1135
  • Phoenix7
    #935
    F-15 E vagy C legyen rakétád dögivel! xD am ezzel a két géppel mindet meg lehet oldani, de a Gripen típusú gépek is jók főleg közelharcban!
  • simonl #934
    Sziasztok,

    Tokiói pályát melyik géppel, milyen fegyverzettel érdemes megcsinálni?

    Köszi
  • zsumo1992
    #933
    VKi eltudna nekem mondani hogy hogy kell hamachin Hawx-ot jatszani?
    privaton lecci
  • dvdrw111
    #932
    hát részben igaz mert amikor belépsz az internetbe akkor kér egy kódot.
    De ha van hamachid akkor tudsz jáccani mások ellen.:)
  • dvdrw111
    #931
    hello phoenix.én szivesen veled tartanék:D
  • 16gaborm
    #930
    Hamachi LAN Szoba:
    -Tom H.A.W.X
    -HAWX

  • Phoenix7
    #929
    sziasztok. Garenán vagy hamachin szivesen játszanék valakikkel... 27-es szinten vagyok, de jó lenne tovább haladni és persze én is segítek annak aki velem tart. Elvileg nyitottam egy Hun-hawx néven futó hálózatot a hamachin, bár annyira ehhez nem értek. garenán viszont mindíg fentvagyok mikor van rá időm. csak írjon aki jönne mikor akar és megbeszéljük. gerénán Norexan23 néven vagyok. üdv mindenkinek.
  • Köke85
    #928
    hol tudom beállítani a multit?mert hallottam olyat aki letöltötte az nem tud multiban játszani.ez igaz?
  • 16gaborm
    #927
    Hali
    Vki LAN?
    Van már HAWX-es hamachi szoba nyitva?
  • Dominic901
    #926
    Ha bemérted akkor menny hozzá közel és nyomd meg az Alt-ot
    akkor követned kell a háromszögeket
  • Köke85
    #925
    Igen azzal sikerült.következő pályán nagyon jó az F-117.ott mit kell csinálni azzal a zöld géppel amit bemér?sajnos nekem angol verzió van meg és nincs hozzá magyarítás.sehol nem találtam.Nem tom beállítani a joyt!!!!!!!HELP!!amúgy függő lettem:)
  • norbi56
    #924
    Tokiót én nem az ajánlott "F14 Bombcat"-al csináltam hanem az F15-el hosszú hatótávú fegyverzettek(Radar guided,Multi AA,és ugye az alap rakéták)
  • Köke85
    #923
    Helló!Hogyan lehet megcsinálni a tokioi pályát?illetve joyt hol és hogyan kell beállítani?
  • Freddycom
    #922
    Ha újra megcsinálod a missziókat elölről Elite fokozaton, akkor amindegy egyes misszióért kapsz legfeljebb 1000 XP-t legkevesebb 700 XP-t, vaamint az összes pálya után 9000XP-t (4000 XP a Hard szintért 5000 XP-t az Elite szintért)
  • skyli991
    #921
    Sziasztok!
    Jön valaki Garenára? Alig jár xp most nekem érte, szerintem előröl kéne a pályákat teljesíteni, akkor járna.
  • Sordoran
    #920
    én inkább lezuhantam, és checkpointtól folytattam max. JStrike rakétával XD
  • tmisi
    #919
    A Typhoon küldetés vége se semmi. Ezt is csak egy 200 Rocket-et hurcoló géppel tudtam megcsinálni. De épphogy.
  • robotnyk
    #918
    még mindig nem lehet...
  • kovecses
    #917
    Az F-35-tel sikerült már valakinek lebegni?
  • Freddycom
    #916
    ha kb egy héttel korábban kérded, akkor szíves-örömest mentem volna. De mostanra már olyan szinten meguntam sajnos...
  • fallenhun
    #915
    Ha valakinek igénye van power-leveling-re, akkor megbeszélhetjük, hogy csinálunk külön hamachi csatornát, és teljesítünk pár húzósabb challenge-t. Ahogy így néztem, van pár, ami kb. lehetetlen vállalkozás, ha nem partner hozzá az ellenfél.
  • robotnyk
    #914
    kezdj a SAMekkel ha van, meg az AAkkal.
  • zozox333
    #913
    Köszi!
    Próbálgatom, de ez nagyon nehéz küldetés!
    2 kört kiírtottam, de a 3. ban lenyomnak a SAM ek!
    Egyszer csak sikerül!
  • robotnyk
    #912
    még egér sem kell.
  • lammaer
    #911
    Ha jol lattam ez hasonlo a Blazing Angelshez - szoval tetszik. Csak ket kerdes iranyitassal kapcsolatban:

