1949
  • Knife
    #949
    Sziasztok!
    Sajnos nem találtam rá neten megoldást, de lehet csak rosszul kerestem, hogy miért csak 1 magot használ az EVO. Feladatkezelőben ellenőriztem, aszerint mindkét magot kéne használnia, mégis csak az egyik mag pörög 80-90% körül, a másik 10% alatt. E8400 @3.00GHz
    Tud esetleg valaki segíteni?
    Előre is köszi!
  • neilszab
    #948
    .Sziasztok!

    Tudom, hogy ez nem a GTL topid, de beírom ide is, hátha akad itt vki aki szereti, vagy esetleg a HistoricX modot..

    December 25.-én hivatalosan is megkezdődött az ingyenes és nyílt GT Legends Funrace és Hotlap verseny!
    A versenyt a Hungarian GTL Masters bajnokság csapata szervezi a GTR-Master.hu keretein belül.

    A verseny Január 8.-áig tart (csütörtök), a verseny végét egy nagyobb szabású FunRace estel ünnepeljük. (de funrace-ek közben is lesznek majd)
    Pálya: Donington Park GP
    Autók:
    TC - 65: Ford Mustang egy kis drift bemutató
    GTC - 65: Ferrari 275 GTB/C
    GTC - 76: Porsche 911

    A Hotlap verseny újonc győztesei (kategóriánként) kis ajándékkal csatlakozhatnak a bajnokságunkba, de mindenki más is szeretettel várunk utána! ...meg közben is!

    Részletek és pontos kiírás itt:
    GTR-Master fórum

    kedvcsinálónak az egyik legutóbbi futamunk (Vágatlan, nem szerkesztett videó, mert annyi minden történt...)
    Watkins Glen - HGTLM4

    A Hungarian GTL Masters csapata
  • Skyline
    #947
    Öhm valaki nemtud linket dobni olyan oldalra ahonnan ehhez normális utcai autókat lehet lekapni?:)
    Kissé ráuntam a versenyautózásra és nürnburgringes utcaiautócsapatás nyomatnék:DDD
  • bardocz
    #946
    Ott a Simco féle GP2-es mod,az eléggé élethű.
  • Encore
    #945
    Több is van, amire érzésből azt mondanám, hogy élethű: Kezdve a BMW Sauber (mindegy hogy 2006-07 vagy 08) ez elég élethűnek tűnik, de a CTDP 2006 is tetszik. Vagy a VSR MMG mod is jónak tűnik. De az ilyen korcsolyaszimulátorok (CTDP 2005 Evo alá) szerintem távolabb vannak a jótól. Amúgy érdekes, mert elviekben (technikailag) egy GP2-es autó elég közel áll egy F1-eshez, ha jól tudom körönként pár másodperc a difi, akkor ezek szerint a GP 2 modok sem túl élethűek. Mert ha lenne egy "élethű" (most már ezt a szót idézőjelbe teszem) GP2 mod, akkor abból lehetne kreálni egy "élethű" F1es kocsit is nem?
  • Alexease
    #944
    Olyan hogy legjobb, legelethubb nincs;) Mindegyik mas. teny hogy engine-ben az LFS, iRacing (ebben nincs F1) a legjobb, a netKar erosen probalkozik, a VGP meg olyan amilyen;) Az ISI engine (rfactor, GTR es tarsai) eleve maceras, raadasul ami hivatalos F1-nek mondhato, az az ISI BMW Sauber F1 (de lehet hogy az is inkabb csak kulsoleg:P). A tobbi "csak" MOD, ami nem rossz, de hat olyan emberek keszitik, akik sosem ultek versenyautoban, foleg nem formulaban (F1-ben meg nem is fognak:DDDD). Igy marad a TV-ben lattottakhoz valo beallitas, a koridokhoz igazitas;)

    Eleve, ha olyan tokeletes lenne a szimulacio, a legtobben el sem tdnanak indulni az autoval, nem hogy korbemenni, versenyezni vele stb.:)))))))

