1949
  • Alexease
    #629
    Pedig, mintha a GTR2-es reflect mappon lett volna valami noise map is?! Foleg ha animalva is lenne, a tukrozodes meg fade-elve;D
  • bardocz
    #628
    Kb :D
  • Alexease
    #627
    Linoleum?:)))
  • lac coo
    #626
  • Willi Betz
    #625
    Teljesen mindegy hol teszem fel a kérdést. Itt vagy a Race topikban.
    Az új vonalvezetésű Hungaroringet (2003 vagy 2004) átkonvertálták már Race07-hez?
  • ronny666
    #624
    Itt a videó róla:
    http://www.youtube.com/watch?v=h_mknfyth0c

    (Most esett le, hogy csak az aszfalt tükröződését nem találod. Tényleg, az nem tükröződik.....sorry)
  • ronny666
    #623
    Hazaérek, este teszek be 1 képet, kb. 19.00-felé. Sok időm nem lesz, mert este futam lesz, Brno 07-en, 50%-os esővel...
  • Panther
    #622
    Betennél egy sreenshotot? Nálam minden maximumon van, 1680x1050, 16x anizotropikus filterezés, minden effekt bekapcsolva, szóval egy sreent légyszíves és akkor megkövetlek nyilvánosan.
  • ronny666
    #621
    Mert nálad van valami elállítva!

    Brno 07-en (is) tökéletes az eső megjelenítése, sőt, majdhogy a GTR2-t is veri!
  • Panther
    #620
    Sajnos én is láttam, beleolvastam. Csupán egy megjegyzés: az elmúlt két napban volt némi időm, sok free szerveren megfordultam, teszteltem az EVO-t. Nem mondanám, hogy nem éri mega poénzét, viszont sok a hiányosság például még a GTR2-höz képest is.

    Példa: Brno szerver, monszun van, zuhog az égi áldás, mondom ez jó lesz megnézni, hogyan viselkedik a kocsi esőben. Nagyjából meg is voltam vele elégedve, viszont, ami rögtön szemet szúrt, hogy lespórolták a tükröződő felületet. Magyarul húzom magam után a vízfüggönyt, húzzák a kerekek is, de az aszfalton semmi sem látszik (a semmit húzzák a kerekek), mintha száraz lenne, pusztán az esőcseppek utalnak arra, hogy itt bizony esik. Persze ez tűnhet akadékoskodásnak is, de ha már a GTR2-ben megcsinálták, miért ebből spórolták ki?
  • bardocz
    #619
    De,simset még megéri...
  • lac coo
    #618
    Hát, hajrá !

    De remélem az IRacing lesz akkora siker, hogy több cég is lát majd fantáziát benne, hiszen a PC mára már gyakorlatilag MMORG ( remélem jól írom ::))) platform lett, mást nem igen éri meg rá fejleszteni, úgyis szinte mindenki lopja a programokat ....
  • Alexease
    #617
    Csinaljak - elvileg - a sajat Lizard engine-juket, ami raadasul multi-platform lenne. Egyreszt nagyobb bevetel, masreszt ugy levedik, hogy meg screenshot-ot sem lehet majd belole kiszedni, nem hogy modokat portolni;DDDDDD
  • lac coo
    #616
    Akkor marad az első lehetőség :D
  • avcom
    #615
    fordított a helyzet :)

    nekik az a gondjuk, ami kikerül a játékaikból, nem pedig az, amit készítenek hozzájuk :)

    magyarul: nem tetszik, hogy SimBin cuccokkal rFactorban is tudsz játszani :) de egyébként most van egy topic az RSC-n, ahol a GTR Evo--->GTR2 konvertálás körül megy a cirkusz
  • lac coo
    #614
    Sok lehetőség nincs: az amit te is mondtál, ők is csinálják moddolhatóvá a játékukat, és akkor hozzájuk is kerülnek jó cuccok, mert gondolo mazért nem kis mértékben tart életben egy játékot a moddolás, akár hosszú évekig is...
    Vagy saját engine, és akkor nincs ilyen gondjuk ...
  • GPx8
    #613
    Szvsz. csináljanak egy saját szimet, amit nem könnyű portolni rFactor alá... :)
  • Alexease
    #612
    Elismerik a korrekt modolok munkajat, de meguntak hogy a cuccaikat azonnal portoljak mindenhova (valszeg rF, mivel a GTR2 is az "ovek":)). Pereskedni nem akarnak, valami otletet tamogatast varnak.
    Durvan tomoren es uszkve;D
  • lac coo
    #611
    Mi a lényege ? :)
  • Alexease
    #610
    Nem mai hir, de esetleg ha valaki nem latta:
    SimBin vs. modolas;)

    Kicsit beragtak, de legalabb keresik a megoldast;) Ha jol lattam mashol, talan a GTR:E modolasat "tamogatnak", amibe ket nagyobb csapat is benne lenne (MMG, GSMF).
  • Halálmadár
    #609
    blory THX
  • blory
    #608
    NoGrip-en fent levo race07 palyak mind mukodnek az Evolution alat is. Van vagy 65 db.
  • Halálmadár
    #607
    hy!
    honnan tudnék a gtr evolutionhoz pályákat vagy kiegészítőket letölteni?
    ha valaki tud akkor dombja már fel a linket.
    köszi
  • Attila889
    #606
    Ati 9600 Xt-vel sztetek hogy menne a gamma? :)
  • Alexease
    #605
  • pointer4
    #604
    steam....
  • Alexease
    #603
    Patch 1.1.1.14
  • blory
    #602
    Mukodnek vele a race07 palyak is, s abbol meg van egy jo par.
  • atenza
    #601
    Kb mennyi szerver van? Race07-ből látom párnál kiírva h gtrevo...
    Gondolom ilyenkor megugrik a létszám mindenhol, mert mostanában már csak estefelé telt meg pár szerver...
  • Panther
    #600
    A Crowne Plaza Racewayt külön free add-on-ként kell telepíteni.
  • MaSzKa
    #599
    vannak már hozzá pályák 2db :P
  • Alexease
    #598
    Eszrevettem:) Valamiert belassult a net-em, nem tudtam miert, es akkor lattam, hogy a Steam tolti a cuccost:))
  • Panther
    #597
    Letölthető, már le is jött. Lehet szerverre menni vele, csak ne legyen tele idiótákkal....
  • Panther
    #596
    Na jó, most olvastam utána, senki sem tud semmit.

    Itt kell nézelődni:

    Hivatalos Race07 fórum
  • Panther
    #595
    Most vettem még éppen a GTR Evo-t a Race07-hez steamen, erre "not yet available".

    Mi ez kérem, nem ma van a töltés első napja? Bár ha az időeltolódást veszem alapul még lehet a mai napon....
  • pointer4
    #594
    Reggel még nem jött, már elindult a letöltés steamen ?
  • Amcir
    #593
    minek hud az nincs a valódiban
  • ChuckyHUN
    #592
    MÉG MÉG MÉG:P
  • samsung123
    #591
    ahh de szar ember vagyok hogy elirtam egy betűt, amugy akik nem ismerik ezt az efektet azok kedvéért irtam homáylosításnak:)
  • exoterm
    #590
    ember..... az nem "depth on filed" hanem depth of field XD lol
    és nem homályosítás hanem mélység-élesség.....
    wiki