1949
  • macleody
    #1349
    Köszi az infót, elő is jegyeztem :)
  • Hecker007
    #1348
    jó ár :)
    ennél olcsóbban sehol nem kapja meg senki sem :):)
  • emericovsr
    #1347
    SIMCo Akció!!!!

    GTR Evolution Gold Edition (Race 07-et tartalmazza) eredeti
    4 000 Ft[/size] (bolti ár 8700 Ft)
    30 db van erre a célra.

    A 4000 Ft azonnali fél éves (azaz erre az évre) SIMCo tagságot jelent

    Előjegyzés:
    SIMCo Forumban
  • Hecker007
    #1346
  • lac coo
    #1345
    DVD az magyarul lemez ? :)
  • lac coo
    #1344
    Ezért dolgoztak rajta eddig, hogy ne lehessen átverni :)))))
  • Hecker007
    #1343
    dvd image :D magyarítottam na XD
  • Alexease
    #1342
    "játék lemez képét"
  • Hecker007
    #1341
    khm, a Splinter Cell:Chaos Theory-hoz csak crack nem volt ettől függetlenül működött a letöltött verzió, starforce-t annyi volt átverni hogy le kellett húzni az optikai meghajtókat és daemontoolsba be kellett rakni a játék lemez képét..
  • Dietrich
    #1340
    SF védelem annyit ért, hogy az intel nforce4 chipsetes lapom esetében, az ilyen védelemmel ellátott gammák esetében pl. Toca3 mindenféle kábel lehuzigálás nélkül úgy ment mintha eredeti lett volna ;)
    amd nf4 esetében már nem így volt..
  • lac coo
    #1339
    Ez off, és erősen egyén függő !
    Nekem starforce soha nem csinált galibát ( igaz gagyi vista nincs is ...) spyware sem ..Szal ez egyéni szocprobléma, azt meg azért gondolom Vista alá is javítottak rajta. Én azt mondom valami durva HW szintű védelem kéne, inkább fizetek, de elegem van , hogy 3 évente van valami igazán jó játék pc-re, konzolon meg habzsi-dőzsi van ! :))))

    De mondom off, fenéken leszünk rúgva ! :)
  • arty
    #1338
    Hiába javult sokat, cseszheted, ha a stárforsz driver nem megy egy uj operácios rednszeren.
    Splinter Cell-t nem törték fel sokáig, ok. Ubisoft mégis dobta a starforce-t. Biztos mert annyira megérte nekik ...
    Amikor ujdonság volt a Vista x64, az egyik játék által telepitett (régi) SF miatt többé nem bootolt be. Nagy fehér felirattal irta a starforce drivert, mint hibát ...
    Ingyenes virus/antispyware irtóm van, sose tette tönkre a rendszeremet.
  • lac coo
    #1337
    Állítólag sokat javult.Bár nekem sokszor volt fenn SF, de soha észre sem vettem , hogy ott van .
    Amúgy meg, ha ez jól működik, megoldódik minden baj . :)
    Példaként a Spintler Cell-t ( vagy mi az ...) hozták fel, amit 400 napig nem sikerült feltörni ...,.
    Szerintem meg nagyon fel fújva ez a tönkre teszi a rendszerem dolog ....
    Állítom, hogy egy olcsóbb vírus-kémprogram írtó sokkal nagyobb számban okoz károkat .
  • arty
    #1336
    És erre egy starforce szinű hulladék lesz a megoldás? Attól, h egy védelem képes hazavágni a vistámat, nem oldodik meg a PC játékipar minden baja ...
  • Hecker007
    #1335
    most már Eurót vesz be a steam
  • lac coo
    #1334
    Minap olvastam megint előveszik a starforce védelmet, állítólag a cég az elmúlt időt a program tökéletesítésével töltötte .

    Lassan már ideje volna valami jó védelem, bár nem vagyok warez ellenes, de évek óta egy kezemen meg tudom számolni az ütős PC játékokat ....
  • Alexease
    #1333
  • lac coo
    #1332
    Némi dollárnak be szokott dőlni a buta ...!
  • Firerock
    #1331
    aha
    és azt nem lehet átverni valahogy?:D
  • Hecker007
    #1330
    Csak online verzióban van benne a lan, a kézikönyv szerint, azt meg steamen kell regisztrálni a cd kulccsal!!
  • Firerock
    #1329
    RAce 07-06?
  • Hecker007
    #1328
    GTL, GTR, GTR2 esetleg, azokban van lan, és a gépigényük se nagy
  • Yeltzin
    #1327
    Ez könnyű, LFS ;)
  • emericovsr
    #1326
    Live for Speed
  • Firerock
    #1325
    tesómmaal akarok a szomszéd szobában
    akkor tudtok ajánlani valami jó szimulátor szerűságet amivet lehet kormánnyal és zártkasznis és nem rfactor?ja és ne legyen nagy gépigény
  • emericovsr
    #1324
  • Yeltzin
    #1323
    Nem túl sok LAN liga van az országban :D
  • gordon 24
    #1322
    Holnap lesz teszt verseny VSR-en!

    Informáciok!

    Bármi kérdésetek van vagy itt vagy ott tegyétek fel!!
  • Hecker007
    #1321
    NEM!
    Meg kell venni, ligát kell keresni, be kell náluk fizetni és utána jókat szórakozni!
  • macleody
    #1320
    Ha lehetne ezt nyomnám nem a Gridet.
  • Firerock
    #1319
    szevasztok
    warez verzióval lehet valahogy nyomatni lanon?
  • stingray
    #1318
    nogrip 1

    nogrip 2
  • stingray
    #1317
    Ilyeneket gyártok mostanában : Posta vs Gartrans
    Gartrans vs Posta
  • stingray
    #1316
    Visszatérve az autó festéshez,úgy gondoltam hogy csak bizonyos kocsik lennének matt színűek nem az összes e30 pl. csak a bontásra ítéltek.
    A gyári template-ban (psd)amit festegetek csak 1 shading réteg van ami gyanús de az szerintem csak az árnyékokat tartalmazza.Van még a parts réteg (Kilincs ,díszléc stb) az tuti nem az + még a base color.A gamedata\teams\...ban vannak
    még gyanús dds fájlok pl.:BMW_E30_Body_(A,B,C,D,R) de szerintem ezek az összesre vonatkoznak,de nem biztos:)
  • Black Ghost
    #1315
    Egyéni bajnokságot indítasz, esetleg vannak fenn módok, mert sokszor ez kavar be.
  • egyhengerBt
    #1314
    hello!
    szeretnék kérni egy kis segítséget.
    Eredeti játékról van szó, ha bajnokságot akarok kezdeni töltés közben újraindítja a gépemet. Viszont minden más esetben tökéletesen működik.
    ???mi lehet a baja??
  • Yeltzin
    #1313
    Nekem az a fontos, hogy amit csinálnak, az számomra megadja az élményt, amit egy ilyen játéktól várok. Ahogy a zenében is leggyakrabban régi elfeledett számok feldolgozásaiból lesz igazi siker, itt sem az számít, mi volt az alap, hanem milyen lett a végeredmény. Ha 10 év múlva is az ISI-t reszelik, hát csak hajrá.
  • Alexease
    #1312
    Igazabol nem, elelmesek voltak, ennyi;)
  • Yeltzin
    #1311
    És számít ez? :)
  • Alexease
    #1310
    Szerencsetlen ISI, meg ezt is SimBin-nel csinaljak, az emberek lassan el is felejtik, honnan van az engine, honnan, mibol indult a SimBin:)