1949
  • Alexease
    #1189
    Hogy a Magyaritasoknal hogy nevezik, azt nem tudom, de utanfutasnak hivjak:)
  • Hecker007
    #1188
    beállításoknál a Caster az magyarul micsoda?
    nekem magyar verzióm van és ezzel nem jutok semmire :S
  • gordon 24
    #1187
    Sajna, az hogy kiirja, hogy nem találja az autót, nem azért van.
    Ez egy bug a programban.. Szerintem semmit nem tudsz kezdeni vele.


    Online festés ügy. Az ugy müködik, hogy neked le kell töltened, a másik autoját, neki le kell szednie a te autodat.
    Igy amikor játszotok neki is betölti a tied és neked is betölti az ővét.

    Nem jekk a serveren fent lennie semmi. Elég ha azoknak megvan akik játszanak.
  • Black Ghost
    #1186
    Olyan gondom van hogy egyedi festésű autóval indulok bajnokságban (Offline egyedi bajnokság), rendben el is indul, viszont mikor újraindítom a game-t és folytatnám, az írja ki hogy nem találja az autót.
    Tudnátok segíteni mert már 3 futamot befejezhetem és nem szeretném újrakezdeni.
    Plusz egy kérdés, Online futamokon hogy tudom mások számára láthatóvá tenni az egyedi skint, illetve én hogy láthatnám mások egyedi festését?
  • Black Ghost
    #1185
    A festés már megy köszi Gordon, módok játékba illesztéséről tudnátok egy kis infót adni.

    Köszi.
  • macleody
    #1184
    Lehet, csak regisztrálni kell hozzá.
  • Black Ghost
    #1183
    Ne tessék kinevetni de, erről az oldalról lehet festéseket letölteni?
  • Yeltzin
    #1182
    Ízlés kérdése... Nekem a RACE graf jobban tetszik, de tény, hogy a GTR2 verhetetlen a napszakok szimulálásában.
  • bgabor
    #1181
    Értem én, csak ha a GTR2-ben már egyszer sikerült totál álleejtős grafikát előállítaniuk akkor nem értem ezzel mit műveltek.
  • Hecker007
    #1180
    hát azért van némi különbség, de nem sok, amúgy meg ezzel versenyezni kell és nem a grafikát nézegetni
  • bgabor
    #1179
    Megnéztem én is ezt a játékot. Nem rossz, nem rossz, de hogy lehet, hogy a grafika ennyire gyatra? Úgy értem, a GTR2 még ma is szemetgyönyörködtető, sőt, minden ízében eltalált és tökéletes játék.
    Több évnyi továbbfejlesztés után hogyan sikerült belőle ezt a csúnyácska izét kihozni? Mert ugyebár a körítésen(grafika, autók, pályák) kívül semmi sem változott a sorozatban a GTR első része óta.
  • gordon 24
    #1178
    A GT bejnoksághoz csak az evo kell semmi más..

    A HTCC be benne lesznek (ez szeptemberbe indul) az stcc autók.. Ahhoz kell majd az stcc!

    A festésről egy leirást csináltam ime:
    1 hsz!
  • cselt
    #1177
    fórum linkje helyesen. (Imádom az SG-t...)
  • cselt
    #1176
    Akkor pont neked való lehet a SIMCO és a VSR által szervezett DTM bajnokság. Érdemes körülnézni a fórumban.
  • Black Ghost
    #1175
    Ez az egyedi festés érdekel de még soha nem csináltam. Mi kell hozzá, hogyan kell ezt csinálni, tudsz esetleg egy leírást, linket adni? Látom hogy ti profin nyomjátok, de én csak ugatom a témát. Szívesen indulnék VSR-ben, viszont nekem csak Race07 ill. GTR evo van, STCC nincs gond ez?

    Még valami módokat hogyan kell a játékba rakni és honnan érdemes ilyeneket letölteni?

