1949
  • PepsiMax
    #1389
    modokat honnan tudok letölteni?
  • batihu
    #1388
    Próbáld ittForce Feedback Kormányok
  • Black Ghost
    #1387
    Srácok kéne egy kis segítség!

    G25-öt szerettem volna venni, de sajnos egyéb kiadások miatt erre nincs lehetőség, tudnátok ajánlani mást úgy 10k körül.

    Ha lehet képet adjatok hozzá, előre is köszi.
  • gordon 24
    #1386
    Szeptemberi bajnokság versenykiírása!.. Valszeg ingyenes lesz!

    Szóval csak egy stcc kell a GTR evohoz.. Kérdezzetek ha kell valami!

    Nézzetek be:

    HTCC
  • gordon 24
    #1385
    Nem rád céloztam:D Tisztelet a kivételnek!
  • Hecker007
    #1384
    STCC-n kívül eddig mindent megvettem, mint írtam megvárom a RaceON-t minek fizessem ki 2x a kb 7-8k-t steamen hogyha úgyis tartalmazza a RaceON az STCC-t, igaz az evo-t is de azt nem tudtam otthagyni 6k ért a boltban főleg hogy volt hozzá Race07 is:)

    eddig csak egy sim megvételét bántam meg (LFS), azt is azért mert alig játszok vele és ráadásul 0 a fejlesztés ami van mögötte, legalábbis úgy tűnik+semmi modolhatóság nincs benne a pályák terén
  • Alexease
    #1383
    Az mar mas tema, hogy itthon senki nem szeret/tud megvenni semmit:) Ha 1990Ft lenne, akkor sem vennek meg.

    Az a baj, hogy beleszuletett egy generacio a durva warez idoszakba, es mar annyira termeszetes volt/van szamukra, hogy semennyire nem becsulik a software-eket es a belefektetett munkat.

    Az hogy a gyorskajaldaba ezreket hagy ott, hetvegenkent tizezreket bulizik el, hemzseg a lakas a szazezres technikai cuccoktol, a csaladba tobb, millios auto van, amibe tizezreket tankolnak bele, stb., az termeszetes. De evente nehany ezret kiadni egy software-ert teljesen futurisztikus szamukra, es szinte mar felhaborito, hogy penzert adjak, nem "lophatjak" el rendesen...
  • gordon 24
    #1382
    Hát igen! De ez meg már valószinüleg azért van, mert ha megtudja "venni" ingyen is minek fizesen érte:D

    Sajnos ez van.. Mindenki beirja aláirásba a több 100ezret érő gép konfgot, de 5000ft nincs egy játékra.. Ez van, sajnos meg kell szokni..

    VSR-ben kötelező az eredeti.. STCC vel indul a HTCC szeptembertől, aki nem veszi nem jön:D Remélem azért sokan leszünk igy is.
  • simcompany
    #1381
    Jó, oké, igazatok van. Akkor hogy van az hogy a 4000-ért megvásárolható GTR Evo + Race07 csomagot (+Simco tagság) amit lehet venni tőlünk nem kapkodják szét?

    Nem azzal van a bajom amiket leírtok, alap, egyetértek. De itthon nem veszik meg, akármennyibe kerül is.
  • Alexease
    #1380
    Azert az EVO es az STCC messze van az egyszeru patch-tol;) Az EVO-ba legalabb 15-20 auto van, plusz 1 palya, az STCC-ben 8-10 auto 8-10 palyaval. Mindketto lazan egy-egy kulon program, az mas kerdes, hogy a RACE07-hez is megvasarolhato. Es azert a RACE07 tulajoknak volt hozza kedvezmeny (pl. az EVO-t ingyen kaptam).

    Abbol ne induljunk ki, hogy az rFactorhoz ugyis meg lesz minden ingyen, meg a RACE07-EVO-hoz ugyis le lehet szedni MOD-kent. Ez is csak valami kedvezmeny, hogy nepszerubb legyen, mert kiadhattak volna standalone-kent is, agyon kodolva, hogy ne lehessen piszkalni.
  • gordon 24
    #1379
    Nem értek egyet!.

    Gondolj bele Iracingbe. Ott egy autóért 3000ezer ftnek megfelelő pénzt kell majdnem fizetned.. Ez egy szellemi termék, amit valaki kigondol, és nem azért teszi, hogy ingyen oda adja.. Ők ebből élnek..

    Az a baj, inkább, hogy sok ember az rfactorból indul ki aminek szinte egy tiszta pontja nincs. Mindenki lop mindenkitől. Lopja kocsit alá tesz egy legyártott pályát majd kiadja uj modként.
    De neked ezt hiába mondom, hiszen nap mint nap átéled, azokkal a modokal amit gyártotok.. Kiadod aztán 2 nap mulva más veri magát rá, hogy mit alkotott.

