1949
  • Black Ghost
    #1229
    Innen töltöttem le: Link
    Azt nézem hogy a MODELS mappán kívül vannak még TEXTURES mappák is, de IDA nincs, ami viszont az eredeti pályáknál van. Nem lehet hogy ez a gond?
    Közben leszedtem ezt is, de ezt se látom.
  • pointer4
    #1228
    Ezt szedted le? Nem az rFactoros-at?
  • gordon 24
    #1227
    nézz át mindent!

    Lehet a variations, vagy az add-on vagy valamelyik versioban van..
  • Hecker007
    #1226
    pedig ennek így jónak kéne lenni, mikor csomagoltad ki a pályát nem jelzett a tömörítő progi hibát esetleg?
  • Black Ghost
    #1225
    Letöltöttem egy pályát és beraktam ide:
    C:\Program Files\SimBin\GTR Evolution Offline\GameData\Locations\LagunaSeca_v12
    valami biztos nem jó csak nem tudom hogy mi, játékban ugyanis nem látom.

    Segítsetek légyszíves.
  • Encore
    #1224
    Kösz, hogy megpróbáltad. Én sem vagyok nagy radicalos, de most pár napja rákaptam és menni akartam gép ellen. Szokás szerint belőttem 105%-ra a gépet és meglepő módon 1.27 és 1.28as időket mentek időmérőn, mire nekem bedurrant az agyam, hogy nehogymár... :D Elkezdtem setuppolni (nehogymár vissza kelljen vennem a gépet 100% alá) de ha fejre állok akkor is 1.30.800 körüli a legjobb időm.
  • Hecker007
    #1223
    1:35.675-ös időt tudok menni minimális setupolással, biztos lehet ennél gyorsabb kört is menni, de én nem vagyok egy nagy radical-os :)
    ahhoz képest hogy most láttam először a pályát sztem nem rossz idő
  • Hecker007
    #1222
    Köszi a segítséget, így már működik az angol nyelv is, a pályát meg töltöm :)
  • mcmoha
    #1221
    A config.ini-ben: LANGUAGEINDEX=0. A magyar nyelv a 8-as ha jol emlekszem.
  • mcmoha
    #1220
    #1209
  • Hecker007
    #1219
    ha adsz egy linket a pályához kipróbálom
  • Hecker007
    #1218
    Srácok! Hogy lehet a dobozos magyar nyelvű verzióba belevarázsolni az angol nyelvet?
  • Encore
    #1217
    Tudom, hogy kicsi az esélye, hogy erre a kérdésre választ kapjak, de hátha:
    Van olyan, aki a Chayka pályán (a Volvo játékból kioperált) játszik SR 3 205Bhp-vel (radical)? Ha igen, akkor milyen időt tud kihozni setupolással?
  • gordon 24
    #1216
    Stcc:

    Steamen beirod a keresőbe.. És kidobja.. Ott meg is tudod vásárolni.. Dombornyomott kártya kell hozzá.

    VSR-en tervezünk egy STCC teszt bajnokságot.. A következő hónapban.. Ingyenes lesz a verseny.. Nem mondok semmit róla mert még elég képlékeny, meg ugye a Race on is bekavarhat kicsit.. Hiszen az STCC tartozéka lesz.

    Szóval e-van egyelöre..
  • mcmoha
    #1215
    39.99$-ert lattam a netten. Csak eszaki orszagokban van dobozos verzioja, siman be lehet rakni az Evo-ba. A Lada benne lesz a Race On-ban, szerintem senki se kinlodik vele ha par honap mulva egy hivatalos valtozat erkezik.
  • batihu
    #1214
    Az STCC modot nem csinálta még meg senki sem? Tudja valaki, hogy az eredeti mennyibe kerül? Ha van belőle offline verzió, be lehet rakni valahogy az Evo-ba? Jó sok kérdés egyszerre! És a Ladát nsem akarja senki megcsinálni?
  • GPx8
    #1213
    Jó lenne a Volvókat átpakkolni...
  • zoltang
    #1212
    Megjelent a Volvo-játék

    http://www.pcguru.hu/

    "...
    A GTR Evolutionban már bizonyított grafikusmotorra épülő játék főszereplője egyébként a 2008-ban bemutatott Volvo S60 Concept, annak is az 1,6 literes, négyhengeres GTDi (benzines, turbófeltöltős, közvetlen befecskendezésű) motorral felszerelt kiadása, de szerencsére a gyártó más modelljeivel is mehetünk pár kört a két élethűen lemodellezett pályán, három különböző nehézségi fokozaton, sőt az úgynevezett Globális kihívásokban összemérhetjük pályaidőinket más játékosokéval a Volvo hivatalos oldalán felállított toplista segítségével. ..."
  • Black Ghost
    #1211
    Működik kösz szépen.
  • cselt
    #1210
    Ez jó csak nem épp a legjobb helyre van pozícionálva a kijelzője, versenyen elég zavaró tud lenni.

