1948
  • olasz
    #1788
    Oks köszi a gyors választ, hamarosan kiderül!Reméljük menni fog!
  • Danecay
    #1787
    Ha valakit érdekel:MMG F1 2007 for GTR Evolution – Released
    Bár nálam az autók betöltése során kiugrik a játék asztalra mondván, hogy valami probléma van és generál egy dump file-t. Arra hogy lehetne rájönni, hogy mi is a gondja?
  • cselt
    #1786
    32 bitesen tutira megy, de gondolom a 64esen is elfut szépen :)
  • olasz
    #1785
    Sziasztok!Szeretném megvásárolni a játékot és egy olyan kérdésem lenne hogy Windows 7 Ultimate 64 bit-es operációs rendszerrel működik-e?Segítségeteket előre is köszönöm!Üdv.: Olasz
  • Zsolt7411
    #1784
    hali

    Nekem se mennek a gtr evo szerverek.
  • vindzsi
    #1783
    Helló
    Valaki nem tudná megmondani mi van a GTR szerverekkel?
    Nekem egy szerót sem hoz fel. Köszi a válaszokat előre is
  • gordon 24
    #1782
    Nem gond!


    Viszont szerettel várok mindenkit Március 16-tól a VSR HTCC 87 re. 1987-es moddal plusz a Volvo 240-el!

    10 forduló lesz 1 órás versenyekkel.

    Infok itt:
    VSR.hu
  • batihu
    #1781
    Sajnálom...Nem tudom mi lehet, nekem anno mcmoha segített a Volvo-nál ill. az F1Classic-on is olvasgattam.Talán ott még próbáld meg!
  • gordon 24
    #1780
    Sajna a 850 igy sem jó szerveren. Unknow osztályt ír.

    s40 ok, nálam ugyan ez volt. Nem tudom miért van ez.
  • gordon 24
    #1779
    Hmm:D

    Biztos jó helyre raktad? mondom elég sokan leszedték, nem panaszkodtak rá. Sőt nyomtuk szerveren is velük.. Ezt nem értem..

  • bardocz
    #1778
    Na nehogymán ne tudjak elindulni manuális kuplunggal, maxon forgatva a motort, kuplungot lassan felengedve:) Ez még soha nem volt probléma, más autóval 2-esből is kuplungot csúsztatva állok ki a boxba, ezzel meg mindegy, hogy mit csinálok, csak lefullad.
  • macleody
    #1777
    Nincs kikapcsolva az auto kuplung?
  • bardocz
    #1776
    Amint indulnék el a kocsival, lefullad. 1 centit nem tudok mozdulni vele.
  • bardocz
    #1775
    Értem, köszi. Steam most elkezdett nekem töredezettségmentesíteni Nem tudom ez jó-e nekem.
  • gordon 24
    #1774
    Persze csak azért csináltam így hogy ne legyen egyértelmű mi van benne.

    Szedd ki belőle, és oda tedd ahol a game van. Tehát a steam/steamapps/ neved/ race07/ gamedata/ teams
  • bardocz
    #1773
    Ezt az izé mappával együtt csomagoljam ki, vagy abból ki kell még szedni? Illetve a dokumentumok/simbin mappába kell ezt is ugye?
  • gordon 24
    #1772
    100% ra működik. Több emberke kipróbálta már közülünk. Sőt ugye a Szerveren eredeti Race-on van és simán tudnak csatizni vele:D

    Igaz ezek csak a ladák!
  • bardocz
    #1771
    Köszi, kipróbálom majd!
  • gordon 24
    #1770
    Köszi megpróbálom:D
  • gordon 24
    #1769
    Adom:D

    Ezt szedd le:
    izébizé:DD
  • bardocz
    #1768
    Persze, az rFactor, meg hétfőn lesz.
  • batihu
    #1767
    Remélem az ETCC79 utáni Classic versenyre jössz!? Most teszteltem az F1 1967-et és az 1975-öt! Mindkettő nagyon tetszik!Bár felőlem mehetne a GP79 is újból!
  • bardocz
    #1766
    Nem, mert igazából annyira nem érdekel, hogy letöltsem, meg belehekkerkedjem az evoba. Szóval ez így kimarad. Meg amúgy se tetszik annyira az evo, 12h-s versenyen is azért nem indultam utolsó futamokon. Inkább gyakorlok rF-re.
  • batihu
    #1765
    Biztosan ki lehetne venni valahogy...
  • batihu
    #1764
    Nem raktad föl a Race On-t?
  • bardocz
    #1763
    Márcsak egy különálló Lada kéne:D
  • batihu
    #1762
    Szia! Felraktam, remélem működik majd! Volvo
  • tombl100
    #1761
    HAli!
    az #1691 es hozzászólás videójából érdekelne egy két dolog. Van a bal oldalon egy pályarajz és a fordulatszám mérőben a leszabályozás piros vonallal van jelölve. Hol lehet ezt a két dolgot beszerezni az offline játékhoz? CSak ebben a modban van benne?
    Előre is köszi.
  • gordon 24
    #1760
    A többi volvót nem tudnád jól átrakni? Én beraktam már az s40 et és a s60 at is, de szerveren nem megy. Nem tudom miért sajna.
  • batihu
    #1759
    Itt megtalálsz mindent!A Volvo-t én is ez alapján konvertáltam! F1 Classic
  • batihu
    #1758
    Nekem megvan, nyugodtan kihagyhatod! Nem egy nagy szám és szerintem elég bug-os!
  • Encore
    #1757
    Természetesen a modról beszélek, nem az önálló játékról....
  • Encore
    #1756
    A BMW M3 challenge patch megvan valakinek? Guglival sem találom, a készítő (mojo66) weboldalán sincs fent, sem a nogripracingen.. pedig jól jönne, mert sok bugot javít...
  • Smici1985
    #1755
    Valaki elmagyarázná, hogy kell használni a WTCCed-et?
  • giorgio81
    #1754

    Valakinek megvan ez a cucc? Használható?

    LMS 2009 GT1 GT2 v1.1.0.1 for GTR evolution
  • pointer4
    #1753
    Ponnt most, a SEAT módban találkoztam olyannal, hogy nem a dokumentumokba kellett rakni a skineket. Hanem a módba.

    Talán onnan lehet felismerni, hogy a DDS-ek mellett nem ini file van, hanem egy .car kiterjesztésű file.
  • giorgio81
    #1752
    Köszi most jó
    Igazából azt nem tudom, eddig miért nem volt jó, pedig már minden costumskines mappába másoltam
  • batihu
    #1751
    Szerintem mennie kell online is! Nálam itt vannak, és mindegyik működik!
  • giorgio81
    #1750
    Nem lehet, hogy azért nem jó, mert amiket letöltöttem csak offline verzióhoz jók, nekem meg online verzió van fönt?
  • giorgio81
    #1749
    skint, modikkal meg pályákkal semmi bajom sincs
    mutatok egy példát, így vannak most a steames mappában, de a dokumentumok között is így vannak