1949
  • GPx8
    #989
    Van hozzá valami javítás (patch)?
  • BladeW
    #988
    Szidtak is emiatt a modderek a jatekot. Ha tesztelni akarod a mododat, sokszor kell elinditani a jatekot, szetdaralja a vinyodat.
  • Gio
    #987
    Termeszetesen online-ra. Egy dologra felhivnam a figyelmed. Minnel tobb palyat, autofestest, modot raksz fel, annal tobb ido mire betolti a jatekot. Amikor be akarsz lepni a szerverre, es mutatja a kivalaszthato autokat az is kicsit tovabb tart. Bar lehet a te gepeddel ezzel nem lesz gond:)
  • giorgio81
    #986
    Köszi, már csak egy kérdésem maradt: "ha modokat akarok rátenni, akkor az online vagy offline telepített verzióra érdemes rátenni? Ezt kérdezem annak függvényében hogy majd online is szeretnék majd vele játszani"
  • Gio
    #985
    A readme-be lesz szoktak irni mindent, de altaban Gamedata es Uidata-ba kerulnek a modok, palyak.
    Ligakat pedig szinte folyamatosan vannak, magyar es kulfoldi is.
    Magyarok: www.gtr-masters.hu , www.vsr.hu
    Kulfoldi: www.racedepartment.com , www.syncro-racing.com es termeszetesen a www.v-wtcc.com de biztos vagyok benne, hogy vannak meg nemet ligak is.
  • arty
    #984
    többit passzolom :)
  • giorgio81
    #983
    Köszi, többi kérdésemre tudsz válaszolni?
  • arty
    #982
    minden modnak van installerje vagy readme.txt leirja, hogyan kell!
  • giorgio81
    #981
    Sziasztok!
    Pár napja vetten meg a GTR Evo-t (Race07-el együtt), de eddig még nem volt időm feltelepíteni, pontosabban játszani vele. Amúgy "nem hivatalos verzióval" már játszottam, elég baráti áron volt ezért megvettem.
    Nah a lényeg: ha modokat akarok rátenni, akkor az online vagy offline telepített verzióra érdemes rátenni? Ezt kérdezem annak függvényében hogy majd online is szeretnék majd vele játszani?
    A modokat hova kell tenni? én semmi instrukciót nem láttam azokon az oldalakon, ahol láttam.
    Race07/GTR Evohoz vannak bajnokságok/ligák? mert én csak GTR2-re, meg rFactorra láttam igazán.
    Válaszokat előre is köszönöm
  • cselt
    #980
    Megoldás: kevesebb aggodalom és egy jó kormány vásárlása
  • Alexease
    #979
    Ha jol emlekszem, O az, aki sokat "aggodott", de amugy meg Tescos Joystickkel tolja:) Vagyis...:P
  • cselt
    #978
    Ha ennyire tetszik a két játék, akkor gyere a SIMCO-ba versenyezni. Indul Evoval is bajnokság, csak még várunk, hogy egy kicsit többen legyünk.
  • tszd
    #977
    Na végre! Épp ez volt a célom, hogy legyen pár újabb hozzászólás. :) Nekem a GTR Evolution és az rFactor is nagyon tetszik. Az előbbi már csak azért is, mert MOD-ok nélkül is rengeteg autó és pálya érhető el benne szép (az rFactorénál szebb) grafikával és jó fizikával. Az rFactor pedig épp a moddolhatósága miatt emelkedik ki és szerintem az autószimulátorok eddigi legjobb fizikájával - és persze nem is csúnya... :)
  • Dietrich
    #976
    ugyanez áll forditva is több mint 2 év simbin után jól jön az ISI is :)
  • cselt
    #975
    Azért ezt nem mondanám. Vannak dolgok, amikben az rFactor jobb, de van amiben az Evo jobb mint az rF. Nekem több év rFactorozás után kifejezett felüdülés volt egy kicsit más játékkal játszani. Nagyon jó autók vannak benne, jó fizikával. Már modok is jelennek meg hozzá, amik még színesebbé teszik a játékot.
  • Hecker007
    #974
    azért az rFactorhoz képest ez egy elég árkád játék
  • LaszloLedzenyi
    #973
  • pointer4
    #972
    Én néha a szimulátor jelzőbe is kételkedek. Valszeg azért nem pörög, mert csak egy piciny szeletet ragad ki az rFactorból autók meg pályák terén :D
    Látnád azt a topicot, napokig tudnak veszekedni az auto kormányszög elfordulásán.
  • Alexease
    #971
    1. Mert nem minden idok legjobb szimulatora.:P
    2. Ha valaki hasznalja, akkor autozik vele, es nem a topicba irkal:)
  • tszd
    #970
    Gyerekek, ez minden idők egyik legjobb szimulátora. Miért nem pörög a fórum???
  • Alexease
    #969
    GTR Evolution - Patch 1.2.0.1 Released
  • laci 700
    #968
    hát összehasonlítva a kettőt az rFactor nekem is jobban bejön.
  • pointer4
    #967
    Nekem 1.1.1.20-at ír a játlkon belül. De szerintem ez a gyári állapota.
  • High end PC #966
    Szevasztok!
    Melyik a legújabb patch a játékhoz?
  • Hecker007
    #965
    letöltöttem és kipróbáltam mind a kettőt, az rF-hez leszedtem egy-két modot is, és nekem az rF valahogy jobban bejött, valahogy valóságosabbnak éreztem,
    amúgy leginkább online szeretnék játszani, már megszoktam hogy emberekkel játszok(cod-ok,LFS), modolás nem riaszt, szeretem piszkálni a játékokat:D
    asszem maradok az rF-nél, ahogy láttam van hozzá WTCC mod is meg GT is, F1 nekem lehet hogy még túl gyors lenne :S:D

