1948
  • bardocz
    #1868
    Amúgy a HTCC-be csak jelentkeztem volna, ha nem kéne semmi a gtr evo meg race07-en kívül, meg le is írtam miért nem vagyok hajlandó több ilyen autó+pálya lehúzásért fizetni.
  • gordon 24
    #1867
    Dietrich pontosan tudja miért írtam.. Nálunk is van rf-el liga és megy..

    De nem akartam kiírni azt amit Dietrich tud és érti miért írtam ezt..
  • bardocz
    #1866
    Te írtad, hogy rF ligák szűnnek meg, erre hoztam egy példát, hogy mennyire is szűnik meg.
  • gordon 24
    #1865
    Az ha jelentkezik 52 ember az a jele a megszűnésnek? Ezt most így nem vágom..

  • bardocz
    #1864
    Simco BTCC-ben meg elfogytak az autók már, pedig az rF. Pont ilyen jele van a megszűnésnek.
  • gordon 24
    #1863
    GTR Masters. VSr, HROC, és amikoről nem tudok..

    Nagyjából minden felsorolt liga 30-40 emberrel/ futam rendelkezik.

    VSr-ben amibe te is neveztél eddig 52 jelentkező van a most induló HTCC-re..

    Akkor?
  • bardocz
    #1862
    Aha, és hol?:D
    Teljesen egyetértek Dietrichel.
  • gordon 24
    #1861
    Szerintem hülyeséget felesleges beszélni. Az egy dolog hogy neked nem tetszik.

    Te ne játsz vele.. A nem csili vili rf-el szűnnek meg a ligák race-el és a szar simbin gamekkal virágoznak.. Érdekes szitu..
  • Dietrich
    #1860
    GTR2-t próbáld ki az még jó játék volt..minden más simbin játék csak rókabőr meg csilivili..
  • steweee
    #1859
    ok, köce. ez is jónak tűnik
  • Laceee
    #1858
    Ennek nincs második része, ha a GTR2-re gondolsz az egy másik sorozat.
  • steweee
    #1857
    a második része miből több vagy jobb ? mivel ez is csak nemrég jelent meg...
  • bardocz
    #1856
    Hülyevagy, nem is vettem, küldték
  • Yeltzin
    #1855
    kár volt olcsó kormányt venni
  • bardocz
    #1854
    Amikor kilépek a pályáról a boxba, akkor mi a halálért tekeri el a kormányt izomból az egyik irányba? Kurva jó, hogy ez fogja tönkrevágni kb.
  • Smici1985
    #1853
    Steam-es GTR Evo-m van. Ebbe szeretnék egy fizika javítást csinálni a BMW M3 E30-ashoz. Lehetséges bele rakni a játékba?
  • gordon 24
    #1852
    Sziasztok!

    Lenne egy kérésem azokhoz akik tudnak a játékhoz pályát konvertálni, illetve alakítgatni..

    Van egy angol pálya Rockingham, Ez egy elég szépen kivetelezett, nagyon jó kis mapp. Ami a gond vele, az, hogy 2 nyom van egy oval és egy régebbi vonal vezetés.

    Megnéztem (persze csak autóval a játékban.) az a nyom amely nekünk kellene, mindenhol megvan építve, illetve ki van jelölve. De gumibálákkal korlátokkal védve vannak ezek a nyomok.

    Azt persze, nem tudom, hogy szilárd-e (tehát hogy nem esne-e le az autó ha rá kerülne) de látványra megvan.

    Az lenne a kérdésem, hogy meg tudnátok-e nézni, hogy a pálya alkalmas-e ezeknek a lezárt részeknek a kinyitására.
    És használható lenne, az után az új nyomon?

    Ha a pálya átalakításra alkalmas, megbeszélnénk hogy melyek azok a nyomok, amiket ki kellene nyitni és használhatóvá tenni..


    Itt a pálya letöltési linkje, ha meg szeretnéd nézni:
    http://www.gphungary.hu/downloads/vsr/Simbinszekcio/Palyak/Brit%20Clio/Rockingham_v1_01%5b1%5d.7z

    Előre is köszi.
  • bardocz
    #1851
    Értem, sejtettem, hogy akkor újraindítjátok. Jó ez a mod, bár nagyon stabil, de tetszik, ahogy kanyarban pattog el a kocsi.
  • gordon 24
    #1850
    :D igen ezt lehet, de bajnoki előtt úgyis újra van mindig indítva. Hiszen nem is ez a jelszó lesz, majd azokra a futamokra! (majd azt priviben kapjátok)
  • bardocz
    #1849
    Így huncut módon át lehet rakni versenyre, aztán csak arra az időjárásra gyakorolni, ami ott lesz:D
  • gordon 24
    #1848
    Melyik szerverre? VSR -ére?