    Én megértem a simbin-t, Persze huzom a számat, hogy megint pénzbe kerül és izé, na de jol szorakozom, ők meg pénzt kapnak érte.

    Az meg a másik dolog, hogyha az ember, normálisan keresne, és a minimál bérünk 2000euro lenne mint 300kmre balra, akkor ki a faszt érdekel 6000ft?
    Na de ez már politika.
  • Yeltzin
    #1378
    sima patch = hibajavítás, esetleg egy-két plusz funkció, ami az eredeti szoftver áráért jár a vevőnek

    az EVO és az STCC addonok, amiért mindig mindenhol pénzt kérnek, mert új tartalmakról van szó

    FSX-hez minden új gyári gép, minden új gyári scenery pénzbe kerül (30-40 USD), de ha a sikeres RPG-ket nézed, ott is minden kiegészítő, mission-pack, stb külön termék, saját árral. Nem is értem, miért gondolja bárki, hogy egyszer megvesz vmit, utána minden kiegészítés ingyen jár neki...
  • Hecker007
    #1377
    hát igen azért 7k-t elkérni ennyiért?
    én is pont ezért nem akarom megvenni csak az STCC-t mert ugyanannyi lesz majd a raceon-is abban meg úgy is benne van akkor meg tényleg semmi értelmei 2x fizetni érte.. rFactor jobban megéri az árát ahhoz legalább a modokért nem kell fizetni.
  • simcompany
    #1376
    hát igazából a Simbin üzleti politikája az ami nem tetszik, a Race07 után az EVo és STCC sima patch, így kellett volna megjelenni, és a Race On is az.
  • Hecker007
    #1375
    Hát igen, ez egy jó gondolatmenet :)
  • simcompany
    #1374
    A megvétellel persze nincs baj, csak én ligavezető fejjel gondolkodom, mi a fenének erőltessem rá a tagokra hogy állandóan új játékokat vegyenek, így sem veszik meg :)
  • Hecker007
    #1373
    így már értem, köszi, gondolom a pályákat is át lehet rakni ugyanezzel a módszerrel akármelyik Race játékból, de így is megfogom venni a raceon-t, rFactort is megvettem, még is crackkel játszom :D
  • simcompany
    #1372
    Át kell rakni a kocsikat, és egy standalone modot kell csinálni, persze ezzel nem játszhatsz STCC szervereken, de egy liga pl tökéletesen tud játszani vele, hisz a szerver oldalon is ugyanezeket a dolgokat berakja.
    Az összes Simbin kocsit átrakták már GTR Evo alá. Nem nagy kunszt.
  • Alexease
    #1371
    Kivancsi leszek, mennyiert adjak azoknak, akinek megvan az egesz "sorozat":) Igazabol 5 uj auto lesz benne es 2 palya. iRacing uzletpolitikaval ez legalabb 100 dollar lenne:DDDDDDDDD
  • Hecker007
    #1370
    És ezzel a megoldással lehet rendesen játszani neten is?
  • giorgio81
    #1369
    az STCC hogy van meg neked modban EVO alá?
  • Yeltzin
    #1368
    Arra vigyázz, ha szerverre mész vele, emiatt lehet ki fog baszni, akkor majd írd át az eredetire.
  • Encore
    #1367
    Kösz a tippet, valóban ez volt a gond. Korábbra állítottam az ott megadott időpontot és most már a practice is rendben van.
  • simcompany
    #1366
    én nem veszek meg semmit, mert az EVO után már modként betölthető lesz minden, ami még ezzel a motorral jelenik meg. Már most megvan az EVO alá az egész STCC és egyéb Simbin kocsi, mint mod. Felesleges a Race On megvétele is.
  • Yeltzin
    #1365
    nézd meg a pálya gdb file-jában, milyen időpont van megadva practice sessionnek
  • Encore
    #1364
    Update:
    Érdekes, de ha race event-et indítok, akkor a versenyen már normálisak a fényviszonyok, viszont ha csak szimplán pratice-t indítok, akkor sötét van a pályán...Ez valami pálya bug lesz akkor....
  • Encore
    #1363
    Keresem a knockhill nevű pályát Race07 vagy Evo alá. A nogrippen van fent egy, de az nekem valamiért túl sötét, mintha naplemente után lenne vagy nagyon felhős lenne az ég (dry körülmények közt van), a nogrippen a képeken viszont normálisak a fényviszonyok... Szóval nálam lehet valami gond? A többi pályával minden rendben....
  • gordon 24
    #1362
    Jahhh!:D Te vagy Tálas ur:D Akkor jó van.. Emlékszem jah.
  • Hecker007
    #1361
    a 2009-es simbin licens ki van váltva most nekem, mert GT Sportban próbálkozok, igaz tegnap is megszakadt a netem még az időmérőn...
    mindig van valami vele, de ettől függetlenül 2010-re is kifizetem a licens árát mert a társaság és a hangulat mindig nagyon jó és a sikertelenségeim ellenére is nagyon élvezem az egészet, lassan kezdek is belejönni :)
  • Encore
    #1360
    Úgy tudom lesz még Formula masters is benne....
  • gordon 24
    #1359
    Sajna a Cruze nem lesz benn!

