1949
  • simcompany
    #1829


    Jelentkezés itt >>
  • Scamel
    #1828
    Köszi, ezen már túl vagyok. Amint gyanús lett hogy teljesen áll, megnéztem a legalapabb autóval a legtriviálisabb helyen is, ahonnan korábban már töltöttem le, és az sem jön be. A gépemen nem volt változás mióta nem megy, de azért a szokásos tűzfal dolgokat átnéztem. Attól még lehet hogy nálam van a hiba, csak jó lenne valami visszajelzés mástól is.
  • pointer4
    #1827
    Nekem akkor áll ott a letöltésnél, amikor nincs setup a mod/pálya kombóhoz.
    Ugyan most nem tudom kipróbálni, de esetleg nézd meg más autóval, más pályával.
  • Scamel
    #1826
    Sziasztok. Két napja feltűnt, hogy EVO alatt az online setup részleg nem elérhető nálam. Annyit ír, hogy "kapcsolódás", de nem tölt le semmit. Nálatok megy? Van valami info, hogy esetleg valami behalt?

    Anno a GTR2-ben is megszűntek az online setupok, a lobby szerver leállása miatt. Remélem itt nem fordul elő :P
  • attila46
    #1825
    Megoldottam!!!!kellet az 2.0.1.1 patch....,már fasza!!
  • pointer4
    #1824
    Nekem pl jobban fut mint XP alatt.
    Lehet valami drivert kellene frissítened?
  • attila46
    #1823
    Skacok...az evo ,miért akad win 7 alatt???
    mi okoza?van megoldás?
  • Solt
    #1822
    Tehát, ha a "vadnyugat" hülye, akkor neked is annak kell lenni? Fel nem fogom, hogy némelyikőtök milyen lelkülettel éli a mindennapjait...
  • Zozi6403
    #1821
    Online közösség az más,de a "vadnyugaton" mennek olyan időket vazeg,hogy az hihetetlen.szerinted az korrekt.NA SZiasztok,Amúgymeg ötévenként szoktam ide belépni,úgyhogy nem fogtok hiányozni.
  • arty
    #1820
    natakarodj...
  • Alexease
    #1819
    Kicsit necces a dolog, hogy mig korrekt online kozosseg utan erdeklodsz, kozben csalo progi utan kutatsz... Ezt NE eroltesd, mert meg a net-rol is ki fognak tiltani:D
  • bardocz
    #1818
    Nem, és ha csalsz, akkor el lesz törve a kezed
  • Zozi6403
    #1817
    Köszi !müködik.esetleg nem tudsz valami tuning lehetőséget?
    olvastam hogy vannak csalóprogik.csá!
  • bardocz
    #1816
    Steam>steamapps>teneved>játék mappája.
  • Zozi6403
    #1815
    Steam-ben nem találom a Game Data-t.
    szeretném berakni a (onlineRace07)játékba a 2009-es autókat.
    Köszi a segítség.
  • Zozi6403
    #1814
    Igen,erre gondoltam én is,egy online közösség neve,kódja.CsÁ!
  • pointer4
    #1813
    Nincs mit "benézni" (akármit is jelent ez falun), ezt lehetett kigobozni a értelmetlen fogalmazásból.
  • cselt
    #1812
    Itt vigyáznak rád Sőt ha nem figyelsz még Pointerrel is találkozhatsz a pályán :P
  • laci 700
    #1811
    hát ja... volt egy egész jó kis versenyem, de valaki véletlen "kicsit" benézte a féktávot és belém jött hátulról így véletlen én is meglöktem az előttem lévőt... a kocsi nem sérült nagyon, de az előttem lévő hátraesett néhány helyet ezért azt tartotta helyesnek ha kilök engem is... -.-

    #1810: Nem serial-t kért hanem egy olyan online közösség nevét és jelszavát (szerintem) ahol vigyáznak egymásra és nem löknek ki az első kanyarban! (Ezt kicsit benézted!)
  • pointer4
    #1810
    tessék
  • Zozi6403
    #1809
    CsÁ!Szeretnék csatlakozni,egy neten Race 07-tel játszó csoporthoz,ahhol vigyázunk egymásra,nem megyünk bele a másikba mint az állat.Ha valakik bevennének a csapatba azt nagyon megköszönném.Tehát egy kódot várnék ,a privátba.Hali!
  • LaszloLedzenyi
    #1808
    bugFactor
    egyébként tényleg GTR rulez
  • Dietrich
    #1807
    jaaa..

    hát akkor egyértelműen GTR2 a jobb..bugjaival együtt is.
  • laci 700
    #1806
    A töltsd le a GTR2 Demo-t és nézd meg milyen. Nekem megvan mind a 2 és mégis a GTR-el tolom gyakrabban. ;)
  • Fehercsoki
    #1805
    Értem köszi.
  • pointer4
    #1804
    Az EVO csak a nordschleife, meg pár autó. Az is Race07.
    De van mod, ami a gtr2 verdákat teszi bele race07be.
  • Fehercsoki
    #1803
    Nem úgy értem hogy a játékhoz:D A race07 megvan,hanem az evo mindkettőnél jobb?Mert ha igen akkor azokat nem szerzem be.
  • Dietrich
    #1802
    nem kellenek..hanem a Race 07 kell..
  • Fehercsoki
    #1801
    Ha a GTR evolution megvan,akkor szerintetek kell a GTR 1 és 2 vagy az Evo-ba minden benne van ami azokba is?
  • pointer4
    #1800
    Hozz létre egy sequential meg egy paddle elnevezésű config profilt, és akkor csak egy klikk kiválasztani. Bár a configba be kell így is lépned.
  • Encore
    #1799
    A race játékokban valahogy meg lehet oldani, hogy a fel és le váltásokhoz két-két gombot rendeljek hozzá? Mert ha pl túraautózóm akkor a dfgt váltóját használom, ha viszont formulaautóval megyek akkor a pillangóváltókat és nem valami kényelmes állandóan állítani a controlsban.....
  • Black Ghost
    #1798
    :)
  • White Falcon
    #1797
    de qrvájú lapos a zajja, wazze
  • White Falcon
    #1796
    thx
  • Black Ghost
    #1795
    Bemásol a kocsi alá és kikötöd a szervót. :D
  • White Falcon
    #1794
    Kormány érzékenységet hol lehet levenni?
  • gordon 24
    #1793
    Március 16 án rajtol a VSr 2 uj bajnoksága..

    Race07 kell hozzá (1400huf kb) nincs tagdíj, tehát bárki ingyen jöhet.

    A versenyek BMW MINI és WTCC 87 es moddal lesznek, 10 különböző helyszínen.


    Ha érdekel a dolog látogass el a VSr főoldalára:


    Mini&87


    És jelentkezz a forumokon!
  • Danecay
    #1792
    Ha valakit érdekel a dolog és nem tud vagy nem akar regisztrálni, akkor a következő link alól letölthető reg nélkül:

    MMG 2007 GTR Evolution
  • gordon 24
    #1791
    GCFexe asszem vagy valami ilyesmi a neve.
  • wright
    #1790
    Sziasztok!
    A játékban lévő hdc-file-okat hogyan v mivel lehet szerkeszteni?Sajna a simbin úgy gondolta ne nézzünk bele...