    - eger + billentyu kombinacioval iranyithato vagy kotelezo a Joy?

    - jatekon belul optionsban lehet Joy centering /deadzone beallitast talalni? (kicsit oregecske mar a nem digit Logitech Wingman 3D-m, es balra huz alapallasban. Sajnos DX8 ota nem lehet ezt szoftveresen korrigalni, csak ha a jatek tamogatja)
  • Rainbow15
    #910
    Ha kijelölöd a zöldet, és közeledsz, elöbb-utóbb kiírja, hogy nyomj ALT-ot az ERS hez, vagy nemtudom mi a neve, és akkor a 3-szögekben ha mész, odavezet a célponthoz.
  • robotnyk
    #909
    nem, középsőn nem mehetsz keresztül, a hármat kell kitakarítani körülötte.
  • zozox333
    #908
    Köszi!
    Mindegy melyiket támadom először? A generátorokat, vagy menjek a középsőre a radarra?
  • robotnyk
    #907
    keresd meg a zóna szélét, alacsonyan kell berepülni.
  • zozox333
    #906
    Helo!
    Az Op. Thunderboltot hogy kell lenyomni?
    A piros hálón kívülről nem tudok támadni, ha bemegyek, akkor meg felrobbanok!
    Légyszi segítsetek!
  • Freddycom
    #905
    Nekem a TDM annyira nem jön be, pont azért, amit te is leírtál. Mindig ugyan azzal a 3-4 géppel megy mindenki, és miután megvan Ödönkének a Raptor, azután mással sem megy.

    Uncsiiii...#oooo]
  • Pipör
    #904
    Köszii szépen
  • robotnyk
    #903
    figyeld a képernyő közepén a jelet. ha az összes sáv villog, akkor mész jó irányba. ha gyorsan pittyeg, közeledsz.
  • Pipör
    #902
    *azt megtudjátok mondani
  • Pipör
    #901
    Sziasztok!
    tudtok segíteni legjobb haverom elakadt a operation stiletto missziónál
    h hol vannak a radarok.. előre is köszi
  • norbi56
    #900
    19:O Az marha kevés akkor mingyárt vége most vagyok Las Vegas-ban az F22 Raptor-al
  • fallenhun
    #899
    Norbi: 19 van
    Freddy: de, én is. Online nem lenne rossz, csak kb. ha egyvalaki laggol, már játszhatatlan, mert hatalmas előnye van. És kezdenek kijönni a hiányosságok, mint pl. a TDM rendszer kissé átláthatatlansága, vagy, hogy kb. 3-4 gépen kívül mindegyik használhatatlan. És persze az intoleráns playerek :D Amikor vagyunk 6-an bent a 8ból, mindenki szar gépekkel (Mig-21, A-10, Prowler, Corsair, stb), erre bejönnek F-22-vel, meg Mig-33-al. Nc.
  • norbi56
    #898
    Én még ki sem játszottam,most tartok a "Javelin" után.
    Hány misszió van?
  • Freddycom
    #897
    Kezdem unni...
    Az új rang meg az új skinek nem adnak akkora motivációt, h csakazért is csináljam.
    Coopban is vagy 1000szer kijátszottam már. :D

    Ti nem unjátok?
  • mike0013
    #896
    idióták...:) ez tetszett... előbb gondold át, hogy mit is kértél és utána idiótázz le valakit