    Segítséged előre is köszönöm.
  • Alexease
    #1174
    Erosen OFF, meg reklam is, persze kicsit draga, de "kevesen" vagyunk, igy talan kedvet kap valaki kiprobalni:)

    iRacing 2009 Season 2:
    - 14 sorozat
    - liszenszelt, laserscan-es autok es palyak (13 auto, 31 palya 78 nyomvonallal)
    - 12 hetes szezon heti palyavaltassal
    - sorozatonkent: 4 allando gyakorlo szerver, TimeTrial szerver 2 percenkent, idomerok orankent, napi 4-24 veseny
    - tobb mint 8000 ellenfel:)

    Es kepkent a sorozatok, a hozzajuk tartozo palyakkal, heti beosztasokkal:

    - Riley_Daytona_Prototype_Challenge.jpg
    - SK_Modified_Weekly_Series.jpg
    - Skip_Barber_Mazda_Race_Series
    - Spec_Racer_Ford_Challenge
    - Star_Mazda_Championship
    - Advanced_Legends_Cup
    - Chevy_Impala_Class_B_Cup
    - Chevy_Impala_SS_Cup
    - Chevy_Silverado_Championship
    - Late_Model_Tour
    - Legends_Cup
    - Pontiac_Solstice_Challenge
    - Radical_Racing_Challenge
    - 24_Heure_De_Fun
  • gordon 24
    #1173
    Hello!

    Aki keddenként szeretne, egy kicsit mókázni GTR evoval, az jelentkezzen nálunk! Május 26-án indul a GTR evo-val egy GT Sport bajnokság. Saját festés kötelező, de ha nem tudod megcsinálni festünk helyeted!
    Bármi kérdésetek van itt a forumon vagy a VSR forumon állunk rendelkezésetekre..

    Tövábbi infók, versenynaptár stb itt:
    GT SPORT
  • GPx8
    #1172
    Kösz.
  • emericovsr
    #1171
    Felhívás.
    Olyan Liga amelyik ki tud állítani 10 pilótát, 5 csapattal a GTR Evo DTM-ben, keressen engem.
  • emericovsr
    #1170
    jaj csak körözgettem AI-vel, nem komoly.
    persze a bajnokságban már más a szitu
  • Cowek
    #1169
    Ez arcade módban van?
    2 olyan ráfutás van benne hogy harckocsi sem élné túl, meg az AI sem lehet túl erős :-)
  • Yeltzin
    #1168
    Magny-Cours, FRA
  • GPx8
    #1167
    Ez melyik pálya?
  • Hecker007
    #1166
    már tudom hogy hülyeséget kérdeztem.. :D

    viszont ez a mod nagyon király, csak nagyon kevesen voltunk :(
  • pointer4
    #1165
    Bóóócsii :d

  • Hecker007
    #1164
    bárki indulhat rajta?
  • emericovsr
    #1163
    Ma este fun race a DTM moddal. Hamarosan több info

    http://www.simcompany.hu/downloads/DTM2007-2008_GTREVO.zip

    egy kis mutató:
    http://www.youtube.com/watch?v=yJZtnJ784l4
  • batihu
    #1162
    Azt nem gondoltam, hogy megy DVD nélkül is!
    Köszi!
  • BladeW
    #1161
    Felrakod az online verziot, az nem ker lemezt.
  • Yeltzin
    #1160
    "Egy olyan megoldás lenne király, ami olyan lenne pl. mint egy bukósisak, amit az ember felvesz és teszem azt a plexi helyén egy 3D-s monitor lenne, + tudná a TrackIr tulajdonságait is, hogy amerre fordítaná a fejét az ember, abba az irányba nézne"