    Most az rF a legfrissebb engine-ben (1.255F), reszletesebb az FFB es hasznalhato plugin is (RealFFB). Probald vegig a MOD-okat, es amelyik tetszik, nem tunik irrealisnak, hasznald azt:)
  • Encore
    #943
    "Mivel mindketto "tavol" all az igazitol"
    Ez a bajom nekem is, hogy jó lenne valami összesítés vagy szavazás vagy nem tudom arról, hogy melyik mod, játék, kiegészítő a legélethűbb. Mármint az F1es játékok közül. Mivel senki sem ült még ilyen autóban nyílván teljesen valós egyik mod sem lehet, de melyik állhat a legközelebb hozzá? Oké, hogy ki szerint melyik, sokan mondják, hogy az LFS-es BMW Sauber van aki szerint a CTDP 2006, F1RFt stb... de ezek között olyan nagy eltérések vannak, hogy az ember nem tudja kinek higyjen.
    Példának okáért itt van az Evo alá a CTDP 2005 hiába állítottam be a kocsit úgy ahogy rFactor alatt (de más beállításokkal is próbálkoztam) az rfactoroshoz képest egy korcsolya szimulátor, azért az ekkora különbségek már igen szembetűnők. Nyilván mindegyik mod van amiben jobb mint a másik például gondolom az LFS gumiban jobb mint a többi, a másik meg másban jobb, de mikor az ember akkora különbségekkel szembesül mint a fentebb említett Evo példa, akkor nem tud dönteni, hogy melyik.
  • Alexease
    #942
    Valszeg azert, mert "regebbi" az engine (GTR:E) es a keszitonek mashogy sikerult beallitania;) Megszokas kerdese. Mivel mindketto "tavol" all az igazitol, igy csak szokas kerdese, hogy kinek melyik tetszik;)
  • Encore
    #941
    Most már "hivatalosan" is van CTDP 2005 Evo alá, eddig ugye csak a Race07 konverziót lehetett használni, de már van hozzá valami fix, amivel jobb Evo alatt is és külön menüje van, nem a formula BMW alatt van. Viszont a fizikája érdekes, minden segítség kilőve és nagyon csúszkálós a kocsi (setuppolva), egyáltalán nem olyan mint az rFactoros CTDP 2005. Ez mitől lehet? Próbálta valaki az Evo-s CTDP-t? Vélemény?
  • Tannana
    #940
    köszi, eddig én is eljutottam, de az autók vagy a pályák adatait nem találom, sem a Seat-ét, sem a Bmw-ét. :(
  • emericovsr
    #939
    steam-ről telepítetted? valószínüleg ott lesz programfiles/steam/steamaps
  • Tannana
    #938
    Bocsi, ha hülye kérdés, de a demo verziónak nincs könyvtára? én sehol sem találtam meg :( pedig rá is kerestem, de semmi.
    kérlek segítsetek ebben, köszönöm
  • emericovsr
    #937
    aki szívesen részt venne a SiMCO tesztbajnokságán, amely ingyenes lesz, és csütörtöki napokon lesz 4 hétig, az jelezze a forumunkban!

    www.simcompany.net
  • Encore
    #936
    Azt nem tudja valaki, hogy a WTCC Extreme-nek van valami valóság alapja? Vagy csak "mi lenne ha" elképzelés szülte?
  • stingray
    #935
    Hai!
    Azt szeretném kérdezni hogy miért nincs hangja az stcc-s autóknak,miután bemásoltam a nagyjából mindent a race 07 be ,az evo mellé. Az addons-ba is meg a gamedata-be is.A Gtr2 és az ngt az müködik.
    ...(gamedata/sounds+/teams)
  • pointer4
    #934
  • Encore
    #933
    Arhhh..... Ez van akkor ha sohasem nézem végig az options menüt. :D
    Köszi.
  • pointer4
    #932
    Installáld fel a játékot és nézz be 1x az options menübe.
  • Encore
    #931
    Amúgy a belső nézettel vannak megint gondjaim. Valaki írta régebben hogy az egérrel lehet állítani hogy hol helyezkedjek el a kocsiban, de én egérrel (meg a CTRL-al) csak annyit tudok állítani, hogy előrébb vagy hátérbb helyezkedjek el, pedig nekem igazából a magassággal van gondom. Szeretném kicsit feljebb tolni a belsőnézetes kamerát. a .plr fájl átírása csak ideiglenes megoldás, mert működik, de ha kilépek majd újra belépek már visszaáll az alapbeállításra. Egyszerűen vissza írja a seat adjusmnet beállításaimat, és ezen az sem segít ha írásvédetté teszem a fájlt. Valami ötlet?
  • Encore
    #930
    Van Evo vagy Race07 alá valami modern DTM mod? Mert rfactor meg GTR2 alá van, azokat megtaláltam, de 07 vagy Evohoz kéne.
  • pointer4
    #929
    Hátőőőő lehet olyan pro vagy, hogy fel se tűnik hogy nem működik, a lábad automatán reagál :D
  • lac coo
    #928
    Ezeket már bemásolgattam, de nem változik semmi :(
  • pointer4
    #927
    Jaa, én azt hittem a kuplungal játszik. Tudtommal eddig sosem használtam, de akkor majd odafigyelek énis :D
    Le az autoblippel :P :D

