1948
  • batihu
    #1748
    Skint szeretnél vagy mod-ot? A skineknek így működniük kellene, nem lehet, hogy a tömörített fájlt, ha kitömörítetted, még egy mappával beljebb van a skin?
  • giorgio81
    #1747
    már azt is próbáltam, de semmi
    egyedül az STCC-hez a Merci skin megy eddig
  • batihu
    #1746
    A skineket ide kell másolni: C:\Documents and Settings\Te neved\Dokumentumok\SimBin\RACE 07\CustomSkins
  • giorgio81
    #1745
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Letöltöttem pár skint a nogripről, bemásoltam az e:\steam\steamapps\nevem\race 07\CustomSkins mappában, de nem jelenik meg egyik sem. Mi lehet a baj? Vagy máshova kell másolni?
  • simcompany
    #1744
    Seat Leon Eurocup - Ingyenes futam szerdán!
  • Batmanci
    #1743
    Paris

    Vagy így?
  • Batmanci
    #1742
    Íme a link:

    http://formula1.jatekok.hu/index.php?headlinesid=13356&lm=800

    Ismerem azokat a modokat, és ha ennek a francos pályának kellene valami plusz, akkor a készítő bele szokta írni, hogy ez+ez kell még hozzá.
    Persze az is lehet, hogy ezúttal elfelejtette, de elég valószínűtlen.
    Minden esetre, ha valaki zöld ágra vergődik vele, írja már ide, hogy mi a francot írjak át, vagy mi az ami még kell hozzá.
    Nagyon köszi.
    Laci.
  • Yeltzin
    #1741
    mondom, nekem kb tavaly tavasszal simán felment, de rögtön leszedtem a macskakő miatt
  • pointer4
    #1740
    Még te mondtad, hogy GTR2 map volt.
    Van mód, ami a GTR2 verdákat hozza át Race07alá.
    Lehet abban van textúra/hang, amit keres.
    De ha adsz egy linket a pályáról, megnézi más is.
  • Batmanci
    #1739
    "Urak!
    Van egy GP de Paris 2004 nevezetű, igen hangulatos pálya, amit a GTR2-ben meg is lovagoltam párszor, és nagy örömömre átírták Evora is.
    Igen ám, de a betöltésnél, a kezdés előtt dumppal kivág az asztalra.
    Már átnéztem minden fájlt, hogy hátha vlami el van írva, de sz istennek sem akar bemenni a pályára.
    Online telepítésem van, de láttam, hogy mennek online.
    Minden mással tökéletesen mükszik - értem ezalatt a modokat, pályákat -.
    Ha valakinek van némi infója, hogy mi a repedt fütty az oka, akkor lécci' írja meg.
    Köszi, Laci."

    Nem értem ezt a mondatot: "Lehet épp a GTR2 Race07 átiratához."
    Egyébként több helyről is leszedtem, mindenhol van hozzá rídmi, ami aszongya', hogy másold a megfelelő helyre gdata\locati, stb...
    A pálya GTR Evo-hoz van átírva, de nem megy.
    Átírtam a gdr-t, mert valami állatul össze lett barmolva, úgy bement, de nem láttam a kezelő felületet, tehát még mindig szar.
    Ha vlaki, aki jobban vágja, megnézné, és elárulná mi a gáz, azt megköszönném.
    Laci.
  • pointer4
    #1738
    Valószínű lehet, hogy esetleg valami módhoz kiegészítő. Lehet épp a GTR2 Race07 átiratához. Ahonnan leszedted, nincs megadva valami infó?
  • Batmanci
    #1737
    Ahhát'!
    De nekem kilép.
    Tudsz rá megoldást?
  • Yeltzin
    #1736
    ez nem az a pálya, ami macskaköves, és a FFB kormányok nyüszítve sírnak tőle? :) én egy ilyen párizsi pályát próbáltam, de viccnek vettem, és gyorsan letöröltem
  • Batmanci
    #1735
    Urak!
    Van egy GP de Paris 2004 nevezetű, igen hangulatos pálya, amit a GTR2-ben meg is lovagoltam párszor, és nagy örömömre átírták Evora is.
    Igen ám, de a betöltésnél, a kezdés előtt dumppal kivág az asztalra.
    Már átnéztem minden fájlt, hogy hátha vlami el van írva, de sz istennek sem akar bemenni a pályára.
    Online telepítésem van, de láttam, hogy mennek online.
    Minden mással tökéletesen mükszik - értem ezalatt a modokat, pályákat -.
    Ha valakinek van némi infója, hogy mi a repedt fütty az oka, akkor lécci' írja meg.
    Köszi, Laci.
  • Zsolt7411
    #1734
    köszi szépen összejött a dolog!:)
  • peetfire
    #1733
    Köszönöm szépen :)
  • pointer4
    #1732
    http://www.simcompany.hu/downloads/20100206_update_v3.zip
  • pointer4
    #1731
    Igen, logikusan a gamedata meg uidata mappa tartalma ugyan ezen nevű könyvtárokba kerüljön.
  • peetfire
    #1730
    Sziasztok!Emerico...én kipróbálnám a módot...de offline verzsön van fent,így nincs Steam mappa!Így csak rakjam simán a főkönyvtárba?Előre is köszi!
  • Zsolt7411
    #1729
    Sziasztok