    Ha a motecaddra gondolsz, akkor abból a szerver verziót kell letölteni. Aztán telepíted és mielőtt indítod a játékot el kell indítani start menüből. Akkor elvileg ha belépsz a játékba akkor már működni fog. Viszont hátránya, hogy időkorlátos, tehát egy idő után kikapcsolódik.
    (ha ezt valaki ki tudja okoskodni belőle szóljon :))
  • mcmoha
    #1209
    Uj palya.
  • batihu
    #1208
    1205-ös hozzászólásban van egy, bár nem MOTEC a neve, de jól működik én is ezt használom.XD
  • attila46
    #1207
    Srácok!!
    A multkori segitséget köszönöm!!!
    Most is volna egy gondom,van valami plugin,ill kijelző a játékhoz,gumihőmérséklet meg ienek...,hogy kell telepiteni??Megvan MOTEC a neve!!Ill telepiteni tudom ,de hogy kerül a játékba ,vagy csak online???
  • batihu
    #1206
    Nem kell semmihez társítani, ha feltelepítetted a DirectX frissítést, akkor már csak az online változatnál a C:\Program Files\Steam\SteamApps\Te Neved\race 07 mappába kell tenned!
  • Black Ghost
    #1205
    Sziasztok

    Olyan gondom van, hogy a monitoron más milyen formátumban szeretném látni az adatokat, erre találtam is egy progit, mégpedig ezt, viszont nem tudom hova tegyem.

    Ha jól értettem egy Windows plug in kell hozzá, ezt fel is raktam, de továbbra se történik semmi.

    Azt is látom hogy ez egy alkalmazáskiterjesztés de mivel kell társítani?

    segítségeteket előre is köszönöm.
  • batihu
    #1204
    Az offline nem kell, sztem elég az Online! Lehet, hogy az Offline-t indítottad!
  • zoli7777777
    #1203
    Es azt hogy kell megcsinalni? Nekem mikor telepitettem feltette a steamet a gepemre. De nem tudom, hogy tovabb hogyan. Egybkent nekem nem boltbol van a jatek, de szreintem ez nem lehet gond vagy igen? Amugy mikor installaltam akkor kertedzte tolem, hogy mit akarok feltetnni, ott volt, hogy steam, gtr online meg gtr offline, en mindent feltettem a gepemre.
  • Hecker007
    #1202
    ezzel a verzióval tudsz lanon és neten is játszani
  • Alexease
    #1201
    Van multiplayer, eredetivel, Steam-es verzioban...
  • zoli7777777
    #1200
    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezi, hogy lehetséges a GTR Evolutionnal LAN-on játszani? És ha igen akkor hogyan? Én a játékban nem találtam rá utaló jeleket, hogy lenne multiplayer mód, de ezt nem akarom elhinni, hogy nincs benne. Válaszotokat előre is köszönöm.
  • Hecker007
    #1199
    itt és itt nézz szét
  • attila46
    #1198
    Hy

    Egy olyan segitségre volna szükségem,hogy a gamehez kellenének F1 es pályák....,hol találom őket!!Néhányat találtam ,de elég sok hiányzik!!



    köszi
  • Alexease
    #1197
    A RACE es az rFactor topic tetejen vannak linkek, azokon nezz korbe.
  • batihu
    #1196
    Nogrip
    Hungarian Simworld
  • PepsiMax
    #1195
    olyan oldalt keresek ahonnan le lehet tölteni,pályát,autókat,modokat....please valak linkeljen be eggyet!
  • Hecker007
    #1194
    így már jobban értem, köszönöm a segítséget mindenkinek :-) =)
  • Alexease
    #1193
    Akkor az a csapdoles.
    http://www.ozebiz.com.au/racetech/theory/align.html
  • bardocz
    #1192
    Lehet a csapdőlés lesz az,ha csak elöl lehet állítani.Lassú kanyaroknál érdemes kicsire venni,gyorsnál meg nagyra,vagyis én így csinálom.De azt ne kérdezd,hogy mi a kicsi,és mi a nagy:-)
  • Hecker007
    #1191
    Hát ilyet hogy utánfutás nem találok a beállítások között, gondolom ennek fokban kéne lennie, de abban csak a kerékdőlés és valami csapdőlés van, utóbbihoz igazából sose nyúltam mert nem tudom hogy mire jó :S
    Lehet jobban járok hogyha felrakom a letöltött angol verziót a bolti helyett...:S
  • Black Ghost
    #1190
    patch javíthatja ezt a bugot?

    A többit köszi.