1949
  • Yeltzin
    #1029
    Tuti jó. A "/Customskins/template.txt" automatikusan frissül minden addonnal, ebben találod meg a szükséges adatokat.
  • atenza
    #1028
    Köszönöm! Minjárt kipróbálom remélem jó :)
  • Yeltzin
    #1027
    [ Audi R8 GT ]
    body=
    windows_ext=
    windows_int=
    driver=
    ext_driver=
    helmet=
    wheelcolor=






    GTR EVO autóknál nem "windows" és "interiorwindow" van, hanem a fent szereplő elnevezések.
  • atenza
    #1026
    Valaki meg tudná adni az audi r8 gt adatait? A C:\Documents and Settings\felhasználónév\Dokumentumok\SimBin\GTR Evolution\CustomSkins mappában a Template.txt fileban le van írva, az kellene nekem a saját skinem milyen paraméterek alatt tudom berakni.
    A body-t azaz a kasztnit sikerült is beraknom, de az ablakoknál hibát ír ki a játék és nem azt rakja be amit festettem:
    Invalid parameter 'windows' for car [Audi R8 GT]
    Invalid parameter 'interiorwindow' for car [Audi R8 GT]

    Sűrgős lenne köszi :)
  • mikroferi
    #1025
    köszi a választ.akkor nem görcsölök rajta.
  • Yeltzin
    #1024
    Online csak az eredeti megy Steam-en keresztül.
  • mikroferi
    #1023
    Sziasztok!Leszedtem valamelyik nap ezt a verziót:GTR.Evolution.Multi-9.Full-Rip.Skullptura,de fogalmam sincs hogy lehet online indítani.Csak egy exe van és kész.Ezzel a verzióval csak offline lehet játszani??Előre is köszönöm a válaszokat.
  • NIVIDIA
    #1022
    Üdv.Amikor telepitem a játékot a wav.hangoknal mindig kiirja h ismét,kihagyás,kilépés.Ez miert van???
    előre is kössz.
  • Danecay
    #1021
    Feltételezem DX9-ben van, bár nem tudom, hogy ezt hol lehet állítani, mert a Config.exe-vel, úgy ahogyan az rFactornál, itt nem lehet. Egyébként HD4850-as ATI VGA-m van, szóval tudni tudja, sőt. Továbbá azért sem hiszem hogy ez van a háttérben, mert egyik pályánál csinálja, a másiknál pedig nem. Ja és, hogy az első kérdésedre válazoljak, igen, mindenhol ilyen. Te megnézted, nálad van tükröződés ezen a pályán?
    Még valami, Anderstorpot pályánál nálam is van.
  • GPx8
    #1020
    DX9 mondjuk kell hozzá...
  • Yeltzin
    #1019
    Nürburgring amúgy mindenhol ilyen? Csak mert a képen pont egy döntött rész van, amiről nyilván lefolyik a víz, vagy legalábbis arra számítana az ember. Próbáld meg Anderstorpot, ahol én csináltam, a kifutópályán. Heavy rain, természetesen.

    Még egy hülye ötlet, DX9 módban van a progi?
  • Danecay
    #1018
    Heavy rain volt bekapcsolva minden esetben, és akárhányszor töltöttem be a pályákat mindig ez volt a helyzet. Mind gyári pálya, nem is raktam még bele addon pályákat.
  • Yeltzin
    #1017
    Mivel az esőzés és a pálya nedvessége elég változó, nem biztos, hogy minden nedves helyzetben van elég víz a pályán a tükröződéshez. Ez a Nürburgring nálad a gyári vagy addon? Mondjuk nem hiszem, hogy ettől függ, a GT-s képek nálam is addon pályán készültek (Tiaida).

    Elvileg heavy rain mellett mindenhol tükröződnie kell, sima raining szinten nem feltétlenül. Ahogy az utcán sem rögtön lesz tükrös az aszfalt, ha elkezd pötyögni az eső.
  • Danecay
    #1016
    Köszönöm! Érdekes egyébként a dolog. Én azért panaszkodtam, mert nálam valahogy így néz ki Nurburgringen az aszfalt:



    Az aszfalt láthatóan egyáltalán nem tükröződik, sem az autóknak, sem a környezetnek nincs tükörképe.

    Viszont más a helyzet Nordschleifen:




    Így már tényleg másabb a helyzet. De mi okozhatja ezt, ill. hogyan lehetne javítani? Nálad Nurburgringenen is jó?
  • Yeltzin
    #1015
    Parancsolj... Nem tudom, mi kellene még, a pályán foltokban áll a víz, a pocsolyák tükröződnek, vízfelverődés durva, és a nyomvonalak is meglátszanak pár másodpercig.




