1949
  • attila46
    #1469
    Köszi

    Még anyi lenne,hogy új a játék ...felraktam,rátelepitettem a 1.201 ill.a legujabb patchot is!!Ráraktam A CTDP F1 2005 őt és hát nem tudom miért,de az gtr evos fix is fent van még is kilép mikor betőltené autókiválasztás után....esetleg valamitipp???
    Még anyit kérnék ,legyetek kedvesek a legjobb modokat beirni ,amiket érdemes felrakni...


    Köszönöm
  • pointer4
    #1468
    Nem esküszök meg rá, de talán kell hozzá a netkeretrendszer 2.0. És persze csak a legújabb XD! A ddl, meg a race07.exe mellett legyen. Ezentúl nincs trükk, ű-betűvel ki-be kapcsolhatod.
  • attila46
    #1467
    Skacok!!Valaki irja már le legyen szives ,hogy kell hazsnálni a MOtec kijelzőt!!Bemásoltama Dx fájlt frisitettem ,de nem jelenik meg ....mit rontok vagy nem csinálok??
  • Yeltzin
    #1466
    Képek a GT versenyről:

    http://motors.yeltzin.com/
  • BladeW
    #1465
  • Yeltzin
    #1464
    előfordulhat, de akkor nincs magyarázat a nem működő kódra.... kereskedőnek (és nőnek) akkor hiszek, ha ló legel a sírján
  • BladeW
    #1463
    Igen, valószínű...

    És nem arrol van szo, hogy egy 1 evvel ezelotti, meg raktaron levo jatekot vett meg...
  • Yeltzin
    #1462
    lehet, ők másolják sunyiban, és eladják kamu kóddal.... ha valaki reklamál, akkor bocsánatot kérnek, és vesznek egy kódot a kiadótól, de valszeg van, akinek elég az offline szórakozás, és így a teljes haszon a boltnál marad
  • pointer4
    #1461
    :D vicces pajtik :D
  • Dietrich
    #1460
    arra, hogy az eltelt időszakban tudták, hogy rossz mégis azzal adják ki és nem jóval.
  • pointer4
    #1459
    Arra gondolsz, hogy azóta nem válaszoltak, vagy hogy 1 év alatt sokat kellett volna fejlődnie a rendszernek ?
  • Dietrich
    #1458
    ja mélben elkelett küldenem a rosszat ami rossz volt már 2008-ban is..na de 2009 augusztust irunk már ;)
  • pointer4
    #1457
    Felhívod a forgalmazót és adnak másik kulcsot.
  • Yeltzin
    #1456
    benne van a superpole, minimap stb

    minden stcc és evo feature, az autók és a pályák kivételével (mivel az már nem feature hanem content) :)
  • Dietrich
    #1455
    olyankor mi van ha megvetem az Evot 8is) és az online kulcs hozzá rossz? ;)
  • BladeW
    #1454
    Te mire kovetkeztetsz abbol az utolso sorbol?
  • Yeltzin
    #1453
    "Fixed blue flags raised even though they were disabled"

    Ennek ideje volt, bár már épp végét járja a GT sorozatunk.....
  • Alexease
    #1452
    Mivel ez is csak RACE07, igy ide is beteszem;) Az utolso sor, eleg lenyegesnek hangzik:))))))))))))))

    Patch 1.2.0.8

    RACE 07 Update Released
    Updates to RACE 07 have been released. The updates will be applied automatically when your Steam client is restarted. The specific changes include:
    Fixes
    * Fixed stability issues in the rendering pipeline
    * Fixed session timer in HUD and Garage menu
    * Improved AI clutch control on launch
    * Various triple head fixes
    * Fixed saving of total stats
    * Fixed selection of track cameras when switching viewed vehicle
    * Fixed bad draw distance in free flight camera mode
    * Improved behaviour of blown tyres
    * Fixed blue flags raised even though they were disabled
    * Fixed bad behaviour of AI cars after race finish
    * Fixed bug with ghost cars generating drafting

    Features
    * Enabled all STCC and GTR Evolution exclusive features in RACE 07
  • Dietrich
    #1451
    ma megvettem a Race 07-t és a Evot is.
    mindkettőhöz van kiskönyv adva és a tok egy külön dobozva van mint a VHS kazetták. Még több is adva van hozzá mint egy gyári esetében :)
  • lac coo
    #1450
    Megnéztem, nem lehet kikapcsolni egyiket sem .
  • lac coo
    #1449
    Azért írtam, hogy próbálja meg bemásolni, de lehet nem fog működni ....
  • Alexease
    #1448
    Ezek lehet hogy meg itt nincsenek, csak az rFactor kesobbi verziojaban jelentek meg.
  • Yeltzin
    #1447
    szerintem nincs ilyen driving aid
  • lac coo
    #1446
    Próbáld PRL-ben a Drivig Aids részhez hozzáírni ezt a két sort :


    Auto Lift="0"
    Auto Blip="0"
  • Hecker007
    #1445
    ha rájössz hogy hogy lehet kikapcsolni írd le ide pls, érdekelne engem is, csak én nem tudom mit hogy kell átírni benne :S
  • pointer4
    #1444
    De ez a PLR fileban van :D és ha ez is az a beállítás akkor most a '0' a jó érték nekem ?
  • Yeltzin
    #1443
    hát ha szervert konfigolsz, akkor jónak tűnik
  • pointer4
    #1442
    Most egy kicsit összezavarodtam.
    Az auto-blipet meg az auto-liftet akarnám kikapcsolni. Ez a sor ehhez kapcsolódik vajon ?
    Force Physics="8" // add the following to enforce server settings: 1=auto-lift, 2=auto-blip, 4=half-rate, 8=collision thresh (for example, auto-lift + half-rate = 1 + 4 = 5)
  • macleody
    #1441
    Nem tudom a 7500-asban mi van, a másik kettőben 30 oldalas kézikönyv meg cd projectes bizbaszok.
  • Black Ghost
    #1440
    ok :)
  • Dietrich
    #1439
    #1431
  • Black Ghost
    #1438
    Jaa.. hát azok meg is érdemlik.
  • Yeltzin
    #1437
    Nem azonos a termék, mert az olcsónak nem gyári a doboza, valószínűleg leírás sincs hozzá. Sznoboknak nem mindegy...
  • Black Ghost
    #1436
    Hát ez az, ennek mi értelme, két azonos terméket, ugyan az a cég, két különböző áron értékesít. :)
  • Digitman
    #1435
    Csak annyi az egész, hogy a CD Projekt a TS sorozatot 3990 HUF-ról levitte 1990 HUF-ra. A 7500 HUF-os kiadás pedig maradt a régi áron.
  • Black Ghost
    #1434
    Ebben meg mi a bolt, ha a teljes verzióhoz hozzá dobsz még 500-t, már pont a duplája, oszt van 2 full game-d. :D
  • Dietrich
    #1433
    5700 volt vagy mennyi a kettő együtt..most meg jóval több mintha külön venné meg az ember ;)
  • batihu
    #1432
    Karácsonykor volt kb. ennyi az ára, én is akkor kaptam az asszonytól:)
    Mostanában ez a verzió olyan 5000 környékén volt a boltokban!
  • Dietrich
    #1431
    ja hogy csak a lemez semmi sallang mellé..
  • Dietrich
    #1430
    Valami itt nem oké.
    külön-külön 2000-2000Ft azaz 4000 ha egybe veszi meg az eber 7500
    itt ni