    Ilyen már elég régóta van, kb 12 évvel ezelőtt a Sugár alatt volt is ilyen cockpit, persze az akkori textúramentes, párszáz poligonos F1 szimulátor nem volt nagy látvány MAI SZEMMEL, de akkoriban megérte a súlyos 500 Ft-ot 10 percre (egy gombóc fagyi 30Ft körül lehetett akkortájt). Ezekkel asszem annyi a baj, hogy gagyi a kijelzőjük, viszont kettő van benne, úgyhogy true 3D a látvány.
  • batihu
    #1159
    Egyszer már megvolt nekem, az csak egy .exe volt, működött rendesen Online is, újratelepítettem a játékot és most nem találom! Ha csak mini image-el megy akkor marad inkább a DVD ki-be!Köszi!
  • Danecay
    #1158
    Hogy működjön a patch-elt verzióval is, akkor ha minden igaz Mini Image-t kell használnod, Daemon Tools és Yasu programok segítségével. A GAMECOPYWORLD-ön mindent megtalálsz.
  • batihu
    #1157
    Sziasztok! Honnan tudom leszedni a No DVD patch-et? Eredeti játékom van, de lusta vagyok berakni a DVD-t!
  • Danecay
    #1156
    Nem próbáltam egyiket sem, de szerintem jól konfigurálva a Freelook, és a Cam2pan-el is hasonló élményt lehet elérni, kedvezőbb áron, még ha nem is ezekről beszéltél. Egy olyan megoldás lenne király, ami olyan lenne pl. mint egy bukósisak, amit az ember felvesz és teszem azt a plexi helyén egy 3D-s monitor lenne, + tudná a TrackIr tulajdonságait is, hogy amerre fordítaná a fejét az ember, abba az irányba nézne, annyi különbséggel, hogy ebben az esetben ugyan úgy maga elé nézne az ember, hiszen a megjelenítő eszköz a fejével együtt mozog. Ehhez már csak egy force-dynamics szerű cockpit kellene, és garantált lenne az élmény.
    Utóbbi építésén, természetesen egyszerűbb változatban, elgondolkodtam már, pontosabban eszembe jutott, csak kár, hogy nem igazán értek hozzá :(
  • BladeW
    #1155
    "a valóságban csak rápillanatsz és tudod is addig egy játékban több idő kell egy pillantásnál hogy leolvasd a műszereket"

  • Encore
    #1154
    Nem lenne jó a műszerfalról tájékozódni, mert míg a valóságban csak rápillanatsz és tudod is addig egy játékban több idő kell egy pillantásnál hogy leolvasd a műszereket. Olyan ez mint egy FPs játékban ha kb 100 méterre van tőled az ellenfél akkor alig látod mert beleolvad a háttérbe meg a blur meg a tökömtudja mi miatt...ellenben a valóságban simán látom a tőlem száz méterre állót....
  • BladeW
    #1153
    Teljesen "realis" az lenne, ha meg a HUD-ot is kikapcsolnank belso nezetben, es csak a muszerfal alapjan informalodnank. En egyszer megprobaltam, de azt mar keptelen voltam megszokni :). Egyebkent enis belsobol jatszom csakis a feeling kedveert. Mondjuk nekem nem szamit, mert a koridoim igyis-ugyis annak a bizonyos allat ama bizonyos testresze alatt vannak.
  • Yeltzin
    #1152
    Én is mastersen kezdtem GT-zni, egy ideig semmilyen más nézettel nem is akartam menni, mert természetes volt a belső. De kell az a plusz belátható terület, és mivel úgysem nézegetem verseny közben a bukókeret hegesztéseit meg az olajnyomás-jelzőt, tök fölösleges műszerfallal kitakarni a lényeget. Legjobb az lenne, ha hood nézetben ki lehetne kapcsolni még a motorháztetőt is.

    LFS ezt tökéletesen megoldja, haverom nagy wide képernyőjén belőttünk egy nézetet, amin az autóból semmi nem látszik, de a szemmagasság és a látószög "valós". Hát mit mondjak, elég mellbevágó a látvány, és méretekben is eléggé megközelíti a valóságot. Akinek meg műszerek kellenek, az vehet külső eszközöket a monitor alá.
  • Gio
    #1151
    Ez a cockpit vs hood nezet mindig vitakat szult mindenhol:) Mennyire realis?, ha benne van a jatekban, miert ne lehetne hasznalni? stb. En is hood-al kezdtem a "versenyzest". Egyreszt igy szoktam meg, masreszt fps-ekkel jatszottam anno es iszonyat idegesitett, hogy nem latom az egesz kepernyot belsobol. De gtr masters-en kotelezo volt, kenytelen voltam valtoztatni. Az elejen iszonyat szokatlan, nehez. kb 1 masodpercet lassultam atlagban koronkent. Mostmar csak belsobol tolom es sac/kb 2 tizedet bukok mar csak, de nem hianyzik a hood nezet. Az biztos, hogy elony mivel itt nem erzekeljuk a dolgokat, csak latjuk. Hood nezetbol sokkal belathatobb a palya, ivek, fektavok, egyszerubb elozni is. Viszont szvsz belsobol jobban lehet kontrolalni az autot. Nem egyszeru, de igy utolag inkabb mar azon az oldalon vagyok, hogy inkabb legyen kotelezo cockpit, ugy fair mindenkivel szemben, legyen mindenkinek egyforma.
  • Yeltzin
    #1150
    Ennyi, ott a pont :) Szórakozás legyen, ne probléma.