    Nem sajna egy balfasz ilyen szempontból a progi, ha a szert indítod és kisorsolja az esőt onnantól kezdve, amíg nem indítod jura a szervert esni fog:D Illetve egy elöre eldöntött időjárást használ. Tehát ha 20 percig esik és felszárad, akkor mindig ezt nyomja, addig amíg újra nem indítom.

    Ha ez van akkor szólj, és resizek..
  • bardocz
    #1847
    Utóbbi időben ötből ötször volt vizes a pálya, amikor neten csatlakoztam szerverre gyakorolni. Velem van a gond, vagy csak ilyen mázlista lennék mostanában?
  • Nightt
    #1846
    Koszi, megoldodott.
  • gordon 24
    #1845
    Clio Moddal bajnokságot indít a VSR szeptembertől!


    Ha van kedvetek cliozni gyertek! Ingyenes a részvétel! Race07 kell plusz a mód, és a pályák!


    Részletek és bővebb info:

    VSR Clio Cup
  • pointer4
    #1844
    Ha jól emlékszem nekem be kellett másolnom a steam.dll-t a race07.exe mellé. És úgy rábökni a race07.exe-re, amikor hasonló volt.
  • Nightt
    #1843
    Sziasztok.

    Az a problemam, h Win7-en nem akar elindulni az Evo. Pontosabban az offline resze siman megy, de amikor steam-bol akarom online inditani van par mp homokora, aztan semmi Elotte XP-n siman ment.

    Elore is koszi!
  • pointer4
    #1842
    Routereden.
  • antgecc
    #1841
    És ezeket a portokat hol és hogyan tudom beállítani? Ingame, host kreálásnál semmi ilyen nincs.
  • pointer4
    #1840
    Hát ne dedikált szervert indíts. Van sima multiplayernél is szerverindításra lehetőség.
  • antgecc
    #1839
    Tehát mindenképp 3 gép kell ahhoz, hogy ketten játszunk? Ejjj...

    HOgy lehet ezt ilyen hülyén megoldani, nem vágom...
  • pointer4
    #1838
    Másold be mellé a steam.exe mellőle a steam.dll-t. Ez ilyen fura bug :D
    Viszont ha te indítod a dedikált szervert, arról a gépről nem fogsz tudni connectelni 127.0.0.1-es ip-s trükkel.
  • antgecc
    #1837
    Köszönöm!

    Namármeg indítanám a dedicated servert, erre hibaüzenetet dob ki, hogy hiányzik a steam.dll

    Nagyszerű... Steamet újraraktam, ugyanúgy szar. Játékot kéne? Nemigazán van kedvem...
  • pointer4
    #1836
    Ezeket a portokat kell megnyitni, és máris megoldódik, szerver oldalon.
    TCP+UDP 48942 – 48957 and UDP 26900-26907
  • antgecc
    #1835
    Üdv!

    Haverral servert akartunk csinálni, hogy egymás ellen mehessünk, ahogy akarunk, de az a gond, hogy bármelyikőnk csinál servert, 2000-3000 és fölötte pingünk van rá. Valószínűleg emiatt fel sem enged egymáshoz.

    Általános probléma ez? Van erre valami megoldás?
  • simcompany
    #1834
    ide írd be, lesz érdeklődő:
    SIMCO forum
  • L OuiSe
    #1833
    Sziasztok
    Nagy Gtr2 fan vagyok , ígyhát megvettem a gtr-evolution gyémántot is.
    Nem jött igazán be.Picit árkád a gtr2-höz képest.(nekem)
    Eladnám ha valakit érdekel.
  • bardocz
    #1832
    Megtaláltam, jobbklikk, és eltűnik. Este jössz?
  • batihu
    #1831
    Este, ha hazaérek megmondom, de addigra úgyis rájössz, és tolni fogod a V8-at ezerrel!
  • bardocz
    #1830
    Beállított gombot hogyan tudok eltüntetni? Pl a motor indító ne legyen semmin, meg ilyenek.
  • simcompany
    #1829


    Jelentkezés itt >>