1135
  • Köke85
    #975
    felraktam a hamachit és belépve látom kik vannak fennt ha valakire ráklikkelek akkor pingelés és nincs válaszra.valamit még be kell állítani?
    ha többen játszotok akkor egymás ellen nyomjátok ugye?
    bocsi de kezdő vagyok ebben még:)
  • fallenhun
    #974
    Logan: jogos
    Köke: hamachiban ha csatlakozol egy csatihoz, akkor elindítod a játékot, versus és lan. Csinálni csak akkor tudsz hostot (hogy lássanak is), ha be van állítva pár dolog, amit lejjebb már leírtunk, vagy itt http://humachi.hu/faq
    Garénán meg regisztrálsz, csatlakozol a HAWX közösséghez, belépsz egy szobába. Alul a chatbox felett ott van a settings, beállítod a HAWX.exe helyét, és mellette rákatt, hogy start game.
  • Prince23
    #973
    Azért mer a konzol a király, meg a trendi, meg a divatgép xd
  • Köke85
    #972
    Valaki elmagyarázná hogyan kell multiban játszani vele?kezdő vagyok a témában.látom vannak hamachi meg garena.ezekkel mit?ja és ha multiban nyomod akkor ugyanazok a küldetések maradnak csak többen csináljátok meg?köszi a segítséget
  • fallenhun
    #971
    De mér mindig a pécések szívnak? :(
  • zozox333
    #970
    Űrrepülős. Amikor védeni kell. A White Horse küldetés.
    Előre paráztam tőle, de az előzőnél lényegesen könnyebb volt.
  • zsotesz
    #969
    De nem pc-re!
  • Falcon87
    #968
    Űrrepülős?
  • Prince23
    #967
    Április 23-án jön a DLC!
  • zozox333
    #966
    Köszi sikerült!
    2 hétig pihentettem a játékot (100 próbálkozás után), ma délután sikerült!

    Ez az űrrepülős is ilyen brutál lesz?
  • Kromszi
    #965
    csináltam egyet TC-HAWX néven jelszó nincs ha valaki akar akkor jöjjön.
  • Kromszi
    #964
    Valahol van nyitva hamacsi?
  • vapeti93
    #963
    kösz


    ha valaki tudja honnan lehet letölteni a magyarítást akkor küldjön egy linket ide [email protected]

    a google-vel nem mentem semmire

  • Prince23
    #962
    ow videótezst

    LOL, mennyire hadar már a láma :D
  • Falcon87
    #961
    de
  • vapeti93
    #960
    tényleg mien a multiplayer része a játéknak


    mostanába nem tudok játszani mer a videókártyám szétsült ami meg most benne van az nem ér semmit 4mb-os sz@r az 512mb-os helyett
    szívás nem?

  • blur55
    #959
    húú... most próbáltam ki online a garenán... ha nem lenne 3kor Roma meccs egész nap abba se hagynám :D

  • Falcon87
    #958
    *csípem
  • Falcon87
    #957
    Hát ezt jól kifejtetted :D
    Nem értem, hogy miért nem jó, ha valami árkád. Van a mezei játékos, aki nem akar 123798731927 billentyűkombinációt megjegyezni, nekik van ez kitalálva. Mellesleg ez a játék jobban leköt engem, mind a Lock-on, vagy az IL2, pedig azokat is cípem.
  • fallenhun
    #956
    szerintem ehhez a játékhoz aztán végképp nem kell magyarítás :D
    de gugl a barátod.
  • vapeti93
    #955
    valaki nem tudja honnan lehet magyarítást leszedni?
  • Freddycom
    #954
    Igen, az az utolsó. Elég szarul lett megcsinálva a vége.

    Locna:
    Neked pedig ezt ajánlom: http://humachi.hu/faq
  • Willenbrock
    #953
    Ez nem jó-árkád.
  • Locna
    #952
    Sziasztok!
    Tudna nekem valaki segíteni kicsit?
    barátokkal szeretnénk lan ban nyomni. Felraktuk a hamachi-t, csináltunk hálózatot is. Az a gond, hogy játékban nem tudunk ugyan arra a szerverre csatlakozni. Így csinálom: versus-lan-f2........
    Mit rontok el? Vagy pontossan, hogy kell szervert indítanunk, hogy tudjok tolni LAn-ban?

    Köszöntem!
  • steve89
    #951
    amdx2 4200+ 2gb ram 8500gt 1gb
  • Köke85
    #950
    Hali! Az utolsó pálya az amikor kanyonba mész alacsonyan?mert utána nekem csak single missiot enged.
  • tmisi
    #949
    Géped?
  • steve89
    #948
    sziasztok !! nekem intro után kilép az asztalra, mi lehet a problem?
  • tmisi
    #947
    Már hogy ne lehetne eltalálni. Persze nem 2 méterre a földfelszíntől kell rárepülni, előtte felhúzod majd pedig magasról adj neki. Ha nem megy, még mindig ott van az ERS (ALT gomb).
  • Köke85
    #946
    HILFE!van az a pálya amikor a felhőkarcolok között van egy nukleáris valami oda hogyan lehet belőni?becélzom de nem találom el.
  • fallenhun
    #945
    Nem RETAIL hanem F-22: Retaliator, közismertebb nevén Retal :D F-22-vel lehetett menni és X-29el, ha nem csal emlékezetem :)
  • zsumo1992
    #944
    sziasztok, nem tudja vki, hogy hogy kell a garenan szobat nyitni? privaton lecci elore is thx
  • blaiseboy
    #943
    Szerintem a legjobb gép a MIG-33 a tokiói pályán. Nagyon kellett már egy ilyen játék. Az utolsó a RETAIL volt ami ennyire lekötött vadászgépes játékban. Az még 386-os gépen ment.Hahahaha
  • fallenhun
    #942
    Szerintem aki itt 20-as szint felett van, már legalább 10x kijátszotta :D Nekem van pálya, amin már kb. 25x voltam (single) :D
  • DerStauner
    #941
    most játszom másodszorra a játékot, szerintem marha jó. az ilyen játékot érdemes többször is elővenni.
  • zozyk
    #940
    Valaki aki Win7 alatt tud hamachin játszani,leirhatná,mit hogy állított be.
    Elöre is köszi.
  • Phoenix7
    #939
    Amelyeknek van kisebb szárnyuk elől az orruk mellett pl: Eurofighter, Rafaele C, Saab Gripen, ezek. De közelharcban az F-35 F-22, Su-27 su-35,37,47 bár utóbbiakhoz már Min. 28-35-ös szinten kell lenni, hogy használni tudd őket.
  • fallenhun
    #938
    Gripen típusú az a delta-szárnyú akar lenni? :D
  • dvdrw111
    #937
    sry Phoenix7 de nekem nem megy a garena:(
    Akkor csak hamachin tudunk gamélni:vegyél fel hamachin.A nevem:tomcatfan
  • Phoenix7
    #936
    ok Garénán Norexan23 néven vagyok keress meg ott előbb. aztán vagy ott vagy hamachin játszunk.