    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget
  • Alexease
    #964
    Nehez donteni, tobb szempont is van.
    Az rF valamivel jobb fizikaban, FFB-ben, kismillio kiegeszites (palyak, autok), bar "erteni" kell hozza, tudni keresni, hasznalni. Az AIW is jobb az rF-ben, de ez nagyreszt a palyatol fugg. A SimBin-nel (GTR/RACE/Evo) evekota 1-2 tucat palyat dogonyoznek, volt idejuk beallitgatni, tesztelni. Az rF-hez tobbszaz palya van, csak egy reszeben van jol megcsinalva az AIW. De azert lehet talalni normalisan mukodo verziokat.

    Az Evo kotottebb fizikaban, FFB-ben, de ossszeszedettebb, kidolgozottab, "kulon jatek" kategoria, foleg annak, aki csak indit es jatszik, keresgeles, masolgatas, piszkalas nelkul. Ezala is vannak modok, de messze elmaradnak az rF modoktol, elegge osszecsapottak, foleg fizikaban, kezelesben, inakbb csak van...

    Az rFa ala keszult HistorX mod (GTL) nagyon jo lett, honapokig keszult. Az Evo ala is megjelent valami hasonlo, csak kicsit mas minosegben. Pl. X autoval, allok szemben a falnal, 1-esben, alapjarat gaz nelkul es 50 km/h-val porognek a kerekek, ugy hogy a feket is felig nyomom kozben;)
  • Encore
    #963
    EVO-ban van F3000, ami hála a sebességérzetnek talán tudja pótolni az F1-et, de van pár F1 mod konvert rfactorból EVO alá.
  • BladeW
    #962
    Szvsz az Evo igyis ugyis jobb valasztas ;) Bár F1 fanok egyelore nincsenek kielegitve (mondjuk engem speciel pont nem erdekel turaautozni jobban szeretek), de lesz majd F1 is.
  • Encore
    #961
    Attól is függ, hogy online vagy inkább offline játszol többet, mert ha offline akkor az EVO jobb választás, mert sokkal jobb benne az AI, míg az rFactorban nagyon gyenge.
  • Alexease
    #960
    A GT Pro kategoriat (Apollo, Aston, Audi, Corvette C5R, Corvette C6R, Ferrari 575, Koennigsegg, Lister Storm, Saleen S7R, Viper) mar attettek, bar csak gyors konvert:)
  • Dietrich
    #959
    na meg csak idő kérdése mikorra lesz az evo is átkonvertálva rf-re :)
  • Hecker007
    #958
    köszi a választ én is az rFactor felé hajlok inkább :)
  • lac coo
    #957
    Mindekettő jó, de talán ha csak egyik menne az legyen az rFactor !
    Millió mod és pálya van hozzá ...(rFactor Central)
  • Hecker007
    #956
    Hali!
    Ezt a simet érdemesebb megvenni vagy az rFactort?
    mert igazából nem tudok választani közülük, de sajna most csak az egyikre van pénzem :S
  • emericovsr
    #955
    ma a 3. forduló
  • Attila889
    #954
    szerintem ez angyon jó játék :D
    Én nem bírom abbahagyni,bár az STCC is nagyon tetszik,csak nekem külön van meg sajnos :( :(
    Amúgy szerintem eredetiben 5 590-et megér :)
  • macleody
    #953
    CPU-control
  • emericovsr
    #952

    SiMCO GTR-Evolution
    Ingyenes Tesztbajnokság
    2. forduló - Estoril - 2009.01.08. Csütörtök
    29 kör

    Kvalifikációs rendszer: Verseny elötti időmérés

    Lebonyolítás:
    20.00 - 20.30 - Időmérés
    20.30 - 20.40 - Bemelegítés
    20.40 - 21.40 - max 60 perc, pit nem kötelező

    Új pilótáknak jelentkezés
  • Alexease
    #951
    BUEK!!!
  • lac coo
    #950
    BUÉK !!!