1949
  • Hecker007
    #1069
    jah tényleg eddig nem is figyeltem hogy a shortot tanulom, a pálya kiválasztásánál a longot nem az add on kategóriába rakta valamiért :S
    nah mindegy kezdem előröl a beállítgatást :S:D
  • Yeltzin
    #1068
  • Cowek
    #1067
    Tudjuk, csak gondoltam kicsit had forrjon a levegő
  • mcmoha
    #1066
    Ingyenes lesz!
  • Yeltzin
    #1065
    Nyugodtan lehet ahhoz is, ott is van mit takargatni...
  • Yeltzin
    #1064
    Szerintem te a shorton mész. Longon 3 perc körüli idők vannak. Én time attack módban szoktam tanulni a pályát, jelenleg 2:53.0-t megyek. Ez practice módban elvileg 55 körül lenne.
  • Cowek
    #1063
    Jól van, ne az iRacinghez hasonlítsd
  • symbol
    #1062
    Hát gyerekek a Simbin atom égés kezd már lenni. Miez a Volvo-s szar? Lassan 20 éves a motor és semmi érdemi újítás, még mindig le akarnának húzni minket... Én senkinek nem ajánlom, hogy megvegye, mert akkor tovább fogják csinálni ezt a p*csölést... Szánalom a köbön, komolyan a Simbin semmi értelmeset nem csinált a GTR2 óta...
  • Hecker007
    #1061
    A slick gumi így kopik kb a valóságban is, üzemi hőmérsékleten nagyon jól tapad, de mikor csúszik akkor megy szét az egész, ha nyáron kimész egy olyan versenyre (amatőr ralli,aszfalton persze) akkor ott láthatod hogy mi történik a gumival mikor már fel van melegedve rendesen és valaki elkezd csúszni vele
  • Hecker007
    #1060
    Miller Park Long-on amin ugye most lesz a teszt is, azon kb milyen időket szoktak menni?
    nekem eddi 2:02-körül sikerült mennem, gondolom ebből még lehetne lefaragni csak már nem nagyon merek a kocsihoz hozzányúlni, így is ki kell majd hogy álljak min 2x a boxba kereket cserélni meg tankolni :S
  • Yeltzin
    #1059
    Ez nem tűnik bugnak. Egy "üzemi" hőmérsékletű versenygumit valóban ilyen könnyű tönkrevágni.
  • Szabi1991
    #1058
  • gordon 24
    #1057
    Sehogy:D Vigyázni kell rá:D És akkor kibirja..
  • LaszloLedzenyi
    #1056
    gumikopást hogy oldjátok meg? mert az nagy bug sajnos benne hogy ha 3-4 körön keresztül keresztbe nagyon csúsztatva elfékezve és a gumi csá. ha meg vigyázol rá fél órát kibír.
  • Hecker007
    #1055
    Én is remélem, nagyon hiányzik már a versenyzés :)
  • Yeltzin
    #1054
    Isten hozott! Remélem, sikeres és kellemes lesz az ismerkedés pénteken :)
  • Hecker007
    #1053
    Köszi, akkor már csak pénzt kell szereznem :D
  • gordon 24
    #1052
    Igen! Szervezzük! Május 26 án lesz a rajt..

    8 fordulóból áll majd.. Változó időjárás, 90 perces futamok.

    GT sporttal!
  • Hecker007
    #1051
    Jelentkezek simán!
    Később fog indulni GT Sport-ból bajnokság is?
    Mert akkor valószínű hogy befizetem a tagdíjat és indulok azon is, meg láttam nálatok más bajnokságot is ami érdekelne engem is
  • Yeltzin
    #1050


    Ha gondolod, itt jelentkezz: http://www.vsr.hu/2008/forum/viewtopic.php?t=216
  • Hecker007
    #1049
    meg lehet venni steam-en is azzal nincs gond, csak árban az most kicsit húzós(19.99€)
    kb ennyiért vettem a Race07+GTR:E-ből a dobozost
  • Alexease
    #1048
    http://www.simbin.se/games/volvogame.htm
  • Yeltzin
    #1047
    Tökre megéri...
  • LaszloLedzenyi
    #1046
    van de csak a svédeknél asszem.kéne valami ismerőst szerezni, 40-50 ember összedobná és kimenni érte és akko lenne akinek kell
  • atenza
    #1045
    Egy cég szervezett egy versenyt, amelyben egy Audi R8GT skinjét kellett elkészíteni, mégpedig GTR Evo vagy GTR2 templatek segítségével... A győztes egy G25 kormányt nyert.
    Íme a saját festésem:
  • Hecker007
    #1044
    azt akkor megnézem, STCC-m még nincs sajnos, dobozos verzióban azt nem láttam még, de steamen megveszem majd azt is
  • Yeltzin
    #1043
    Nálunk (VSR.HU) vannak ingyenes történések. Havonta egyszer pénteki napon valamilyen tesztverseny, nyáron meg lesz ingyenes STCC bajnokság.
  • Hecker007
    #1042
    Hali!
    Ingyenes futamokat vagy bajnokságot melyik liga szokott szervezni?
    Szívesen indulnék normálisan megszervezett versenyen, mert így ha felmegyek egy szerverre elég nagy a káosz :S
  • atenza
    #1041
    Azért gondoltam hogy működik, mert láttam más skineken h változtatták a feliratokat a napellenzőkön... Köszi még1×. Este belinkelem a kész skinem.
  • Yeltzin
    #1040
    Csináltam újat, de ugyanolyat lett. Szerintem bugos ez a típus, de azért keress rá külföldi fórumokon, hátha van róla említés.
  • atenza
    #1039
    Esetleg nem tudnád átlátszóvá tenni őket?
  • atenza
    #1038
    Az direkt volt, azért hogy kiderítsem a külső rossz csak vagy a belső is, mert ha el van írva akkor betölti a defaultot... Igazából csak a race-game feliratot kellene átírnom.
    Azért köszönöm :)
  • Yeltzin
    #1037
    Fekete nálam is. Amúgy az ini-ben elírtad a belső ablak filenevét (van előtte egy 1-es)
  • atenza
    #1036
    Tudom h senkinek sincs hozzá kedve de az egész kb 2 perc, nagyon sokat segítene. :)
  • atenza
    #1035
    Ha valaki meg tudná nézni hogy nála átlátszóak-e az ablakok, azt nagyon megköszönném.

    Csak be kell másolni ide:

    C:\Documents and Settings\felhasználónév\Dokumentumok\SimBin\GTR Evolution\CustomSkins

    gtr evo skin
  • Yeltzin
    #1034
    Roggyantsd össze (Flatten) az egészet mentés előtt. Egy layer legyen, úgy biztosan jó.
  • atenza
    #1033
    dds-be való mentés előtt össze kell illeszteni a rétegeket? Vagy hagyjam külön?
  • atenza
    #1032
    Már egy órája szenvedek vele, ki be lépkedek a játékból, nem értem h mi a rossz, próbáltam dxt5_NT be is elmenteni, akkor meg olyan mintha nem is lenne ablaka, mintha ki lenne törve...
  • Yeltzin
    #1031
    Nem tudom, R8-at még nem festettem, így előfordulhat, hogy bugos (mint mondjuk a Lacetti és az E46 ablaka belső nézetből), de inkább nézz át mindent ötször, hátha csak egy karakter félrement valahol.
  • atenza
    #1030
    Így már működik, viszont full feketék az ablakaim, pedig dxt5-be mentem el 6mip mappal kívül, 0-val belül :S
    Mit ronthatok el?