem kezdeném elölről semmi pénzért!
  • bajsz
    #282
    sztm sem.
  • DarkSector
    #281
    jo azért nem fog összedőlni semmi...:D
  • DarkSector
    #280
    az tény hogy nem szó szerint spoiler és sokan el sem jutottak odáig, de ez nem zárja ki, hogy később patch vagy uj krekk-el vagy ha belépnek live-ra, akkorse jutnának továb...:D
  • Shep
    #279
    Mivel ezerrel pörög a topik ezért nagy a valószínűsége :)
  • Shep
    #278
    Hát mivel jó páran nem jutottak tovább és kérésre történt, szerintem nem fognak megkéselni miatta :) és ilyen értelemben nem is igazi spoiler :)
  • DarkSector
    #277
    jah értem meg sejtettem, de attól még hogy engem sem zavar, még spoiler, és lehet mások szolnak érte...
  • bajsz
    #276
    figyi én örülök,hogy elmodta,mivel valszeg nem jutok tovább.
    így max tudom milessz a vége.Ilyenhelyzetben amit utálok,ha nem tudom mi a vége.THX shep.
  • DarkSector
    #275
    nem rosszindulatból de tudod, hogy ez kimerítette a spoiler fogalmát? :D
  • DarkSector
    #274
    oks
  • Shep
    #273
    Hát a végén volt olyan ,hogy elpusztították a fő bázist és megölték a tábornokot, ezután menni kellett a sugárzásos területen keresztül a maruderekhez, azokkal szövetséget kötöttünk. Volt egy küldetés amiben a népnek kellett szólni ,hogy nem nyert az EDF és az ellenállás még él, ehhez egy rádióadónál kellett védekezni, míg a csaj sugárzott. Aztán kellett az űrben lévő hajó ágyúival lövöldözni (olyan volt, mint a COD-ban, mikor a bombázóról kellett akciózni) a végén fel kellett menni egy dög nagy tankkal a hegy tetejére, elintézni a helyi csapatok főparancsnokát és kinyitni a sugár, vagy mit tudom én milyen ágyú kilövő ajtaját, hogy annak segítségével szétlőjék a bolygó közelében lévő űrhajót, amin az a kopasz tag hőzöng, aki az introban is volt. Ez kb. még 1-2 óra játék, de lehet több is. És utána még ott lesz a bónusz küldetés ami szintén kb 1 óra, amiben az derül ki, hogy a csaj hogy is került az emberek közé, mert amúgy ő is maruder.
  • grebber
    #272
    Na nekem az volt ott az utolsó küldetés hogy el kellett mennem a megbeszélésre és kinyírni mindenkit.
    Ezután a végigjátszás azt írja van még 6 küldetés.
  • grebber
    #271
    Aki emlékszik leírhatná hogy a jobb felső utolsó mapon milyen fő küldik voltak.
    Mert tényleg lehet hogy csak 2-3 hiányzik akkor meg leszarom nem görcsölök.
  • Shep
    #270
    Csak hiszed, utána eszméletlen hangulatos főküldetések vannak.
  • bajsz
    #269
    nem azzal van a gond ,hogy xlive,vagy xfire használunk.Egyszerüen beakad a játék.Olyan mintha nem lett volna több feladat csinálva ezért fura.
    Mint mindenre erre is lessz orvosság.

    DARK : 6. terület után van gond onnal nem tudjuk tovább vinni.Annyira lennék kiváncsi mennyi van még ezután.mert ha mondjuk van még 5misszió akkor nincs értelme nyavajognm a továbbjátszásért.Végülis nem válltozik a játékmenet semmit:D
  • DarkSector
    #268
    jah iTWINS....aham
  • bon
    #267
    Red Faction Guerrilla *MULTI2* ITWINS 76x100 MB
  • DarkSector
    #266
    mien verza? mert alap az reloaded-es...
  • DarkSector
    #265
    értem...
    több gép több hibalehetőség...
  • Shep
    #264
    Nem engedem ki, épp ezt írtam. Az xfire-t meg azért írtam, mert lentebb valaki említett, hogy lehet az. Egyébként nekem jó, végigvittem rendesen, 2 verziót is próbáltam, mindkettő jó.
  • bon
    #263
    Én csak a crack-re gondolok, mert a progi az olasz, spanyol nyelvű. Remélem feltölti valaki csak a cracket.
  • DarkSector
    #262
    nem hinném hogy lenne eltérés, ha igen, akkoris elég a krekk, mert max az lehet más.
    amugymeg proba cseresznye...
  • DarkSector
    #261
    xfire nem szól bele.
    warez-t meg hogy engeded ki netre???
  • bon
    #260
    Most látom van egy újabb változat is a játékból és más csapat csinálta a törést.
  • Shep
    #259
    Én nem értem miért szar mindenkinek, nekem semmi gondom nem volt vele, a bónusz küldit is simán végigvittem, igaz én nem használok semmilyen xfire, meg egyéb szarokat, még a netre sem engedtem ki.
  • DarkSector
    #258
    igen eredeti majd jelzek mi van...de idő kell
    mert holnap reggel dolgozom
    lehet szombat este lesz csak eredmény
    amugy hány misszio van amit meg kéne csinálnom???
    mert még csak az elején vagyok
    :D
  • bajsz
    #257
    azé mondom ennyi volt.Majd egyszer lehet hétvégén 1 napot rááldozok,hogy nem használok xlive-ot.Nem menti l tudom ,de kitudja.Vagy még 1 megoldás aki végig vitte az inditó fájlt rakja fel valahova.

    nem tudok jobbat jó lenne végig vinni,de kiváncsi lennék az eredetiben is ilyen e.


    darkSector::::: eredetiben játszol vele?
  • grebber
    #256
    Na nekem is itt a vége :(
    Nincs főküldi,ellenség össze kék csillaga bázisa romokban.
    Ellenfél 0 mi meg 100-on vagyunk.Nem tudom mit kellene :(
  • DarkSector
    #255
    lol
    ez a 2. meccsem...csak teszteltem a multit.
    azt se tudom még hogy mi mire jo.
    :P
    örülök hogy beengedett mutizni...:P
  • werkfilm
    #254
    te ilyen profi játékos lehetsz
    melyik egyesületbe vagy szerződve?
  • DarkSector
    #253
    egy kis multiplayer móka...:D
    nagyon cool!
  • bajsz
    #252
    én ennél a résznél tartok minden kijácva.
    Ma nem leszek már ,de ha sikerül tovább jutnod akkor mond mjad el lécci hogyan csináltad.

    Azon a részen vagyok ahol most te,csak nem tok továbbjuti.
  • grebber
    #251
    Így néz ki most!

  • bajsz
    #250
    nekem egyszerüen nem lessz semmi.35 guerilla action kiír és ennyi. nem kapok semmit.Tudnál egy képet benyomni arról most milyen a térképed?