  • Danecay
    #1014
    Na jöhet az a kép :D
  • GPx8
    #1013
  • Yeltzin
    #1012
    Rendben, szerintem jövőhét elején megpróbálom. Eddig két pályát csináltam meg, Tsukuba hibátlan lett, Le Mans pedig annyiban bibis, hogy a start és box lámpák helyett nagy zöld kocka van (persze csak szemből...). Valszeg ez is javítható, de olyan mélyen nem mentem bele. Hungaroringért amúgyis sokan sírnak, remélem, összejön egy hibátlan konverzió.
  • Yeltzin
    #1011
    Ok, ma este vagy holnap reggel felteszek egyet.
  • GPx8
    #1010
    Köszönöm, az jó lenne! Természetesen csak magánhasználatra kéne!
  • Danecay
    #1009
    Feltételezem erre gondoltál:

    Kíváncsi lennék nálad hogy néz ki! Felrakhatnál egy képet.
  • atenza
    #1008
    Tudna valaki segíteni abban hogyan lehet az autókat festeni? Race07-hez még készítettem pár festést de régen volt már...
    Vagy esetleg valami link ahol ez le van írva?
  • Yeltzin
    #1007
    Ha nagyon kell, át tudom konvertálni a GTR2 verziót, de csak saját célra, ha nem teszed közzé.
  • GPx8
    #1006
    Sziasztok!
    Aktuális Hungaroring nincs hozzá? Ami a NoGrip-en van, az még a régi pálya.
  • Yeltzin
    #1005
    "Már csak az érdekelne, hogy van e valami mod aminek a hatására a nedves aszfalt tényleg úgy jelenik meg mintha nedves lenne:"

    Van, úgy hívják, "reflections: ON" :) De a special effects is segít ;)
  • Danecay
    #1004
    Azoknak mondom akik játszanak a CTDP05 MOD-al, hogy nekem a lentebb linkelt Patch után nem jelent meg a versenyszériák között a játék, így nem kiválasztható, ugyan akkor jótékony hatása is van. Én VISTA X64-et használok és patch nélkül, mondjuk úgy hogy nem ment szépen, pedig igen csak illett volna neki (C2DE6400@, ATI HD4850, 4GB 800MHz Ram). Igaz játék alatt nem volt kikapcsolva se az AERO sem a Dream Scene, de a Patch feltelepítésével egy időben megtettem, és lényeg, hogy nagyon szépen fut már így a játék. A readme szerint, javítottak is VISTA X64 alatt a magas CPU használaton.
  • Danecay
    #1003
    A fenébe, még nem végeztem :)
    Tehát az előző letöltési linkje: ITT
    Ki akartam próbálni, de mivel olaszul van, ezért sok mindent nem értek belőle, valamint Vista X64 alatt folyamatosan hibaüzeneteket kaptam.

    Másik progi:
    Autosim Weather Generator for GTR2
    Ez igaz GTR 2 alá készült, de gondolom működik az EVO-val is.
    Letölthető INNEN

    Továbbá egy VIDEO a YOUTUBE-ról aminek a commentjeiben a srác aki csinálta, elmagyarázza, hogy miket, és hogy állítgatott a PLR-ben, mert ezt a hatást így érte el, ellentétben a fenti progikkal, amik a \UserData\LOG\weather.txt fájlt piszkálják.
    Már csak az érdekelne, hogy van e valami mod aminek a hatására a nedves aszfalt tényleg úgy jelenik meg mintha nedves lenne:
    PL.:
  • Danecay
    #1002
    Nem tudom, hogy volt e már szó a futam, szabadedzés, időmérő alatt történő időjárás változásról, de a következő dolgokat találtam ezzel kapcsolatban:

    New Advanced Weather 2.0
  • Danecay
    #1001
    GTR Evolution Offline Patch 1.2.0.1 Released
  • Hecker007
    #1000
    ááá már értem, köszönöm szépen
  • pointer4
    #999
    Ugyanúgy, mint a race07 ben. Ki kell cserélni a sisak file-jét, egy átlátszó típusra :D keress vissza :D
  • Hecker007
    #998
    nah ma sikerült megvennem a játékot végre :)
    gép ellen eddig csak kasztnis versenyeket mentem, most viszont kipróbáltam az ow-t is benne és az lenne a kérdésem hogy a sisakot hogy lehetne kikapcsolni mert engem egy kicsit zavar :S:S
  • macleody
    #997
    Vaze. Url beszúrása, feljön egy ablak, oda beírod a weblap címét. Leokézod, feljön egy másik ablak, oda meg azt a szöveget írod amit linkké akarsz alakítani.
  • ast00
    #996
    Köszi!De hogy csinálod azt, hogy rákattintok és odamegy?
  • Hecker007
    #995
    nogripracing
    ennél jobbat én nem tudok
  • ast00
    #994
    tudtok valami jó addon-os oldalt?
  • N70
    #993
    Sziasztok! Nekem offline modos cucc van,(sajna nem eredeti) de a kérdésem csak annyi,hogy nem lehet 2008-as wtcc autókat leszedni valahonnan? Mert ugye így csak 2007-es van benne. (mondjuk a seat leon-nak már megvan a 2009-es változata...)
  • BladeW
    #992
    Offline patch nem nagyon szokott kijonni a jatekhoz. Csak steamrol frissitheto
  • GPx8
    #991
    Kösz.
    Elsősorban "nem hivatalos" érdekelne. Ilyen létezik?
  • arty
    #990
    van