82
  • sanyiute
    #82
    nem jutott fel:S Blackpool 3 - 2 Cardiff City
  • John Cena
    #81
    Gyepes a Cardiff Citynél!!!

    A Ferencváros, a Wolverhampton és a Northampton egykori bekkje kétéves szerződést írt alá az idei FA-kupa döntős Cardiff City csapatához. Gyepes ezzel egy osztályt lépett felfelé, mert újdonsült klubja a másodosztályban, vagyis a Championshipben vitézkedik, míg előző egyesülete a League One, azaz a harmadosztály mezőnyéhez tartozik.
  • John Cena
    #80
    nb1.hu

    A Leeds és a Liverpool korábbi kiválósága az elmúlt szezont a Cardiff Citynél töltötte, igaz, csak félig: december 15-e óta térdsérülése miatt nem léphetett pályára. Ennek ellenére a 33 éves csatár most újra az élvonalba kerülhet, a hírek szerint ugyanis a Blackburn Rovers szerződést készül letenni elé.
    A csapat edzője az a Paul Ince, akivel Fowler 1997 és 1999 között együtt szerepelt a Liverpoolban. Ince most szeretné, ha egykori csapattársa most újra vele dolgozhatna.
    A Cardiffnál tudomásul vették a csatár döntését, és sok szerencsét kívántak neki: megértették, hogy nem állhatnak álmai útjába, nem akadályozhatják meg, hogy újra az angol élvonalban szerepelhessen.
    - Fowler közel volt ahhoz, hogy újra aláírjon a Cardiffhoz, ám ekkor érkezett Ince és a Rovers - mondta a játékos menedzsere. - Olyan lehetőséget kapott tőlük, amit nem lehetett visszautasítani.
  • John Cena
    #79
    nb1.hu

    Minden idők egyik legkiszámíthatatlanabb FA Kupája volt az idei: a másodosztályú Barnsley kiejtette a Liverpoolt és a Chelsea-t, hogy aztán kikapjon a Cardifftól, a Manchester United feltörölte a gyepszőnyeget az Arsenallal egy 4-0 erejéig, majd kiesett a Portsmouth ellen...
    A döntőben azonban a papírforma érvényesült: a Pompey egy szerencsés góllal és hibátlan bekkeléssel 1-0-ra legyőzte az első félidőben jó játékkal előrukkoló, a végére azonban kifulladó Cardiffot.
    Harry Redknapp, a győztesek menedzsere érthetően elégedett volt a mérkőzést követően.
    - Egy álmom vált valóra, fantasztikus érzés - lelkesedett a rutinos tréner. - Nagyon boldog vagyok, ez egy csodálatos nap volt a szurkolók, a csapat és a családom számára is. A mérkőzés vége felé nem tudtuk megtartani a labdát, így rendkívül izzasztóak voltak az utolsó percek, de nagyon elégedett vagyok összességében a csapattal.
  • John Cena
    #78
    nb1.hu