    Tévedés az hogy a 2009-es season jön! 2008-ast dobják ki.. 2008-ban a Chevy még a Laccival ment.. És a régi Ladák lesznek, tehát a kocka orrú.
    C30-as volvo pedig az stcc-ben szerepel..
    A Race-onban lesznek amerikai autok.

    De ha tulajdonképpen azt nézzük akkor kb 5000-6000ft ért.

    Fogsz kapni, 2 ladát, 2 volvo c30-at, egy s60-ast, egy majdnem mercit, Peugeout 308ast, 3 a4-es audit, pár amcsi autot, 2 pályát, és uj festéseket..
    És az a durva, hogy ebből a 2 volvo c30 a majdnem merci, a peug 308, az audik stcc autok:D
    Szóval majdnem hogy lófaszt nem kapsz, csak egy ránc felcarrást 5000ft-ért:D

    De én ettől függetlenül megveszem:D
  • batihu
    #1358
    Az újakat már én is várom(Lada, Cruze, Volvo), de az STCC-t külön én sem tervezem megvenni!
  • gordon 24
    #1357
    Igen!

    12 futam lesz.. 2 hetente.. Szeptember közepe felé indul.. Szóval nem lesz rövid.. Bárki jöhet! (természetesen, ha a VSR licenszet kiváltja!)
  • Hecker007
    #1356
    ebbe a bajnokságba belehet majd szállni akkor is amikor már megy?
    mert az STCC-t én nem akarom így külön megvenni hanem majd a RaceON-t veszem meg abban meg benne lesz, a bajnokság viszont érdekelne nagyon is
  • simcompany
    #1355
    Lesz egy nagyobb Bajnokság ismét a DTM után, mert egyre többen vagyunk, meg talán ez az akció dob valamit a népszerűségen.

    A WTCC-t csak akkor csinálom meg ha meglesznek az új kocsik (Lada, Chevi, Volvo) hogy a 2009-es naptárat tolhassuk.
  • gordon 24
    #1354
    Nem tudom simco tervezi-e, de az biztos, hogy a VSR szeptemberben indit!

    Igaz kell hozzá az STCC-is hiszen WTCC06-07 és STCC gépek lesznek a bajnokságban.
    12 fordulóval sok hires és kevésbé hires pályán.
  • batihu
    #1353
    Köszi Emerico! Annyira egyébként nem érdekel, a zárt kasztnisok jobban bejönnek! Nem csinálunk egy SIMCO-s WTCC bajnokságot? A DTM-re nem mentem, mert még nem próbáltam, félidőben pedig nem jó csatlakozni, azért nem mentem a Megane-ra sem! Próbálkoztam, de nem jöttek az idők a setupokhoz elég sok verseny és idő kell! A Gp79-nél is a végefelé jöttem bele a beállítás készítésbe és az autó határait is akkor kezdtem érezni!
  • simcompany
    #1352
    Igen, ha belenyúlsz bármibe, akkor ledob a szerver.
    Ezért érdemes mindig egy biztonsági mentést megtartani.
  • batihu
    #1351
    -ok! Nem tudja valaki, hogy F3000-ből és Formula BMW-ből, miért dobnak ki az online szerverekről? A Tcam file módosítva van nálam, lehet, hogy amiatt? A többi kategóriával tudok online menni!
  • Encore
    #1350
    Lenne egy kérdésem az AI setupjával kapcsolatban. gondolom mindegyik pályán a defaultot használják megfejelve az adott pilóta képességeivel. Minden széria könyvtárában találtam egy Nordschleife.svm és egy Nurburgring.svm-t. Ezek lehetnek a default setupok vajon? a nord a hosszabb a nurb a rövidebb pályákhoz? ha nem, akkor hogy tudnám rávenni Az AI-t hogy az adott pályán az én beállításaimat használja?