    mond el légyszives mit kell a bajnokságra letölteni és honnan?Mert én nyomom a multit ezerrel de jó lenne egy bajnokságra bemenni.
  • simcompany
    #1728
    Jaj a fene mindeneteket, inkább jelentkeznétek a bajnokságra :)
  • Alexease
    #1727
    De ha mar "Magyar" datumoas van es Magyar korszam megjeloles, akkor lehetne a kozepe is magyarul (Cseh Koztarsasag, Brno):)))))
  • simcompany
    #1726
    Azért kijavítottam, mert jogos, én is harapni szoktam az élírásokra :)
  • simcompany
    #1725
    Attól függ milyen nyelven.. Írják így is úgy is.
  • Yeltzin
    #1724
    Chech az valójában Czech, és köztársaság, úgyhogy rövidítve Czech Rp.

    csak gondoltam, szólok, remélem, nem baj
  • simcompany
    #1723
    Na tehát, még lehet jelentkezni:


    Aki ki akarja próbálni előtte a modot:
    http://www.simcompany.hu/downloads/20100206_update_v3.zip
    Kicsomagolod egy mappába, majd a GameData és az UIData mappát bemásolod a Program Files\Steam\steamapps\*neved*\race 07\ könyvtáradba
  • Fokker
    #1722
    eddig egyedül a gran turismoban volt 6-800 autó. persze más kategória, kicsit árkádosabb irány.

    GT4 autók
  • simcompany
    #1721
    Jaj már. Csináltam egy videot a kocsi hangjáról, mozgásáról, nem érdekeltek az AI-k, meg semmi más.
  • szatocs
    #1720
    Nem értem, hogy miért gondolod, hogy nem vettem észre. Egy szóval sem írtam. Így elég érdekes amiket itt írsz. Azt sem mondtam, hogy sok, meg hogy ki tudja milyen istenjó csuda pilóta vagyok, csak te vered itt magad. Emericonak tettünk egy kisebb megjegyzést, részemről egyáltalán nem sértegetni akartam, miért tenném, keményen dolgozik minden modon. De szerintem senki sem azért írta. Az meg, hogy te ezt így értelmezted, így jártál.
  • Laceee
    #1719
    Húha, ez most soknak számít?, annyit kellet volna észre venni, hogy nincs olyan épelméjű ember aki 300méteres féktávot vesz + a kanyar kijárati íven/után fékez.
  • szatocs
    #1718
    Ja igen, a pontos az lett volna, hogy Evo-val ennyi.
  • Yeltzin
    #1717
    Másik oldalról meg ki az az elmeroggyant, aki komolyan azt hiszi, hogy 4-500 különböző autót kap egy játékban? No comment...
  • bardocz
    #1716
    Ha nem több
  • szatocs
    #1715
    A másik dolog meg az, hogy kb 1 éve játszok online...
  • Yeltzin
    #1714
    "Persze, mert ezek a hüje AI-k féktávjai kiszámíthatatlanok"

    Azért lássuk be, ha nagyon akarja az ember, ki tudja számítani. Nekem legalábbis szokott sikerülni...



    Ezt csak azért jegyzem meg, mert sokszor olvasom, hogy AI ellen nem érdemes gyakorolni, ami nagy butaság, mert igenis komoly edzés egy ilyen mezőnyben előrejutni kocc nélkül.
  • bardocz
    #1713
    Ilyen erővel minden beállítás lehetne külön autó:)
  • Fokker
    #1712
    jó kis marketingfogás. ha egy autótípusnak pl. 20 féle festése van, akkor az már 20 "változatnak" számít.
  • laci 700
    #1711
    "49 autó 12 osztályban, Több mint 500 változat!"
    Nálam ez van a dobozon.
  • gordon 24
    #1710
    400 autó skinekkel. Nem 400 autótípust ír!
  • Alexease
    #1709
    Hol van leirva, hogy 400 autotipus van benne?!:)