    Nem jött össze a másodosztályú Cardiff Citynek a bravúr, mivel 1-0-ra kikapott az FA-kupa döntőjében a sokkal jobb erőkből álló Portsmouth gárdájától.
    A walesi csapat ennek ellenére nem vallott szégyent, ugyanis sokáig jól tartotta magát az élvonalbeli gárda ellen. A 37. percben azonban jött a nigériai klasszis, Kanu, aki Enckelman hibáját kihasználva szerezte meg a vezetést és döntötte el a kupa sorsát a Portsmouth javára.
    Ezzel Harry Redknapp csapata története egyik legnagyobb sikerét érte el, amivel indulhat az UEFA-kupában.
  • John Cena
    #77
    Cardiff City - Portsmouth
    0-1
    Kanu góljával
    Portsmouth az FA kupa győztes
  • John Cena
    #76
    0-1 még mindíg 78perc
  • John Cena
    #75
    végre valaki:P aki támogat
  • Zenszkij
    #74
    Vagy senki :D. Az észt azt te is tudod osztani! Két elődöntős közt dől el.. überLOOOOL. A Cardiff, ha megnyeri az angol FA kupát akkor indul az Uefa kupában. Mindegy, hogy walesi vagy sem...Egy két hozzászólás azért nagyon tud fájni..
  • John Cena
    #73
    Félidő 1-0 a Portsmouth-nak
  • John Cena
    #72
    most kezdődik a meccs
  • John Cena
    #71
    Hivatalos Oldal na ma meccs:)Hajrá Cardiff
  • John Cena
    #70
    2008. 05. 17.
    ÉLŐ 15:30 Labdarúgás, Cardiff-Portsmouth, FA-kupa, döntő (élő)
    Sport 1:)
  • Larvin
    #69
    Nekem mióta lecserélték a teljes csapatot nem olyan szimpatikusak. A saját nevelésű sztárjaikat eladták és öregeket hoztak helyettük.
    Bár úgy néz ki az idő egyenlőre őket igazolta, de nem szimpatikusak többé.
  • John Cena
    #68
    Ha nem látszik akkor itt van!
  • John Cena
    #67
    PLS valaki tegye be
  • John Cena
    #66
    FA Kupa döntő Május 18.-án lessz ha jól tudom ha esetelg hülyeséget írtam valaki javítson ki!
  • John Cena
    #65
    Nagyon szupi minden de Reklám...
  • szabi1112
    #64
    Heló Premier League fanok! Szeretném figyelmetekbe ajánlani Magyarország legszebb,legtartalmasabb Premier League-val foglalkozó weblapját. Nem fogjátok megbánni, ha felmentek rá! Ezt GARANTÁLOM!
    KATT!!
  • szabi1112
    #63
    Hellosztok Premier League fanok! Szeretném figyelmetekbe ajánlani Magyarország legszebb,legtartalmasabb Premier League-val foglalkozó weblapját. Nem fogjátok megbánni, ha felmentek rá! Ezt GARANTÁLOM!
    KATT!!
  • szabi1112
    #62
    Helosztok Premier League fanok! Szeretném figyelmetekbe ajánlani Magyarország legszebb,legtartalmasabb Premier League-val foglalkozó weblapját. Nem fogjátok megbánni, ha felmentek rá! Ezt GARANTÁLOM!
    KATT!!
  • John Cena
    #61
    Várom már az FA kupát mikor is lessz pontosan tudja valaki?
  • Taranov
    #60
    Most olvassátok vissza a topicot és gondoljátok végig, hogy jobban mutatna-e, ha nem lett volna sárdobálás.
  • John Cena
    #59
    én még a te helyedbe se szólnék na kifolytatja a szójátékot?:D LOL
  • ForzaInter
    #58
    hát én inkább a te helyedben nem szólnék...
  • John Cena
    #57
    *írjam csodálatos..
  • John Cena
    #56
    Miért oda is írj hogy Cardiff nagyokos helyedbe nem szólnék..

    #54 ugye te se gondoltad komolyan?:D
  • Taranov
    #55
    Miért ne lenne? Nem tiltja a szabályzat, hogy egy csapatnak topicot nyissanak.
  • fanka93
    #54
    ...és még nyitva van...
  • II Rocky II
    #53
    a döntőben senkinek sincsen könyű dolga.lol amugy t élleg szar volt megnyitni a topicot...
    "Labdarúgói: Jimmy Floyd Hasselbaink,Robbie Fowler" ilyen alcímet :A?S:D?:A?SD:?SAD
    ui.:tiszteld a forumozó társad,mert sztem személyesenn nem lenne akkora a szájacskád :))) ncsao
  • Taranov
    #52
    :DD
  • John Cena
    #51
    Hallottam olyasmit ha esetleg Cardiff megnyerné akkor UEFÁ-val tárgyalnak vagy már lehet tárgyaltak de persze attól függ hogy meg-e nyerik azért bízok benne bár a Porsmouthnak könnyű dolga van 1 kicsit szerintem:S
  • John Cena
    #50
    Befejezted?:D
  • Gabe18
    #49
    Ennél a topiknál már csak az lenne viccesebb ha most feltűnnének az "én már 15 éve a Cardiff City-nek szurkolok,és tényleg az a kedvenc csapatom" emberek...
  • Kaplan
    #48
    A másik két elődöntős közötti dolog nem lenne rossz. Legalább lenne magyar az UEFA kupa selejtezőkben plusz egy :DDD (Ha már úgyis kevés van becsüljük meg)
  • hunbasser
    #47
    szerintem a másik két elődöntős közt dől el,vagy pedig senki.
  • Kaplan
    #46
    A topik vicc, ahogyan az idei FA kupa sorozat is, bíztam benne, hogy legalább egy magyar bejut a döntőbe, de ezek az álmok szertefoszlottak.

    Azt meg tudja valaki mondani, hogy a Portsmouth UEFA kupás helyen áll, a Cardiff nem indulhat hiszen walesi csapat. Akkor mégis ki indul az UEFA kupás helyen az FA kupa által?
  • John Cena
    #45
    csoda ha valaki a témához tudott írni:) dijjazom:)
  • kakaoskalacs
    #44
    ééééljen CARDIFFF city Beszt evör
  • John Cena
    #43
    NINCS