1949
  • bardocz
    #1509
    Azokon az íveken, ahol én autózok, még nem láttam gumibálát, max amikor odagurult. Ne nagy vágásra gondolj, hanem csak szimplán agresszívan megyek rá néhol a rázókőre véletlenül, mert kicentizem, és levágásnak írja. Sokszor a kiszélesítést is, amit pl Brands Hatchban nem.
  • Yeltzin
    #1508
    és meg is kapják a büntetést.... nem is értem, hogy gondolod ezt a "szabálymódosítást"... normális esetben ott egy gumibála, és az első vágásnál tönkrebaszod a verdát, nincs alkudozás, hogy 3 vagy 5

    lassítani kell, okosan kezdeni az ívet, hogy minél hamarabb tudj gyorsítani - tipikusan az a helyzet, ahol fékezéssel több időt nyersz, mint padlógázzal
  • Black Ghost
    #1507
    ez igaz :D
  • bardocz
    #1506
    Háde Imolában még az életben is vág mindenki:-D
  • Black Ghost
    #1505
    Naaa, de hát ilyet nem szabad csinálni.
  • bardocz
    #1504
    Valamit át lehet írni ahhoz, hogy ne 3, hanem mondjuk 5 vágás után küldjön ki a gép boxba?
  • bardocz
    #1503
    Van valakinek bármiféle tippje Imolában a sikánhoz? '07-es Leon-nal próbálom. Úgy érzem ott veszítek sok időt, amúgy 2:02.1-et futottam most legjobbnak asszem. De ott a géphez képest veszítek fél sec-et(95%AI)
  • batihu
    #1502
    Mondtam én neked, hogy nem rossz!
  • bardocz
    #1501
    Wáow, hát ennyiért amint tudom veszem is meg. Leszedtem a race07-et, és a wtcc része naggyon nagyon tetszik. Meg a radical is brutál, bár az iracingban jobban bejön:D
  • batihu
    #1500
    Dávid, itt vedd meg, de külön! CD Galaxis
  • Dietrich
    #1499
    külön megveszi a race07-t és az evot olcsóbban jön ki..2x 1790Ft = 3580Ft
  • Amcir
    #1498
    Ha nem a kiegészítő lemez hanem a teljes verziót veszed akkor igen.
    Ebben benne van.
  • bardocz
    #1497
    Ugye az evoban benne van a race07 is?
  • simcompany
    #1496


    Kérdéseket itt is vagy fórumunkon fel lehet tenni.
    www.simcompany.hu
  • skodatuning
    #1495
    Hello!
    A worldranking szerverrel mi van?Mert már egy ideje azt írja ki nekem hogy jelenleg nem elérhető.Ezt csak nálam írja ki vagy másnál is?
  • Yeltzin
    #1494
    huh az jó kérdés, talán a player.ini-ben kell nézelődni
  • Reval
    #1493
    Melyik az a paraméter?
  • Yeltzin
    #1492
    de nálunk 1,5 órás versenyeken többször is változott az időjárás (bár belegondolva még a 2x50km-es Mini futamokon is)
  • Yeltzin
    #1491
    át lehet írni azt a paramétert is, amelyik az időt gyorsítja, így akár a pálya két vége között is eltérhet az időjárás
  • Reval
    #1490
    Most már majdnem 1 éve játszom a látékkal, de futamon még soha nem kezdett el esni az eső (max az edzésen), pedig szoktam nyomni 40 körös versenyeket is bőven.
  • Yeltzin
    #1489
    a változó időjárás az ugye változó, úgyhogy változik :)