    Auto Clutch="0"
    Auto Lift="0"
    Auto Blip="0"
  • lac coo
    #926
    Váltásnál magától elveszi a gázt ( ez még nem olyan zavaró), illetve a blip magától ad egy gázfröccsöt visszaváltásnál( ez már nagyon zavar engem ...) .
  • pointer4
    #925
    F1 nél ???
    Na akkor magyarázd el, mintha semmihez se értenék, hogy az mire jó akkor. Meg mien lift ?
  • lac coo
    #924
    Három, de ez nem ide tartozik ! :DDDDDDDD
    F1-nél jó az auto blip és lift de ilyen kocsiknál nagyon nem kéne .
  • pointer4
    #923
    Hát hány lábad van neked? :D
  • Encore
    #922
    A Race07 modok is mennek Evo-val. Megoldható hogy külön legyen egy Race07ed meg Evo-d, de sok értelme nincs. Kell akkor a teljes race07 meg az Evo (önálló vagy egybeépített a race07-el). És az egyiket máshová telepíted. Szerintem így menne.
  • lac coo
    #921
    Ne nyomogasson semmit helyettem a számítógép ! :DDDD
  • Amcir
    #920
    ja kérdés ha megveszem a teljest(race 07 együtt lehet fönt külön az eredti race 07-em és külön a gtr-es verzió?
  • Amcir
    #919
    Bocsi az ilyen hülye kérdésekért de ugyea race 07 modok is futnak gtr-evolutionon?
  • pointer4
    #918
    De mér zavar az téged annyira ?
  • lac coo
    #917
    Szerintem sehogy, átírkálás sem segít, ez így nagyon gagyi ... :(((
  • pointer4
    #916
    Ühüm, amúgy csak offline.

    Amcir: igen, minden a race07-be megy.
  • TaRka0107
    #915
    Szevasztok!! Annyit akarok h eredeti játék szükséges az online játékhoz?:D
    Válaszotokat előre is köszi
  • Amcir
    #914
    ja és ugye a Race 07 mappába kell telepítenem a kiegészítőlemezt?
  • Amcir
    #913
    HY hogy tudok modot tenni a kiegészítő lemezes verzióra? Mert a bemásolással kifagy!
  • lac coo
    #912
    Auto blipet hogy tudnám kikapcsolni ???
  • Cowek
    #911
    Tüzfalad ellenőrizd... próbaként kapcsold ki, ha működik akkor tedd kivétel listára a programot.
  • nono55
    #910
    Sziasztok!

    Segítségeteket kérném a következő problémában. Eredeti a játék és van egy olyan lehetőség, hogy a setupok betöltésénél le lehet szedni online setupokat. Ez korábban működött is, simán lerántottam pár setupot, majd idővel upgradeltem az ikszpét pistára és azóta nem tudok setupot letölteni, nem is keresi a fájlokat a világhálón. Ezután érdeklődnék, hogy mi a teendőm, hogy elérjem ezeket a setupokat. Esetleg a vista beéllításoknál kell valamit engedélyeznem vagy letiltanom? (tűzfal, defender...)

    Segítségeteket előre is köszi! :D

    Üdv.