    SC viszont még soha nem jött be verseny alatt
  • Reval
    #1488
    Ja mégvalami. Nektek volt már, hogy változó időjárásnál futam közben esetleg elkezdett esni az eső? Vagy estleg balesetnél netán bejött a safetycar.
  • Reval
    #1487
    Köszi! Este kipróbálom, ha hazamentem.
  • Yeltzin
    #1486
    nem wordpad kell, hanem NOTEPAD (Wincmd-ben F4)
  • Reval
    #1485
    Köszönöm a válaszokat! Akkor ezek szerint minden letöltött pályán külön-külön be kell lőni (kísérletezni)ezt az értéket? Egyébként DTM moddal szeretnék egy bajnokságot indítani, de így lehet, hogy csak gyári pályákat fogok berakni. Még egy kérdésem lenne, ha már a GDB-nél tartunk. A gyári pályákon szeretném állítani a futam időpontját, de a GDB-jét nem tudom megnyitni a WordPad-dal, mert csak ákom-bákom lesz belőle. Van erre valami spec program, vagy egyáltalán lehet-e ezt állítani?
  • Dietrich
    #1484
    ez mod és pálya függő..van olyan ow mod amiben városi pályán 160 helyett 240-el tekertek el elöttem még csak neki menni sem tudtam rajt után ;)
  • Yeltzin
    #1483
    egy átlag pályán +0.2 grip kb 5-6 másodpercet jelent
  • Yeltzin
    #1482
    igen, bár csak félmegoldás

    a pálya GDB filejában keresd meg ezt a részt:

    RoadDryGrip = 1.00
    AIDryGrip = 1.07
    RoadWetGrip = 0.77
    AIWetGrip = 0.80
    PlayerTireWear = 1.0
    FrontTireHeatMult = 1.00
    RearTireHeatMult = 1.00

    (mindegyiknél eltőrő, de nagyjából ezek vannak benne)

    az AIDryGrip = 1.07 paramétert állítsd magasabbra (wet-et is, ha nedves pályán is akarsz menni ellenük), olyan 0.1-0.2 közti értékkel

  • Reval
    #1481
    Üdv. Mindenkinek!
    Az lenne a kérdésem, hogy a letöltött pályákon lehet-e állítani valahogy az AI erősségét, mert hogy alapból elég gyegén mennek.
  • Hecker007
    #1480
    mennek online is
  • renyag
    #1479
    Szevasztok kezdő GTR-es vagyok. Olvasgattam a forumot, de egyértelműen nem olvastam ki a választ. A kérdésem annyi lenne, hogy a gtr evo online /eredeti/ verzióhoz a különböző oldalakról letölthető módok hozzá adhatok vagy nem. /offlinbe látom működnek./
  • Dietrich
    #1478
    simbin dolgoknál felejsd el az addon cuccokat főleg az ow modokat!
    mert a többségüket rfactorból konvertálják át szarul..rfactornál meg 23456 féle F1 mod közül választhatsz amik müködnek.

    GTR2-nél sem volt jó se a F1 se a CC konvertek..
  • Yeltzin
    #1477
    de amúgy legtöbbször az van, hogy az illető rossz helyre pakolja, mert nem nézte meg rendesen a könyvtárszerkezetet
  • Alexease
    #1476
    Nincs. Azokat a SimBin kesziti, integralja es evente kiadja (RACE, RACE 07, GTR:Evo, STCC, RACE On). :)
  • attila46
    #1475
    Okés.értem!!De van egyáltalán hivatalos MOD??
  • Yeltzin
    #1474
    tudtommal nem a Simbin által kiadott hivatalos modról van szó, innentől kezdve NO GARANCIA, ha nem megy, nem megy, ingyen volt, nincs panaszláda
  • attila46
    #1473
    Azért marha érdekes,hogy tört játékon megy ,eredetin meg nem,,,.

    hát ,hogy van ez???megveszi az ember és akkor ilyenbe botlik!!
    Vajon a többi mód megy?????
    Engem elsősórben a F1 és a WTCC modók érdekelnek!!
    Tudtok ajánlani??
  • mcmoha
    #1472
    Itt van hozza patch. Azt nem tudom, hogy fog-e menni mert nekem az EVO most nincs fenn. Egy probat meger.;)
  • macleody
    #1471
    Gondolom ha nem válaszolnak, akkor biztos nem tudják. Egyébként tegnap kipróbáltam, nálam sem megy.
  • attila46
    #1470
    Igazán segithetne már valaki mert megörjitt ez a helyzet,hogy nem tudom a megoldást....Mért nem müködig a F1 2005 CTDP !!???????
    1369 HOZZÁSZOLÁS...........,,,,,,,,,,???